Idealūs „WP“ greičiausio talpyklos nustatymai naudojant „Cloudflare“ + „StackPath“ CDN sąrankos instrukcijas (atnaujinta 2020 m. Su naujausia 1.5.6 versija)

WP greičiausias talpykla paprastai vertinamas kaip nemokamas 1 talpyklos papildinys „Facebook“ apklausos.


Konfigūravus „WP Fastest Cache“ parametrus, „Pingdom“ pavyko gauti .5s įkėlimo laikus. Juos lengva nustatyti ir yra tiek „Cloudflare“, tiek „StackPath“ kompaktinių diskų. Parinktys gali dar labiau pagerinti pažymių / įkėlimo laiką (naudoju abu, nes daugiau duomenų centrų = greitesnė svetainė). Hostingams rekomenduoju „SiteGround“ Kas yra naudojamas Yoast ir įvertintas Nr. 1 in 20 ir daugiau „Facebook“ apklausų. Bet jei jūs ieškote kažko greičiau nei bendras hostingas, Debesys DO yra ten, kur yra.

Parodysiu, kaip sukonfigūruoti „WP Fastest Cache“ nustatymus, „StackPath“ kompaktinį diską ir ką man padarė naujovinimas į „WP Fastest Cache Premium“. Aš taip pat turiu instrukcijas Debesuota.

Palikite man komentarą, jei turite klausimų ar pamatyti jų palaikymo forumą. Tačiau yra daugybė nusiskundimų dėl „WP Fastest Cache“ palaikymo vien tam, kad pritrauktumėte galvas. Nepamirškite pakartotinai patikrinti savo svetainės „Pingdom“ ar „GTmetrix“, kai būsite baigę – ir pakomentuokite savo naują įkėlimo laiką!

1. Talpyklos papildinio palyginimas

„WP Fastest Cache“ dažniausiai yra „2“ ar „3“ talpyklos papildinys „Facebook“ apklausose, atsiliekantis nuo „WP Rocket“, kuris beveik visada yra pirmas..

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Talpyklos papildinio testas – Aš perėjau tą patį puslapį per „Pingdom“, kurio turinys buvo minimalus, kad rezultatai būtų tikslūs. Aš kiekvieną sukonfigūravau su geriausiais nustatymais ir „Cloudflare“ / „StackPath“.

„WP Rocket“ (.406)
„Pingdom“ puslapio greičio testas

Greičiausias „WP“ talpykla (.527)
WP greičiausias talpyklos įkėlimo laikas

W3 bendroji talpykla (.619)
W3 bendras talpyklos įkėlimo laikas

„WP Rocket“ vs „WP“ greičiausias talpykla – „WP Rocket“ turi nemažai papildomų funkcijų, kurių nėra su „WP Fastest Cache“ (duomenų bazės valymas, tingus įkėlimas, širdies ritmo valdymas, „Google“ šriftų ir „Analytics“ talpinimas vietoje, išankstinių DNS užklausų iškėlimas). Nors „WP Rocket“ turi šiuos visus integruotus, jums reikės įdiegti apie 6–7 papildomus papildinius, kad gautumėte šiuos greičio optimizavimus naudojant „WP Fastest Cache“. Naudodami „WP Rocket“ gausite daugiau greičio optimizacijų, bet dar mažiau įskiepių, veikiančių jūsų svetainėje. Aš parašiau „WP Rocket“ sąrankos vadovą, kuriame taip pat parodyta, kaip gauti 10% nuolaidą.

„StackPath“ ir „Cloudflare“ – „StackPath“ yra 10 USD / mėn Debesuota nemokamai. Jie abu yra CDN, atspindintys jūsų svetainę keliuose duomenų centruose visame pasaulyje (mažinantys atstumą tarp jūsų serverio ir lankytojo) ir yra Rekomenduojamas „WordPress“ optimizavimo vadove. Debesų liepsna turi 200 ir daugiau duomenų centrų, „StackPath“ turi 31 duomenų centrą, kurie daugiausia dėmesio skiria JAV (daugiau duomenų centrų = greitesnė svetainė, todėl aš rekomenduoju naudoti abu). „StackPath“ ateina su palaikymo komanda, kuri mano „GTmetrix YSlow“ rezultatą pagerino 8% – jų palaikymas yra puikus.

„StackPath“ duomenų centrai

„Cloudflare“ duomenų centrai

Kodėl verta naudoti „StackPath“??

 • „StackPath“ 31 duomenų centras naudojasi spartesniais SSD serveriais + 10 GB jungtimis
 • „StackPath“ neapmokestina HTTPS srauto, „Cloudflare“ apmokestina mokestį už naudojimą
 • „StackPath“ komanda padėjo man sukonfigūruoti savo CDN ir pagerino mano „GTmetrix YSlow“ rezultatą 8%, uždėjus vyšnias ant torto, kad mano „GTmetrix“ ataskaita būtų beveik tobula
 • „StackPath“ turi prietaisų skydelius, kuriuose pateikiama daug informacijos apie talpykloje laikomus failus
 • „StackPath“ leidžia apsaugoti paskyrą naudojant dviejų etapų autentifikavimo procesą; tu gali IP adresų įtraukimas į baltąjį sąrašą žmonių, kuriems leidžiama pasiekti jūsų sąskaitą

2. WP greičiausio talpyklos nustatymai

Jei planuojate naudoti „StackPath“, pamatyti mano „StackPath“ skyrius kurie turi savo „WP Fastest Cache“ nustatymus (galite išjungti prisijungusių vartotojų, mobiliųjų įrenginių ir naršyklės talpyklos parinktis), kurie rodomi „StackPath“ greičiausio talpyklos mokymo programa.

Jei planuojate naudoti „Cloudflare“, naudokite žemiau pateiktus parametrus, tačiau išjunkite automatinį mažinimą ir Raketų krautuvas „Cloudflare“ nustatymų skirtuke „greitis“ (Geležinkelis turėtų būti įjungtas). Tai savo WP Fastest Cache įskiepių kūrėjui rekomenduoja jis „Cloudflare“ mokymo programa. Mano Debesų liepsnos skyrius parodo, kaip prisiregistruoti prie „Cloudflare“, pakeisti vardų serverius priegloboje „cPanel“, nustatyti puslapio taisykles, užtikrinančias optimalų našumą, ir išvalyti talpyklą, kai baigsite.

Jei planuojate naudoti ne vieną, o kitą, naudokite žemiau pateiktus nustatymus. Vienintelis dalykas, kurį galėtumėte pakeisti, yra Iš anksto įkelti skirtuką (puslapių per minutę). Jei esate įjungtas bendras priegloba naudoti 4–6, VPS turėtų naudoti 10–12.

WP-Greičiausias talpyklos nustatymai

Greičiausio WP talpyklos nustatymų suskirstymas:

