10 WordPressi sidusreklaamiprogrammi: olulise passiivse sissetulekuga WordPressi hostimise, kujunduste, pistikprogrammide jms müümine

03.06.2020
Sidusettevõtte turundus '10 WordPressi sidusreklaamiprogrammi: olulise passiivse sissetulekuga WordPressi hostimise, kujunduste, pistikprogrammide jms müümine
0 15 мин.

Kui olete WordPressi valdkonnas ja soovite sidusettevõtte turunduse kaudu raha teenida, on mul teile ideaalne nimekiri.


Ma toetun nendele WordPressi sidusprogrammidele, et teenida elatist ja teenida 10 000 dollarit kuus, toetades võõrustajaid, teemasid, WordPressi arendajaid freelancer.com, ja isegi SEO teenused.

Nii et paljude klientide projektide (nagu ma vanasti) juhtimise asemel olen põhimõtteliselt leidnud sidusprogrammi kõige jaoks ja teen lihtsalt komisjonitasusid. Mul on PALJU rohkem vaba aega ja mu sidusettevõtte sissetulek on ausalt järjepidevam kui mis tahes sissetulek, mida ma läbi teenisin nõustamine.

Saate paljudele neist registreeruda läbi shareasale.com mida kasutatakse tonnidelt kaupmeestelt komisjonitasude leidmiseks, jälgimiseks ja väljamakseteks. Kuid see on ainult üks koht. Sirvige loendit ja ma kinnitan, et leiate uue sidusprogrammi, millest saate põnevusega passiivsemat tulu teenida. Ja ärge unustage, kui teil on küsimusi – või lisage uusi programme, jätke mulle kommentaar!

Minu isiklikud lemmikud (need, kellega teenisin 2018. aastal 150 000 dollarit)

 • SiteGround (hostimine) – kuni 100 USD + / müük
 • Cloudways (hostimine) – paindlikud komisjonitasud (kuid väga head)
 • WP mootor (hostimine) – 200 dollarit müügi kohta
 • Elegantsed kujundused – 50% müügist
 • StudioPressi kujundused – 35% müügist
 • StackPath CDN – tavaliselt 10–20 dollarit müügi kohta
 • Freelancer.com – umbes 13% esimestest projekti komisjonitasudest
 • SEMrush – 40% korduvad komisjonitasud (40–160 dollarit kuus)

WordPressi majutamine

SiteGround – minu jaoks elu muutja… Ma teenisin 2017. aastal 80 000 dollarit ja 2018. aastal 120 000 dollarit just SiteGroundi kaudu. Panustan sellele suuresti 26 erineva Facebooki küsitluse näitamisel, kus SiteGround oli edetabelis nr 1 (ekraanipildid allpool). See on 50–150 dollarit müügi kohta, sõltuvalt sellest, millisesse kategooriasse jõuate iga kuu, 150 dollarit müügi kohta, kui hakkate tegema vähemalt 31-kuusist müüki kuus (peaksite võtma ühendust nende sidusettevõtte juhiga ja müüma mõnda muud kallimat plaani, mis pole nende käivitusplaan). 160 dollarit müügi kohta, kui saavutate umbes 81 müüki kuus. Loe minu SiteGround ülevaade saada turundusmaterjale. 11 müüki kuus teenivad teile 13 000 dollarit aastas. 21 müüki kuus ja mõned teist võivad oma töölt loobuda 31,5 000 aastas. Suurepärane kiirus, tugi, turvalisus ja nad rändavad teid tasuta.

Isegi kui muud hostimisega seotud tütarettevõtted, näiteks WP Engine, pakuvad kindlaid 200-dollariseid vahendustasusid, on WordPressi kogukonnas kõrgelt austatud SiteGround (ja enamikus Facebooki küsitlustes nr 1), nii et tõenäoliselt on teil suurem arv konversioone ja madalamad tühistamised – isegi kui peate astmetasandil tõusma. Nad tõstsid tavahinda, kuid nende soodushind on taskukohane ja saate seda 3 aasta jooksul.

SiteGround-Affiliate-Sales

97 müüki x 150 / müük = 14 550 dollarit 1 kuu jooksul (see oli märts 2018)

saidiplaani-sidusettevõtte tasandid

SiteGroundi müümine on lihtne, kui nad on hinnatud kõigis Facebooki küsitlustes populaarseimaks …

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Siin on mõned e-kirjad …

Jaanuar-SiteGround-Affiliate-Sales

Minu saidi maapealse konversiooni aruanne …

Saidi maa-sidusettevõtte konversioonid

Sai kuu sidusettevõtteks juulis 2017 🙂

Kuu SiteGround-Affiliate-of-the-kuu

Ma kasutan SiteGroundi, kuna …

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetide tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround, kasutades minu sidusettevõte link Ma annetan teile väiksema osa komisjoni vahenditest. Annetan igal aastal 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniad (2018 oli Denveris näljaste toitmiseks ja 2017 oli orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma tõesti hindan seda. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on parim host ja et teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke uurimistööd Google’i ja Facebooki gruppides ja te leiate enamiku inimesi öelda sama.

WP mootor – 200 dollarit müügi kohta, millele lisandub 50 dollarit iga tütarettevõtte müügi eest (kui viitate sidusettevõttele ja nad teevad müügi, saate iga müügi pealt 50 dollarit). Kui sellest ei piisa, on see ka astmeline sidusprogramm koos mahupreemiatega. Tohutud komisjonitasud 180 küpsisejälgimisega, kuid neil on olemas 20% pöördumise määr. See teeb keskmiseks vahendustasuks umbes 175 dollarit, mis on äärmiselt kasumlik.

wp-mootor-sidusettevõte-komisjon

wp-mootor-sidusettevõtte tasandid

Pilves – tavaliselt Facebooki küsitluste teine ​​kõrgeim reitinguga host, kus pakutakse kõrgemat komisjonitasu kui SiteGround (kui olete tõusnud kõrgematele astmetele). CPU limiite pole, see on SiteGroundiga tavaline kaebus. WordPressi kiirendamise Facebooki grupi teated on olnud, et nende hostimine on ülikiire. Ainus põhjus, miks ma neid ei reklaamita, on see, et mul on SiteGroundiga nii hästi läinud, nad pole kõigis Facebooki küsitlustes nagu SiteGround sugugi paremad ja Cloudways on tavakasutaja jaoks pisut kallis (kuigi SiteGroundi soodushind aegub pärast 1-3 aastat ja siis saavad nad kallimaks). Igaühel on plusse ja miinuseid.

Sinine vaim – 65 dollarit müügi kohta ühelt populaarseimalt WordPress-i hostilt, kuid Bluehost on palju halbu arvustusi ja need pole Facebooki küsitluses kõrgel kohal. Enamik inimesi loeb enne hostinimese lõpuleviimist mitu arvustust, seega soovitaksin teil saada SiteGroundi või WP Mootori sidusettevõtteks, kellel on palju paremad hinnangud (lisaks saate suuremaid komisjonitasusid)..

Godaddy – 15% komisjonitasud ja kuigi nad on kunagi imetud, on nad viimase paari aasta jooksul märkimisväärselt paranenud. Minu sait laaditi vähem kui ühe sekundiga nende odavaima jagatud hostikava järgi ja nende tugimeeskond asub USA-s (Arizonas). Sellegipoolest tahaksin minna SiteGroundi või WP Engine’iga. Loe minu Saidi Ground ja Godaddy ülevaade et näha erinevust.

Liikumises – määramistasand algab 50 dollarist müügi kohta kuni 120 dollarini müügi kohta. Korralik peremees, kes ei kuulu EIG-i.

HostGator – 50 dollarit – 125 dollarit müügi kohta (sama astme programm nagu SiteGround), kuid HostGator on TERRIBLE ja ülevaated näitavad seda, nii et konversioonid on madalamad. Võite genereerida kohandatud kupongikoode, mis on hea videote loomisel ja muudavad lingil klõpsamise asemel inimestel koodi sisestamise lihtsamaks (YouTube keelab sidusettevõtete lingid), mis võib tekitada veelgi rohkem komisjonitasusid. Kuid ma olen rääkinud mõne teise HostGatori sidusettevõttega, kes ütlesid, et nad ei teinud midagi, kuna inimesed teevad uuringuid ja õpivad, et need pole kindlasti parim valik.

WordPressi teemad

Elegantsed teemad – 50% komisjonitasud, mis müüvad kauneid WordPressi teemasid, mis teisendavad eriti hästi. Sisaldab lisatasusid, kui inimesed tellimust uuendavad. Müüge nende eluaegne teemapakk ja saate 150 dollarit. Usaldab 350 000+ WordPressi kasutajat ja hõlmab nende populaarseid kasutajaid Divi teema. Elegantsed kujundused on olnud olemas igavesti ja neil on kindel maine.

Elegantsed-kujundused-sidusettevõtte-maksed

MyThemeShop – 55% komisjonitasud turul kõige kiiremini laaditavate teemade eest. 48 dollarit komisjonitasu ühe teema eest, 244 dollarit liikmemaksu eest. Neil on ka pistikprogrammid – Lülitasin hiljuti rikkalike lõikude pistikprogrammid nende juurde WP ülevaade Pro ja reklaamige seda nüüd. Neil on ka a kahetasandiline programm kus saate 10%, kui viitate teistele sidusettevõtetele ja nad teevad müügi.

TeemaForest – jube sidusprogramm. Sa saad ainult 30% iga uue inimese esimesest ostust. Kui nad on juba Envato / ThemeForesti klient, siis saate jama jama. See sidusprogramm on jube ja lisasin selle siia ainult hoiatuseks, et eemale hoidke. Kui te ei reklaamita sellist usaldusväärset teemat nagu Avada, Hoia eemale eriti kuna kõik ThemeForesti teemad loovad sõltumatud arendajad, kes võivad olla usaldusväärsed või mitte. Te ei tea koodi kvaliteeti, kas nad tulevad välja värskendustega jne. Sellepärast kasutan StudioPressi kõigil oma WordPressi saitidel (ja nii teevad seda ka WordPressi tipptasemel inimesed nagu Yoast ja Matt Cutts Google’ist).

teemamets-sidusprogramm

Austatud märkused

Genesise teemad

StudioPress – StudioPress ehitatakse WordPressi teemad sisse Genesise raamistik ja on minu peamine sidusettevõte teemades, mille komisjonitasud ületavad 8000 dollarit. Loe minu StudioPress ülevaade kui te pole neist kuulnud, kuid nad on nii legitiimsed. Mul on keskmiselt 28 dollarit müügi kohta vähem kui 5% tühistamise ja kõrgete konversioonidega, kuna StudioPressi toetavad paljud WordPressi parimad inimesed, nagu Yoast ja Matt Cutts. Need on tõeliselt SEO-sõbralikud WordPressi teemad, millel on tipptasemel kodeerimine, kerge, nii et need laadivad kiiresti, tulevad tonni Genesise pistikprogrammid, ja vinge dokumentatsioon. Müü oma Pro Plus kõigi teemade pakett ja saate 175 dollarit vahendustasu.

ShareASale-Affiliate-Payments

Zigzagpress – 50% vahendustasud (ühe teema maksab 49 dollarit, mis tähendab 24,50 dollarit). Zigzagpress EI OLE hea tütarettevõte. Ma teenisin nendega pidevalt 300 dollarit kuus, kuid see langes peaaegu terve aasta jooksul praktiliselt 0 müügini. Sain ka paar kaebust, et kui nad ümber kujundasid, kustutasid nad kõik oma klientide ostetud teemad ja panid kliendid neid ostma. Ma armastasin kunagi Zigzagpressi, kuid tundub, et nad ei hoolitse oma tütarettevõtete ega klientide eest. Nad ei ole mulle isegi maksnud 163 dollarit nende korduskutsete eest, mille ma neile sel aastal tegin – kustutan kõik oma sidusettevõtte lingid ja nende jaoks head ülevaated. Ma kindlasti väldiksin neid.

Restaureeritud 316 kujundust – reageerimisel 20% komisjonitasud ja 60-päevane suunamisperiood naiselik Genesise teemad millest paljud on WooCommercei jaoks valmis. Samuti a soovitatav Genesise arendaja loetletud StudioPressi veebisaidil. Restaureeritud 316 disainilahenduse konversioonimäärad on kõigist Genesise teemapoodidest ühed kõrgeimad ja see on minu teine ​​kõige kasumlikum teemapood.

Tere, disainilahendused – 30% komisjonitasud disainerikvaliteediga Genesise teemad millest paljud on WooCommerce valmis. Suhteliselt uus teemapood, kuid nende kujundus on fantastiline – kui te pole neid veel kontrollinud, tehke seda kindlasti. Nad pole olnud piisavalt populaarsed, et muutuda populaarseks, kuid olen neid reklaaminud vaid paaris ajaveebiartiklis ja teenin umbes 100 dollarit kuus. Samuti olen saanud oma lugejatelt suurepärast tagasisidet ja nad armastavad neid absoluutselt.

Päris darn armas disain – 35% vahendustasud pluss 5% tütarettevõtetelt. Mobiilne reageeriv naiselik Genesise teemad alates StudioPress soovitas Genesise arendajat.

WordPressi arendamine

Vabakutseline – kui soovite, et inimesed küsiksid WordPressi arendamise ja kiiruse optimeerimise kohta, võite suunata nad minu arendajale Bangladeshis ja teha projekti esimese 100 päeva jooksul umbes 13% komisjonitasu. See on mul kokku hoidnud TON aega, samal ajal kui ma teenin nende päringute pealt raha. Olen töötanud Pronayaga üle 5 aasta, kelle hind on 40 dollarit tunnis. Ta on ehitanud üle 20 WordPressi saidi ja optimeerinud mitu saiti, et klientide jaoks 400% kiiremini laadida. Võite ta palgata, registreerudes a Vabakutselise konto siis kasutaja bdkamol otsimine.

Pronaya-Kumar-S-Arvustused

Minu komisjonitasud maksavad põhimõtteliselt kogu vajaliku arendustöö eest …

Vabakutseline-sidusettevõtte tulu

See ei pea piirduma disaini või arendusega, seda saate teha iga vabakutselise töötajaga …

vabakutseline-sidusettevõte

Ainus langus on saate kasutada ainult sidusettevõtete linki Freelanceri kodulehel. Nii et selle asemel, et otse kellegi profiiliga linkida, peate ütlema, et inimesed registreeruvad avalehe kaudu (kasutades teie siduslinki) ja otsivad seejärel vabakutselise kasutajanime. Kuid kui näitate oma veebisaidil nende portfelli nagu mina (need WordPressi kiirprojektid), teevad inimesed seda.

WordPressi pistikprogrammid

WP rakett – 20% vahendustasu vahemälu pistikprogrammi # 1 jaoks selles Facebooki küsitlus (ja see küsitlus ka), mis muudab WordPressi saidid märkimisväärselt kiiremaks. Kasutan seda oma veebisaidil ja suurepärase toe / dokumentatsiooni abil on seda lihtne konfigureerida. Siin on minu juhendaja WP Rocketi sätete kohta.

Kiire jõudlus vs. WP-rakett-veebr-7

2018-WordPress-Cache-Plugin-Poll

Parim WordPress-vahemälu-pistikprogramm-küsitlus

Parim vahemälu-plugin-küsitlus

Üksinda – 20% müügi kohta ühest parimatest kergete liugkukkustega pistikprogrammidest, mis seda ei tee aeglustage oma saiti nagu Revolution Slider ja muud robustsed liugpistikprogrammid. See on minimaalne, kuid tundub kena ja seda on ülilihtne kasutada. Kui käivitate P3 (plugina jõudluse profiilija) pistikprogramm ja vaadake, kas teie liugklapi pistikprogramm põhjustab aeglaseid laadimisaegu, vaadake Soliloquy – või rääkige sellest ka oma klientidele 🙂

Janu tütarfirmad – sidusettevõtete linkide halduse plugin, mis varjab, jälgib ja haldab sidusettevõtte linke. Premium versioon saate statistikat hankida, automaatselt linkida ja isegi Analyticsi sündmuste jälgimist lisada. Teete 30%, mis on võrreldes teiste WordPressi sidusettevõtte turundusprogrammidega suhteliselt väike.

CodeCanyon – 30% iga uue inimese esimesest sularaha sissemaksest (sama komisjonitasu kui ThemeForest). Turul on palju WordPressi pistikprogramme: liugurid, HTML5 helimängijad, sündmused, liikmelisus … teie nimi, CodeCanyonil on see olemas, kuid programm pole eriti kasumlik.

SEO

Kõik ühes SEO Pro – 40% vahendustasu, kuid enamik inimesi kasutab Yoast.

SEMrush – 40% korduv komisjonitasu SEMrush tellimuste müük. See tähendab 40–160 dollarit kuus iga inimese kohta, kes jätkab liitumist teie sidusettevõttega liitumisel (pole paha). See on üks enim hinnatud SEO tööriistu turul ja pakub teile palju teavet märksõnade, lingide, volituste, viitavate domeenide ja muu kohta.

SEOPressor – kuni 50% igakuised korduvad komisjonitasud premium SEO pistikprogrammi korral. Olen saanud SEOPressori linkide rämpsposti kommentaare, kuid neid toetab ShoutMeLoud.

WP ülevaade Pro – MyThemeShop’i rikkaliku lõigu pistikprogramm, mida kasutan oma veebisaidil, pärast seda, kui ma lülitasin toetamata WP Rich Snippetsi pistikprogrammi. WP Review Proga on väga rahul (ka neil on tasuta versioon) ja saate kena 55% vahendustasu, mis on 36,85 dollarit müügi kohta.

E-posti turundus

AWeber – 30% korduvad komisjonitasud. Kuni nad oma kontot kasutavad, teenite raha. Ei sisalda piiranguid, nagu MailChimp teeb, ja maksab krediidi asemel sularaha.

Pidev kontakt – 5 dollarit iga kliendi jaoks, kes registreerub tasuta prooviversiooniks ja 105 dollarit iga uue kliendi eest, kellest saab tasuv klient. Väga helde e-posti tarkvara sidusprogramm.

MailChimp – teenige 30 dollarit MailChimpi teenustes iga teie viidatud inimese eest ja lisaks 3 uut postkasti inspektorid. See inimene PEAB siiski olema sõber või kolleeg ja ka teie mõlemad peavad olema tasutud kontod. Muidu peavad tasuta kontod sisaldama meilides MailChimpi märki.

Stock pildid

ShutterStock – suure valiku fotode korral 20% vahendustasud. Kui küsite klientidelt, milliseid aktsiafotosid nad soovivad oma veebisaidil kasutada, saatke neile ostmiseks siduslink.

iStock & Getty pildid – 20% vahendustasud uutele klientidele, 10% tagastamise eest. Sidusettevõtteks registreerumiseks peate neile e-kirja saatma, kuid siit leiate ka suure valiku.

Haridus

Udemy – 20% vahendustasu igal kursusel. Juhendajad saavad luua kohandatud lingi, mis neile annab 97% komisjonitasu oma kursuse eest. Udemy alandas nende komisjonitasusid, muutes selle vähem ahvatlevaks.

WP 101 – 20% komisjonitasud WordPressi õpetuste ühest mainekamast allikast.

Muud sidusettevõtted

Vaadake WordPressi – 20% komisjonitasud saidil wordpress.com, JetPack ja WooCommerce.

StackPath – kui ajaveebite veebisaidi kiirus või tehke seda klientide jaoks, võite suunata nad StackPathisse, kes ostis MaxCDN-i välja. Ma teenisin MaxCDN-iga 1000 dollarit kuus – näeme, kuidas StackPathil läheb. Nende sidusprogrammis on palju raskem saada kui MaxCDN – nad tahavad teada, et olete võimeline müüki suurendama ja et CDN-id on teie ettevõtte / ajaveebi oluline osa. Panustan oma müüki vahemälu pistikprogrammide õpetuste kirjutamisse, mis peaaegu kõik integreerivad StackPathi – ainuüksi need õpetused annavad mulle üle 500 külastaja päevas.

Mõju-raadius-sidusettevõtte-müük

StackPath-andmekeskused

Kraken (Pildi optimeerimine) – tihendab kadudeta pilte, et parandada lehe laadimisaega (tasuta pistikprogrammid pole kaugeltki nii head). Iga teie genereeritud soovituse korral suurendab Kraken teie kuukvooti püsivalt 100 MB võrra. Kui olete registreerunud, näete saatekirja võimalust.

OptiMonster (Vormid) – kas teate neid tüütuid hüpikaknaid, kui veebisaidist lahkute? Mulle ei meeldi need ka, aga väidetavalt nad töötavad. Teenige iga genereeritud müügi korral 20%.

Amazon – kui saadate liiklust Amazoni ja keegi ostab hoopis teistsuguse toote, saate sellelt müügilt komisjonitasu. Kui loote Youtube’i õpetusi, saate suunata inimesi selle juurde Sinine Yeti mikrofon, või seda loll t-särk kannate oma videote ajal alati. Mõelge digitaalkaupade asemel füüsilistele toodetele. Teeni kuni 10% teenustasusid ühe suurima e-kaubanduse jaemüüja maailmas. Ausalt, te oleksite idioot, et mitte registreeruda.

TubeBuddy – populaarne tarkvara / Chrome’i laiendus YouTube’i videote, sealhulgas heli- ja videotefektide optimeerimiseks ja haldamiseks. 30-50% korduvad komisjonitasud. Vaadake plaane / funktsioone siin.

Teage mõnda muud WordPressi sidusreklaamiprogrammi? Andke mulle kommentaaride osas teada (palun mingeid enesereklaame). Või kui olete sidusettevõtte turunduse valdkonnas uus tegija ja teil on mõni konkreetne küsimus, vastan teile selle eest hea meelega – lihtsalt jätke mulle rida!

lk. WP Beginner on sidusettevõte põhimõtteliselt iga seal asuva WordPressi sidusprogrammi jaoks. Võimalik, et kui nad loetlevad ettevõtte oma nimele pakkumiste leht, neil on ka sidusprogramm.

WordPress-Affiliate-Marketing-Programmid

Mis järgmiseks? Raha teenimine muidugi

Vaadake minu sidusettevõtte turunduse juhendit, mis tutvustab teid kõiki selle sisukorra üksikasju.

Affiliate Marketing TOC

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f4b0; Millise sidusprogrammi tegin alates 150 000 dollarist aastas??

SiteGround ja Cloudways moodustavad vähemalt 90% minu sidusettevõtte sissetulekutest. Kirjutasin sidusettevõtte turunduse õpetuse, mis näitab teile, kuidas ma seda tegin.

&# x1f4b0; Millised sidusprogrammide hostimine on kõige populaarsemad?

Kõige populaarsemad on saidid SiteGround, Bluehost, HostGator ja veel paar ühiskasutatavat hosti. Liituge WordPressi Facebooki gruppidega ja kontrollige küsitlusi ning inimeste vestlusi, et näha mitte ainult kõige populaarsemaid hostimisettevõtteid, vaid ka seda, kuhu trendid viivad.

&# x1f4b0; Kust enamik inimesi oma raha teenib??

Suur enamus edukatest WordPressi blogijatest teenib oma sidusettevõtte sissetulekuid hostimise kaudu. See on kõrgelt tasuv, tulus (kuid konkurentsivõimeline) tööstusharu.

&# x1f4b0; Kas ma saan elavaid reklaamiteemasid / pistikprogramme teenida?

Tehke matemaatikat. Kui teete ainult 30 dollarit müügi kohta, siis kuidas võrrelda seda vahendustasude korraldamisega, kui müük on 150 dollarit? Peate tegema viis korda rohkem müüke, mis võib olla keeruline, kuid seda saab teha ka piisavalt liikluse korral.

&# x1f4b0; Milline on parim sidusettevõtete lingihalduse pistikprogramm?

Ma kasutan pistikprogrammi Thirsty Affiliates. See on suurepärane!

Terviseks ja palju õnne,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector