Як створити тимчасовий логін без пароля в WordPress

Як власник сайту WordPress, ви можете легко додати або видалити користувача. Але якщо ви наймаєте розробника, щоб створити ваш веб-сайт або налаштувати що-небудь, можливо, вам доведеться надати розробнику дані про вхід у систему адміністратора. Це не найкращий варіант, щоб дати адміністратору дані про вхід, і, як результат, він / вона закінчиться, зіпсувавши ваш сайт.


Але є хороший спосіб впоратися з цим. Ви можете створити тимчасовий логін або надати тимчасовий доступ адміністратору користувачеві без пароля. І найголовніше – ви навіть можете редагувати можливості тимчасового адміністратора. Так що ви можете бути впевнені, до яких параметрів користувач може отримати доступ чи ні.

Чому вам потрібно створити тимчасовий логін без пароля?

Корисно використовувати преміальну тему або плагін, тому що в преміум-матеріалах є корисніші функції, постійно оновлюються, і, найбільше, ви можете отримати підтримку електронною поштою, якщо у вас виникнуть проблеми.

Отже, якщо ви придбали преміальну тему або плагін, і ви отримуєте помилку або хочете щось відредагувати, вам потрібно звернутися до свого розробника плагінів. Якщо це звичайна проблема, то, ймовірно, розробник пропонує вам застосувати в ній деякі коди. Якщо проблема все-таки виникає, ваш розробник попросить вас зайти на ваш сайт, щоб виправити проблему з їх кінця, і для цього вам потрібно надати адміністратору доступ для входу.

Можливо, ви не хочете надавати адміністратору доступ для входу для того, кого ви не знаєте, з іншого боку, ви також хочете виправити цю проблему. Це стає дуже складним рішенням надати адміністратору доступ до невідомої людини.

На щастя, ви можете створити тимчасовий логін або адміністратор на вашому сайті WordPress. У цьому випадку користувачеві не потрібен пароль для входу на ваш сайт, і вхід буде тимчасовим.

Це дуже корисний метод, якщо ви хочете надати адміністратору доступ до свого розробника або прийняти гості.

Цей метод відмінно працює для гостьових блогерів, оскільки ви не даєте їм реквізитів для входу в систему адміністратора. Але коли ви даєте своїм адміністраторам дані про вхід у систему, щоб виправити чи розробити щось, це стає досить ризикованим, оскільки вони можуть зіпсувати ваш сайт, змінити посилання вашого сайту або видалити будь-яку важливу річ.

У цьому випадку вам потрібно створити:

 • Нова роль користувача
 • Тимчасовий доступ для входу 

Це дуже простий процес, і в цій статті я покажу вам, як створити тимчасовий доступ для входу без пароля, і користувач матиме обмежений доступ. Наприклад, якщо ваш розробник хоче виправити проблему з плагінами, ви можете надати конкретний доступ, щоб інші функції були обмежені.

Як створити тимчасовий логін без пароля в WordPress

Тут я буду використовувати два плагіни- Користувач редактор ролей і Тимчасовий вхід без пароля.

Ці два плагіни необхідні, якщо ви хочете надати адміністратору доступ до входу для когось. Для прийому гостьових повідомлень вам не потрібен плагін редактора ролей користувача, якщо ви не хочете додати або налаштувати ролі користувачів WordPress..

Крок 1, Створіть обліковий запис вторинного адміністратора  

Доступно багато плагінів редактора ролей користувачів, і тут я буду користуватися Плагін редактора ролей користувача. Спочатку встановіть та активуйте цей плагін. Потім переходьте до Користувачі> Користувач редактор ролей і звідти натисніть на Додати роль, наприклад, “Тимчасовий адміністратор“. Ви також можете зробити копію будь-якої існуючої ролі користувача.WordPress Додати роль

Після додавання нової ролі користувача натисніть на Кнопка оновлення для збереження налаштувань.

Після створення нової ролі користувача зараз прийшов час додати або видалити можливості. Від Виберіть «Роль» та змініть її можливості виберіть роль користувача, яку ви тільки що створили.

WordPress Редагувати ролі

Тепер додайте можливості, як хочете, наприклад, якщо користувач хоче редагувати ваш тематичний файл, то ви можете надати можливості з розділу теми. Але майте на увазі, що вам потрібно надати загальні права адміністратора, щоб користувач міг отримати доступ до вашого сайту.

Після завершення додавання можливостей натисніть на Оновлення кнопка для збереження змін.

Крок 2, Створіть тимчасовий обліковий запис користувача

На цьому кроці потрібно встановити Тимчасовий вхід без плагіна. Після активації цього плагіна перейдіть до Користувачі> Тимчасові входи

Тимчасові входи

Там ви повинні заповнити всі відомості про нового тимчасового користувача. Але будьте уважні при виборі ролі Користувача. Далі встановіть термін дії тимчасового входу. Після закінчення часу обліковий запис автоматично закінчиться.

Тепер натисніть на Надіслати кнопку для створення користувача.

Ви побачите повідомлення про те, що користувач успішно створений. Тепер Клацніть для копіювання тимчасове посилання для входу та поділитися ним з ким завгодно. Таким чином користувачі можуть безпосередньо увійти на панель адміністратора WordPress без імені користувача та пароля. Ви також можете надіслати це посилання безпосередньо, якщо хочете.

Це тимчасовий доступ адміністратора, і кожен бажаючий може ввійти, скориставшись цим посиланням. Я також рекомендую вам протестувати посилання для входу, перш ніж когось надсилати. Тому що якщо розробник не може отримати доступ до вашої панелі адміністратора, вам потрібно виправити це ще раз, і це займе багато часу. Тому тестуйте це уважно.

Як керувати або видаляти тимчасовий логін

Після закінчення роботи ви можете втратити чи видалити цей тимчасовий обліковий запис. Для цього відвідайте Користувачі> Тимчасові входи сторінки. 

Управління тимчасовими входами

На цій сторінці ви можете побачити імена користувача, електронні листи, ролі, останній вхід, термін дії. Ви також можете редагувати, закінчувати чи видаляти користувача. Якщо ви хочете продовжити термін дії або змінити роль користувача, це можна зробити легко.

Якщо ви видалите обліковий запис користувача, весь вміст, створений користувачем, як повідомлення, сторінки, відображатиметься як адміністратор.

Це воно. Таким чином ви можете створити тимчасовий логін або створити користувача без пароля на вашому сайті WordPress. Якщо вам сподобався цей підручник, поділіться ним із друзями. Якщо у вас виникли проблеми з цим, повідомте нас у коментарі.

Пов’язані статті,

 • 15 найважливіших речей, які потрібно зробити після встановлення WordPress
 • 20 найкращих плагінів WooCommerce, які вам потрібні для вашого сайту WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map