Як вставити форми Google в WordPress

04.06.2020
РОБОТА 'Як вставити форми Google в WordPress
0 8 мин.

Ви коли-небудь замислювались, як ви можете вставляти форми Google на свій сайт WordPress замість плагіна? Ну, це абсолютно простий процес додавання форми Google на веб-сайті WordPress і має більше функціональних можливостей, ніж звичайний плагін форми.


Якщо ви продаєте товари чи послуги в Інтернеті, то вам слід приймати відгуки та пропозиції від клієнтів щодо покращення якості вашого продукту та додавання функцій. Для цього вам потрібна форма опитування або форма зворотного зв’язку. Більше того, якщо ви хочете форму реєстрації або будь-яку іншу форму запрошення, тоді вам знадобиться плагін WordPress для цього.

Але перед тим, як встановити плагін форми WordPress, слід спробувати Форма Google. Форми Google набагато краще, ніж будь-який інший плагін WordPress. Форми Google прості у використанні, і ви можете створювати будь-який тип форми без будь-яких обмежень.

Чому слід використовувати Google Форми?

Вставити Google Форми

Форма Google – це безкоштовне веб-програмне забезпечення, яке пропонує компанія Google. Використовуючи форми Google, ви можете легко створювати онлайн-опитування, вікторини, реєстраційну форму та вбудовуватись на свій сайт WordPress, і навіть ви можете поділитися цим на кількох сайтах.

Форми Google легко створити, і вона має багато варіантів налаштування, ніж плагін WordPress. Деякі чудові функції форм Google:

 • Ви можете створювати онлайн-опитування, реєстраційні форми, вікторини, опитування в Інтернеті тощо.
 • Ви можете створити власний текст, абзац, параметри з декількома варіантами та прапорці.
 • Використовуючи їх перетягування & функція падіння, ви можете легко ставити питання.
 • Доступно багато форм шаблонів.
 • Ви можете збирати електронні листи для передплатників інформаційних бюлетенів.
 • Ви можете використовувати їх додатки для більш потужних функцій.
 • І набагато більше.

У цьому підручнику я показую, як вставити Google Форми на свій сайт WordPress. Можна додати форму Google на свій веб-сайт двома способами:

 • Ви можете безпосередньо створити форму Google і вставити на свій сайт WordPress, і для цього вам не потрібен плагін..
 • Ви можете додати форму google на свій веб-сайт за допомогою плагіна.

Як вставляти форми Google у WordPress?

Інтегрувати форму Google в WordPress дуже просто. Якщо у вас вже є обліковий запис Gmail, вам просто потрібно увійти та перейти на сторінку Форми Google. Google Форми можуть бути корисними для простих варіантів форм, але якщо ви хочете створити складніші форми, які мають умовну логіку, інтеграцію платежів тощо, ви можете перевірити це Альтернатива Google Forms.

Шаблони форм Google

Відкривши сторінку форм Google, вам звідти потрібно вибрати шаблон форми. Існує кілька типів форми, наприклад контактна форма, запрошення на вечірку, реєстрація події, вікторини тощо. Це загальні форми, які в основному використовуються. Якщо ви хочете побачити більше шаблонів форм Google, натисніть кнопку зі стрілкою вниз, що показана на цьому малюнку.

Тепер натисніть на будь-який шаблон, який ви хочете використовувати для вашої форми. Щоб створити форму Google, спочатку введіть назву форми та опис, а потім почніть додавати поля форми. За замовчуванням ви побачите поле єдине ім’я, електронну пошту та номер телефону. Щоб додати нове запитання, натисніть кнопку плюс. Доступно велику кількість форм. Ви також можете додавати зображення та відео у форму Google, а також можна розділити форму залежно від вашого вибору..

Форма редагування Google Forms

Ця форма має вбудовану функцію перетягування. Якщо ви хочете перенести питання вгору або вниз, просто перетягніть його і киньте його будь-де у формі. Якщо ви хочете відредагувати питання, просто натисніть на нього лівою кнопкою миші та відредагуйте.

