19 labākie padomi, kā paātrināt WordPress (palieliniet vietnes ātrumu par 200%)

WordPress vietnes ir viegli pielāgojamas, jo tām ir daudz spraudņu un motīvu. Tāpēc ir labi, ka dažās minūtēs varat izveidot jebkura veida vietni. Tomēr negatīvā puse ir tāda, ka jūsu vietni var viegli palēnināt, ja jūs to labi nepārveidojat. Tāpat kā citas lietas, arī tai nepieciešama uzturēšana. Labi, ka varat Paātriniet vietnes WordPress darbību viegli. Tātad šajā rakstā es apskatīšu 19 Labākie veidi, kā palielināt vietnes ātrumu ka uzlabot savu SEO.


Kāpēc WordPress vietnes ātrums ir svarīgs SEO?

Pēc daudzu lietotāju domām, SEO ir svarīgi tikai, lai jūsu saturā tiktu izmantoti pareizie atslēgvārdi un veidotas saites, lai jūsu vietne iegūtu jūsu vietni, lai tā varētu ierindoties meklētājprogrammu klasifikācijas augšgalā. Bet viens no vissvarīgākajiem SEO faktiem, kas viņiem nerūp, ir “Vietnes ātrums”

40% cilvēku atsakās no vietnes, kuras ielāde prasa vairāk nekā 3 sekundes. Nevienam nepatīk lēna vietne, lai gan jūsu vietnē ir kvalitatīvs saturs.

Saskaņā ar Google, Ja lapas atbilde kavējas par vienu sekundi, reklāmguvumu skaits var samazināties par 7%. Tāpat jūs zaudējat pozīciju meklētājprogrammu rezultātos.

2010. gada aprīlī Google oficiāli paziņoja, ka “Vietņu paātrināšana ir svarīga – ne tikai vietņu īpašniekiem, bet arī visiem interneta lietotājiem. Šo centienu ietvaros šodien meklēšanas ranžēšanas algoritmos mēs iekļaujam jaunu signālu: vietnes ātrumu. Vietnes ātrums atspoguļo to, cik ātri vietne reaģē uz tīmekļa pieprasījumiem. ”

Kā pārbaudīt vietnes ātrumu?

Ir pieejams daudz vietņu ātruma pārbaudes rīku, kas palīdz uzlabot un mainīt vietnes ātrumu. GTmetrix un Pingdom ir labākie rīki vietnes lapu ātruma testa pārbaudei. Google arī 2010. gadā palaida savu lapu ātruma rīku. Pēc tam jūs varat pārbaudīt, kuras lietas jums patiešām ir jāoptimizē un kura funkcija rada problēmu.. 

Pirms sākat …

Mēs ļoti iesakām veikt ātruma pārbaudi, izmantojot šos rīkus- Ieskats Google PageSpeed, GTmetrix vai Pingdom. Pēc testa pievienojiet rezultātus grāmatzīmei vai uzņemiet ekrānuzņēmumu. Pēc tam veiciet tālāk aprakstītās metodes un pēc tam veiciet atkārtotu ātruma testu. Salīdziniet šos rezultātus.

Tātad, ir pienācis laiks Paātriniet vietnes WordPress darbību.

19 labākie padomi WordPress vietnes paātrināšanai

“(Palieliniet vietnes ātrumu par 200%)”

Palieliniet vietnes ātrumu

Satura rādītājs:

 1. Iegūstiet labu tīmekļa mitinātāju
 2. Iegūstiet izcilu tēmu
 3. Izmantot satura piegādes tīklu (CDN)
 4. Izmantojiet kešatmiņas spraudni
 5. Attēlu optimizēšana
 6. Iespējot Gzip saspiešanu
 7. Samaziniet HTML, CSS, JavaScript
 8. Sviras pārlūka kešatmiņa
 9. Slinks ielādēt attēlus, video, komentārus
 10. Atspējojiet Trackbacks un Pingbacks
 11. Atspējot Hotlinking
 12. Samaziniet HTTP pieprasījumus
 13. Optimizējiet WordPress datu bāzi
 14. Ierobežojiet ziņojumu pārskatīšanu
 15. Samaziniet novirzīšanu
 16. Atjauniniet WordPress
 17. Samaziniet WordPress spraudņus
 18. Optimizēt mājas lapu
 19. Samaziniet attēla izmērus

# 1 Pārslēdzieties uz labāku tīmekļa mitinātāju

Labāka web hostinga izvēle nav vienkārša, jo ir pieejams daudz tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Viņi nodrošina pat ļoti lētu mitināšanu 1,5 USD / pm. Tāpēc parasti maksimāli daudz lietotāju sāk izmantot zemākas kvalitātes tīmekļa resursdatorus un no dienas, kad viņi sāk ciest. 

Jūs viegli varat redzēt atšķirību starp lētu resursdatoru un WordPress optimizētu resursdatoru. WordPress hostings ir ērtāks, uzticamāks un labi optimizēts Paātrināt Tava mājaslapa.

Pārbaudiet mūsu ieteikto WordPress mitināšanu, kas ir daudz labāka nekā dalīta mitināšana.

Mans viedoklis: Mēs izmantojām arī lētu Godaddy plānu. Bet pēc dažām dienām, kad trīs reizes uzreiz atsvaidzinu savu lapu, mana vietne mēdza darboties bezsaistē (resursu trūkums). Tad man bija ļoti grūti izvēlēties perfektu tīmekļa mitināšanu, jo man pietrūka naudas. Es daudz reizes to meklēju un beidzot nopirku vietni SiteGround. Un tagad es esmu tik laimīgs un mana vietne paliek 100% tiešsaistē, nekad neredzēju dīkstāvi. Iepazīstieties ar vietnes Site pārskatiem.

Ja vēlaties WordPress Pārvaldītu mitināšanu, dodieties tālāk WPEngine.

Es gribu apmeklēt vietni SiteGround Es gribu iet uz WPEngine

# 2 Izmantojiet stabilu ietvaru / tēmu

WordPress nāk ar Divdesmit piecpadsmit tēmu, kas ir ļoti viegla un tik ātri ielādējas. Runājot par emuāru veidošanu, mēs vienmēr vēlamies pielāgot savu izvēli.

Startēšanai mēs parasti izmantojam bezmaksas tēmu. Bet, tā kā jūsu satiksme palielinās, labāk pāriet uz Premium motīvu, kas veidots ar stabilu ietvaru. Jūs varat viegli pamanīt, ka maksimālajām bezmaksas tēmām ir daži ierobežojumi visu funkciju izmantošanai, un dažreiz tas ievērojami palēnina jūsu vietnes darbību.

Bet laba Premium tēma vienmēr ir uzticama, SEO draudzīga, Paātriniet vietnes WordPress darbību un būvējuši profesionāli izstrādātāji. Jums arī jāsaprot, ka visas Premium motīvi nav piemēroti, jo daudzi motīvu uzņēmumi pievieno papildu funkcijas, lai piesaistītu vairāk klientu, ja viņu motīvu kvalitāte ir ļoti slikta.

Skatiet dažas no mūsu ieteicamajām WordPress Premium emuāru veidošanas tēmām. Izmantojiet to un nekad neatskatieties.

# 3 Sāciet lietot satura piegādes tīklu (CDN)

Ja jūs neizmantojat satura piegādes tīklu (CDN), jums to vajadzētu izmantot tūlīt, lai Paātriniet vietnes WordPress darbību. CDN glabā visus statiskos failus, ieskaitot HTML, CSS, JavaScript, attēlus utt., Un piegādā skatītājiem no tuvākā reģiona. Piemēram, jūsu vietne, kas mitināta Floridas (ASV) reģionā, kad apmeklētājs apmeklē jūsu tīmekļa lapu no Londonas (Lielbritānija), CDN apmeklētājam nodrošinās visus statiskos failus..

Tādā veidā jūsu vietne tiek ielādēta tik ātri un tiek ietaupīts arī servera joslas platums. Nemaz nerunājot, šādā veidā jūs varat palielināt vietnes ātrumu.

Lasiet, 5 labākie CDN nodrošinātāji, lai paātrinātu jūsu WordPress vietni

Mēs rekomendējam: Ja jūs meklējat CDN, tad mēs jums to ieteiksim KeyCDN. Tas ir viens no spēcīgajiem CDN nodrošinātājiem, un jūs to varat viegli integrēt savā WordPress. Tam ir plāni Pay as You Go, un cena sākas tikai no 0,04 USD / 1 GB.

# 4. Izmantojiet kešatmiņas spraudni

Kešatmiņas spraudnis ļauj lietotājam savā ierīcē saglabāt pagaidu statiskos tīmekļa failus. Kad apmeklētājs apmeklē jūsu tīmekļa lapu, pārlūks parāda sākotnējā tīmekļa servera vietā tīmekļa saturu no vietējās krātuves. Tādā veidā jūs varat ietaupīt gan joslas platumu, gan samazināt spiedienu uz tīmekļa serveri.

Mēs rekomendējam jūs izmantot W3 kopējais kešatmiņas spraudnis. Visu veidu kešatmiņas funkcijas ir viegli lietot un pārvaldīt. Skatiet sadaļu Kā iestatīt WordPress W3 kopējās kešatmiņas spraudni.

Ja neesat pazīstams ar W3 kopējo kešatmiņu, pārbaudiet citus kešatmiņas spraudņus.

# 5 Attēlu optimizēšana

Attēlu optimizēšana ir vēl viena svarīga Ātrums jūsu vietne. Ja labi neoptimizējat savu vietni, tas prasa daudz laika, un parasti tas palielina atlēcienu līmeni.

Turklāt attēlu optimizēšana atsevišķi ir laikietilpīgs darbs. Tātad, izmantojot spraudni Optimizer, jūs varat viegli optimizēt visus attēlus. Mēs izmantojam ShortPixel lai optimizētu attēlus, un tas labi darbojas visu veidu attēliem. Iepazīstieties ar 7 labākajiem WordPress attēlu optimizācijas spraudņiem, lai palielinātu vietnes ātrumu.

Mēs iesakām jums izmantot ShortPixel Image Optimizer. Tas var saspiest visa veida attēlus, nezaudējot kvalitāti. Varat arī veikt lielapjoma saspiešanu.

# 6 Iespējot Gzip saspiešanu

Gzip saspiešana ir metode, kas saspiež visus jūsu tīmekļa failus, padarot tos mazākus un nosūtot tos uz pārlūku. Piemēram, ja jūsu lapas izmērs ir 500 KB, tad tas tiks saspiests jūsu tīmekļa failus un nosūtīts tikai 50 KB. Tādā veidā šis process var samazināt lapas lielumu un palielināt vietnes ātrumu. Tas var arī ietaupīt jūsu 50% no joslas platuma lietojuma.

pārbaudiet gzip saspiešanu

Šajā attēlā redzat, ka mana lapa jau ir saspiesta un lapas izmērs ir samazināts par 76%. Ja esat iespējojis Gzip saspiešanu, to varat izdarīt pārbaudiet Gzip saspiešanu.

Ja jūs nezināt, kā iespējot Gzip saspiešanu, skatiet šo pamācību, kā iespējot Gzip saspiešanu.

# 7 Minificējiet HTML, CSS, JavaScript

Katrā vietnē tiek ielādēts ļoti daudz failu, kas satur HTML, CSS un JavaScript utt. Lielākajā daļā failu ir nevajadzīgas rakstzīmes. Tātad, kad vietne tiek ielādēta, tā ievērojami palielina ielādes laiku.

Minificējot HTML, CSS, JavaScript, jūs varat palielināt vietnes ātrumu. Minifikācija noņem šādas nevajadzīgas rakstzīmes:

 • balto atstarpi
 •  jaunas līnijas rakstzīmes
 • komentāri
 •  bloķēt norobežotājus.

Ir daži WordPress spraudņi, ar kuru palīdzību jūs varat viegli Minificēt HTML, CSS, JS, Inline un Atlikt CSS. Automātiski optimizēt ir labākais spraudnis visu šo lietu samazināšanai.

Skatiet sadaļu Kā HTML, CSS un JavaScript minimizēt, izmantojot spraudņa Autoptimizēt.

# 8. Pārlūka kešatmiņa

Sviras pārlūka kešatmiņa ir noteikums, kas nosaka, cik ilgi pārlūkiem jāsaglabā attēli, CSS un JS, kas tiek glabāti lokāli. Katru reizi, kad lietotājs apmeklē jūsu vietni, pārlūkam ir jālejuplādē visi Web faili, lai pareizi parādītu lapu.

Pārlūkprogrammas kešatmiņas uzlabošana ļauj jūsu lietotājiem ierīcē saglabāt statisko saturu. Skatiet sadaļu Kā palielināt pārlūkprogrammas kešatmiņu vietnē WordPress. Tas arī palīdz Paātriniet vietnes WordPress darbību.

# 9. Izmantojiet spraudņa ielādes spraudni

Lazy Load ir tehnika, kas ielādē attēlus, kad lietotāji tos aplūko, ritinot. Piemēram, ja jūsu lapā ir 10 attēli, tas parasti prasa daudz laika. Tātad Slinks ielādes spraudnis tiks ielādēti tie attēli, kas ir redzami lietotājiem. Tādā veidā jūs varat palielināt vietnes ātrumu un saglabājiet joslas platumu.

Izmantojot spraudni WordPress Lazy Loading, jūs varat bez kavēšanās ielādēt visus attēlus, video un pat komentārus. Pārbaudiet 7 labākos WordPress Lazy ielādes spraudņus.

# 10. Atspējojiet dziesmu atgriezenisko saiti un labojumus

Dažreiz Trackbacks un Pingbacks var izraisīt lēnu vietni. Tas nozīmē, ka vietnei ir nepieciešams papildu joslas platums un laiks, lai pareizi ielādētu lapu / ziņu. Lai gan 99% Pingbacks ir atzīmēti kā SPAM. Turklāt tas var kaitēt arī jūsu SEO. 

Lai savā vietnē atspējotu Trackbacks un Pingbacks, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli. Pēc tam dodieties uz Iestatījumi> Diskusija un noņemiet atzīmi šo iespēju. 

Atspējojiet ierakstus Trackback un Pingbacks

Lasiet, Kā atspējot dziesmu atkopšanu un atdošanu?

Izmantojot WordPress informācijas paneli, jūs to varat viegli izdarīt Atspējojiet Pingbacks un Trackbacks.

Lai apturētu pašpārliecinātos signālus: Bet vairumā gadījumu, sasaistot emuāra ziņas vai izveidojot lapas SEO, vietnei tiek piešķirta iekšēja emuāra pārbaude. To sauc “Self Pings”. Lai atspējotu sevis pings, lejupielādējiet šo spraudni. Vienkārši aktivizējiet to, un tas sāks savu darbu. Atspējojot Self Pings, jūs varat Palieliniet vietnes ātrumu.

# 11. Atspējojiet karsto saistīšanu

Karstā saite, kas pazīstama arī kā “Joslas platuma zādzība”Ir tieša saite uz citas tīmekļa vietnes failiem, piemēram, attēliem, video, mp3 utt. Piemēram, lietotājam patīk jūsu vietnes attēls un viņš vēlas parādīt šo attēlu savā vietnē. Ja lietotājs pievienos jūsu pilna attēla URL, lai parādītu šo attēlu savā vietnē, attēls tiks lejupielādēts no jūsu vietnes. Tas nozīmē, kad apmeklētāji apmeklēs viņa vietni, attēls izmantos jūsu servera joslas platumu. Parasti jūsu vietne kļūs lēna.

Tas ir patiešām slikti, ja kāds nozog jūsu joslas platumu, un jūsu tīmekļa serverī ir ierobežots joslas platums. Tā rezultātā, iespējams, būs jāmaksā papildus nauda, ​​lai palielinātu joslas platumu.

Lai atbrīvotos no šī “Karstā sasaiste“, Mapē jāpievieno dažas rindas .htaccess failu.

RewriteEngine ieslēgts
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http (s)?: // (www \.)? Yoursite.com [NC]
RewriteRule \. (Jpg | jpeg | png | gif) $ – [NC, F, L]

Vienkārši pievienojiet šīs līnijas .htaccess failā, saglabājiet to un viss ir izdarīts. Neviens vairs nevar nozagt jūsu joslas platumu, un, no otras puses, jūs to varat Paātriniet vietnes WordPress darbību.

# 12. Samaziniet HTTP pieprasījumus

HTTP pieprasījumi ir balstīti uz to, cik daudz jums ir Web failu. Kad lietotājs apmeklē jūsu vietni, pārlūks lejupielādē visus parādītos failus, un tas ir atkarīgs no tā, cik daudz informācijas ir jūsu vietnē. Šī informācija satur dažāda veida failus, HTML, CSS, JS, spraudņus, reklāmas utt., Un ir atkarīga arī no tā, kā jūsu vietne tika izstrādāta.

Lai samazinātu HTTP pieprasījumus, jūs varat noņemt no vietnes visus nevajadzīgos elementus, samazināt sludinājumu un reklāmkarogu skaitu. Ir arī citi veidi, kā mēs minējām: HTML, CSS un JavaScript saīsināšana.

Turklāt jūs varat arī samazināt HTTP pieprasījumu izmantojot WordPress iespraust un palielināt vietnes ātrumu.

# 13 WordPress datu bāzes optimizēšana

Veicot izmaiņas savā vietnē, dažas tabulas tiek izveidotas jūsu WordPress datu bāzē. Līdzīgi tas notiek, kad instalējat visus spraudņus. Bet pēc spraudņa atinstalēšanas šie nevajadzīgie dati joprojām paliek jūsu datu bāzē. Līdzīgi visi surogātpasti un neapstiprinātie komentāri datu bāzē pievieno papildu nevajadzīgas tabulas. Tādā veidā jūsu datu bāzes lielums ir palielināts un prasa papildu laiku, lai ielādētu.

Notīrot visus šos nevajadzīgos datus, var ievērojami samazināt datu bāzes lielumu un to var Vietnes paātrināšana arī. 

WP-slaucīšana ir labākais spraudnis Sakopt WordPress datu bāzi. Tas noņems visus nevajadzīgos datus, piem. Atkritušies / neapstiprināti / surogātpastu komentāri, novecojuši dati, atgriezeniski bloķēti faili, atgriezeniskās saites un pārejošas iespējas ar vienu klikšķi. Parasti jūs varat palielināt vietnes ātrumu.

Skatiet sadaļu Kā optimizēt WordPress datu bāzi.

# 14 Ierobežot WordPress ziņu labojumus

Katru reizi, kad rediģējat vai saglabājat savu emuāra ziņu, WordPress automātiski saglabā visus datu bāzes labojumus. Piemēram, jūs rediģējāt savu ziņu 5 reizes, tāpēc WordPress datu bāzē saglabās 6 labojumus. Tagad padomājiet, vai katrs jūsu emuāra ziņas izmērs ir 100 KB un jūs to rediģējāt 5 reizes. Tātad pavisam 500 KB tiks saglabāti jūsu datu bāzē. Un, ja jums kopā ir 20 emuāra ierakstu un jūs rīkojāties tāpat kā citi emuāra ieraksti, kopējais labojumu lielums būs 500 × 20 = 10 000 KB = 10 MB

Lai ierobežotu emuāra ziņu pārskatīšanu, varat to izmantot šis spraudnis. Šis spraudnis ļauj jums viegli ierobežot emuāra ziņas / lapas pārskatīšanu. Vispirms aktivizējiet to un iestatījumos varat kontrolēt lapu pārskatīšanu.

# 15 Minimizēt novirzīšanu

Samazinot novirzīšanu, jūs to varat palielināt WordPress vietnes ātrumu.

Kad apmeklētājs ievada jūsu vietnes URL, pievienojot www vai ne-www, WordPress mēģina atrast pareizo URL un novirza lietotāju uz konkrēto lapu. Tas kļūst sarežģītāk, ja jūs iestatāt savu vietni, lai atrisinātu, izmantojot HTTPS. To darot, jūs to padarīsit sarežģītāku un piespiedīsit visu trafiku novirzīt no HTTP uz HTTPS prefiksēto URL. Šis process parasti prasa vairāk laika nekā parasti.

Uz minimizēt novirzīšanu programmā WordPress, pārliecinieties, ka jūsu domēns tiek atrisināts tikai ar vienu novirzīšanu, un nekad pats neveidojiet nevajadzīgus novirzījumus. Dažas no labākajām augstākā līmeņa domēnu struktūrām, kuras atrisina bez novirzīšanas.

“Http://example.com vai, http://www.example.com

https://example.com vai https://www.example.com ”.

# 16. Atjauniniet WordPress

Viens no galvenajiem faktiem WordPress vietnes paātrināšana ir atjaunināt WordPress. Lielākajai daļai lietotāju nav īsti rūp WordPress jaunā versija un viņi turpina izmantot vecāku WordPress versiju. 

Ja kādreiz apskatīsit izmaiņu žurnālu, pamanīsit, kas tiek mainīts un kādas jaunas funkcijas ir iekļautas jaunajā versijā. Turklāt vecākā WordPress versijā var būt ievainojamības objekti, kas ir kaitīgi jūsu vietnei. Tātad jaunajā atjauninājuma versijā visas lietas tiek fiksētas un palielināt vietnes ātrumu.

Līdzīgi, jums ir nepieciešams atjaunināt WordPress spraudņus arī.

