15 vissvarīgākās lietas, kas jādara pēc WordPress instalēšanas

Daudzi WordPress lietotāji jautā, kādas atdzist lietas jādara pēc WordPress instalēšanas, kādas ir labākie WordPress iestatījumi vai vislabākā WordPress iestatīšana? Šie ir bieži sastopamie jautājumi, kurus uzdod jaunie WordPress lietotāji.


Pieņemsim, ka jūs tikko esat instalējis WordPress un esat gatavs publicēt savu pirmo ziņu. Bet vai jūs plānojat atstāt WordPress iestatījumus pēc noklusējuma, kādi tie ir? Pēc noklusējuma WordPress nāk ar saviem noklusējuma iestatījumiem un iepriekš instalētiem vienumiem, kas nav izmantojami, nav draudzīgi lietotājam un neizskatās profesionāli. Kad lietotājs apmeklē jūsu vietni vai lapu, lietotājs saprot, cik profesionāli jūs esat. Ja jūsu saturs ir lielisks, jūsu vietne izskatās kā ļoti surogāta, tad lietotājs jūsu vietnei nepiešķir nekādu vērtību. Tātad visi jūsu smagie darbi notiks veltīgi.

Bet tas nav grūti, kā jūs domājat. Lai jūsu WordPress vietne būtu gudra, jums vienkārši jāveic dažas darbības, kas minētas zemāk. Ieviešot šos iestatījumus savā vietnē, jūs ne tikai piešķirat profesionālu izskatu, bet arī padarāt savu vietni SEO un lietotājiem draudzīgu..

Šajā rakstā es dalos ar 15 vissvarīgākajām lietām, kas jādara pēc svaigas WordPress instalēšanas.

Pēc WordPress instalēšanas

15 vissvarīgākie WordPress iestatījumi pēc WordPress instalēšanas

Instalējot WordPress i.e, ir virkne lietu, kas jau pēc noklusējuma ir iekļautas: pasta paraugs, divi vai vairāki iepriekš instalēti spraudņi un motīvi. Tiklīdz esat instalējis savu pirmo WordPress vietni, šīs nevajadzīgās lietas ir jānotīra. 

Tātad, vispirms viss. Izveidosim jūsu WordPress vietni.

1. Mainiet vietnes virsrakstu un iezīmi

Pēc WordPress instalēšanas vispirms ir jāmaina vietne Mājas lapas nosaukums un Tagline. Ja WordPress instalēšanas laikā nemainījāt vietnes nosaukumu un iezīmi, tad tagad tas jāmaina. Pēc noklusējuma WordPress izmanto tagu līniju “Tikai vēl viena WordPress vietne”, tāpēc noteikti mainiet to uzreiz.

Lai to mainītu, piesakieties WordPress administratora informācijas panelī, dodieties uz Iestatījumi> Vispārīgi. Tur jums ir jānorāda vietnes nosaukums un tagu līnija. Lūk, kā tas izskatās.

Vietnes nosaukums WordPress un Tagline

Mājas lapas nosaukums ir tāds pats kā jūsu vietnes nosaukums un Tagline ir īss apraksts, kas stāsta par jūsu vietni. Pārliecinieties, lai Tagline apraksts būtu pēc iespējas īss.

Vietnes nosaukums tiek parādīts pārlūkprogrammas cilnes virsrakstjoslā. Ja jūs neizmantojat attēla logotipu, vietnes teksts tiks izmantots kā teksta logotips.

2. Iespējot vai atspējot vietnes reģistrāciju

Ja vēlaties palaist vairāku autoru WordPress emuāru, kurā jāreģistrējas daudziem lietotājiem, varat savā vietnē iespējot reģistrācijas opciju. Reģistrācijas opciju varat atspējot, ja esat viens autors. 

WordPress reģistrs

Šī opcija ir noderīga, ja jūs pieņemat viesa ziņu, tāpēc lietotāji var tieši iesniegt savu viesu pastu. Mēs iesakām arī izmantot Nav surogātpasta reģistrācijas spraudņa lai novērstu surogātpasta reģistrāciju jūsu vietnē.

Otra iespēja ir Jauna lietotāja noklusējuma loma. Pārliecinieties, ka to ievērojat Abonents. Tādā veidā jauniem lietotājiem būs vismazāk pieeja jūsu vietnei. Vēlāk jūs varat reklamēt jebkuru lietotāja kontu, pamatojoties uz jūsu izvēli.

3. Atjauniniet laika joslu

Vispārīgajos iestatījumos ritiniet zemāk un dodieties uz Laika zona opcija. Turpmāk atjauniniet savas WordPress vietnes laika joslu, kas ir vienāda ar vietējo laika joslu. Laika joslu var atjaunināt, izvēloties pilsētas vai UTC laika joslas nobīdi. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes ikonas, lai atlasītu laika joslu.

Pēc tam jūs varat arī mainīt datuma formātu un laika formātu.

WordPress laika josla

Šī funkcija ir ļoti svarīga, lai jūsu vietnē parādītu datumu un laiku, un tā ir noderīga arī WordPress ziņas plānošanai.

Pēc iestatīšanas jūsu vietne ir Mājas lapas nosaukums, Tagline, Reģistrācija opcija un Laika zona, neaizmirsti Saglabāt izmaiņas.

4. WordPress diskusiju iestatījumi

WordPress diskusija ļauj jums pielāgot savus WordPress komentārus. Piemēram, varat iespējot vai atspējot WordPress komentārus, ja Trackbacks vai Pingbacks ir pieņemami, ja komentāri ir nepieciešami manuālai apstiprināšanai un vēl daudz vairāk.

Vispirms dodieties uz WordPress iestatījumi> Diskusija un pēc tam iestatiet opcijas.WordPress diskusiju iestatījumi

Šie ir precīzi WordPress diskusiju iestatījumi, kurus es izmantoju savā vietnē. Pēc izmaiņu veikšanas neaizmirstiet saglabāt izmaiņas.

5. Atjauniniet WordPress Ping sarakstus

Publicējot jaunu ziņu, WordPress automātiski paziņo populārajiem atjaunināšanas pakalpojumiem, ka esat atjauninājis savu emuāru.

Pēc noklusējuma WordPress nāk tikai ar vienu ping pakalpojumu. Citus ping pakalpojumus varat pievienot tieši no jūsu WordPress administratora informācijas paneļa. Pievienojot vairāk ping pakalpojumu, jūsu vietne tiks informēta par populārajiem atjaunināšanas pakalpojumiem, tādējādi jūs varat palielināt vietnes trafiku.

WordPress rakstīšanas ping

Lai atjauninātu WordPress Ping saraksts, dodieties uz Iestatījumi> Rakstīšana un ievadiet tur ping sarakstu. Pēc pievienošanas noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas, lai atjauninātu iestatījumus. Pārbaudiet atjaunināto WordPress Ping sarakstu, lai ātrāk indeksētu emuāra ziņas.

6. Pielāgojiet WordPress lasīšanas iestatījumus

WordPress lasīšanas iestatījumi ļauj iestatīt, vai jūsu lapa vai ziņas tiks rādītas jūsu vietnes sākumlapā. Jūs varat izvēlēties “Jaunākās ziņas” vai “Statiskā lapa”.. 

Ja jūs izvēlaties,

 • Jūsu jaunākās ziņas: Visas publicētās ziņas tiks parādītas jūsu mājas lapā. Izmantojiet šo opciju, ja vēlaties attiecīgi parādīt savus emuāra ierakstus. Varat arī iestatīt, cik bloga ierakstu tiks parādīti mājas lapā.
 • Statiskā lapa: Savā sākumlapā varat parādīt jebkuru noteiktu lapu.

Neuztraucieties, ja tagad atlasāt opciju, varat to mainīt vēlāk. Turklāt jūs varat mainīt šo mājas lapas parādīšanas opciju no Izskats>Pielāgot.

WordPress lasīšanas iestatījumi

Nākamajā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Atbrīvojiet meklētājprogrammas no šīs vietnes indeksēšanas” un noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas. Tas ļaus meklētājprogrammām, piemēram, Google, Bing, Yahoo uc, indeksēt jūsu vietni.

7. Mainiet WordPress multivides iestatījumus

Pēc noklusējuma WordPress automātiski ģenerē visus augšupielādētos attēlus un izveido daudzdimensionālus attēlus. Tādā veidā tas var radīt papildu slodzi jūsu tīmekļa serverim. Lai to novērstu, varat atspējot WordPress attēlu automātiskās ģenerēšanas funkciju. 

Iet uz WordPress iestatījumi> Multivides iestatījumi. Tur jūs varat redzēt maksimālo attēlu izmēru sarakstu, kas jāizmanto, pievienojot attēlu WordPress multivides bibliotēkai.

Tagad vienkārši pievienojiet “0Tajos laukos, lai to iestatītu. Tas neļaus WordPress ģenerēt jūsu attēlus.

Modificējiet WordPress multivides iestatījumus

Ja izmantojat augstas izšķirtspējas attēlus, pārliecinieties, vai tie ir saspiesti, izmantojot attēlu saspiešanas WordPress spraudni.

8. Mainiet WordPress Permalink

Pastāvīgās saites ir sava veida saites uz vietni. Ja apmeklējat jebkuru vietni, varat pamanīt šīs vietnes pastāvīgo saiti. Piemēram, “http://www.yoursite.com/sample-page” vai “https://example.com/what-is-a-permalink”. Pastāvīgā saite var saturēt dažādus tagus, t.i., datumu, laiku, ziņas nosaukumu, ciparu utt., Un tā ir atkarīga no tā, kā tīmekļa pārziņi iestata pastāvīgās saites struktūru.

Pastāvīgās saites ir svarīga jūsu vietnes sastāvdaļa, un tai ir liela loma jūsu vietnes SEO. Pēc noklusējuma WordPress izmanto pastāvīgas saites struktūru, kas nav SEO draudzīga un izskatās neglīta. Tātad jūs varat mainīt savu WordPress pastāvīgās saites struktūru, kas ir SEO draudzīga.

Iet uz WordPress iestatījumi> Pastāvīgās saites. WordPress piedāvā 5 dažādas pastāvīgo saišu struktūras, un jūs varat izmantot jebkuru no tām. Piemēram, laba SEO draudzīga struktūra ir “http://www.example.com/sample-post“.

Pastāvīgās saites struktūras WordPress

Kad esat mainījis pastāvīgo saiti, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

9. Dzēsiet WordPress parauga ziņu un lapu

Pirmoreiz instalējot WordPress savā domēnā, pamanīsit jau izveidotas ziņas un lapas paraugu. Jūs varat redzēt izlases ierakstu “Sveika pasaule”No jūsu WordPress vietnes sākumlapas. Šis ir tikai piemērs, kā izskatās jūsu vietne, un labāk ir kaut ko redzēt, nevis redzēt tukšu vai salauztu lapu. Tātad, jūs varat izdzēst ziņas paraugu.

No jūsu vietnes “Hello World” parauga ziņas izdzēšana ir ļoti vienkārša. No WordPress informācijas paneļa dodieties uz Ziņas un noklikšķiniet uz Visas ziņas, tad Atkritumi pasts.

Tas vēl nav izdarīts. Tāpat ziņa ir neatgriezeniski jāizdzēš. Kad esat nolūzis pastu, dodieties uz Atkritumi un noklikšķiniet uz Dzēst neatgriezeniski. Tagad jūs esat veiksmīgi izdzēsis “Hello World” parauga ziņu.

WordPress ziņas paraugs

Līdzīgi jūs varat izdzēst lapas paraugu, dodoties Lapas> Visas lapas.

10. Dzēsiet neizmantotās WordPress motīvus

Daudzi iesācēju WordPress lietotāji savā vietnē izmēģina dažādas tēmas, lai pārbaudītu, kādi viņu vietnēm ir vispiemērotākie. Pēc daudzu motīvu instalēšanas viņi parasti izmanto vienu ar citu motīvu saglabāšanu. Bet daudzu tēmu uzturēšana vietnē var radīt daudz problēmu.

Tāpat kā citi WordPress atjauninājumi, arī WordPress motīvi ir bieži jāatjaunina. Tas var radīt lielas galvassāpes visu motīvu atjaunināšanai, un, ja jūs tos neatjaunināsit, tas noveco un var būt jūsu vietnes drošības problēma..

Cerams, ka labojums varētu būt neizmantoto WordPress motīvu dzēšana. Lai izdzēstu motīvu, dodieties uz Izskats> Motīvi. Tur jūs varat redzēt, cik motīvu esat instalējis. Tagad noklikšķiniet uz Sīkāka informācija par tēmu motīvu un noklikšķiniet uz Dzēst no kreisā apakšējā stūra.

11. Augšupielādējiet Favicon

Favicon ir vēl viena svarīga jūsu vietnes lieta, un tai ir tāda pati vērtība kā jūsu vietnes nosaukumam. Favicon ir unikāla katras vietnes identitāte. Pārlūkprogrammas cilnē pirms vietnes nosaukuma varat pamanīt paziņojumu, un katrai vietnei ir sava ikona.

Pēc noklusējuma WordPress izmanto savu Favicon, un dažreiz daudzi WordPress mitināšanas uzņēmumi pievieno savu logotipu, kas nav piemērots jūsu vietnei. Tātad jums nekavējoties jāmaina Favicon.

Lai pievienotu Favicon, dodieties uz Izskats> Pielāgot> Vietnes identitāte un tur jūs redzēsit Vietnes ikona.

WordPress Favicon

Tur jums augšupielādējiet vietnes ikonu un pārliecinieties, vai attēla izmērs ir vismaz 512 × 512 pikseļi.

Pēc augšupielādes noklikšķiniet uz Publicēt no kreisā augšējā stūra. Tagad atsvaidziniet savu pārlūkprogrammu, lai redzētu Favicon. Piedāvājam dažus alternatīvus veidus, kā pievienot Favicon jūsu WordPress vietnē.

12. Pielāgojiet logrīku apgabalu

Pēc WordPress instalēšanas var redzēt, ka daži logrīki jau ir pievienoti sānjoslai, piem. Meklēšanas lodziņš, Nesenie komentāri, Arhīvi, Kategorijas un Meta. Pēc noklusējuma WordPress tos automātiski pievieno, un tas ir atkarīgs arī no motīva. Piemēram, noklusējuma divdesmit septiņpadsmit WordPress motīvā ir tikai viena sānjosla un divas kājenes, tāpēc šajos apgabalos varat pievienot jebkuru logrīku..

Lai pievienotu vai noņemtu logrīku, dodieties uz Izskats> Logrīki, tur jūs varat redzēt visus pieejamos logrīkus savai vietnei. Ja esat instalējis jaunu WordPress motīvu, varat redzēt vairāk logrīku. Bet es iesaku jums noņemt dažus noklusējuma logrīkus no sānjoslas, t.i., Jaunākie komentāri, arhīvi un meta.

WordPress emuāra sānjosla

Lai noņemtu logrīku, vienkārši noklikšķiniet uz tā un parādīsies lodziņš, kā parādīts iepriekš, no turienes noklikšķiniet uz Dzēst, lai noņemtu logrīku. Neuztraucieties, sānjoslas vai kājenes apgabalā varat pievienot vai noņemt jebkuru logrīku.

13. Aizpildiet savu lietotāja profilu

Pirms publicējat kādu ziņu savā vietnē, jums vispirms ir jāaizpilda lietotāja profils neatkarīgi no tā, vai esat vietnes administrators vai līdzautors. Katru reizi, kad publicēsit ziņu, ziņas beigās parādīsies autora bio lodziņš. Ja jūsu lietotāja profils ir pilnīgi tukšs, lietotāji jūsu vietnei nepiešķirs lielu vērtību.

Tāpēc vienmēr saglabājiet pilnīgu un atjauninātu lietotāja profilu. Iet uz Lietotāji> Tavs profils no sava WordPress administratora paneļa.

WordPress lietotāja profils

Pēc tam jūs varat ievadīt savu lietotāja informāciju un izvēlēties, kā jūsu vārds tiks parādīts ziņās. Bez tam, jūs varat arī mainīt savu paroli, fotoattēlu un pievienot īsu biogrāfiju.

Kad esat pabeidzis profila atjaunināšanu, noklikšķiniet uz Atjaunot profilu lai saglabātu izmaiņas.

14. Atspējojiet direktoriju pārlūkošanu

Dažreiz, kad jūsu tīmekļa serveris neatrod index.php failu, tas automātiski parāda indeksa lapu, kurā redzams viss jūsu vietnes direktorijs. Tādā veidā ikviens var redzēt jūsu svarīgos failus, kopēt attēlus, vietnes struktūru utt. Daudzkārt hakeri izmanto ievainojamības procesu, lai piekļūtu jūsu failiem.

Nav indeksa

Atspējojot direktoriju pārlūkošanu, neviens nevar redzēt jūsu WordPress vietnes failus.

Lai to izdarītu, jums jāpiekļūst savam .htaccess failam. To var izdarīt no sava tīmekļa mitināšanas cPanel vai izmantojot FTP klientu. Tagad atveriet .htaccess failu un beigās pievienojiet šo kodu.

Iespējas Visas -Indexes

Tagad saglabājiet .htaccess failu. Pēc tam jūsu pārlūkošanas direktorijā tiks parādīts šis ziņojums, nevis parādīts viss vietnes direktorijs.

WordPress aizliegts

15. Instalējiet spraudni pret surogātpastu

Pēc tam, kad jūsu WordPress vietne būs aktivizēta, visticamāk, jūs katru dienu sāksit saņemt daudz komentāru par surogātpastu. Tas ir tik kaitinoši, un tas var kaitēt arī jūsu SEO. Ja jūs tos nepārvaldīsit no paša sākuma, tā būs milzīga problēma jūsu vietnei. 

Par laimi WordPress ir pieejams anti-spam spraudnis. Kad esat iestatījis Akismet spraudni no sava WordPress administratora paneļa, spraudnis rūpēsies par visiem komentāriem. Visi komentāri tiek filtrēti Akismet un tas visus surogātpasta komentārus atdala citā apgabalā, un apstiprināšanai tiks rādīti tikai likumīgi komentāri. Tādā veidā jūs varat ietaupīt laiku un koncentrēties uz savu darbu.

Secinājums

Pēc WordPress instalēšanas ir daudz atdzist lietu, kas saistītas ar WordPress. Šajā rakstā esmu uzrakstījis 15 vissvarīgākās lietas pēc WordPress instalēšanas. 

Daudzi jaunie WordPress lietotāji nemaina savus WordPress noklusējuma iestatījumus un galu galā parāda cita uzņēmuma logotipu, parauga pastu, noklusējuma vietnes nosaukumu utt., Un kļūst grūti klasificēt vietni meklētājprogrammās..

Tātad, ir ļoti ieteicams mainīt WordPress iestatījumu pēc WordPress instalēšanas. Iepriekš minētie 15 dažādi iestatījumi ir vislabākie nesen instalētajam WordPress un vislabākie WordPress iestatījumi.

Es ceru, ka šī apmācība jums palīdzēja perfekti iestatīt savu WordPress vietni. Ja jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, paziņojiet mums komentāru sadaļā. Ja jums patīk šis raksts, lūdzu, dalieties ar draugiem.

Saistītie raksti,

 • Emuāru autors vs WordPress? Kuru izvēlēties un kāpēc?
 • 13 labākie padomi, kā paātrināt jūsu WordPress vietni
 • Visiem WordPress vietnēm 2018. gadā jābūt WordPress spraudņiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map