Зміна фону форми Google

Кожна форма Google має тему та колір тла за замовчуванням. Якщо ви хочете змінити фон форми Google, натисніть на Колірна палітра і виберіть тему. Є багато тем, які можна використовувати або ви можете використовувати власну фотографію. 

Налаштування змін Google Форми

Закінчивши редагування форми, натисніть на Надіслати кнопку, щоб отримати код вбудовування.

Після натискання на надіслати кнопка, з’явиться спливаюче вікно. Звідти вам потрібно натиснути на опцію “вставляти”, і ви можете змінити розмір форми. За замовчуванням розмір форми становить 760 PX / 500 PX, і ви можете змінити розмір форми, якщо хочете. Тепер натисніть на посилання, щоб скопіювати вбудований код.

Код вставлення Google у форму

Тепер вам потрібно увійти на інформаційну панель адміністратора WordPress. Ви можете додати форму Google де завгодно на своєму веб-сайті, тобто на сторінки, публікації, заголовок та колонтитул. Щоб вставити форму Google на вашу сторінку WordPress, перейдіть на сторінку Сторінки> Додати новий і перейти на текст редактор. Потім просто вставте туди код.

додайте форму Google Embed в WordPress

Тепер натисніть на Опублікувати щоб зберегти зміни, ви можете переглянути форму, натиснувши на Попередній перегляд змін щоб побачити форму Google для вбудовування в WordPress.

Попередній перегляд форми Google

Тепер ви успішно вставили форму Google на свій сайт WordPress.

Але проблема з простою вставкою коду на ваш WordPress сайт полягає в тому, що форма Google поставляється зі своєю темою стилю за замовчуванням, і вона не відповідає вашій темі WordPress. Крім того, ви не можете налаштувати форму так, як вам потрібно.

Отож, ось що Плагін Google Forms WordPress. Використовуючи цей плагін, ви зможете налаштувати цю форму, і ви зможете перевести форму Google на наступний рівень.

Тож давайте подивимося, як додавати форми Google на сайт WordPress за допомогою плагіна.

Як інтегрувати форму Google у WordPress за допомогою плагіна

Плагін Google Form WordPress

Google Форми це дуже простий плагін WordPress, який отримує опубліковані форми Google за допомогою користувацької пошти або короткого коду WordPress. Цей плагін спочатку видаляє HTML-репер Google, а потім надає його як HTML-форму на своїй сторінці чи публікації. Цей плагін додає додаткові додаткові параметри, необхідні для вашої форми, наприклад:

 • Ви можете додати Google Captcha до своєї форми, щоб запобігти надсиланню форми спаму
 • Ви можете розділити форму на стовпці
 • Після подання форми, він надішле електронному листу користувачеві
 • Ви можете додати користувацьку URL-адресу підтвердження
 • Для форми можна використовувати спеціальний CSS
 • і набагато більше…

Щоб використовувати цей плагін, спочатку завантажте його Google Форми Плагін WordPress та встановіть його. Після його активації ви можете побачити параметр Google Форми на панелі інструментів адміністратора WordPress.

Встановіть Google Форми

Потім натисніть кнопку Додати нову форму Google, щоб вставити попередньо створену форму Google на ваш сайт WordPress. Якщо ви вже створили форми, натисніть на форми Google, щоб побачити створені вами форми.

Старі форми Google

Звідти натисніть на Надіслати форму кнопки, як ви зробили те ж саме для нової версії форм Google. Після натискання на нього ви отримаєте спільне посилання, але не натискайте на вбудовувати.

Відправити стару форму Google

Тепер просто скопіюйте URL-адресу та поверніться до адміністративної панелі адміністратора WordPress, де ви зупинилися. Йти до Google Форми> Додати нову форму Google.

Налаштування форми WordPress Google

У полі URL-адреси форми введіть своє посилання на форму Google, яке ви тільки що створили за допомогою старих форм Google. Потім натисніть на Опублікувати щоб зберегти налаштування.

Далі ви можете додати необов’язково Підтвердіть URL-адресу так само. Це може бути або сторінка підтвердження, або сторінка подяки за вашим бажанням. Додавши URL-адресу сторінки в поле Підтвердити URL-адресу, користувач буде перенаправлений на цю сторінку після успішного заповнення цієї форми Google на вашому сайті.

Для спеціального атрибуту сторінки підтвердження можна визначити, як буде представлена ​​сторінка підтвердження. Ви можете встановити його Жоден, Перенаправлення або AJAX. Якщо встановлено значення “Ніхто”, воно не перенаправить вас на будь-яку сторінку, і якщо ви встановите його на “Переспрямувати”, то він перенаправить вас на сторінку URL-адреси перенаправлення після надсилання форми.

Публікація форм Google на вашому сайті WordPress

Тепер ви вставили форму Google на свій сайт WordPress, тепер прийшов час її опублікувати. Хороша річ у формах Google в тому, що вам не потрібно копіювати URL-адресу форми Google, ви можете безпосередньо додати форму Google на свій сайт WordPress, скориставшись короткими кодами. Після того як ви створили форми Google і вбудували їх на свій сайт WordPress, перейдіть до форм Google з інформаційної панелі WordPress. Там ви побачите, скільки форм ви створили. Наприклад, я створив форму запрошення на вечірку, і додам її на свій сайт.

Короткий код форми Google

Щоб додати форму Google на своєму сайті WordPress, скопіюйте цей короткий код і вставте його будь-де на своїй сторінці чи публікації.

Код форми Google

Тепер ви можете переглянути свою сторінку, щоб перевірити, як виглядає форма. Якщо ви забули додати будь-яке запитання до вашої форми Google або вам потрібно змінити її, ви можете змінити оригінальну форму Google. Давайте перевіримо, як виглядає форма.

Вставте форми Google у WordPress

Як переглянути та керувати відповідями форми Google

Після успішного додавання форми Google на ваш сайт WordPress, вам може бути цікаво, як переглянути відповіді форми. Що ж, це дуже просто. По-перше, вам потрібно перейти до своєї форми Google, яку ви зараз використовуєте на своєму сайті WordPress, а потім натиснути форму.

Якщо ви використовуєте стару форму Google, то відповіді форми можна побачити з верхнього рядка меню.

Старі відповіді форми Google

Після переходу до вашої форми натисніть на Відповіді> Переглянути відповіді щоб перевірити, хто відповів на вашу форму. Відповідь форми відображатиметься в електронних таблицях Google. Звідти ви можете бачити, що люди відповіли на вашу форму. Ось приклад відповіді “Форма запрошення на вечірку”, яку я використав. Якщо ви хочете завантажити аркуш відповідей, можете завантажити його, перейшовши Файл> Завантажити як...

Лист відповідей форми Google

Якщо ви хочете змінити призначення відповіді форми, ви можете просто змінити, перейшовши Відповіді> Змінити призначення відповіді і створити нові електронні таблиці. Це дуже корисна функція, якщо ви хочете проводити опитування або подібні щомісяця, ви можете створювати нові електронні таблиці щомісяця, і ви будете отримувати відповіді в окремих електронних таблицях..

Ви також можете переглянути підсумки відповідей, перейшовши Відповіді> Підсумок відповідей. Цей параметр покаже статистику вашої форми.

Якщо ви більше не хочете приймати відповіді на форму, ви можете вимкнути форму, і вона буде непомітна для користувачів.

Висновок

Зі свого особистого досвіду, я можу сказати, що форми Google набагато краще, ніж будь-які інші плагіни WordPress. Більшість плагінів форми WordPress оснащені обмеженими можливостями, і щоб розширити будь-яку функцію, вам потрібно придбати пакет аддонів, але ви можете скористатися цими опціями безкоштовно у формі Google. Крім того, форми Google використовуються не лише як контактна форма, а й форма онлайн-опитувань, форма запрошення, форма вікторини тощо.

На вставку форм Google у WordPress потрібно лише кілька хвилин, і ви можете користуватися нею без обмежень.

Я сподіваюся, що цей підручник допоможе вам вставити форми Google на свій сайт WordPress. Якщо у вас виникли проблеми з додаванням форм Google на вашому сайті WordPress, залиште коментар нижче.

Пов’язані статті,

 • 7 кращих плагінів Google Analytics для WordPress
 • Як налаштувати панель повідомлень про cookie в WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector