Kā viegli nomainīt WordPress administratora lietotājvārdu

WordPress instalēšana ir ļoti vienkāršs process, un tā iestatīšana prasa tikai dažas minūtes. Tomēr šajā ātrajā procesā mēs parasti izmantojam “admin” kā noklusējuma administratora lietotājvārdu mūsu WordPress vietnei. Kad būsim sagatavojuši savu vietni, mēs diez vai mainīsim savu paroli vai WordPress noklusējuma administratora lietotājvārdu. Bet tā kļūst par nopietnu drošības problēmu lietotājiem, kuri lieto vai nemaina veco paroli un lietotājvārdu. Jūs jau varat zināt, ka hakeri rīko brutālu spēku uzbrukumu, izmantojot vietnes īpašnieka lietotājvārdu, tāpēc, ja jūs izmantojat ļoti vieglu lietotājvārdu vai paroli, kuru ir viegli uzminēt, tad jums hakeri dod iespēju.


Jūs varat mainīt paroli no sava administratora profila, bet vai jūs varat mainīt sava WordPress konta lietotājvārdu? Nē! Pēc noklusējuma WordPress neļauj mainīt WordPress konta lietotājvārdu. Neuztraucieties, ir vairāki veidi, kā viegli mainīt savu lietotājvārdu. Šajā apmācībā mēs parādīsim, kā viegli mainīt WordPress administratora lietotājvārdu.

Kā nomainīt WordPress administratora lietotājvārdu

Ir trīs veidi, kā WordPress var mainīt administratora lietotājvārdu:-

 • Varat izveidot jaunu administratora kontu un izdzēst veco
 • WordPress lietotājvārdu var mainīt, izmantojot spraudni
 • Izmantojot savu datu bāzi, jūs varat mainīt savu lietotājvārdu

Ja esat jauns WordPress lietotājs, mēs iesakām izmantot 1. vai 2. metodi, ja esat pieredzējis lietotājs, izmantojiet 3. metodi..

1. Izveidojiet jaunu administratora kontu un izdzēsiet veco

Šī ir vienkāršākā metode, kā viegli mainīt WordPress konta lietotājvārdu. Ja nevēlaties instalēt papildu spraudni vai kādu sarežģītu procesu, šis process jums ir labāks. Mēs iesakām to lietot arī tad, ja esat WordPress iesācējs.

Pirmais solis, kas jums jāpiesakās WordPress vietnē kā administratoram. Pēc tam dodieties uz Lietotāji> Pievieno jaunu un izveidojiet jaunu administratora kontu.

Pievienot jaunu administratoru

Lapā pievienojiet jaunu lietotājvārdu, kas ir unikāls un ko grūti uzminēt, un ievadiet savu e-pasta adresi. Lauks vārds, uzvārds un vietne nav obligāti, taču mēs iesakām to aizpildīt. Tālāk jums jāievada parole un jāpārliecinās, ka izmantojat sarežģītu paroli, kurā ir lielie, mazie, cipari un speciālās rakstzīmes.

Pārliecinieties, ka esat izvēlējies lomu “Administrators” un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot jaunu lietotāju lai izveidotu savu jauno administratora kontu.

Tagad izrakstieties no sava WordPress administratora paneļa un piesakieties, izmantojot jauno administratora kontu. Pēc pieteikšanās dodieties uz Lietotāji> Visi lietotāji un izdzēsiet veco administratora kontu.

Dzēst administratora kontu

Dzēšot veco kontu, WordPress jautās, ko jūs vēlaties darīt ar saturu, kas pieder lietotājam. Tagad jums ir divas iespējas:

 • Dzēst visu saturu: Tas izdzēsīs visu lietotāja izveidoto saturu.
 • Atribūtu visam saturam: Jūs varat pārsūtīt visu lietotāja izveidoto saturu uz savu kontu. Tāpēc pārliecinieties, ka esat izvēlējies “Atribūtu visam saturam:” un noklikšķiniet uz apstipriniet dzēšanu. 

Iespēja WordPress Dzēst lietotājus

Tieši tā. Jūs esat veiksmīgi mainījis lietotājvārdu programmā WordPress. Tagad viss saturs pieder jaunajam administratoram, un pieteikšanās laikā jums jāievada jaunizveidotā administratora lietotāja informācija. Kad tas ir izdarīts, no sava profila varat pievienot profila attēlu, pievienot īsu autora biogrāfiju un sociālos kontus.

2. Mainiet WordPress konta lietotājvārdu, izmantojot spraudni

Vēl viens vienkāršs veids, kā nomainiet WordPress lietotājvārdu tiek izmantots spraudnis. Ja vēlaties instalēt spraudni, nevis manuālu procesu, jums jāinstalē spraudnis Lietotājvārdu mainītājs.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli mainīt savu WordPress lietotājvārdu tikai ar vienu klikšķi, un tas ir ļoti vienkāršs process.

Vispirms instalējiet un aktivizējiet Lietotājvārda mainītājs spraudnis, pēc tam dodieties uz Lietotāji> Tavs profils un dodieties uz lietotājvārda opciju. Tur jūs atradīsit opciju Mainīt lietotājvārdu.

Mainiet WordPress lietotājvārdu

Noklikšķiniet uz Mainīt lietotājvārdu un ievadiet jaunu lietotājvārdu. Kad tas izdarīts, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas, un tas lūgs jūs pieteikties atpakaļ. Pēc pieteikšanās varat pāriet uz savu profilu un pārbaudīt, vai ir mainīts lietotājvārds.

Tā kā šim spraudnim nav citu funkciju, un jūs diez vai vēlaties mainīt savu lietotājvārdu, tāpēc labāk ir izdzēst spraudni. Neuztraucieties, izdzēšot šo spraudni, jūsu jaunais lietotājvārds būs tāds pats.

3. Mainiet WordPress lietotājvārdu, izmantojot phpMyAdmin

WordPress lietotājvārda maiņa, izmantojot phpMyAdmin, ir nedaudz sarežģīts process, un iesācējiem tas nav ieteicams. Ja jūs darāt kaut ko nepareizi, jūsu vietne var pārstāt darboties. Tāpēc uzmanīgi veiciet šīs darbības.

Pirmā lieta, kas jums jāpiesakās savā hostinga cPanel, ritiniet uz leju līdz datu bāzes sadaļai un noklikšķiniet uz phpMyAdmin..

PhpMyAdmin mitināšana

Pēc noklikšķināšanas uz opcijas phpMyAdmin varat redzēt, cik datu bāzu esat izveidojis vai izmantojat savā mitināšanā. Pēc tam atlasiet datu bāzi, kurā tiek izmantota jūsu WordPress vietne.

Jūs varat redzēt datu bāzes tabulas. Pēc noklusējuma WordPress izmanto wp_ tabulas prefiksu, un, ja iepriekš esat mainījis datu bāzes prefiksu, varat redzēt atšķirīgu tabulas prefiksu.

Tagad atlasiet tabulu, kuras kreisajā pusē ir “wp_users”, un pēc tam noklikšķiniet uz rediģēt lietotājvārdu, kuru vēlaties rediģēt..

wp_user WordPress

Pēc tam mainiet “user_login” vērtību uz visu, ko vēlaties. Piemēram, es esmu mainījis savu lietotājvārdu “admin” uz “WhatIsMyName”, jūs varat izmantot jebkuru lietotājvārdu, kā vēlaties.

Datubāzes lietotājs

Tagad noklikšķiniet uz pogas Aiziet, un viss ir izdarīts. Jūs esat veiksmīgi mainījis savu WordPress lietotājvārdu, izmantojot phpMyAdmin.

Es ceru, ka šī apmācība jums palīdzēja mainīt savu WordPress lietotājvārdu. Atkal, ja esat jauns WordPress lietotājs, mēs iesakām izmantot jebkuru no pirmajām divām metodēm sava lietotājvārda mainīšanai WordPress vietnē.

Saistītie raksti,

 • Kā izveidot pagaidu pieteikšanos bez paroles programmā WordPress
 • Kā iegult Google veidlapas WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map