 • Talpyklos sistema Įjungti
 • Valdiklių talpyklų sistema Talpyklos jūsų raštai (papildoma funkcija)
 • Iš anksto įkelti Automatiškai sukurti visos svetainės talpyklą (turėtų naudoti bendro naudojimo priegloba 4–6, VPS yra 10–12. Sukuria talpyklos kaupimo vėlavimą pirmajam vartotojui, kuris peržiūri puslapį. Sužinokite daugiau)
 • Prisijungę vartotojai – nerodyti talpyklos versijos prisijungusiems vartotojams (jei tik jūs naudojate savo svetainę, palikite šią pažymėtą. Bet jei gali prisijungti keli vartotojai, kiekvienas vartotojas turėtų turėti savo talpykloje esančią versiją, taigi ji nebus pažymėta)
 • Mobilus – nerodyti talpykloje turimos stalinių kompiuterių versijų mobiliesiems įrenginiams
 • Mobilioji tema Talpyklos mobiliojo tema (papildoma funkcija)
 • Naujas įrašas – išvalykite talpyklos failus, kai skelbiamas pranešimas ar puslapis
 • Atnaujinti įrašą – išvalykite talpyklos failus, kai atnaujinamas įrašas ar puslapis (Sužinokite daugiau)
 • Sumažinkite HTML Sumažinti puslapio dydį (aukšto prioriteto. Sužinokite daugiau)
 • Sumažinkite HTML Plus Galingesnis mažinti HTML (papildoma funkcija)
 • Sumažinkite CSS Sumažinti CSS failų dydį (aukšto prioriteto. Sužinokite daugiau)
 • Sumažinkite „CSS Plus“ Galingesnė mažinti CSS (papildoma funkcija)
 • Sujungti CSS – Sumažinti HTTP užklausas naudojant kombinuotus CSS failus (sujungia „JavaScript“ ir CSS failus tarp. Tai sumažina „JavaScript“ ir CSS failų kiekį puslapyje, todėl sumažėja HTTP užklausų, reikalingų puslapiui pateikti, skaičius. Taip pat aukšto prioriteto elementas „Pingdom“. Sužinokite daugiau)
 • Sumažink JS Sumažinti JS failų dydį (papildoma funkcija)
 • Sujungti JS – sumažinti HTTP užklausas derinant JS failus
 • Kombainas JS Plus Sutrumpinti sujungtus JS failus (papildoma funkcija)
 • Džipas – Sumažinkite iš serverio siunčiamų failų dydį (sutrumpina perdavimo tarp serverio ir naršyklės laiką ir yra labai svarbus „Pingdom“ elementas. Sužinokite daugiau)
 • Naršyklės kaupimas – sutrumpinti pakartotinių lankytojų įkėlimo laiką (Sužinokite daugiau)
 • Skaidulų blokavimas JS Pašalinti „Java“ blokuojančią svetainę (papildoma funkcija)
 • „Google“ šriftai – krauna „Google Fonts“ asinchroniškai (papildoma funkcija) bet tai taip pat galima padaryti naudojant nemokamą WP Išjungti papildinį kurį labai rekomenduoju
 • Tingus krovinys „Premium“ funkcija, kuriai galite naudoti „A3 Lazy Load“ Sužinokite daugiau)

Beveik kiekvienas „WP Fastest Cache“ elementas yra „GTmetrix“ / „Pingdom“:

„GTmetrix-With-WP-Speed-Cache-Cloudflare-StackPath

Ištrinkite talpyklą – išvalę talpyklą sukonfigūravę „WP Fastest Cache“ parametrus:

Ištrinti talpyklą-WP-greičiausia talpyklą

Talpyklos laikas – jei ji nenustatyta kaip numatytoji, pridėkite naują taisyklę, kad talpintumėte pagrindinį puslapį kartą per dieną.

„WP-Fastest-Cache-Cache-Timeout-Settings“

Vaizdo optimizavimas – „premium“ funkcija, kuri be nuostolių suspaudžia vaizdus („GTmetrix“ elementas). Tai taip pat galima padaryti naudojant Įsivaizduok arba Krakenas Prijunkite. Aš nenaudosiu jokių kitų papildinių, nes jie gali sugadinti jūsų svetainę ar turėti klaidų – aš atlikiau daugybę tyrimų apie tai.

„WP-Speed-Cache-Cache-Image-Optimization“

Nepažeidžiant vaizdų glaudinimo, „GTmetrix“ elementas ištaisomas:

optimizuoti-images-gtmetrix

Premija – pažiūrėkite skirtumą, žemiau kurio rodomos 2 „GTmetrix“ ataskaitos (verta). Jei nuspręsite atnaujinti už 49,99 USD, jie jums atsiųs atsisiuntimo nuorodą el. Paštu rankiniu būdu įkelti jūsų papildinių meniu. Laikykite aktyvuotą tiek nemokamą, tiek aukščiausios kokybės versiją.

„WP Fastest Cache Premium“

Premija
„WP Fastest Cache Premium“Ne Premium

Neįtraukti – neįtraukti talpyklos į puslapius (pvz., El. Prekybos patikrinimo puslapiai).

WP-Greičiausias talpykla-Neįtraukiama-Nustatymai

CDN – CDN (turinio pristatymo tinklas) padaro jūsų svetainę greitesnę, priglobdami ją keliuose serveriuose visoje šalyje ir pasaulyje, kaip priešingai nei 1 kilmės serveris (tai sumažina geografinį atstumą, kurio reikia jūsų turiniui pasiekti, kad jūsų lankytojai būtų). Žr „StackPath“ skyrius.

Duomenų bazė (DB) – išvalę duomenų bazę pašalinsite nereikalingą šlamštą ir greičiau jį įkelsite. Galite naudotis nemokama WP-Optimizuokite papildinį kad tai padarytumėte, nebūtina naujovinti šios funkcijos.

WP-Optimizuokite švarią duomenų bazę

WP-Optimizuoti-duomenų bazės valymas

3. „StackPath“ CDN (10 USD / mėn. Su nemokamu 30 dienų bandymu)

„StackPath“ atspindi jūsų svetainę 31 duomenų centre, sumažindami geografinį atstumą tarp serverio ir lankytojų. Tai gali sutrumpinti krovimo laiką keliomis sekundėmis, ypač lankytojams, kurie anksčiau buvo toli nuo jūsų 1 kilmės serverio. „StackPath“ taip pat padėjo sukonfigūruoti CDN ir 8% galėjo pagerinti „GTmetrix YSlow“ rezultatą (žr. Mano ataskaitą). Jie turi 30 dienų bandymą ir savo mokymo programą sukonfigūravus „StackPath“ kompaktinį diską su „WP Fastest Cache“.

Tai yra rekomenduojama „WordPress“ optimizavimo vadove:

CDN-WordPress-rekomendacija

1 žingsnis: Prisiregistruokite prie „StackPath“.

2 žingsnis: Naudodami „StackPath“ sukonfigūruokite sparčiausią „WP“ talpyklą šiais parametrais:

WP greičiausio talpyklos „MaxCDN“ nustatymai

3 žingsnis: „StackPath“ prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę:

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

„StackPath-CDN-URL-WP-Speed-Cache“

4 žingsnis: Spustelėkite „StackPath“ CDN srityje „WP Fastest Cache“.

WP-greičiausias talpykla-„StackPath-CDN“

5 žingsnis: Įklijuokite savo CDN URL į „WP Fastest Cache“ ir naudokite savo svetainę kaip pradinį URL:

„WP-Fastest-Cache-CDN-Settings“

6 žingsnis: Spustelėkite kitą, palikite visus pasirinktus failų tipus, tada spustelėkite toliau, kol jis bus paruoštas:

WP greičiausių talpyklų „MaxCDN“ failų tipai

Kitas…

„WP Fastest Cache MaxCDN“ nurodykite šaltinius

Baigti…

WP greičiausio talpyklos „MaxCDN“ patvirtinimas

padaryta.

WP-greičiausias talpyklos talpyklos kelias-CDN patvirtinimas

7 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite „Išvalyti viską“ …

„StackPath-Purge-Cache“

8 žingsnis: Paleiskite savo svetainę GTmetrix ir pažiūrėkite į „YSlow“ skirtuką, kad įsitikintumėte, jog jis veikia …

CDN GTmetrix YSlow

Gerai, DABAR baigėte.

4. Debesuota

„SiteGround“ ir dauguma kitų šeimininkų turi galimybę suaktyvinkite „Cloudflare“ „cPanel“. Jei jūsų priegloba neturi šių parinkčių, „Cloudflare“ galite nustatyti naudodami „WP Fastest Cache“ (žr. Toliau).

Debesų liepsnos suaktyvinimas

1 žingsnis: Registruotis Debesuota ir jums bus pasiūlyta pridėti savo svetainę ir pradėti nuskaityti.

Debesų liepsnos pradžia - nuskaitymas

„Cloudflare-DNS“ įrašai

„Cloudflare“ - CDN-planai

Galiausiai pateksite į šią informacijos suvestinę, kur „Cloudflare“ jums priskiria 2 vardų serveriai ir pateikite nuorodą į savo Visuotinis API raktas.

„Cloudflare-Dashboard-WP-Greičiausia talpykla

2 žingsnis: Atlikite „Google“ paiešką „kaip pakeisti vardų serverius„ SiteGround ““ (ieškokite tik savo pagrindinio kompiuterio), tada vykdykite jų nurodymus. Nukopijuosite 2 „Cloudflare“ pateiktus vardų serverius ir įklijuosite juos į pasirinktinių vardų serverių parinktį savo prieglobos „cPanel“.

„SiteGround-DNS-Records“

3 žingsnis. Paimkite savo visuotinį API raktą iš „Cloudflare“ esančios nuorodos arba savo Debesų liepsnos profilis.

„garsinis užsidegimas“ - „Global-API-Key“

Grįžkite į „WP Fastest Cache“ ir spustelėkite skirtuką „Cloudflare“. Įveskite tą patį el. Pašto adresą, kurį naudojate „Cloudflare“ paskyroje, taip pat „Global API Key“.

„WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Tab“

„WP-Fastest-Cache-Cloudflare-API-Key“

Laikykitės paspaudimo šalia „WP Fastest Cache“. Jie automatiškai išjungs mažinimo parametrus „WP Fastest Cache“ (nes „Cloudflare“ tai dabar padarys). Jie taip pat išsijungs Raketų krautuvas geresniam suderinamumui (jūsų svetainė nenutrūks) ir nustatykite naršyklės talpyklos galiojimo laikas iki 24 dienų.

WP-greičiausias-talpyklos-„Cloudflare-Disable-Auto-Minify

WP-greičiausias talpyklos talpyklos išjungimas-raketų krautuvas

„WP-Greičiausias talpykla-Debesų liepsna-Naršyklė-Talpykla-galiojimo laikas

„WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Message“

„WP-Speed-Cache-Cloud-Cloudflare-Integration“

Atrodo gerai!

„WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation“

4 žingsnis: Eiti į „Cloudflare“ greičio nustatymai ir įsitikinkite, kad automatinis sumažinimas ir Raketų krautuvas yra išjungti, bet SG Railgun yra įjungtas Tai yra „WP“ greičiausio talpyklos kūrėjas rekomenduoja.

„Cloudflare“ - greitis-skirtukas

5 žingsnis: Debesuota sako „Mes rekomenduojame sukurti Puslapio taisyklė jei norite išskirti savo svetainės administratoriaus skiltį iš „Cloudflare“ našumo funkcijų. Funkcijos, tokios kaip raketų krautuvas ir automatinis mažinimas, gali netyčia sugadinti pagrindines funkcijas jūsų administratoriaus skiltyje. “

Pridėkite šias 2 puslapio taisykles prie savo puslapio taisyklių nustatymai.

WP-Administrator-Page-Rule

Talpykla - viskas, „debesų užtamsinimas“ - puslapio taisyklė

6 žingsnis. Pagaliau eik į savo „Debesų srauto“ talpyklos nustatymai ir išvalyti atskirus failus.

Išvalykite atskirus failus iš debesies

Viskas padaryta!

„WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation“

5. Ištrinkite talpyklą ir pakartokite „Pingdom“

„WP Fastest Cache“ nustatymuose eikite į skirtuką „Ištrinti talpyklą“ ir „Ištrinti talpyklą ir Minifed CSS / JS“. Dabar paleiskite savo svetainę naudodami „Pingdom“, kad peržiūrėtumėte atnaujintus rezultatus ir įkėlimo laiką.

WP greičiausias talpyklos „Pingdom“ testas

Geriausia, jei šie puslapio greičio elementai yra žali:

 • Sumažinkite CSS
 • Sumažinkite HTML
 • Sumažinkite „JavaScript“
 • Sverto naršyklės kaupimas
 • Nurodykite talpyklos tikrintuvą
 • Įgalinti „gzip“ glaudinimą
 • „JavaScript“ analizės atidėjimas

Idealiu atveju šie „YSlow“ gaminiai taip pat yra žali:

 • Sumažinkite sausainių dydį
 • Pridėti galiojimo pabaigos antraštes
 • Sumažinkite DNS paieškas
 • Naudokite domenus, kuriuose nėra slapukų
 • Pateikite mažiau HTTP užklausų
 • Sumažinkite „JavaScript“ ir CSS
 • Konfigūruokite subjekto žymas (ETags)
 • Suspauskite komponentus su gzip
 • Pašalinkite „JavaScript“ ir CSS kopijas
 • Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

Atminkite, kad „Cloudflare“ plitimas gali užtrukti iki 24 valandų, todėl patikrinkite dar kartą.

6. WP greičiausio talpyklos DUK

Štai DUK puslapis jei vis tiek turite klausimų.

WP-Greičiausias talpykla-DUK

„SiteGround“ (pirmaujančioji „Facebook“ apklausa)

„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių reikšmingą pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„DigitalOcean“ „Cloudways“ ir Kinsta taip pat yra geri ir prasideda nuo 10 USD / mėn. ir 30 USD / mėn. „Cloudways“ labiau skirti kūrėjams, kuriems nereikia „cPanel“, el. Pašto prieglobos ar palaikymo, kurį gaunate naudodamiesi „SiteGround“. „Kinsta“ iš esmės yra tai, kas „WP Engine“ buvo (brangus, bet nuostabus). Visas mano tinklaraštis iš esmės skirtas padėti žmonėms greičiau įkelti savo svetainę. Atsisakau rekomenduoti 2 USD per mėnesį prieglobos, nes tai daugiausia žmonių apgailestauja, kai veikia svetainė.

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja turėtų būti <200 ms. Viskas, kas viršija 1 sekundę, nėra gerai. Taip pat galite patikrinti savo TTFB (laikas iki pirmo baito) „GTmetrix“ skirtuke Laikai arba bytecheck.com.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas svetainių talpinimas

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei jūs užsiregistruosite svetainėje filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą be jokių išlaidų. Kiekvienais metais aš paaukok 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra „WordPress“ žvaigždės ir jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite savo tyrimus „Facebook“ grupėse + „Twitter“ ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

36+ „WordPress“ greičio optimizavimo patarimai

Žiūrėkite mano vaizdo įrašą – tai yra 42 minučių trukmės vaizdo įrašas, tačiau aš apimau beveik viską (laiko žymos vaizdo įrašo apraše) ir turėtumėte išmokti daug puikios informacijos apie „WordPress“ svetainės greitį:

Sek mano „WordPress“ greičio optimizavimo vadovas kuris parodo, kaip:

 • Diagnozuokite lėtus papildinius naudodami „GTmetrix“
 • Pridėti AMP (paspartinti mobilieji puslapiai) naudojant AMP papildinys
 • Naudokite AWStats išsiaiškinti didelio procesoriaus priežastis (tikrinimo įrenginiai, vaizdai ir kt.)
 • Lengvo slankiklio / galerijos / socialinio bendrinimo papildinių rekomendacijos
 • Naudokite Visas „Analytics Optimization Suite“ (CAOS) priglobti „Google Analytics“ vietoje
 • Vaizdo optimizavimas (pateikite mastelio atvaizdus, ​​nurodykite matmenis, be nuostolių glaudinti)
 • Naudokite WP Išjungti išjungti nereikalingus „WordPress“ branduolio nustatymus įjungiant širdies ritmo valdymą, asinchroniškai įkeliant „Google“ šriftus, atliekant kitus greičio optimizavimus

Ir daugybė kitų. Perskaitykite komentarus ir pamatysite tokius dalykus kaip „Mano puslapio greičio balas„ gtmetrix “padidėjo nuo 69 iki 93“ ir „tai gali būti vienas naudingiausių mano kada nors perskaitytų įrašų“.

Gaukite pagalbos iš „My WordPress Speed ​​Optimizer“

Vis dar reikia pagalbos rengiant „GTmetrix“ / „Pingdom“ ataskaitą? Aš dirbu su „Pronaya“ 7 metus (jis yra tas, kuris padėjo man įgyti a <1 s krovimo laikas „Pingdom“). Galite jį pasamdyti sukūrę profilį freelancer.com ir vartotojo vardo paieška bdkamol. Čia jo pilna „WordPress“ greičio portfelis. Jam kainuoja 40 USD / val. Iš Bangladešo (taigi laikas pasikeičia) ir galite siųsti jam el. Laišką el. Paštu [email protected]. Savo profilyje jis taip pat turi puikią 5 žvaigždučių apžvalgą. Tik rimti klausimai ir nesitikėkite 100% balų, jei naudojate lėtą prieglobą, išsipūtusią temą ir daugybę sunkių papildinių. Pirmiausia skaitykite mano išsamų „WordPress“ greičio vadovą.

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

Atsiliepimai jo profilyje:

„BDkamol-WordPress-Speed-Reviews“

Dažnai užduodami klausimai

&# x1f680; Ar verta „WP Fastest Cache Premium“??

Jei ketinate išleisti pinigus už papildomos talpyklos papildinį, dauguma žmonių naudoja „WP Rocket“, nes jame yra daugiau funkcijų nei „WP Fastest Cache Premium“ ir paprastai gaunami geresni rezultatai.

&# x1f680; Kurį CDN turėčiau naudoti su „WP Fastest Cache“?

Nemokamo „Cloudflare“ CDN pakanka daugumai svetainių, tačiau daugiau CDN = daugiau duomenų centrų ir greitesnis jūsų turinio pristatymas. Taip pat galite apsvarstyti „StackPath“ arba „KeyCDN“.

&# x1f680; Kaip išvalyti talpyklą, kai baigiu konfigūruoti parametrus?

Viršutiniame „WordPress“ meniu eikite į WPFC ir ištrinti talpyklą ir minifikuotą CSS.

&# x1f680; Kokių dar greičio papildinių man reikia be „WP Fastest Cache“?

„WP Fastest Cache“ nėra su vaizdo optimizavimo, duomenų bazės išvalymo, tinginio įkėlimo, širdies ritmo valdymo, išankstinio iškvietimo + išankstinio prisijungimo ir „Google“ šriftų + „Analytics“ optimizavimo galimybe. Aš rekomenduoju „Perfmatters“, OMGF ir „Advanced DB Cleaner“.

&# x1f680; Ar turėčiau pridėti AMP??

Šioje „WordPress“ svetainėje nenaudoju pagreitintų mobiliųjų puslapių (AMP). Perskaitykite „Kinsta“ straipsnį apie tai, kaip jų konversijos sumažėjo 50% dėl AMP, ir jūs galite to nenorėti.

Jei jūsų svetainė įkeliama greičiau, nedvejodami palikite naujo puslapio įkėlimo laiką komentaruose! Arba jei turite klausimų, mielai jums padėsime ir tuo. Kaip matote, aš esu gana didelis neris, kai kalbama apie „WordPress“ greitį, todėl, jei laikysitės šių rekomendacijų, nėra jokios priežasties, kodėl jūsų svetainė neturėtų būti įkelta jaunesnėms nei 3 s. Ir jei jums ši instrukcija buvo naudinga, prašau pasidalinti :)

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map