Kuidas teenida sidusreklaamidega raha (2020. aasta juhend): ma tabasin eelmisel aastal 150 000 dollarit ja tahan näidata teistele inimestele, kuidas ma seda tegin

03.06.2020
Sidusettevõtte turundus 'Kuidas teenida sidusreklaamidega raha (2020. aasta juhend): ma tabasin eelmisel aastal 150 000 dollarit ja tahan näidata teistele inimestele, kuidas ma seda tegin
0 13 мин.

Ma pole kunagi mõelnud, et minuga nii juhtub.


2 aasta jooksul tegin 20 000 – 80 000 dollarit, siis 2018. aastal 150 000 dollarit (vt tulude aruanded).

Tegin seda, visates kõik oma SEO kliendid maha ja proovisin sidusettevõtte turundusega raha teenida (kirjutan SEO ja veebisaidi kiiruse kohta õpetusi). 90% minu sidusettevõtte sissetulekust tuleb inimeste suunamisest SiteGround, hosting ettevõte, kes andis mulle autasu kuu sidusettevõte juulis 2017.

Mida ma siis teen?

Põhiliselt kirjutan õpetusi, kuidas oma veebisaiti kiiremini laadida, öeldes:hostimine on veebisaidi kiiruse tegur nr 1 ja SiteGround hinnati 34 Facebooki küsitluses parimaks hostiks. Nad on ka kasutas Yoast, soovitab WordPress, ja nad saavad rändavad teid tasuta. Paljud inimesed on seda juba teinud migreerunud saidile SiteGround ja postitatud kiiremad laadimisajad peal Twitter.”

See muutis minu müügi kiirelt tõusma.

Ei, see ei juhtunud üleöö. Jah, mul oli sisu loomisel paar aastat viga. Kuid see muutis sõna otseses mõttes minu elu … kolisin vanemate majast (ohkasin) kenasse ateljeesse Denveri kesklinnas, ostsin oma esimese auto (Mercedes c300), võtsin vastu 2 kiisut ja mu krediit tõstis 45 punkti. Samuti annetasin 6000 dollarit GoFundMe kampaaniatele. Olen alandlik kutt, kuid sidusettevõtte turunduses teevad numbrid kõneainet. Niisiis, ma tahan teile näidata, kuidas ma seda tegin. Nautige 🙂

SiteGround-Affiliate-Sales

SiteGround-PayPal-Money

Vaata minu täielik PayPali tegevus, või tulude aruanded kõigi minu sidusettevõtete jaoks.Mina ja Natalie

Mul on lõpuks aega / raha oma tüdruksõbraga reisimiseks (ma tean, ta on uhke)

Contents

Alustamine

Kuidas sidusettevõtte turundus töötab??
Te olete partneriks ettevõttega, mis müüb tooteid / teenuseid, mida soovite oma publikule soovitada. Kui nad ostavad midagi teie sidusettevõtte lingi kaudu, saate müügilt vahendustasu. On ka teist tüüpi sidusprogramme, kuid see on kõige tavalisem – ja seda ma ka teen.

Minu ajaveebi kohta

 • Kirjutan SEO + veebisaidi kiiruse optimeerimisest
 • Veebimajutus on veebisaidi kiiruse optimeerimise peamine tegur
 • Ma teenin raha, suunates inimesi SiteGroundi hostimine
 • Olen kulutanud PALJU aega kogudes sotsiaalmeedias tõendusmaterjali, kus nad olid 34 erinevas Facebooki küsitluses 1. kohal, Facebooki vestlused mis seda toetavad ja kuidas nendele migreerumine lehtede laadimisaega parandada. Samuti on mul GTmetrixis 100% hinded + Pingdom
 • Minul on päevas umbes 2500 külastajat, 90% tuleb Google’ist … sidusreklaamide linkide lisamine oma ajaveebile (või videotele) on lihtne – nende jaoks järjepideva liikluse saamine (SEO) on keeruline osa
 • Tulemuste nägemiseks kulus täiskohaga blogimist mitu kuud minimaalse sissetulekuga, kuid nüüd võin (ja olen) mitmeks kuuks töötamise lõpetanud ja endiselt oma sidusettevõtte sissetulekut koguda

Minust (miks ma seda kirjutan?)
Olen pärit ebaõnnestunud veebidisaini / SEO taustast. Blogisin, kuna teadsin, et see sobib SEO jaoks, kuid minu artiklid seda ei teinud raha teenima. Tegin usuhüppe ja lasin oma klientidel blogimisest / sidusettevõtte turundusest aru saada. Olin veebisaidi kiiruse optimeerimisel hästi ja teadsin, et hostimine on tegur nr 1. Pärast mõnda uurimist nägin, et SiteGround oli enamikus Facebooki küsitlustes populaarseim ja tal oli hea maine koos heldete sidusettevõtete komisjonidega. Kirjutasin siis õpetused veebisaidi kiiruse kohta… kuidas seadistada WordPressi vahemälu pluginaid, arvustuste majutamist ja muid kiirusega seotud teemasid. Tavaliselt ütleksin postituse lõpus „… ja siin peaksite minema saidile SiteGround“ tõenditega selle kohta, miks nad on parimad … küsitlused, säutsud, laadimisaja täiustused jne. Siis said asjad korda. Nüüd on mul 0 klienti ja vabadus elada nii, nagu ma tahan. Kirjutasin selle õpetuse, kuna mul on tegelikult hea meel aidata inimestel sama teha – ilma BS-ita.

Suurimad tegurid

 • Õige niši ja sidusettevõtte (te) valimine, millele lugejad suunata
 • Teemade (märksõnade) otsimine, kus inimesi huvitaks mõni toode / teenus. Sa ei pea lihtsalt arvustusi kirjutama !!! Kui loote YouTube’i video teemal, kuidas telerit sülearvutiga ühendada, siis tilgutage sidusühendus HDMI-kaabli külge. See on ainult üks näide.
 • SEO: järjepideva liikluse saavutamine, kirjutades oma märksõnade kohta VABA sisu (SEO-s on fraas “pikkus on tugevus” ja see tasus minu jaoks suurt aega). Võib-olla teete videoid või e-kursust, kuid leidsin, et ajaveebipostitusi on hõlpsam värskendada, mis tähendab vähem hooldust. FAR-i suurim tegur oli aeg, mille veetsin hoolikalt oma õpetuste loomisel … mis viis lõpuks äkki SEO liikluse 3-kordne kasv
 • HTML-i sisukorra lisamine igale artiklile (julgustab pikemat sisu, organisatsiooni ja isegi võimalust saada) hüppavad lingid Google’is kasutades nimega ankrud).
 • Kogutakse Facebooki küsitlusi, vidinaid ja muid tõendeid selle kohta, MIKS nad peaksid valima minu sidusettevõtte
 • kannatlikkust sisu kirjutamine võttis mitu kuud aega isegi siis, kui ma ei saanud palka

1. Leidke oma nišš

Minu karjääritee kulges nii: veebiturundus > veebidisain > WordPressi veebidisain > WordPressi SEO > WordPressi kiiruse optimeerimine. Nüüd asun sidusettevõtte turundusse.

