Kas ir Favicon un kā pievienot Favicon WordPress emuārā – WPMyWeb

04.06.2020
SĀKUMA VADĪTĀJS 'Kas ir Favicon un kā pievienot Favicon WordPress emuārā – WPMyWeb
0 5 мин.

Pārlūkojot Web lapas, parasti pamanāt, ka pārlūka cilnes sākumā tiek parādīta ikona. To sauc par Faviksons. 99,99% vietņu īpašnieku izmanto Favicon, lai parādītu viņu uzticības zīmi. To var pamanīt arī blakus adreses joslai. Šajā rakstā mēs apskatīsim Kas ir FaviconsKā izveidot Favicon, izmantojot Favicon Generator, Kā pievienot Favicon savā WordPress vietnē.


Kas ir Favicons?

A Faviksons Izlases ikonas saīsinātā forma, kas pazīstama arī kā saīsnes ikona, vietnes ikona, grāmatzīmes ikona utt. ir kvadrātveida attēla fails, kas parādās jūsu vietnes nosaukuma priekšā. Favicon palīdz jūsu lietotājam atpazīt jūsu vietni vai zīmolu. Šeit ir Favicon paraugs.

Faviksona paraugs

Kopš 1999. gada Favicon atbalstīja tikai IE 5. Tagad visa veida pārlūki atbalsta Favicon, kura lielums ir 16 × 16. Kad lietotāji pievieno grāmatzīmi jebkurai noteiktas vietnes lapai, cilne Grāmatzīmes izceļ vietnes ikonu. Piemēram, ja izmantojat pārlūku Google Chrome, varat viegli pamanīt cilni Grāmatzīmes izceļ katras vietnes logotipu.

Favicon pievienošanas galvenais mērķis ir viegli atpazīt. Ja lietotājam ir pārāk daudz dažādu lapu, kas ir pievienotas grāmatzīmēm, viņš / viņa var viegli atrast jūsu vietni, apskatot ikonu. Turklāt, pārlūkā atverot pārāk daudz cilņu, varat ātri pārslēgties uz jebkuru konkrētu meklēto vietni.

Favicon arī norāda jūsu zīmolu kā uzticības zīmi. Jūs viegli saprotat, vai atverat savu vietni kopā ar citām vietnēm, kurās jau ir Favicon. Būtu daudz svarīgāk, ja lietotāji salīdzinātu jūsu vietni ar citiem konkurentiem, viņi jūsu vietnei nepiešķirs nekādu vērtību un, iespējams, bez vilcināšanās atstāj to no vietnes.

Kā izveidot Faviconu?

Favicon izveidot ir ļoti viegli kā pīrāgu. Lai to izdarītu, jums nav jāpieņem darbā neviens izstrādātājs. Izmantojot PhotoShop vai citus tiešsaistes rīkus, varat izveidot pielāgotu ikonu. Bet tādu ir daudz bezmaksas tiešsaistes Favicon ģenerators pieejams, ar kuru palīdzību jūs viegli varat izveidot vietnes ikonu, un tas prasa tikai dažas sekundes. Bet pārliecinieties, vai ikonas izmērs ir 16 × 16 pikseļi un faila tips ir .ICO i.e Favicon.Ico. 

Pēc WordPress versijas 4.3 izlaišanas tā savā tēmā ieviesa vietnes ikonas funkciju, lai jūs to varētu pievienojiet Faviconu no jūsu WordPress informācijas panelis tieši. Lai to izdarītu, jums nav jāizveido Favicon ar izmēru 16 × 16. Jūs varat augšupielādēt jebkura veida noklusējuma attēlu 512 × 512 pikseļu.

Gadījumā, ja jūs izmantojat vecāku WordPress versiju, varat izmantot dažas no labajām iespējām tiešsaistes Favicon ģeneratoru rīki ir:

Kā pievienot Favicon savā WordPress emuārā?

Pirmkārt, jums jāizveido kvadrātveida attēls, kura izmērs būs 512 × 512 pikseļi. Pēc tam dodieties uz WordPress informācijas panelis> Izskats> Pielāgot.

Iet uz Vietnes identitāte un augšupielādējiet savu attēlu.

vietnes ikona

Neuztraucieties, ja augšupielādējāt lielāka izmēra attēlu, pēc augšupielādes to var apgriezt. Tagad Saglabāt & Publicēt lai saglabātu rezultātus. Ja ikona neparādās, notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu, lai to redzētu.

Ja jūs neizmantojat WordPress un nav iespēju tieši pievienot ikonu, jums jāievēro šī procedūra:-

Pirmā vieta favicon.ico uz motīva saknes mapi, kuras lielums ir 16 × 16 pikseļu. Varat augšupielādēt attēlu, izmantojot FTP klients vai tieši no cPanel. Motīva saknes mape būs “jūsu vietne> wp-saturs> tēmas> divdesmit septiņpadsmit ”.

Tagad atpakaļ uz jūsu WordPress informācijas paneli. Šeit jums ir nepieciešams pievienot / rediģēt viena rinda iekšā fails header.php. Iet uz Izskats> Redaktors> Header / Header.php un aiz rindiņas pievienojiet šo rindu birka.

Ja favicon.ico failu ievietojat motīvu attēlu mapē, jums jāpievieno:

Ja ievietojat favicon.ico failu WordPress saknes mapē, pēc tam pievienojiet:

Pēc ievietošanas noklikšķiniet uz saglabāt. Tagad atsvaidziniet savu tīmekļa lapu, un blakus savas vietnes nosaukumam varat redzēt ikonu.

Es ceru, ka šī apmācība palīdzēja jums uzzināt Kas ir Favicons un Kā pievienot Favicon vietnei viegli. Ja tā, lūdzu, abonējiet mūs un savā pastkastītē iegūstiet jaunu svaigu saturu. Mēs esam pieejami arī vietnē  Facebook, Twitter, Google+.

Saistītie raksti,

 • Kā pareizi iestatīt Google AMP vietnē WordPress
 • Kā iesniegt emuāra vietnes karti Google tīmekļa pārziņa rīkiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector