YouTube’i videote raha teenimine ilma AdSense’ita (lisage märkuste ja kirjelduste lisamine sidusettevõtete linkidega)

03.06.2020
Sidusettevõtte turundus 'YouTube’i videote raha teenimine ilma AdSense’ita (lisage märkuste ja kirjelduste lisamine sidusettevõtete linkidega)
0 4 мин.

Neile meist, kes ära tee soovite meie Youtube’i vaatajaid rämpsposti saata kuulutused, seal on paremaid alternatiive.


Lihtsaim viis on soovitage tooteid (mida on teie videos mainitud) sidusettevõtete linkide abil. Kui keegi ostab toote teie sidusettevõtte lingi kaudu, saate müügilt vahendustasu. Põhiliselt reklaamite komisjonitasuna kellegi teise toodet. Ma teen selle teenimisega kuus 1000 dollarit kuus ja see on minu kõrval suuruselt teine ​​sissetulekuallikas SEO nõustamine.

Nende siduslinkide kaudu saate hakata Youtube’i videoid monetiseerima ilma AdSense või partnerlus. See on isikupärasem, vähem pealetükkiv ja tõenäoliselt ei saa te ühtegi pöidla alla häält, kuna soovitate loodetavasti toodet, mis aitab probleemi lahendada.

Siin on a video Ma tegin sidusettevõtete linkidega:

Youtube'i sidusettevõtte turundus

Kui inimesed klikivad minu MaxCDN-i sidusettevõtte lingil (kas Youtube’i märkuses või video kirjelduses), saan müügilt komisjonitasu. Altpoolt leiate juhised selle tegemiseks …

Lisage sidusettevõtte lingid YouTube’i videotele

1. samm – lisage oma Youtube’i kanalile seotud veebisait
Logige sisse YouTube’i ja minge loojate stuudiosse. Minge nüüd kanalisse -> Olek ja funktsioonid -> Välised märkused. Lisage oma veebisait ja läbige kinnitusprotsess. Võimalik, et peate oma veebisaidi lisama Google’i otsingukonsool. Nüüd minge vahekaardile Täpsemalt kanalil Kanal ja lisage oma veebisait seotud veebisaidina. Leitud on täielikud juhised siin.

Youtube'i seotud veebisait

2. samm – hankige oma sidusettevõtte lingid
Esmalt peate õppima, millised tooted / kaupmehed on kõige paremad ka teie vaatajaskonnale suunamiseks. Enamikul veebisaitidel on nende veebisaidi üla- või alaosas vahekaart „Sidusettevõtted”, kus saate registreeruda. Võite ka Google’i sidusprogrammi _____ näha, et see siin kuvatakse. Seal on palju sidusettevõtteid, kus on tuhandeid tooteid / kaupmehi. Proovi järgi Amazon, ShareASale, või CJ. Kui olete registreerunud ja heaks kiitnud, võite hakata looma oma siduslinke:

Sidusettevõtte link

3. samm – katke oma sidusettevõtete lingid
Varjamine sidusettevõtte lingid tähendavad, et suunate inimesi oma veebisaidi URL-ile, kuid see suunab mujale. Näiteks, see varjatud sidusettevõtte link osutab / go / maxcdn-le, kuid see suunab MaxCDN-i veebisaidile. Peate seda tegema, kuna YouTube’i videomärkused lubavad teil kasutada ainult teie seotud veebisaidi URL-e – nende peitmine võimaldab neid suunata siduslinki!

Kui kasutate WordPressi, siis kasutan pistikprogrammi nimega Janu tütarfirmad minu sidusettevõtete linkide varjamiseks, haldamiseks ja jälgimiseks (peate januarmsed sidusettevõtted nende eest maksma lisandmoodulid kui soovite lisafunktsioone). Tasuta versioon on endiselt hea … lihtsalt installige pistikprogramm ja leidke armatuurlaua vasakult vahekaart „Sidusettevõtte lingid”. Lisage lingi nimi ja sihtkoha URL, salvestage see ja kopeerige URL-i klõpsitud versioon, et saaksite selle oma YouTube’i videomärkustesse lisada.

Cloaked Affiliate Link

4. samm – lisage sidusettevõtte lingid YouTube’i videotele
Muutke YouTube’i videot, millele soovite sidusettevõtte lingi (d) lisada. Klõpsake vahekaardil Märkused ja „Lisage märkus“. Täitke nõutav teave, sealhulgas märkuste ilmumise aeg (ilmselt peaks see olema sidusettevõtte soovitamisel). Altpoolt lisage oma varjatud sidusettevõtte link. Rakenda muudatused, siis vaata videot ja testi oma linki.

Oma YouTube’i video kirjeldusele saate lisada ka siduslinke. Neid ei pea kleepima, kuid mulle meeldib kasutada lühemat URL-i Natuke et link näeks uhkem / lühem.

Lisage sidusettevõtte lingid YouTube'i videotele

Olete valmis, nüüd looge rohkem YouTube’i videoid

Videote kavandamine võib aidata teil siduslinke ja märkusi tõhusamalt kasutada, kuid jätkake ja lisage need (vajadusel) olemasolevatele videotele. Õppevideod sobivad suurepäraselt sidusettevõtte turunduseks, kuna inimesed otsivad lahendust – mida saab sageli tootega lahendada. Vaadake näiteid, et saada ideid oma järgmise YouTube’i video jaoks …

Q: Kuidas ühendate Macbooki mitme kuvariga?
A: Ostke HDMI-adapter (link Amazoni tootele)

Q: Kuidas saate oma veebisaidi kiiremini laadida?
A: Ostke kiiremat hostimist (enamik hostiettevõtteid, kellel on sidusprogramm)

Q: Milline on parim konverentsiruumi televiisor?
A: Ma ei tea, kuid ma võin kihla vedada, et leiate selle Amazonist!

Levinud on ka ülevaatevideod. Nüüd, kui teate, kuidas YouTube’i videoid ilma rahata monetiseerida AdSense või muid rämpsposti meetodeid, minge edasi ja hakake tegelema mõne video sidusettevõtte turundusega. See võib olla tulusam ja inimesed ei vihka teid reklaamide rämpsustamise eest! Lihtsalt veenduge, et järgite Youtube’i videojuhiseid

Kui teil on küsimusi YouTube’i videote rahaks tegemise või sidusettevõtte turunduse kohta, viska mulle rida. Mul on hea meel aidata. Ja kui see õpetus oli teile kasulik, kaaluge selle jagamist.

Terviseks,
Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector