Kuidas ma lõin sidusettevõtte turundusega passiivse sissetulekuga 12 000 dollarit kuus (ühes kõige konkurentsitihedamas ruumis – hostimine!)

Affiliate Marketing Passiivne tulu


Sidusettevõtte turundusega passiivse sissetuleku teenimine?

See õpetus näitab teile täpselt, kuidas ma umbes teen 12 000 dollarit kuus sidusettevõtte sissetulekutes.

Tegin seda, kirjutades veebisaidi kiiruse optimeerimise juhendeid, soovitades samal ajal tooteid ja teenuseid, mis muudavad inimeste saidi kiirema laadimise: SiteGround majutamine, StackPath, ja WP rakett.

Minu jaoks müümiseks kasutan Facebooki küsitlusi. Näiteks hostimine on veebisaidi kiiruse ja 26 küsitluses hinnati SiteGroundit hostiks nr 1 (see on põhimõtteliselt kogu mu müügipikkus).

Ma pole miljonär, kuid saan SEO kaudu 3000 külastajat päevas ja teenin passiivse tütarettevõtte sissetulekuga 400 dollarit päevas. See võimaldab mul töötada siis, kui tahan, sinna, kuhu tahan, ja reisida oma sõbrannaga.

2018. aasta sidusettevõtte turunduse müükVaata minu täielik PayPali tegevus, või tulude aruanded kõigi minu sidusettevõtete jaoks

1. Leidke sidusprogrammid

Tehke Google’is otsing sidusprogrammide jaoks ja otsige oma valdkonna loendeid.

Sidusprogrammid-Google

Sidusettevõtte turuplatsid – koht mitme sidusprogrammiga liitumiseks / haldamiseks, linkide hankimiseks ja komisjonitasude jälgimiseks. ShareASale ja CJ Affiliate on kaks kõige populaarsemat. Nende lahe asi on see, et näete iga sidusettevõtte statistikat nagu nende EPC (tulu klõpsu kohta), mis on hea näitaja selle kohta, kui palju saate nendega koos teenida. Mida suurem arv, seda parem. Näiteks on WP Engine, StudioPress ja WP Rocket kõigil kõrge EPC, kuna enamik inimesi teab neist, nad pakuvad suurepäraseid tooteid ja neil on kindel maine. See tähendab suuremat potentsiaalset müüki.

Shareasale

Individuaalsed sidusprogrammid – mõned ettevõtted ei kuulu sidusettevõtte turgude alla, vaid juhivad oma programmi, mille leiate nende veebisaidilt (või Google’ilt). Te ei näe programmi kohta statistikat (näiteks EPC), kuid see ei tähenda, et peaksite need välja lükkama. SiteGroundi hostimine juhib nende enda sidusprogrammi ja ma olen nendega seni kõige rohkem raha teeninud.

Individuaalne sidusprogramm

Amazon

 • Kõige populaarsem sidusprogramm
 • Suur konversioonide arv, kuna see on Amazon
 • Komisjonitasud sõltuvad tootekategooriast (vt allpool)
 • Miljonid tooted, mille vahel valida (saate neile kohandatud linke luua)
 • Kui keegi klõpsab teie lingil ja tellib Amazonilt (peaaegu) midagi, saate komisjonitasu (vt nende poliitikad)

Amazon-Affiliate-Commissions

WordPress – kui olete WordPressi tööstuses nagu mina, koostasin WordPressile ulatusliku sidusprogrammide loendi, sealhulgas WordPressi hostimine, teemad, pistikprogrammid, SEO ja palju muud.

Sidusprogrammide tüübid

 • Tasemed – kui teenite rohkem müüke, teenite rohkem raha.
 • Lamedad komisjonid – saate müügi pealt kindla vahendustasu.
 • Kaks Tase komisjonid – saate komisjonitasu, kui viitate mõne teise sidusettevõtte ja nad teevad müügi (selline nagu mitmetasandiline turundus, aga ma ei usaldaks seda täielikult).
 • Korduvad komisjonid – pakutakse tavaliselt koos tellimisteenustega.
 • Kupongi koodid – hämmastav pilk, kui teete videoid. See video on kuidas luua WordPressi saiti sellel on 3M + vaateid ja esimene samm on domeeni / hostimise registreerumine. Tyler (video teinud mees) annab vaatajatele HostGatorile kohandatud kupongikoodi. Nii et selle asemel, et videokirjeldusse siduslink maha tõmmata ja loota, et inimesed sellel klõpsavad, saavad vaatajad Tyleri kuponkikoodi kasutamisel HostGatoris hinnaalandust (andes talle endiselt müügi eest krediiti). Ehkki HostGator pole suurepärane host, olen kindel, et ta valis need ainult seetõttu, et kupongikoodid sobivad tema YouTube’i strateegiasse. Ta on varanduse teeninud.

Asjad, mida tuleks kaaluda

 • Komisjon
 • Teie sidusettevõtte maine
 • EPC (tulu klõpsu kohta)
 • Ärge kartke astmetasanditele ronimist – see võib olla pikaajaline investeering
 • Sidusettevõtte lingid on paremad (ja paremini kohandatavad) kui ribareklaamid / reklaamid
 • Milliseid reklaammaterjale nad pakuvad (kohandatud lingid, kupongikoodid jne)

Ärge valige tütarettevõtteid ainult nende vahendustasu määra alusel. Enne otsustamist, millist hostiettevõtet reklaamida, kaevasin ma läbi Facebooki gruppide ja uurisin, milline neist on parim. Selle protsessi käigus võtsin ekraanipilte küsitlustest, kus SiteGround oli number 1, ja tutvustasin neid oma õpetuses. Kui ma inimestele küsitlusi näitasin, siis minu müük / konversioonid kolmekordistusid.

2. Seadistage ajaveeb või YouTube’i kanal

Enamikul sidusettevõtte turundajatest on üks või mõlemad. Ma eelistan ajaveebi pidamist, kuna minu tegevusala muutub pidevalt ja artikleid on lihtne värskendada (vähem hooldust). Kuid kas teile meeldib videote kirjutamine või loomine? Olen väga introvertne ja peidan oma sülearvuti taha, kuid mõlemal on plusse / miinuseid.

Blogi (plussid & Miinused)

Videod (plussid & Miinused)

 • Tasuta.
 • Lihtsam seadistada.
 • Veojõu saamine võtab vähem aega (hea esimene video võib saada tuhandeid vaatamisi).
 • Sidusettevõtete linkide lisamine videokirjeldustesse on videote rahaks tegemise ainus viis (kui varem saite lisada märkustele sidusettevõtte linke, kuid nad katkestasid need).
 • Videod sobivad suurepäraselt SEO jaoks: need võivad olla nii YouTube’i kui ka Google’i reitingus ja saate manustada need oma ajaveebisse, mis võimendab nende vaateid, parandades samal ajal teie ajaveebi sisu.
 • Sobib lahkuvatele isiksustele, kuid ärge heitke end teele, kui olete introvertne nagu mina – mu esimesed videod imeti sisse, kuid need läksid paremaks ja mõnel on nüüd üle 50 000 vaatamise.

Muud valikud

 • Raamat
 • Voogesitus
 • Veebikursus

Programmidesse registreerumine ja sisule linkide lisamine on lihtne. Raske osa on õigete niši / sidusettevõtete valimine, teemade (märksõnade) leidmine, kus inimesed oleksid huvitatud ostust, ja järjepideva SEO liikluse juhtimine, luues Google’is / YouTube’is esikohal olevat väärtuslikku sisu. Oma sisuoskuste tasandamine (SEO tähtsaim osa) on kohustuslik.

3. Registreeruge ja haarake sidusettevõtte lingid

Registreeruge oma programmi (de) jaoks ja logige sisse oma sidusettevõtte juhtpaneelile. Teil peaks olema võimalus haarata sidusettevõtte linke, luua kohandatud linke kindlatele lehtedele ja jälgida oma linkide statistikat.

4. Drop sidusettevõtte lingid oma sisu

Saate need lisada kausta:

 • Tekst
 • Pildid
 • YouTube’i videokirjeldused

Ärge tehke asju, mis on seotud sisuga – liiga palju siduslinke võib saada teile Google’i karistuse ja muuta sisu rämpsuks. Minu õpetused on tavaliselt 3000 sõna, millel on 5-10 siduslinki.

Ärge alati loetlege sidusettevõtteid esimesena jaotises „Loendite loend” – Google teab, kas loetlete alati sidusettevõtteid ja kui teete seda kõigis oma postitustes, võivad nad teid selle eest karistada.

Amazoni sidusreklaamide lingid

5. Kasutage sidusettevõtte lingihalduse pistikprogrammi

WordPressi kasutamisel soovitan tasuta Januste sidusettevõtete pistikprogramm. See võimaldab teil oma siduslinke lisada, varjata ja hallata. profiversioon sisaldab statistikat, muidu võite proovida Lühendid. Mõlemal on võimalusi teid lasta nofollow sidusettevõtte lingid, mida peaksite alati tegema.

Janu-sidusettevõtted-seaded

Janu-sidusettevõtted-lingihaldus

6. Koguge erapooletuid ülevaateid

Need 26 Facebooki küsitlust kus SiteGround hinnati hostiks nr 1, mis on mulle varanduse teinud. Seda saate teha Amazoni arvustuste, Facebooki küsitluste, klientide tweetide ja erapooletute arvustuste abil (mitte teie enda veebisaidi modelleeritud arvustustega). Need Facebooki küsitlused suurendasid minu müüki umbes 2x ja on ausalt öeldes parim idee, mis mul sidusettevõtte turunduses on olnud.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Ma kasutan neid ja siin on minu GTmetrixi aruanne:

2019-GTmetrix-aruanne

7. Lisage ajaveebi postitustele rikkalikud katkendid

Kui kirjutate arvustusi, peate oma blogisse lisama rikkalikud katkendid.

Nad annavad teile arvustustähti (ja muidki) andmetüübid) Google’is, mis näevad kenad välja ja võivad samuti suurendada klikkimise määra. Olen kasutanud mitut rikkaliku lõigu pistikprogrammi ja asunud elama WP ülevaade Pro MyThemeShop (neil on ka tasuta versioon). Muud alternatiivid on Kõik ühes skeem (tasuta, kuid liiga minimaalne, piiratud kohandamistega) ja WP rikkalikud katkendid (mille arendaja loobus ja 2 aastat ei uuendatud). WP arvustust ajakohastavad usaldusväärsed arendajad ja kaasas on ka profiversioon eelvormitud mallid mis näevad suurepärased välja.

Rikkalikud katkendid

8. Tasandage oma sisu SEO mäng

Minu sisu optimeerimine ja Yoasti õpetus on suurepärased kohad WordPressi kasutamisel alustamiseks. Märksõnade uurimine ja sisu optimeerimine on SEO kõige olulisemad osad.

Sisu SEO lühidalt:

 • Siit leiate pika sabaga (konkreetsed) märksõnad Google’i automaatne täitmine
 • Kasutage muid märksõnade uurimise tööriistu veelgi teemaideede leidmiseks
 • Google’i märksõna ja analüüsige tipptulemuste sisu
 • Vältige konkureerimist autoriteetide sisu ja autoriteetide veebisaitidega
 • Lisage videoid, infograafikat või kasulikku graafikat / tabeleid (mitte ainult teksti)
 • Eesmärk 3000+ sõna (SEO-s on fraas „pikkus on tugevus“)
 • Käsitöö pealkirjad, SEO pealkirjad ja metakirjeldused, millele inimesed klõpsavad
 • Piltide optimeerimine kiiruse ja SEO jaoks (siin on põhjalik õpetus, mille ma kirjutasin)
 • Kohandage kärpeid, et suurendada CTR-i, lisades rikkalikke kärpeid, avaldades kuupäevi jne
 • Veenduge, et teie sisu teeks teema katmisel paremat tööd (kui parimad tulemused)

Kui vaadata on ainult ühte videot, on see järgmine:

9. Ärge sihtige lihtsalt märksõnu „Ülevaatamine”

Internet on sidusettevõtete arvustustega ülerahvastatud.

Sellised laiad märksõnad nagu „SiteGround Review” on väga konkurentsivõimelised ja neid pole peaaegu võimatu leida. Ma ei suutnud isegi esimesel lehel leida pika sabaga märksõna, näiteks „SiteGround WordPress Hosting Review”. Muidugi, kui teil pole ühtegi suurepärast arvustust ja kui loote hämmastava arvustuse ajaveebi postituse (või video või mõlema) kujul, võib teil olla võimalus. Mõnikord on ülevaatamise märksõnad lihtsalt liiga konkureerivad, kuna see on esimene asi, mida kõik arvavad.

Ülevaatamata märksõnade näited:

 • kuidas koera küüsi klammerdada (vaadake neid küünte lõikurile)
 • kuidas ühendada sülearvuti teleriga (suunake need HDMI-juhtmesse)
 • kuidas sõudmislauda aerutada (vaadake neid teie kasutatavale aerulauale)
 • kuidas WordPressi veebisaiti kiirendada (suunake neid kiirele hostimisele)

10. Vältige sidusettevõtte karistusi

Google ütleb:

„Meie veebimeistri juhised soovitavad teil luua veebisaite, millel oleks originaalne sisu, mis lisab kasutajatele väärtust. See on eriti oluline sidusprogrammides osalevate saitide jaoks. ”

Võite arvata, et “liiga palju siduslinke” on kõige ohtlikum, kuid tegelikult on see nii õhuke sisu.

Õhuke sisu - vähese või vähese lisandväärtusega

Miks?

Kuna liiga paljud sidusettevõtted on nii keskendunud kraami müümisele, unustavad nad luua sisu, mis inimesi tegelikult aitab.

Muidugi tähendab kasulik sisu ka seda, et rohkem inimesi linkib teid, jagab teie sisu, ostab teie soovitatud asju ja kõiki positiivseid asju, mis edukal sidusettevõtte veebisaidil tavaliselt on. Tegelikult ei tohiks te seda isegi sidusettevõtteks pidada. Minu oma on SEO ajaveeb. Mis on sinu?

11. Vältige Google AdSense’i

Alumine rida, see ei tööta hästi.

See pole isiklik, keegi ei klõpsa neil ja te ei teeni palju raha. Sidusettevõtte lingid kogu päeva.

12. Kirjutage sidusettevõttest loobumine

Siin on minu oma:

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

Pilveteenuseid on kasutanud ka paljud inimesed, Kinsta, ja WP mootor. Need 3 (ja SiteGround) on WordPressiga seotud Facebooki gruppide ülekaalukad lemmikud. Cloudways sobib suurepäraselt puhta kiirusega, algab 10 dollarist kuus, kuid vestluse tugi pole suurepärane. Kinsta ja WP Engine on kõiges suurepärased, kuid algavad 30 dollarist kuus ja 35 dollarist kuus.

Miks peaks teil selline olema:

 • Inimestele meeldib läbipaistvus
 • Inimesed tasuvad läbipaistvuse eest teie siduslingi kasutamise kaudu (siduge see heategevuseks annetamisega ja nad kasutavad seda hea meelega – saan palju kommentaare / e-kirju ja kinnitan seda)
 • Kui teil on aff-lingiga lahtiütlemine, ei pea te seda oma sisusse lisama

Sidusettevõtte kommentaar

13. Minu sissetulekuaruanded

Siin on, kui palju ma teen oma tütarettevõtetest. On ime, et ma pean seda näitama, et inimesed mind usuksid, kuid ma tean, et seal on palju pettusi ja võltsinguid.

PayPali tegevus (siin on minu 2018. aasta täielik tegevusaruanne)…

PayPal-tegevus

Minu hiljutine tegevus SiteGroundi hostimisega:

SiteGround-PayPal-Money

Minu parim kuu SiteGroundiga:

SiteGround-Affiliate-Sales

Komisjoni e-kirjad …

Jaanuar-SiteGround-Affiliate-Sales

Sai kuu sidusettevõtteks juulis 2017 :)

Kuu SiteGround-Affiliate-of-the-kuu

MaxCDN (ostis StackPath, kes lükkas edasi sidusprogrammi käivitamise), kuid kui nad seda tegid, hakkasin tegema veelgi rohkem. Nad on osa Mõju, sidusettevõtte turg.

Mõju-raadius-sidusettevõtte-müük

ShareASale (WordPressi teemade ja WP Rocketi vahemälu plugina müümine WordPressile) …

ShareASale-Affiliate-Payments

Elegantsed kujundused

Elegantsed-kujundused-sidusettevõtte-maksed

Freelancer.com (suunab inimesi minu arendajale, kes teeb veebisaidi kiirprojekte) …

Vabakutseline-sidusettevõtte tulu

Mul on veel mõned sidusettevõtted, kuid need on peamised.

Lõplik mõte: see on pikaajaline investeering

Ausalt, jätkusuutliku, passiivse sissetuleku loomiseks, millest saate reaalselt välja elada, kulub tõenäoliselt paar aastat. Kuid see on täiesti seda väärt. Töötan siis, kui tahan, sinna, kuhu tahan, ja mul on aega teha mida iganes ma tahan. Vabadus on tõeline ja ma julgustan teid hüppega üles astuma.

Minu-MercedesSee pole lambalõng, kuid ostsin oma sidusettevõtte sissetulekuga c300 MercedeseMina-kassidMina ja kassid (vasakul Valencio, paremal Sonic)Ratsutamine-elevantSidusettevõtte turundus annab mulle aega / raha maailma rändamiseks

Kui teil on mingeid küsimusi, naudin ma tõsiselt inimeste abistamist. Jäta mulle lihtsalt kommentaar või kasuta minu kontaktvormi. Ma ei ole siin selleks, et teile midagi müüa, vaid näitan teile, mis minu heaks töötas, ja proovin rohkem inimesi sidusettevõtte turundusse kaasata, kuna see muutis minu elu.

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f4b0; Kuidas ma teenisin sidusettevõtte turundusega 12 000 dollarit kuus?

Blogin veebisaidi kiiruse optimeerimise kohta ja soovitan selle käigus hostimist. Minu lugejad saavad oma veebisaidi kiiremini laadida ja teenin müügist raha. See on win-win.

&# x1f4b0; Kuidas kõige edukamad tütarettevõtted raha teenivad?

Enamik sidusettevõtteid teenib oma raha hostimise ja Amazoni sidusprogrammi kaudu. Kuid Amazon kärpis nende komisjonitasusid ja neil inimestel on praegu raske.

&# x1f4b0; Kas Amazoni sidusprogramm on midagi head?

Ma ei soovitaks seda. Amazonil on pikka aega olnud vahendustasude määrade muutmine ja sisu kirjutamine, mis konkureerib nende enda sidusettevõtetega (sageli edestades neid). Nad on juba tohutu ettevõte ja ma soovitan reklaamida ettevõtteid, kellel on rohkem kasvupotentsiaali.

&# x1f4b0; Millised sidusprogrammid on parimad?

SiteGround, Cloudways ja SEMrush on mõned kõige populaarsemad ja kõige paremini tasuvad sidusprogrammid. Ka Bluehost on populaarne, kuid ma ei usu, et nad on head peremehed.

&# x1f4b0; Mis on sidusettevõtte turunduse kõige raskem osa?

SEO liikluse hankimine on kõige raskem osa. Sidusreklaamide linkide lisamine oma ajaveebi on lihtne; liiklus pole! Peate saama märksõnade uurimise ja saidi SEO kapteniks. Õigete märksõnade valimise ja vinge sisu loomise õppimine on suurema liikluse alus.

Edu :-)
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map