Kuni tegin WordPressi kiiruse optimeerimine Ma märkasin, et paljud inimesed vajavad seda, kuid väga vähesed inimesed pakkusid seda (Google’i uurimisel puudusid teenused ja õpetused). Teadsin ka, et hostimine oli veebisaidi kiirustegur nr 1 ja need ettevõtted maksid kuni 200 dollarit müügi kohta. Hostimine on konkurentsivõimeline ruum, kuid komisjonitasud ja vähene pakkumine köitsid mind.

Laiendasin oma SEO ajaveebi ja hakkasin kirjutama hostimise, vahemälu pistikprogrammide ja muude asjakohaste teemade kohta … soovitades samal ajal SiteGround igas õpetuses. Lisasin sotsiaalse tõestuse nagu 34 Facebooki küsitlust, kus neid hinnati esimeseks. Kõik õpetused olid ülitäpsed ja tonnid inimesed leidsid, et neist on abi – paljud saavad 100+ külastajat päevas, sest suurepärane sisu = kõrgem paremusjärjestus.

Kui leidsin oma niši (WordPressi kiiruse optimeerimine), tugeva hostimisettevõtte, millel on kõrge komisjonitasu sidusprogramm (SiteGround), ja lõin õpetused teemadest, mille kohta minu niši inimesed võiksid abiks olla (ja võib-olla sooviksid muuta oma hosti), siis see sai minust kuni 130 000 dollarini.

WordPressi kiiruse optimeerimise juhend

Kui olete leidnud suure nõudlusega niši, pakkuge vähe pakkumist (tehke oma Google’i uuringuid) ja a lugupeetud sidusettevõte, kes pakub toredaid komisjonitasusid … ja teil on vara vara loomisel kannatlik oodata finantstulemusi (ma räägin sisust), julgustan teid hüppega üles astuma.

2. Liituge sidusprogrammidega

Populaarsed veebimüüjad

WordPressi majutamine

 • SiteGround – 50 dollarit – 100 dollarit + / müük (astmeprogramm).
 • WP mootor – 200 dollarit müügi kohta + boonused + 50 dollarit kahetasandiline programm.
 • Kinsta – 50 dollarit – 500 dollarit / müük + 10% korduv.
 • Pilves – 50 dollarit – 125 dollarit müügi kohta (mitmetasandiline) või korduvaid tulusid madalama esialgse komisjonitasuga – need olid ka paljudes Facebooki küsitlustes populaarseimad, neil on väga tugev jälgimine ja soovitan neid varsti hallatud pilvemajutustes

WordPressi teemad

E-posti turundus

 • AWeber – 30% korduv (19–149 dollarit + müügi kohta).
 • Pidev kontakt – 105 dollarit müügi kohta ja 5 dollarit müügivihje kohta (registreeruge tasuta prooviversiooniks).

Muud sidusettevõtted

 • SEMrush – 40% korduv (40–160 dollarit kuus).
 • StackPathi CDN – tavaliselt 10–20 dollarit vahendustasu müügi kohta.
 • MyThemeShop – 55% (48 dollarit vahendustasu – sõltuvalt plaanist 244 dollarit).
 • TeemaForest – 30% iga uue inimese esimesest ostust.
 • WP rakett – 20% (10–50 dollarit müügi kohta).
 • Vabakutseline – projekti tasu esimese 100 päeva eest (tavaliselt 10% projektist).
 • Udemy – 20% igal kursusel.
 • Vaadake WordPressi – 20% wordpress.com, JetPack ja WooCommerce jaoks.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (ja 30% korduv) 219 dollaril aastas – 377 dollarit aastas.
 • Elementor – 50% 49 dollarist – 199 dollarini, sõltuvalt plaanist.
 • HelloFresh – esmamüügil 25 dollarit (maksimaalselt).

Kupongi koodid

 • A2 majutamine + HostGator – need sidusettevõtted võimaldavad teil luua kohandatud kupongikoode, mis on a tohutu boonus, kui teete YouTube’i videoid. Tyleri Moore’i video on kuidas WordPressi saiti teha sellel on 4,5 miljonit+ vaadet ja ta suunab inimesed oma kupongikoodi kasutades HostGatorisse. See tähendab, et ta saab müügi eest krediiti, kui nad koodi kasutavad (isegi kui nad ei klõpsa tema sidusettevõtte lingil). Kui teete YouTube’i videoid, võib kupongikoodide tulemuseks olla palju rohkem müüki kui linkide kukutamine videokirjeldustes ja lootus, et inimesed sellel klõpsavad. Ta on varanduse teeninud.

3. Õppige erinevat tüüpi programme

Üks aste – saate komisjonitasu, kui teie sidusettevõtte lingil on tekkinud müük.

Kahetasandiline – saate komisjonitasu, kui viitate teistele sidusettevõtetele ja nad hakkavad müüki tegema (mõelge mitmetasandilisele turundusele). Näide on WP Mootori programm kus ma räägin oma lugejatele nende WordPressi hostimisest, hakkavad nad müüki teenima ja teenin iga genereeritud müügi pealt 50 dollarit müügi kohta.

Ronimisastmed – suurenenud komisjonitasud, kui suurendate müüki.

SiteGround-Affiliate-Program-Tiers

Korduvad komisjonid – tavaliselt juhtub tellimusteenustega … saate pidevalt komisjonitasusid seni, kuni inimesed on sisse logitud. AWeber ja SEMrush teevad seda.

Üleriigilised komisjonid – saate komisjonitasu olenemata sellest, mida inimesed ostavad sidusettevõtte veebisaidilt. Amazoni sidusprogramm teeb seda.

Pay per plii – saate komisjonitasu, mis põhineb ettevõttele saadetavate müügivihjete arvust (nt kontaktvormi täitmine). Seadke selle jälgimiseks kindlasti oma analüüs ja sõlmige sidusettevõttega kindel ja kirjalik leping. Te ei soovi kulutada tonnide kaupa aega ja põletada, nagu mul on.

Küpsised – kui palju aega pärast seda, kui inimesed teie sidusettevõtte lingil klõpsavad, saate müügi korral komisjonitasu. Tavaliselt 30–90 päeva, kuid see ei tohiks tütarettevõtete valimisel olla tehingupüüdja.

Individuaalsed sidusprogrammid – siin registreerute nende veebisaidi kaudu.

Individuaalne-sidusprogramm

Sidusettevõtte turuplatsidShareASale ja ClickBank valida on tuhandete kaupmeeste hulgast. Tore on sisse logida ühte kohta ja kontrollida mitme sidusettevõtte toimimist, ilma et külastaksite iga veebisaidi iga portaali. Paljud programmid ei kuulu siiski turuplatsi. Olen suur ShareASale’i fänn – valida on nii paljude ettevõtete ja tööstuste vahel.

Shareasale

Amazoni sidusprogramm
Amazoni sidusprogramm on neist kõigist populaarseim. Ma ise ei osale (veel), kuid enamik sidusettevõtte turundajaid, kes minu teada on, kasutavad Amazoni, kuna … see on Amazon. Saate vaadata oma kasutatud tooteid või kirjutada õpetusi (nt kuidas arvutit teleriga ühendada) ja loobuda siduslingist HDMI-kaabli juurde … vaid paar näidet. Võib-olla soovite luua suhteid tootjatega, et saaksite tooteid enne nende väljaandmist – pakkudes teile aega enne toote turuletoomist ülevaate koostamiseks ja müügi registreerimiseks tipptasemel ostmise ajal.

 • Kuni 10% komisjonitasud
 • Komisjoni protsent kategooriate alusel
 • Üleriigilised komisjonitasud (kui nad midagi teie lingi abil ostavad, saate vahendustasu)
 • Ülimalt suured konversioonid
 • Mis tahes toote jaoks saate luua kohandatud siduslingi

Amazon-Affiliate-Commissions

Amazoni automaatse täitmise märksõnad

Saate luua siduslinke mis tahes Amazoni toote jaoks ja seejärel visata selle video kirjeldusse:

Amazon-Sidusettevõtte-lingid

WordPressi sidusprogrammid
Kui olete WordPressi tööstuses selline nagu ma olen (olgu see siis kujundamine, arendamine või SEO), olen kogunud WordPressi sidusprogrammide loendi. Välisin need, kes osutusin ebaõnnestunuks või maksin liiga vähe, et konkreetselt kasumit teenida TeemaForest, Loominguline turg, ja madala kvaliteediga teemakauplused, näiteks Template Monster. Hostimine maksab hästi ja ma kirjutasin õpetuse SiteGroundi sidusprogrammi ja StudioPressi teemadele, mis on minu kaks kõige enam tasustavat sidusettevõtjat. Nendel õpetustel on tonnid ekraanipilte / ühiskonnakindlust, eriti saidi SiteGround jaoks.

 • SiteGround – minu peamine hostimise sidusettevõte, millel on kindel maine sotsiaalmeedias (mida ma kasutan oma eeliseks). Nad maksavad 50–100 dollarit müügi eest ja sõlmivad kohandatud komisjonitasud vastavalt teie jõudlusele ja sellele, kas müüte kallimaid hostimisplaane.
 • WP mootor – 200 dollarit müügi kohta kahetasandilise sidusprogrammiga (50 dollarit iga kaheastmelise müügi eest)
 • StudioPress – tuntud kui kõige kvaliteetsemad sisseehitatud WordPressi teemad Genesis
 • Elegantsed teemad – kvaliteetsed teemad helde sidusprogrammiga (50% müügist)
 • StackPathCDN koos 31 täiendava andmekeskusega (Cloudflarel on üle 200 andmekeskuse, kuid rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine). Ma teenin umbes 1000 dollarit kuus, kui viitan inimestele oma vahemälu pistikprogrammi juhendites StackPathi. StackPath ostis hiljuti MaxCDN-i ja nende sidusettevõtete aktsepteerimise määr on palju madalam (sõltub teie potentsiaalsest mahust), kuid enamik vahemälu pluginaid teisendatakse StackPathiks kui soovitatud CDN
 • Vabakutseline – suunake inimesi arendajate, disainerite ja teiste vabakutseliste poole, kellega olete töötanud, ja tehke esimese 90 päeva jooksul 100% vabakutseliste projekti komisjonitasudest. Saan palju inimesi, kes taotlevad WordPressi kiiruse optimeerimise teenuseid … seega suunan nad vabakutselise sidusettevõtte lingi abil oma arendajate juurde ja teenin passiivse sissetulekuga 125 dollarit kuus. Kindlate vabakutseliste profiilide linkimiseks ei saa sidusettevõtte linke kasutada, seetõttu suunan inimesed sidusettevõtte lingi kaudu kodulehele ja annan inimestele minu arendaja kasutajanimed.

4. Käivitage numbrid

Kõrged komisjonitasud, suured ümberarvestused, madalad pöördreitingud
Muidugi soovite kõrgete vahendustasudega tütarettevõtteid, kuid neil peaks olema ka hea maine kõrgete konversioonide ja madala pöördumismääraga (saate 0 dollarit, kui inimesed tühistavad pärast registreerumist). Kui nad kuuluvad sidusettevõtte turule nagu ShareASale või ClickBank seal näete mõnda numbrit. Ettevõttele meeldib Amazon / SiteGround on turvalised ennustused, vastasel juhul tehke oma uurimistööd (või jälgige sidusettevõtte linke, et saaksite nende toimivust jälgida). Vältige tütarettevõtete pakkumist, mis pakuvad tohutuid komisjonitasusid, kuna see tähendab tõenäoliselt, et nad näevad vaeva, et kliente loomulikult omandada / hoida. See kahjustab teie numbreid (eriti teie konversioonide / tagasipööramise määrasid).

Miks ma ei reklaaminud WP mootorit hinnaga 200 dollarit / müük
Oleksin võinud reklaamida WP Engine’i (hostiettevõte) hinnaga 200 USD / müük, ilma et oleks vaja ronida astmeprogrammiga – kõlab päris hästi, eks? Kui aga ShareASale’i kontrollisin, nägin, et nende pöördumise määr oli 24%! Ainult teile idee saamiseks on SiteGroundi tagasipööratud väärtused alla 10%. WP Engine algab 29 dollarist kuus, samas kui SiteGroundi hind on 3,95 dollarit kuus, lisaks on saidil SiteGround parem maine. Ma pidin SiteGroundiga tõusma astmelisse programmi kõrgematesse komisjonitasudesse, kuid see tasus pikaajaliselt ära.

5. Seadistage ajaveeb

WordPress – mida ma soovitan teie veebisaidil / ajaveebil üles ehitada.

Selles järgmises jaotises võetakse kokku minu kogu SiteGroundi müügipikkus. Ma kasutan seda täpne minu blogi iga õpetuse jaotis, mis on seotud veebisaidi kiiruse optimeerimisega. Nii oluline on oma müügiplaani meisterdamine ja selgitus, miks inimesed peaksid teie sidusettevõtteid kasutama (nt sotsiaalne tõend)!

HostingSiteGround on kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Nad on peaaegu igal kohal nr 1 Facebooki küsitlus ja annavad enamusele inimestele suurema laadimisaja täiustused eriti kui nad kasutasid keskpäraseid hoste: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

Kuidas kontrollida, kas teie hostimine on aeglane
Juhtige oma sait läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab see peaks olema <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (aeg esimese baidini) vahekaardil GTmetrix vahekaardil Ajastused või bytecheck.com.

Vähendage serveri reageerimise aega

Siin on küsitlused:

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

SiteGroundit soovitab WordPress:

SiteGround-soovitatav-WordPress-Host

Paar õnnelikku klienti (see on minu sotsiaalne tõend):

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

SiteGround-hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

OMM-On-SiteGround

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

Hankige hostimine saidilt SiteGround

Teema – te ei vaja sidusettevõtte turunduse jaoks spetsiaalset teemat, vajate tõenäoliselt lihtsalt ajaveebi. Ma soovitan StudioPressi teemad kuna just seda kasutavad Yoast, Matt Cutts (Google’ist) ja mina. Neid soovitab ka WordPressi asutaja Matt Mullenweg. Üks suurimaid vigu, mille tegin, oli teema kasutamine Teemamets… kuna need on ehitanud sõltumatud arendajad, kes võivad oma teema värskenduste tegemise lõpetada. See juhtus minuga ja ma kuulen kogu aeg õuduslugusid selle kohta, kuidas inimesed peavad teemasid vahetama ja kogu oma saidi ümber kujundama. Kasutasin sama StudioPressi teemat (Outreach Pro) juba 3 aastat. Nende teemad on kerged (laadimine kiire), optimeeritud koodi kaudu SEO-sõbralikud, turvalised ja neil on tohutu valik pistikprogrammid jaoks Genesise raamistik ja vinge kogukond Genesise WordPressi Facebooki grupp. Need hõlmavad dokumente selle seadistamiseks ja teenivad teid palju-aastaid.

StudioPress-kujundused

Veebisaidi arendamise abi – vajate abi oma teema seadistamisel? Olen töötanud samade 2 arendajaga 3+ aastat. Nende palkamiseks registreeruge a Vabakutseline konto, postitage oma töö (WordPressi teema installimine) ja seejärel kutsuge kasutaja i333 või bdkamol oma projekti juurde. Kui soovite, võtke minuga ühendust ja tutvustan teile neid e-posti teel. Mõlemad on suurepärase mõistliku hinnaga arendajad, räägivad vabalt inglise keelt ja tellin neile kogu oma programmeerimistöö.

Pronaya-Kumar-S-Arvustused

6. Master SEO

Kui te ei tee kõike minu WordPressi SEO juhendist, tehke vähemalt järgmist:

 • Leia konkreetne (pika sabaga) märksõna mis on üle 3 sõna pikk.
 • Teadusuuringud märksõna konkurents veendumaks, et see pole liiga konkurentsivõimeline (laia igakuise otsinguga märksõnad on alati konkurentsivõimelisemad). VidIQ, Märksõnad kõikjal, ja MozBar Chrome’i laiendid on selle jaoks suurepärased tööriistad, kuid kõige parem on uurida käsitsi kui tugev sisu on (tipptulemites) – suurim näitaja.
 • Looge põhjalik sisu (videod peaksid olema 10+ minutit pikad, blogipostitused peaksid olema 3000+ sõna pikk. Loo HTML sisukord hoida pikki postitusi korrastatuna.
 • Käsitöö tore pealkiri (millele inimesed klõpsavad) ideaaljuhul teie märksõna ees.
 • Käsitöö tore kirjeldus (viidates teie videokirjeldusele või ajakirjutuste metakirjeldusele, mida saate teha Pärm, pistikprogramm, mida soovitan kasutada WordPressis).
 • Ärge kinnisideeks märksõna tihedus, see vaevalt oluline. Kõige olulisemad kohad selle kasutamiseks on teie pealkiri, kirjeldus ja kui kasutate Yoast, siis teie SEO pealkiri ja metakirjeldus.
 • Kasutage mõnda linke teie sisus – sisemised lingid on loomulik viis linkide loomiseks oma veebisaidile ja välised lingid on nagu allikate tsiteerimine Google’ile. Mõlemad on olulised.
 • Kasutage multimeedium – olgu need siis videod, infograafikad või heliklipid – inimesed armastavad neid!
 • Kasutage tahket ainet WordPressi teema + hostimine (nt StudioPress + SiteGround), mis võib säästa palju probleeme veebisaidi kiiruse, ühilduvuse, turvalisuse ja sisseehitatud SEO osas.
 • Kasuta rikkalike lõikude pistikprogramm (Ma kasutan MyThemeShop’i WP Review’i), et saada Google’is tähti.
 • Seadistamine Yoast’i SEO pistikprogramm, Google’i otsingukonsool, ja WP rakett (vahemälu pistikprogramm).
 • WordPressi kasutamisel kasutage Permalink-struktuur „postinimi” jaotises Seaded> Permalinks.
 • Alati sildista pilte (arvutis) ENNE nende WordPressisse üleslaadimist ja kasutage a sisse panema pildifaili nime automaatseks kasutamiseks pildi alt tekstina (säästab aega).
 • Ärge minge pähe WordPressi pluginad. Paljud neist haiget kiirusele või ei suuda seda säilitada.
 • Lisage oma ajaveebi postitus avaldamise kuupäev otsingutulemustes (muudab teie sisu värskeks)!
 • Tehke oma veebisait laadige lõõmav kiire – kasutamine Cloudflare’i tasuta CDN, piltide optimeerimine (nt. ShortPixel), vältige väliseid ressursse, nagu Google AdSense, Google Maps ja kõrge CPU-pistikprogrammid. Veenduge, et kasutate PHP 7+ (oma hostikontol) ja puhastage andmebaasi sageli WP-Optimize või WP Rocket abil. Vältige EIG-i majutamist iga hinna eest.
 • Kasutage SSL (Krüptime on tasuta) ja vaadake üle Google’i versioon rahvuslik ja kohalik järjestamise tegurid.

7. Master Video SEO

Ja kui te ei tee kõike minu YouTube’i SEO juhendist, tehke järgmist:

 • YouTube’i automaatse lõpuleviimise täpsemate (pika sabaga) märksõnade otsimiseks, mis on vähemalt kolm sõna.
 • Uurige märksõna konkurentsi, uurides, kui palju vaatamisi, meeldimisi, kommentaare ja muid signaale on parimatel videotes (vidIQ Chrome’i laiend on selleks suurepärane). Laiadel märksõnadel on rohkem otsinguid, kuid need on konkurentsivõimelisemad (algavad alati kaugelt).
 • Katke teemat ulatuslikult – püüdke 10 minutit ja olge sisutihe (skriptid / toimetamine)!
 • Märkige videofail (arvutis) oma märksõnaks ja laadige see YouTube’i üles.
 • Koostage kena pealkiri, mis ahvatleb inimesi teie videol klõpsama, teie ees märksõna.
 • Kirjutage pikk kirjeldus koos ajatemplite, linkidega ja kasutage esimeses lauses märksõna.
 • Vaadake üle YouTube’i poolt automaatselt genereeritud ärakiri ja tehke parandused.
 • Laadige üles kohandatud pisipilt (1280xx720 pikslit), mis paneb inimesi videol klõpsama.
 • Vastake alati kommentaaridele ja manustage video oma blogisse, kui teil see on.
 • Lisage oma video oma ajaveebisse, e-posti, sotsiaalmeediasse ja muudesse turunduskanalitesse.

Muidu on see sama lihtne kui lisada link video kirjeldusele ja paluda inimestel sellel klõpsata. Kupongi koodid on tohutu boonus (kui teie tütarettevõte seda pakub), kuna sageli saate oma kohandatud koodi abil inimestele allahindlust anda, müües teile krediiti, ilma et nad peaksid isegi oma sidusettevõtte lingil klõpsama. Selle tulemuseks on suurem konversioonide arv. (Tyler Moore teeb seda).

Amazoni sidusreklaamide lingid

8. Avastage oma sisestrateegia (ajaveeb vs videod vs kursus)

Blogipostitused – paljudes tehnikatööstustes, nagu näiteks minu, toimub palju tehnilisi muudatusi, mis nõuavad sisu värskendamist. Blogipostituse värskendamine on PALJU lihtsam kui video täielik uuesti tegemine. Videod on head, kuid postitused võivad kesta palju kauem (nn igihaljas sisu).

Videod – lisage sidusettevõtte lingid YouTube’i kirjeldustesse ja öelge inimestele, et jätsite lingi sinna. Videot ei saa pärast selle üleslaadimist redigeerida, nii et mul oli raske oma asju ajakohasena hoida. See nõuab rohkem hooldust kui postitusi, eriti kui teie valdkonnas on palju muutusi.

e-kursus – sama mis videote puhul, kus on raske neid ajakohasena hoida, ehkki ma pole kunagi e-kursust teinud. Udemy on ilmselt teie parim panus.

Sidusettevõtte lingid – sidusettevõtete linkide lisamine oma sisusse (tekst / pildid / nupud) on ainus strateegia, mida ma kasutan ja see on kõige populaarsem. Inimesed, kes tegelikult loevad teie asju, ostavad tõenäoliselt teie soovitatud asju – nad ei hakka tõenäoliselt klõpsama segavat ribareklaami.

Ribareklaamid – pärast nende testimist otsustasin oma ribareklaamid maha võtta, kuna need nägid müüvat ega töötanud nii, nagu mu sidusettevõtte lingid tegid. Neid on kerge üles visata, kuid tähelepanu hajub ja tõenäoliselt ei saavutata suurepäraseid tulemusi. Kui proovite neid, siis näidake kindlasti konkreetseid külgriba ribareklaame vastavalt teie blogis loetavale sisutüübile (minu SEO kategooria alla kuuluvate postituste jaoks näitaksin SEOga seotud ribareklaame ja minu veebisaidi kiirusklassi alla kuuluvate postituste jaoks) Ma näitaksin teist riba). Saate seda teha näiteks pistikprogrammi abil Vidina loogika.

Janu tütarfirmad jälgib, köidab ja kategoriseerib sidusettevõtte lingid. Kui olete oma programmi (de) jaoks registreerunud, haarake sidusettevõtte lingid ja lisage need sellesse pistikprogrammi. See võib võtta aega, kui lingite oma sidusettevõtte veebisaidil mitmele lehele (mis paljudel juhtudel peaksite seda tegema). profiversioon tuleb koos statistikaga, aga ma ei kasuta seda isegi ära ja olen üsna analüütiline inimene.

Janu-sidusettevõtted-lingihaldus

Varjamine – lisab / lähe / või mõne muu lingi prefiksi teie sidusettevõtete linkidele. Kui kasutate siduslinki, peaksite kasutama varjatud versiooni (nt www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

Kasutage sügavaid linke – need on teie sidusettevõtte veebisaidi lehed, mis EI OLE avaleht. SiteGroundi hostimise jaoks seostan ma palju nende omadega kiirustehnoloogia leht sidusettevõtte lingina. Kui teete Amazoni sidusprogrammi, soovite lihtsalt koguda nende toodete nimekirja, mida soovitate lugejatele, luua siduslinki igaühe jaoks ja importida need pistikprogrammi.

Januste sidusettevõtete seaded – läbige pistikprogrammi sätted ja näpistage kõike, mida vaja. Jätsin kõik vaikimisi, kuid muutsin oma lingi eesliite (varjatud URL-i versiooni) väärtuseks / minema /.

Janu-sidusettevõtted-seaded

11. Nofollow sidusettevõtte lingid

Te ei soovi, et otsingumootorid jälgiksid sidusettevõtte linke. Kui lisate need januse tütarettevõtte abil sisule, teeb see seda automaatselt. Muul juhul valige sidusreklaamilinkide lisamisel “Nofollow”.

Nofollow-Sidusettevõtte-lingid

12. Lisage piltidele sidusettevõtte lingid

Lihtsalt kiire meeldetuletus selle tegemiseks – see võib suurendada klikke, eriti mobiilis.

13. Järgige oma brauseris sidusettevõtte statistika lehti

Minge sidusettevõtte juhtpaneelile ja lisage järjehoidja lehele „statistika”, et see salvestaks teie brauserisse. See säästab aega, eriti kui olete keegi, kellele meeldib pidevalt müüki / toimivust kontrollida.

Sidusettevõtte järjehoidjad

14. Teksti- / e-posti märguannete seadistamine alati, kui müüakse

See töötab ainult siis, kui tütarettevõte saadab teile müügi genereerimisel meilisõnumi. Iga kord, kui teen SiteGroundi müüki, saan telefoni kohandatud teatise. Neid on julgustav hankida.

Saate oma telefonis sidusettevõtte müügi jaoks kohandatud märguandeid luua – kui kasutate GMaili, minge oma seadetesse ja looge filter, nii et kõik e-kirjad, mille teemareal on „SiteGround Sidusettevõtte müük genereeritud”, lähevad oma kausta (näputage teema rida, et see vastaks mis tahes e-posti teatele, mille teie sidusettevõte teile saadab). Seejärel seadistage GMaili rakenduse abil oma telefoni kohandatud märguanne, nii et igal ajal müügi genereerimisel saate kohandatud märguande (siin on õpetus Androidile ja siin on üks Apple). Mul on saidi SiteGroundi, StudioPressi teemade jms kohta erinevad teatised. Muudab teie päeva paremaks 🙂

Kohandatud GMaili filter

Ainsad e-kirjad, mida ma oma telefoni saan, on sidusettevõtte müük:

Sidusettevõtte müük-teavitamine

15. SEO: märksõna uurimine

2 000 külastajat päevas, mida ma SEO kaudu saan, on tohutu osa minu passiivsest sidusettevõtte sissetulekust. Minu SEO strateegia on seotud sisuga, mis algab märksõna uurimisega (teemad, millest kirjutate). Soovitan seda artiklit lugeda, kuna märksõna uurimine / sisu optimeerimine on kohustuslik.

Pika saba märksõnad – konkreetsed märksõnad, mille fraasis on tavaliselt 3–7 üksikeelset sõna. Need on väga sihitud ja PALJU lihtsamalt järjestatavad kui laiad märksõnad (kõik minu omad on pika sabaga). Mida madalam on teie domeeni autoriteet (kontrollige nuppu OSE), seda vähem peaksid teie märksõnad olema vähem konkurentsivõimelised (pika sabaga). Kui saate täpsemaks ja märksõna kuvatakse endiselt Google’i automaattäites, Mozi märksõnade uurijas ja muudes märksõna tööriistades, siis vali KONKREETT.

Pika sabaga märksõnad

Sihtmärk 1-2 märksõna ühe artikli kohta – kuni saate artikli jaoks 1 märksõna edukalt järjestada, ärge proovige sihtida 2. Kui olete selle üles riputanud ja olete valmis kirjutama artikli umbes 2, valige teisene märksõna, mis on sünonüüm oma peamise märksõna. Näitena võiks tuua “aeglase WordPressi saidi” ja “Miks on WordPressi aeglane”. Seejärel meisterdage oma artikli pealkiri / SEO pealkiri / metakirjeldus nii, et mainiksite iga sõna eraldi – muudate need kenasti loetavaks.

Google’i automaatne täitmine – minema google.com, alustage fraasi tippimist ja vaadake rippmenüü automaatse täitmise tulemusi. Kui soovite Google’i tühja täita, võite kasutada alakriipsu „_”. Lihtsalt veenduge, et viimane sisestatud märk oleks alakriips. Proovige kasutada mitmuseid ja muutke sõnajärjestust, et näha erinevaid tulemusi. Nii leian 90% oma märksõnadest.

google-automaatne täitmine-märksõnad

YouTube’i automaatne täitmine – kui teete videoid, leiate siit märksõnad.

Youtube-automaatne täitmine-märksõnad

Moz märksõnade uurija – see tööriist on sarnane Google’i märksõnade plaanija ainult see on täiesti tasuta. Samuti saate rühmitada sarnaseid märksõnu, nii et te ei sirviks samu märksõnu …

Moz märksõnade uurija

Kliki märksõna soovitused -> vaata kõiki soovitusi.

Moz märksõnasoovitused

MozBarMozBar on Google Chrome’i laiend, mis võimaldab teil Google’is kasutada mis tahes märksõnu ja näha, kui konkurentsivõimelised on otsingutulemid. Mida kõrgem on DA (domeeni autoriteet) ja PA (lehe autoriteet), seda konkurentsivõimelisem on märksõna. Siiski soovite ikkagi klõpsata parimatel tulemustel ja sirvida sisu, et veenduda, kas saate luua artikli / video, mis on parem kui kõik, kes on parimate tulemuste hulgas. Just see on konkursi uurimine.

Mozbari märksõnavõistlus

Konkurentsivõimeliste märksõnade vältimine:

Märksõna-võistlus

Vaadake üle märksõnad

 • Pärmi SEO Premium ülevaade
 • Shark ION ROBOT 750 vaakumülevaade
 • Saidipõhise WordPressi hostingu ülevaade

Lahenduse märksõnad

 • Kuidas kodus joogat teha (soovitage joogamatti)
 • Miks on minu veebisait aeglane (soovitatav kiirem hostimine)
 • Kuidas ühendada sülearvuti teleriga (soovitada HDMI-kaablit)

16. SEO: sisu optimeerimine

WordPressi kasutamisel tutvuge minu Yoast SEO Plugini õpetusega (eriti rohelise tule sektsiooniga), kuna see on ulatuslik teema. Backlinko oma infograafiline on ka hea lähtepunkt.

Käed alla ma ütleksin, et parim asi, mida saate teha, on uurida 1 peamist märksõna, meisterdada köitev artikli pealkiri, mis sisaldab teie märksõna (kuigi see ei pea olema täpne vaste), veeta aega oma otsingumootori lõikude (SEO) kirjutamiseks pealkirjad / metakirjeldused) ja kõige olulisem on muuta oma sisu võimalikult väärtuslikuks videote, kena graafika, sisukorra, rasvases kirjas / värvide / stiilide jms kaudu, näiteks väikestel asjadel, näiteks märksõna tihedusel, pole vaevu tähtsust.

Yoasti WordPressi SEO pistikprogrammi abil sisu optimeerimise lühike selgitus …

Pärmi sisu analüüs

17. SEO: pikkus on tugevus

Üldiselt, mida pikem on ametikoht, seda kõrgemale see asetub. On mõistlik, kuna käsitlete seda teemat põhjalikult, mis annab teie sisule sisu ja inimesed annavad teile suurema tõenäosusega jagamise / lingi. See suurendab keskmist aega lehel + keskmist aega saidil, mida Google mõõdab.

Ärge hoidke end sõnadest kinni – Google’i märksõna, vaadake parimaid tulemusi ja veenduge, et teie sisu on üksikasjalikum / väärtuslikum kui kõigil teistel. Videod peaksid sellest aitama.

WordPress Word Count

18. SEO: kasutage HTML-i sisukorda

Lisan postitustele alati HTML-i sisukorra, veendumaks, et need on pikad ja ülesehitatud. See on olnud minu (ja mu lugejate) jaoks tohutu abi ja sellel on palju eeliseid: parem võimalus saada Google’is „linkide hüppamine“ (vt allpool), suurenenud keskmine lehe aeg, vähenenud põrkeprotsendid ja see muudab selle lugejatel on teie sisus lihtsam liikuda.

Hüppa linkidele

Google ütleb

Veenduge, et teie saidi pikad mitme teemaga lehed oleksid hästi üles ehitatud ja jagatud selgeteks loogilisteks osadeks. Teiseks veenduge, et igal sektsioonil on seotud kirjeldava nimega ankur (st mitte ainult jaotis 2.1) ja et teie lehel oleks sisukord, mis sisaldab linke üksikutele ankrutele.

Kuidas luua ankurdatud alamrubriikidega sisukord
Sisukord HTML näeb välja selline …

Iga alamrubriigi HTML peaks välja nägema selline …

1. Punkt üks


2. Punkt teine


3. Kolmas punkt

Võite kasutada ka a hüppa sisukorra juurde link…

 • 19. SEO: rikkalikud katkendid

  Kui kirjutate arvustusi oma blogis, peate kasutama rikkalikke katkendeid.

  Need lisavad katkenditesse arvustustähti ja suurendavad klikkimise määra. Olen aastate jooksul testinud paljusid rikkalikke katkendite pistikprogramme ja minu lemmik (ja see, mida ma praegu kasutan) on WP ülevaade Pro-pistikprogrammist autor: MyThemeShop (vaata demo). See on kiire, näeb hea välja (siin on leht, kus ma seda kasutan), sellel on 16 eelvalmistatud kujundust, see toetab kasutajate ülevaateid ja seda toetavad hästi MyThemeShop’i arendajad. Kasutasin varem WP rikkalikud katkendid kuid arendaja loobus pistikprogrammist ega ole seda 2 aastat uuendanud, ja Kõik ühes skeem puuduvad kohandamisvalikud.

  Mida rikkalikud katkendid teevad …

  Rikkalikud katkendid

  Kuidas WP Review plugin teie saidil välja näeb:

  Rich Snippets Markup

  Kuidas näeb välja kõik ühes Schema.org (tavaline ja igav):

  Kõik-ühes-skeem.org-rikas-katkendid-pistikprogramm-märgistus

  20. SEO: vältige tavalisi sidusettevõtte karistusi

  • Vältige lühikesi, õhukesi ja vähe väärtusega lehti
  • Ärge alati esmalt sidusettevõtteid loetlege – Google teab!
  • Ärge kasutage sidusettevõtte linke oma postitustes üle, visake need sinna, kus see loeb
  • Vältige liiga palju „loendipostitusi”, kus loetlete lihtsalt hunniku sidusettevõtteid
  • Kaaluge oma sidusettevõtte toodete / teenuste arvustuse kirjutamist ja linkimist selle postitusega (sidusettevõtte lingi kasutamise asemel), et vähendada oma saidil asuvate sidusettevõtete linkide hulka
  • Kirjutage oma postituse alguses sidusettevõttest loobumine ja paluge inimestel lihtsalt sellel klõpsata (vt seda näidet), mis vähendab ka teie kasutatavate sidusettevõtete linkide hulka

  21. Koguge erapooletuid ülevaateid (sotsiaalne tõend + iseloomustused)

  Minu ümberarvestuskurss tõusis 2,5% -lt 8% -ni, lisades lihtsalt Facebooki küsitlused, kus SiteGround sai 1. koha, koos mõne Twitteri ekraanipildi ja Facebooki vestlustega. Ükskõik, kas tegemist on Amazoni arvustuste või Facebooki küsitlustega, PEAKSite lisama väliseid arvamusi – see on põhjus, miks mulle ei meeldi minu veebisaidil arvustusi koguda -, nad näevad välja kallutatud. Kuid võite kasutada WP ülevaade Pro selleks võimaldades inimestel teie saidil toodet / teenust üle vaadata ja saada need arvustustähed.

  2018. aasta WordPressi veebimajutusküsitlus

  22. Ehitage oma kogukond

  Vasta kommentaaridele – mõnes minu artiklis on üle 300 kommentaari. Mõnikord on raske sammu pidada, kuid see on oluline osa kogukonna loomisest ja võimaldab lugejatel esitada teile küsimusi ja jätta nende tagasisidet. YouTube’i kommentaaridele peaksite vastama eriti seetõttu, et need on järjestamise tegurid ja julgustavad veelgi rohkem inimesi kommentaare jätma.

  Ehitage see infoleht – teie kõige lojaalsemad lugejad tellivad. Samuti ostavad nad kõige tõenäolisemalt teie soovitatud asju. Teie ajaveebi lihtne külgriba vidin on hea algus (kui kasutate StudioPressi teemasid või Genesis Frameworkit, siis ma kasutan seda Genesis eNews laiendatud).

  Ole avatud, mitte müüja – Hoian oma blogis tagasi nullinfo teabe, ma ei soovita midagi, mille kohta ma ei usu, et see minu lugejaid abistab, ja proovin kõik, et ma ei soovitaks iga kirjutatud postituse korraldamist (ainult siis, kui see on mõttekas). Esiteks on väärtuslik teave sidusettevõtte müük pärast.

  Võtke nad kaasa – sidusettevõtte toote / teenuse kohta arvustuste jätmine, postituse jagamine, e-posti tellijate joonistamine joonistusse … mida iganes soovite nende huvides teha.

  23. Monitori teisendusmäärade jälgimine

  See, kuidas te toodet / teenust toetate, ja selle taga olev sotsiaalne tõend (nt Facebooki küsitlused või võib-olla teiste klientide arvustused) on peamine põhjus, miks mul õnnestus minna 2% -lt 8% -le +. Kui te ei näe neid oma sidusettevõtte juhtpaneelil, kasutage Januse sidusettevõtte profiversioon neid näha.

  Saidi maapealne ümberarvestuskurss

  Te ei pea konversioonide parandamiseks sidusettevõtte linke jälgima – kuulete alati inimesi, kes käsivad teil sidusettevõtte linke jälgida. Aga minu jaoks, Ma kasutan üldiselt kõigil oma kiiruse optimeerimise artiklitel sama sisu saidi SiteGround kohta … on väga oluline, et see teisendaks hästi. Muutke oma sidusettevõtte toote soovitamise lähenemisviisi (see täiustab teie müügihirmu).

  24. Kirjutage sidusettevõttest loobumine

  Siin on minu oma, mille lisan igasse postitusse, kus soovitan SiteGround:

  Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

  25. Vältige Google AdSense’i

  Seda on lihtne üles visata Google AdSense oma blogis – aga õnne teenida sellest korralikku sissetulekut. See EI OLE isikustatud, samas kui sidusühendused hõlmavad inimesi, kes võtavad TEIE soovituse väga konkreetsete asjade kohta. See muudab teie saidi ka kilpkonnast aeglasemaks. Pole hea rahaks tegemiseks.

  26. Minu tehtud vead

  Minu Google Analyticsi graafik näete liikluse järsku langust, millele järgneb pikk tasane periood 2015. ja 2016. aastal. Need olid minu jaoks rasked aastad ja ma loodan, et suudan teid päästa mõne minu tehtud halva vea tegemisest, mille tulemuseks olid aastatepikkused rahalised raskused. Siin on mõned lihtsad näpunäited …

  Google-Analytics-orgaaniline-liiklus

  • Ärge palkage visandlikku linkide koostajat SEO paremusjärjestuse tõstmiseks
  • Lingid on orgaaniliselt suure sisuga – keskenduge sellele!
  • Õppima millegi kohta pika sabaga märksõnad ja kapten märksõna uurimist
  • Ärge halvustage tasuta WordPressi teemat, odavat hostimist jms (ma kasutan StudioPress + SiteGround + WP rakett combo), mis muudab minu veebisaidi haldamise PALJU lihtsamaks

  Ärge seadke eesmärki kirjutada 3 blogi postitust päevas … seadke eesmärki kirjutada 1 ajaveebi postitus a nädal ja muutke see postitus ülitäpseks, pikaks ja täidetuks nii väärtusliku teabega, et ütlete „jah, inimesed lingivad selle”. 90% minu liikluse / sidusettevõtte sissetulekutest tuleb vaid 20 õppematerjalist, millest paljud on vanemad kui 5 aastat. Kuid täiendan neid pidevalt, et sisu paremaks muuta.

  Tehke seda ja peaksite oma Google Analyticsis nägema järjekindlaid väikeseid naelu.

  Kui olete rahaliselt stabiilne, loodan, et hakkate tagasi andma. See tundub hea ja inimestele meeldib hea põhjuse toetamise idee (nad klõpsavad tõenäolisemalt teie sidusettevõtte linki vastutusest loobumisel). See tähendab ka, et te ei pea oma sisus kasutama nii palju linke ja võite saada karistuse. Eelmisel aastal annetasin 3000 dollarit Punasele Ristile orkaanil Harvey.

  Harvey annetus

  28. Jagage oma edulugu

  See on nüüd minu ajaveebi külastatud postitus nr 1! Hehe, ma teadsin, et suudan kõik võltsingud ületada.

  Ülalt vaadatud lehed

  Alumine joon: kui olete põnevil millegi üle, mida teete, ja üritate inimesi aidata, on tõesti lihtne luua hämmastavat sisu asja kohta, mille vastu te kirglik olete.

  29. Minu sidusettevõtte tulude aruanded

  Jagan oma numbreid, kuna tean, et seal on palju BS-i nõudeid / pettusi.

  PayPali tegevus (siin on minu 2018. aasta täielik tegevusaruanne)…

  PayPal-tegevus

  Minu hiljutine tegevus SiteGroundiga:

  SiteGround-PayPal-Money

  SiteGroundi hostimine (minu parim kuu) …

  SiteGround-Affiliate-Sales

  Siin on mõned e-kirjad …

  Jaanuar-SiteGround-Affiliate-Sales

  Sai kuu sidusettevõtteks juulis 2017 🙂

  Kuu SiteGround-Affiliate-of-the-kuu

  SiteGroundi konversiooniaruanne …

  Saidi maa-sidusettevõtte konversioonid

  MaxCDN (ostis StackPath, kes lükkas edasi sidusprogrammi käivitamise), kuid kui nad seda tegid, hakkasin tegema veelgi rohkem. Nad on osa Mõju, sidusettevõtte turg.

  Mõju-raadius-sidusettevõtte-müük

  ShareASale (WordPressi teemade ja WP Rocketi vahemälu plugina müümine WordPressile) …

  ShareASale-Affiliate-Payments

  Elegantsed kujundused

  Elegantsed-kujundused-sidusettevõtte-maksed

  Freelancer.com (suunab inimesi minu arendajale, kes teeb veebisaidi kiirprojekte) …

  Vabakutseline-sidusettevõtte tulu

  Mul on veel mõned sidusettevõtted, kuid need on peamised.

  30. Korduma kippuvad küsimused

  & # x1f4b0; Kui palju raha saab sidusettevõtte turundusega teenida?

  Sidusettevõtte turundusega saate teenida nii palju raha kui soovite.

  Enamik sidusettevõtteid teenib paarsada dollarit kuus, teised super tütarettevõtted teenivad 10 000 dollarit + kuus. Saate sinna kiiremini, kui muudate selle täistööajaga tööks.

  & # x1f4b0; Kui kaua kulub järjepideva sissetuleku teenimiseks?

  Järjepideva sissetuleku saamiseks võib kuluda 6 kuud kuni mitu aastat, sõltuvalt teie võimest juhtida kvaliteetset liiklust ja reklaamida oma sidusettevõtteid. Kui saate rohkem liiklust ja suurendate konversioonide arvu, suureneb müük ja muutub usaldusväärsemaks. Sinust ei saa üleöö miljonäriks.

  & # x1f4b0; Kuidas sidusettevõtted saavad palka??

  Enamik sidusettevõtteid makstakse PayPali kaudu või otse oma pangakontole. Tüüpilised sidusprogrammid teevad väljamakseid iga kuu või siis, kui jõuate komisjonitasus kindla summani.

  & # x1f4b0; Millised on kõige kasumlikumad sidusprogrammid?

  Kõige kasumlikumad sidusprogrammid on tavaliselt seotud veebimajutusega. Need ettevõtted pakuvad ühte kõrgeimat komisjonitasu, kuid ruum on väga konkurentsivõimeline.

  & # x1f4b0; Kas sidusettevõtte turundus on passiivne sissetulek?

  Sidusettevõtte turundustulu pole 100% passiivne sissetulek. Peate ikkagi looma sisu, hoidma olemasolevat sisu ajakohasena ning jälgima oma veebisaidi liiklust ja konversioone. Kuid peaksite saama kahenädalase puhkuse ära käia ja oma sissetuleku säilitada.

  Kui teie tütarettevõte muudab nende tooteid, peate kajastama neid muudatusi ka oma veebisaidil.

  & # x1f4b0; Kuidas luua siduslinki??

  Sidusettevõtte lingi loomiseks registreeruge sidusprogrammiga. Logige sisse oma sidusettevõtte juhtpaneelile ja looge seejärel sidusettevõtete link nende veebisaidi kindlale sihtlehele.

  Lõplik mõte: see on pikaajaline investeering

  See on esimene auto, mille ma endale kunagi 29-aastaselt soetasin (olin selle ajani purunenud ja vanemate käest renditud). Kuid sidusettevõtte turunduseks ning suurepäraste õppematerjalide ja YouTube’i videote loomiseks pühendatud aeg oli seda väärt … Töötan enda heaks, minu teenitav summa pole tegelikult piiratud, minu ajakava on paindlik ja kogun piisavalt passiivset sissetulekut, et elu elada ma tahan.

  Tehke hüpe ja pühendage sellele rohkem aega 🙂

  Minu-Mercedes

  See pole lambalõng, kuid ostsin oma sidusettevõtte sissetulekuga c300 Mercedese.

  Mina-kassid

  Mina ja kassid (vasakul Valencio, paremal Sonic).

  Ratsutamine-elevant

  Sidusettevõtte turundus annab mulle aega / raha maailma rändamiseks.

  Kui teil on küsimusi või vajate alustamiseks abi, aitan rohkem kui hea meelega. Jäta vaid kommentaar allpool ja luban vastata nii kiiresti kui võimalik! Õnn kaasa teie sidusettevõtte turunduse teekonnal. Loodetavasti oli sellest super abi 🙂

  Tom

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Понравилась статья?
   Комментарии (0)
   Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

   Комментарии закрыты.

   Adblock
   detector