Varat atjaunināt uz jaunāko WordPress versiju tieši no sava paneļa, bet vispirms izveidojiet dublējumu no failiem un datu bāzes. Ja nevēlaties atjaunināt no sava WordPress informācijas paneļa, varat pajautāt savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējs darīt no viņu beigām, vai arī jūs varat iespējot Automātiska atjaunināšana iezīme no jūsu cPanel mitināšana.

# 17. Samaziniet WordPress spraudņus

Sākot jauno vietni, mēs instalējam dažāda veida spraudņus, nezinot par tā funkcionalitāti. Kad tas nedarbojas tā, kā mēs gaidām, mēs parasti atinstalējam šo spraudni. Tādā veidā daudzi nevajadzīgi objekti tiek glabāti mūsu datu bāzē un lēnāk reaģē. Mēs jau minējām, kā no datu bāzes un vietnes paātrināšanas noņemt visus nevajadzīgos objektus.

Tāpat, ja ir pārāk daudz spraudņu, tas var ietekmēt vietnes veiktspēju un palielināt ielādes laiku. Tāpēc saglabājiet tos spraudņus, kas jūsu vietnei ir ļoti noderīgi, vai atinstalējiet tos. Šeit ir saraksts ar 20 labākajiem un noderīgākajiem WordPress spraudņiem, kas ir nepieciešami katram Blogger.

# 18 Vietnes optimizēšana

Uz Paātriniet vietnes WordPress darbību, jums vienmēr vajadzētu optimizēt savu mājas lapu un citas lapas. Ja pārbaudīsit vietnes ielādes ātrumu, redzēsit, ka tā ielādējas lēni, pat ja izmantojat labu tīmekļa resursdatoru. 

Lai to optimizētu, jums jāveic dažas vienkāršas darbības:

 • Samaziniet savas lapas uznirstošos logus vai ieplānojiet to uznirstošo laiku pēc dažām sekundēm.
 • Samaziniet reklāmas.
 • Noņemiet spraudņus, kuriem ir nepieciešams papildu joslas platums.
 • Uzturiet galvenes sadaļu tīru, slinku – ielādējiet attēlus un videoklipus.
 • Saglabājiet 4-5 ziņas, kas parādās sākumlapā.
 • Mājaslapā nelietojiet sociālās kopīgošanas pogu.
 • Noņemiet ārējos skriptus.

Optimizējot savu lapu, jūs varat ievērojami palielināt vietnes ātrumu.

# 19. Samaziniet attēla izmērus

Dažreiz augstas izšķirtspējas attēli palēnina iekraušanas ātrumu, ja nelietojat preci WordPress Pārvaldīts mitināšana. Tātad, pirmkārt, jums jāizmanto zemas dimensijas attēli. Tas mainās arī atkarībā no tēmas iespējām. Piemēram, no mūsu motīvu opcijām mēs varam izmantot gan zemas, gan pilnas dimensijas attēlus.

Jūs varat vienkārši doties uz mūsu mājas lapu un pārbaudīt, vai visi izmantotie attēli ir ļoti maza izmēra (370 × 290) pikseļi. Pareizi optimizējot attēlu, var veikt mazāka izmēra attēlus palielināt vietnes ātrumu.

Secinājums

Šajā apmācībā mēs parādījām Kā paātrināt WordPress vietni. Ja iepriekš esat pārbaudījis vietnes ātrumu, kā jau minēts iepriekš, tagad varat redzēt, ka rezultāts ir uzlabojies un vietne tiek ielādēta zem 1,5 sekundes.

Bet uz palielināt vietnes ātrumu a Pārvalda WordPress resursdatoru, CDN, tēma ir obligāti, jo automašīnai ir nepieciešams jaudīgs dzinējs, labs vadītājs un labs ceļš, lai varētu ātrāk braukt. Tā ir pirmā un pēdējā lieta, ko mēs darām. Mēs aizmirstam, ka WordPress vietne ir arī jāoptimizē, jo automašīnai nepieciešama apkope.

Ja šī apmācība palīdz Palieliniet WordPress vietnes ātrumu, lūdzu, dalieties tajā Facebook, Twitter, Google+. Ja jums ir kādi jautājumi vai viedokļi par vietni Speed ​​UpWordPress, lūdzu, zemāk nometiet komentāru.

Saistītie raksti,

 • 5 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji augstas trafika vietnēm
 • 7 labākās emuāru veidotāju labākās WordPress motīvas (2017. gada izdevums)
 • Kā sakopt WordPress datu bāzi, izmantojot spraudni WP-Optimize
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map