Idealūs WP raketų parametrai, naudojant „Cloudflare“ ir „StackPath“ CDN sąrankos instrukcijas – atnaujintos 2020-01-01, naudojant naujausią 3.4.4 versiją

Jei pasirinkote WP raketa kaip talpyklos papildinį pasirinkote geriausią pasirinkimą, atsižvelgiant į daugelio reitingą Nr. 1 „Facebook“ apklausos.


„WP Rocket“ tiekiama su daugybe funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (žr. Toliau). Tai reiškia, kad jei naudosite kitus talpyklos papildinius, turėsite įdiegti apie 6 papildomus papildinius, kad gautumėte tas funkcijas, kai „WP Rocket“ jau turi įmontuotas (daugiau funkcijų, tačiau mažiau papildinių jūsų svetainėje). Štai kodėl aš naudoju „WP Rocket“ geresnius „GTmetrix / Pingdom“ rezultatus.

„WP Rocket“ apima:

 • Duomenų bazės valymas (integruota į WP Rocket, arba naudoti WP-Optimizuoti)
 • Širdies plakimo valdymas (įmontuota į WP Rocket, arba naudoti Širdies plakimo valdymas)
 • Juokingai įkelkite vaizdus / vaizdo įrašus (integruotus į „WP Rocket“ arba naudokite WP „YouTube Lyte“)
 • Priglobkite „Google Analytics“ vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite „CAOS Analytics“)
 • Priglobkite „Google“ šriftus vietoje (integruotą į „WP Rocket“ arba naudokite CAOS šriftams, arba SHGF)
 • Integracija su „Cloudflare“ + kitais CDN (įmontuota į „WP Rocket“ arba naudoti) CDN įgalintuvas)

išbandytas „WP Rocket“ prieš 3 populiariausius talpyklos papildinius ir, nors jie visi puikiai dirba, „WP Rocket“ man pateikė geriausius rezultatus „Pingdom“ (.4s krovimo laikas). Talpyklos papildinys ir priegloba yra 2 pagrindiniai dalykai greičio veiksniai taigi tikrai verta 49 USD. Tinkamų WP raketų parametrų konfigūravimas naudojant „Cloudflare + StackPath“ gali ištaisyti daugiau nei 20 elementų „Pingdom“ ir „GTmetrix“. Taigi padarykime tai :)

WP raketų parametrus WAY yra lengviau konfigūruoti nei W3 bendrą talpyklą ir jie atnaujina pokyčių žurnalas reguliariai, todėl iš tikrųjų gausite nuolatinius atnaujinimus. Jei turite klausimų (arba norite pasidalinti savo naujuoju įkėlimo laiku), palikite man komentarą. „WP Rocket“ taip pat turi dokumentacija kurį aš nurodau visame vadove. Sėkmės – nepamirškite palyginti tų „Pingdom“ balų!

1. WP raketa = # 1 įvertintos talpyklos papildinys
2. Montavimas

3. Prietaisų skydelis
4. Talpykla
5. Failų optimizavimas
6. Žiniasklaida
7. Iš anksto įkelti
8. Išplėstinės taisyklės
9. Duomenų bazė
10. CDN
11. Širdies plakimas
12. Priedai
13. Įrankiai

14. DUK / Dokumentacija

15. „SiteGround“ (rekomenduojamas pagrindinis kompiuteris)
16. Mano visas „WordPress“ greičio vadovas
17. Gaukite „My Speed ​​Optimizer“ pagalbos

„WP-Rocket-2018-Settings“

1. WP raketa = # 1 įvertintos talpyklos papildinys

Štai „Facebook“ apklausos:

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Teko tai įmesti čia :)

WP-raketų tobulinimas

Išbandžiau „WP Rocket“, „WP Fastest Cache“ ir „W3 Total Cache“ … įsitikinau, kad visi talpyklos papildinių nustatymai yra sukonfigūruoti optimaliai.. „WP Rocket“ tai laimėjo, tačiau įjungė tinginio krovimo funkciją. Kiti talpyklos papildiniai neturi tinginio įkėlimo parinkties, o kai išjungiau tingų krūvį „WP Rocket“, gavau .5s įkėlimo laiką … visiškai tokį patį kaip ir „WP ​​Fastest Cache“. Spustelėdamas savo puslapius nemačiau didžiulio skirtumo – abu įkelti labai greitai. Aš žinau, kad „Pingdom“ gali parodyti skirtingą apkrovos laiką skirtingų bandymų metu, bet aš tiesiog norėjau pasidalinti savo patirtimi.

„WP Rocket“ (.406)
„Pingdom“ puslapio greičio testas

Greičiausias „WP“ talpykla (.527)
WP greičiausias talpyklos įkėlimo laikas

W3 bendroji talpykla (.619)
W3 bendras talpyklos įkėlimo laikas

Mano naujausias „Pingdom“ ataskaita su WP raketa:

2019-Pingdom-ataskaita

2. Įdiekite „WP Rocket“

Įsigiję „WP Rocket“, galėsite ją atsisiųsti iš savo sąskaitos puslapis. Įkelkite jį į papildinius → Pridėti naują → Įkelti papildinį. Jei turite numeriai „Safari“ pamatyti jų instrukcijas.

„WordPress“ papildinio įkėlimas

3. Prietaisų skydelis

„WP-Rocket-Dashboard-Settings“

Raketų testeris Beta versijos naujų versijų testavimas.

„Rocket Analytics“ – leidžia „WP Rocket“ rinkti duomenis anonimiškai. Tai nedaro jokios įtakos įkėlimo laikui / procesoriui, tačiau duomenų siuntimas į bet kokius išorinius išteklius reiškia daugiau darbo jūsų serveriui.

Išvalyti talpyklą – atlikite tai, kai nenorite konfigūruoti „WP Rocket“ nustatymų.

Iš anksto įkelti talpyklą – sugeneruoja jūsų pagrindinio puslapio talpyklą ir visas vidines nuorodas, kurias naudojate pagrindiniame puslapyje. Aš to nedarau, nes išankstinio įkėlimo skirtuko lape iš anksto įkeltas „automatinis“.

Išvalykite „OPcache“ Išvalo „OPcache“ kuris neleidžia atsirasti atnaujinant „WP Rocket“, tačiau jis vis tiek rodo ankstesnę versiją „WordPress“ administratoriuje.

Atnaujinti kritinę CSS – tai padarykite atlikdami stiliaus lentelių pakeitimus arba pridėdami / modifikuodami pasirinktinę CSS naudodami „WordPress Customizer“ (arba papildinį).

4. Talpykla

WP-raketų talpyklos nustatymai

Mobilioji talpykla – įgalinti talpyklą mobiliesiems įrenginiams, bet tik „sukurkite talpyklos failą lankytojams iš mobiliųjų telefonų“, jei NENURODATITE papildinio mobiliajai svetainei kurti (pvz., Nemokama „WP Touch“ versija).

Įgalinti išsaugotų „WordPress“ vartotojų talpyklą – įjungti, jei keli vartotojai prisijungia prie jūsų svetainės (pvz., „BbPress“). Tai suteikia kiekvienam vartotojui savo talpyklą, priešingu atveju ją išjungkite.

Nurodykite laiką, po kurio pasaulinė talpykla bus išvalyta – palikti kaip numatytąją. Jei retai atnaujinate savo svetainę ar turite daug statinio turinio, galite tai šiek tiek padidinti.

5. Failo optimizavimas

WP-Rocket-File-Optimization-Settings

Sumažinkite failus – Idealiu atveju tai turėtų padaryti visus „sumažinančius“ ir „derinančius“ elementus jūsų „Pingdom“ ir „GTmetrix“ ataskaitoje 99–100%. Kartais tai įgalina gali sukelti problemų naudodami savo išdėstymą (ypač CSS ir JS), todėl patikrinkite kelis savo svetainės puslapius, kad įsitikintumėte, jog taip neatsitiko. Jei taip, raskite probleminius failus ir pridėkite juos prie neįtraukti CSS arba neįtraukti JS parinkties.

Sujungti failus – lygiai kaip mažindami, įgalinkite ir patikrinkite, ar svetainėje nėra klaidų.

Sujunkite „Google“ šriftų failus – „Google“ šriftai dažnai rodomi „Pingdom“ / „GTmetrix“ ataskaitoje. Tai gali padėti, be to, galite pabandyti pridėti juos skirtuke „Iš anksto įkelti“ „Iš anksto gauti DNS užklausas“.

Pašalinkite užklausos eilutes iš statinių šaltinių – „GTmetix“ galite pamatyti „pašalinti užklausos eilutes iš statinių išteklių.„Tai gali padėti, tačiau daugumą užklausų eilučių generuoja papildiniai – išplėskite savo elementus„ GTmetrix “ir pažiūrėkite, kas jį daro raudoną – tai gali būti įskiepis.

Neįtraukti CSS – jei dėl kažkokių priežasčių suvienodinimo parinktis suklaidina jūsų svetainės išdėstymą, suraskite probleminį failą ir pridėkite jį čia. Žr. „WP Rocket“ straipsnį apie išspręsti su minifikacija susijusius klausimus.

Optimizuokite CSS pristatymą – puslapis bus pradėtas įkelti be CSS stilių, kurie yra elementas „Google PageSpeed“ įžvalgos. „WP Rocket“ automatiškai sugeneruoja tai jums. Jie pasakyti

„JavaScript“ failai – ta pati sąvoka kaip CSS tik su „JavaScript“ failais.

6. Žiniasklaida

„WP-Rocket-Media-Settings“

Tingus krovinys – atideda vaizdų, „iframe“ ir vaizdo įrašų įkėlimą, kol jūs nuslinkstate žemyn ir jie taps matomi (patikrinkite, ar jums tai patinka, ar ne). Tačiau tai žymiai sumažina krovimo laiką ir HTTP užklausas nuolatinis įkėlimas gali erzinti, ypač ilgo turinio atveju. Tai taip pat galima padaryti naudojant kitus nemokamus papildinius, pvz Tingus krovinys ir Tingus krūvis vaizdo įrašams tačiau „WP Rocket“ daro puikų darbą. Aš tingiu įkelti nuotraukas, nes tai erzina.

Taip pat naudodamiesi šonine juosta galite išjungti tingų atskirų puslapių / įrašų įkėlimą:

WP raketų individualūs nustatymai

Išjungti jaustukus – tai sulėtins jūsų svetainę. Tai galite išjungti ir skiltyje „Nustatymai“ → „Rašymas“ → „Formatavimas“, tada nekonvertuokite šypsenėlių.

Įterpia – panašus į „Cloudflare“ karštųjų nuorodų prevencija, tai neleidžia svetainėms įterpti jūsų turinio į savo svetainę, todėl padidėja pralaidumas ir jūsų svetainė tampa lėtesnė.

„WebP“ suderinamumas – išjungti, jei nenaudojate „WebP“ vaizdai arba jei jau naudojate vaizdo optimizavimo papildinį, kad pateiktumėte „WebP“ vaizdus. Priešingu atveju išjunkite. „WP Rocket“ nustatys, ar „Imagify“, „ShortPixel“, „Optimus“ ar „EWWW“ naudojate „WebP“ vaizdams aptarnauti, ir automatiškai ją išjungia. Taip yra todėl, kad dauguma vaizdo optimizavimo papildinių jau sukuria ir teikia jums „WebP“ vaizdus, ​​todėl įgalinus tai sukeltų pasikartojančių funkcijų. Vienintelis laikas, kurį turite įjungti, yra tas, jei jūsų vaizdo optimizavimo papildinys kuria „WebP“ vaizdus, ​​bet jų neteikia.

7. Iš anksto įkelti

Jei norite sužinoti apie išankstinį įkėlimą, „WP Rocket“ turi paprasta pamoka. Arba, jei norite kasti giliau, čia yra išplėstinė instrukcija apie WP Super talpyklą, tačiau galioja tos pačios sąvokos. Išankstinis įkėlimas, šiek tiek paprasčiau tariant, yra atnaujinimas, kai visi talpykloje laikomi puslapiai išvalomi ir atnaujinami vienu kartu. Aš tai įgalinčiau, nes tai pagerina tiek svetainių, tiek indeksavimo greitį.

„WP-Rocket-Preload-Settings“

Išankstinis įdėjimas į svetainę – išankstinio įkėlimo pranašumas išplečiamas VISiems URL tinklalapio schemoje, ne tik pagrindiniam puslapiui ir vidinėms nuorodoms, kurias naudojate pagrindiniame puslapyje. Tai nenaudoja išorinio roboto, kaip rankinio / automatinio pasirinkimo … net jei galutinis rezultatas yra tas pats. Kol „WP Rocket“ aptiko jūsų svetainės schemą „išankstinio įkėlimo svetainių žemėlapiuose“, čia jos pridėti nereikia..

Tai gali padaryti išankstinis įkėlimas jūsų serveriui:

Procesoriaus naudojimas

Iš anksto pateikti DNS užklausas – Lukas sudarė puikų sąrašą bendrieji domenai, kuriuos reikia iš anksto pateikti įskaitant „Google“ šriftus, „Analytics“, Žemėlapius, „Gravatars“, „YouTube“, bendrus socialinių tinklų papildinius, „Disqus“ ir kt. Nukopijuokite ir įklijuokite visą sąrašą (arba tik tuos, kurių jums reikia) ir įklijuokite juos į „WP Rocket“ lauką „Prefetch“. Tai padeda naršyklėms numatyti užklausas ir greičiau jas įkelti.

Nepamirškite pridėti savo „StackPath“ CDN URL (arba bet kokio naudojamo kompaktinio disko kompaktinio disko) ir kitų išorinių šaltinių, neįtrauktų į šį sąrašą, kuriuos paprastai galite rasti „GTmetrix“ ataskaitoje. Bendrinimas socialiniame tinkle, komentarai ir statistikos įskiepiai yra labai paplitę.

8. Išplėstinės taisyklės

Išplėstinės galimybės yra skirtos išskyrus krepšelių ir kasų puslapius el. prekybos svetainėse.

WP-Rocket-Advanced-Rules

Niekada talpyklos URL – jei naudojate elektroninės prekybos prekių krepšelį, neišvardytą „WP Rocket“ (žr. Pastabą, kurią jie turi šiuose nustatymuose), pridėkite savo krepšelio ir patikros puslapius čia. Sužinokite daugiau.

Niekada nedėkite slapukų talpykloje – tas pats pagrindinis principas, kaip ir ankstesnė, tik slapukų pagrindu.

Niekada talpyklos vartotojo agentas (-ai) – neleidžia „Googlebot“ ar kitiems vartotojų agentams talpinti puslapius.

Visada išvalyti URL – Tarkime, kad turite pagrindinį puslapį savo tinklalapyje. Jei kuriate naują įrašą, norite, kad pagrindinio puslapio sąrašas būtų atnaujintas iš karto ištuštinant pagrindinio puslapio talpyklą. Tai daro šis nustatymas, tačiau, sukūrus naują turinį, „WP Rocket“ automatiškai išvalo jūsų pagrindinio puslapio talpyklą, kategorijas ir žymas … taigi, to nereikia. Bet jei yra kitų puslapių talpyklos, kurias norite išvalyti, kai pridedamas naujas turinys, pridėkite jas.

Talpyklos užklausos eilutė (-ės) – daugiausia naudojami talpyklose paieškos rezultatų puslapiuose ir kainų filtravimo puslapiuose el. Prekybos svetainėse.

9. Duomenų bazė

WP-raketų duomenų bazės nustatymai

Rašyti valymą – taisymai, automatiniai juodraščiai ir sugadinti įrašai gali būti ištrinti, jei jų nenaudojate. Ištrinkite jas, jei neturite senų įrašų versijų (arba ištrintų įrašų), kurias norėtumėte naudoti.

Komentarų valymas – šlamštas ir sugadinti komentarai gali būti ištrinti.

Pereinamųjų dienų valymas – kaupia duomenis, kurių kaupimas užtrunka ilgai (pvz., Yra socialiniai skaičiavimai), todėl kitą kartą, kai jums jo reikia, jie grįš labai greitai. Bet kartais, kai baigiasi pereinamųjų laikotarpių galiojimo laikas, jie pasilieka duomenų bazėje ir turėtų būti ištrinti. WP pradedantiesiems yra puikus pereinamųjų paaiškinimas.

Duomenų bazės valymas – ištrynus papildinį jis gali palikti nepanaudotas lenteles „WordPress“ duomenų bazėje, kurias galite ištrinti.

Automatinis valymas – suplanuokite „WP Rocket“, kad išvalytumėte savo duomenų bazę. Savaitė yra gera, nebent jos greitai kaupiasi (pvz., Jūsų svetainėje dirba daug žmonių). Jei turite WP-Optimizuoti ar kitą įdiegtą duomenų bazės valymo papildinį, galite jį ištrinti, nes „WP Rocket“ tai padarys už jus.

Optimizuokite – kai baigsite, spustelėkite mygtuką optimizuoti, būtinai sukurkite atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją, ypač jei tai darote pirmą kartą.

10. CDN

„StackPath“ CDN atspindi jūsų svetainę daugiau nei 30 duomenų centrų visame pasaulyje, sumažinant geografinį atstumą tarp jūsų serverio ir lankytojų. Aš naudoju ir „Cloudflare“, ir „StackPath“, nes daugiau duomenų centrų = greitesnis jūsų turinio pristatymas. Tai gali nuslėpti kelias sekundes nuo jūsų įkrovimo laiko, ypač lankytojams, kurie (buvę) toli nuo jūsų 1 pradžios serverio. Tu gali naudoti „WP Rocket“ CDN mokymo programa arba „StackPath“ kompaktinio disko mokymo programa, bet štai ką reikia padaryti.

1 žingsnis: Prisiregistruokite naudotis „StackPath“ (jie turi 30 dienų bandomąją versiją):

„StackPath“ duomenų centrai

2 žingsnis: Prietaisų skydelyje spustelėkite skirtuką CDN, tada sukurti „StackPath“ CDN svetainę:

„StackPath-CDN-Tab“

„StackPath-CDN-Domain“

„StackPath-Server-IP-Address“

„StackPath-CDN-URL-WP-Rocket“

3 žingsnis: Nukopijuokite CDN URL iš „StackPath“ ir įklijuokite į „WP Rocket“ „CDN CNAME (-ų)“ lauką:

WP-Rocket-CDN-Settings

4 žingsnis: „StackPath“ eikite į CDN → Talpyklos nustatymai, tada spustelėkite „Išvalyti viską“:

„StackPath-Purge-Cache“

5 veiksmas: Neįtraukti failų iš CDN – gali būti failų, kuriuos teikia CDN, kuriuos norėtumėte aptarnauti vietoje. Paprastai šie failai yra įskiepių dalys, skirtos nepaisyti skirtingų domenų apkrovos. Norėdami tai pakeisti, tiesiog pridėkite šiuos failus arba katalogus „WP Rocket“ srityje „Atmesti failai“ (kiekvienoje eilutėje pridėkite po vieną failą katalogą), kuriuos galite naudoti nurodydami WP katalogus..

Pavyzdys:

 • {uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

6 žingsnis: Paleiskite savo svetainę į GTmetrix ir „turinio pateikimo tinklas“ „YSlow“ turėtų būti žalios spalvos.

CDN GTmetrix YSlow

Jei išplėsite elementus „GTmetrix“ ir pamatysite, kad tai siejama su jūsų CDN, susisiekite su „StackPath“ palaikymo komanda, kuri turėtų padėti jums jas ištaisyti. Jie turi puikų palaikymą.

Domenų, neturinčių slapukų, „MaxCDN“

11. Širdies plakimas

Užuot naudoję „Heartbeat Control“ papildinys, „WP Rocket“ yra įmontuota.

WP-raketa-širdies plakimo valdymas

12. Priedai

WP-raketų priedai

1. „Google“ stebėjimas (Patobulinkite „Google Analytics“ naršyklės talpyklą) – greičio tikrinimo įrankyje galite pamatyti „Google Analytics“ klaidų. Turėdami „WP Rocket“ pagrindinį „Google Analytics“ serverį, jie turėtų būti ištaisyti, ypač „GTmetrix“ skiltyje Puslapio greitis → Sverto naršyklės kaupimas.

2. „Facebook Pixel“ (Patobulinkite „Facebook Pixel“ naršyklės talpyklą) Ta pati koncepcija kaip ir ankstesniam variantui „Facebook Pixel“.

3. Debesuota – užsiregistruoti Debesuota, pridėkite savo svetainę, o „Cloudflare“ atliks nuskaitymą. Galiausiai pateksite į puslapį su „Cloudflare“ vardų serveriais ir nuoroda į jūsų API raktą.

„Cloudflare-Dashboard-WP-Rocket“

Keisti vardų serverius jūsų prieglobos paskyroje tiems, kuriuos „Cloudflare“ priskyrė jums:

„SiteGround-DNS-Records“

Įveskite savo Visuotinis API raktas (rastas jūsų Debesų liepsnos profilis) į savo talpyklos papildinį.

„Cloudflare“ visuotinis API raktas

„WP-Rocket-Cloudflare-Add-On“

 • Visuotinis API raktas – naudojamas „Cloudflare“ aktyvavimui „WP Rocket“.
 • Paskyros el. paštas – tas pats el. Paštas, naudojamas jūsų „Cloudflare“ paskyroje.
 • Domenas – jūsų svetainė internete
 • Plėtros režimas – naudokite atlikdami daug kodo pakeitimų savo svetainėje.
 • Optimalūs nustatymai – suaktyvina optimalius „Cloudflare“ parametrus: sumažinimą, agresyvų kaupimą talpykloje ir išjungia Raketų krautuvas geresniam suderinamumui. Dažniausiai pasitaikanti problema yra „Rocket Loader“, tačiau taip pat pastebėjau, kad ji įsijungia el. pašto dekodavimas dėl to blogėjo mano „GTmetrix“ ataskaita, todėl aš jo nenaudoju (vietoj to sukonfigūravau „Cloudflare“ jų prietaisų skydelyje).
 • Santykinis protokolas – kartais, jei žmonės atsisiunčia failus iš jūsų svetainės, juose nėra jokio turinio. Palikę šią parinktį IŠJUNGTA, tai išvengsite.
 • Išvalykite visus „Cloudflare“ talpyklos failus – atlikite tai atlikę sukonfigūravę „WP Rocket“.

4. Sinchronizuokite „Sucuri Cache“ – įjungti, jei naudojate „Sucuri“. Tai automatiškai išvalys „Sucuri“ talpyklą, kai tik išvalysite „WP Rocket“ talpyklą ir turinys bus sinchronizuotas..

 • „Sucuri“ užkardos API raktas (skirtas papildiniui) – prisijungimas prie Sucuri čia, spustelėkite savo svetainę, eikite į API skirtuką, tada nukopijuokite savo API raktą (skirtą papildiniui) ir įklijuokite jį į „WP Rocket“.

13. Įrankiai

WP-Raketų įrankiai-nustatymai

Eksportuoti nustatymus – eksportuokite nustatymus, kad galėtumėte naudoti keliose svetainėse.

Importuoti nustatymus – čia importuokite iš anksto sukonfigūruotus parametrus.

Atšaukimas – Jei atnaujinsite į naują „WP Rocket“ versiją ir tai sukels problemų, tai nebebus ankstesnė.

14. DUK / dokumentacija

Aš daug valandų praleidau ieškodamas jų dokumentacija norėdami įsitikinti, kad šiame vadove naudojami geriausi „WP Rocket“ nustatymai, tačiau jie yra ypač naudingi, jei jų nepatikrinote.

WP raketų dokumentacija

Pamokos, kurios man pasirodė naudingiausios:

&# x1f680; Koks yra geriausias WP raketos konfigūravimo būdas?

Svarbiausi veiksmai yra įjungti viską, ką galite failų optimizavimo skirtuke, sukonfigūruoti CDN, tokius kaip „Cloudflare“ + „StackPath“, išjungti „WordPress“ širdies plakimą ir suaktyvinti visas jūsų naudojamas paslaugas skirtuke „Priedai“..

&# x1f680; Kaip pridėti CDN naudojant „WP Rocket“?

Jei naudosite „Cloudflare“, tiesiog pakeisite vardo serverius. Jei naudojate išorinį CDN, pavyzdžiui, „StackPath“ ar „KeyCDN“, nukopijuosite / įklijuosite savo CDN URL į „WP Rocket“. Jei naudojate „RocketCDN“ (maitina „StackPath“), prisiregistruokite per „WP ​​Rocket“ raginimą.

&# x1f680; Kodėl daugumoje „Facebook“ apklausų „WP Rocket“ buvo įvertinta kaip pirmoji vieta?

Komplektuojama su daugybe funkcijų, kurių neturi kiti talpyklos papildiniai: duomenų bazės valymas, širdies ritmo valdymas, galimybė keliems CDN, tingus įkėlimas, vietinė „Analaytics“, „Facebook Pixel“ naršyklės talpyklos kaupimas ir dar daugiau. Štai kodėl „WP Rocket“ paprastai duoda geriausius rezultatus „GTmetrix“.

&# x1f680; Kuris vaizdo optimizavimo papildinys geriausiai veikia kartu su „WP Rocket“?

Nors jie rekomenduoja įsivaizduoti, kas priklauso „WP Rocket“, aš naudoju „ShortPixel“, nes beveik nematau kokybės praradimo ir vis tiek gaunu 100% „Optimize Images“ programoje „GTmetrix“.

&# x1f680; Kokių dar greičio optimizavimo papildinių jums reikia, be „WP Rocket“?

Jums vis tiek reikia vaizdo optimizavimo papildinio, pvz., „ShortPixel“, šrifto optimizavimo (pvz., OMGF), taip pat rekomenduoju naudoti „Asset CleanUp“ arba „Perfmatters“, kad pasirinktinai išjungtumėte papildinius..

15. „SiteGround“ (Nr. 1 „Host“ „Facebook“ apklausose)

„SiteGround“ yra naudojamas Yoast, aš ir rekomenduoja „WordPress“. Beveik kiekvienoje vietoje jie yra pirmaujantys „Facebook“ apklausa ir suteikia daugumai žmonių reikšmingą pakrovimo laiko patobulinimai ypač jei jie naudojo vidutiniškus pagrindinius kompiuterius: „GoDaddy“, „Bluehost“, „HostGator“, „InMotion“, „Dreamhost“, EIG.

„Yoast-on-Twitter“ -Mes tiesiog perėjome prie svetainės

Aš naudoju jų pusiau skirtas GoGeek planas kuris ateina su 4x daugiau serverio ištekliai nei bendras hostingas. Spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami, peržiūrėkite mano „GTmetrix“ ataskaitą arba pamatykite žmones, kurie migravo ir paskelbta nauji krovimo laikai. Jie taip pat daro laisvos migracijos.

„DigitalOcean“ „Cloudways“ ir Kinsta taip pat yra geri ir prasideda nuo 10 USD / mėn. ir 30 USD / mėn. „Cloudways“ labiau skirti kūrėjams, kuriems nereikia „cPanel“, el. Pašto prieglobos ar palaikymo, kurį gaunate naudodamiesi „SiteGround“. „Kinsta“ iš esmės yra tai, kas „WP Engine“ buvo (brangus, bet nuostabus). Visas mano tinklaraštis iš esmės skirtas padėti žmonėms greičiau įkelti savo svetainę. Atsisakau rekomenduoti 2 USD per mėnesį prieglobos, nes tai daugiausia žmonių apgailestauja, kai veikia svetainė.

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę „Google PageSpeed“ įžvalgos norėdami pamatyti ar sutrumpinti serverio reakcijos laiką yra jūsų ataskaitoje. „Google“ rekomenduoja turėtų būti <200 ms. Viskas, kas viršija 1 sekundę, nėra gerai. Taip pat galite patikrinti savo TTFB (laikas iki pirmo baito) „GTmetrix“ skirtuke Laikai arba bytecheck.com.

Sutrumpinkite serverio reagavimo laiką

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

Keletas gijų:

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Aš naudoju „SiteGround“, nes:

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš tau paaukosiu gerą gabalą. Kiekvienais metais dovanoju 3000 USD „GoFundMe“ kampanijoms (2018 m. Reikėjo maitinti alkanuosius Denveryje; 2017 m. Buvo Raudonojo kryžiaus uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda, ir aš tai nuoširdžiai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kuriuo atveju siūlau padaryti savo tyrimai, pamatyti kurį naudoja Jogas, ir rezultatai žmonių, kurie migravo.

OMM-on-SiteGround

Žmonės paprastai migruoja todėl, kad jų greičio technologija gali perpus sumažinti apkrovos laiką:

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

16. Mano visas „WordPress“ spartos vadovas (daugiau nei 35 patarimai)

Žiūrėkite mano vaizdo įrašą – tai yra 42 minučių trukmės vaizdo įrašas, tačiau aš apimau beveik viską (laiko žymos vaizdo įrašo apraše) ir turėtumėte išmokti daug puikios informacijos apie „WordPress“ svetainės greitį:

Vaizdo optimizavimas – galite paleisti bet kurį puslapį GTmetrix ir jame bus rodomi visi neoptimizuoti vaizdai, bet TIK tame puslapyje – taigi pradėkite nuo tų, kurie rodomi keliuose puslapiuose. Vaizdą galima optimizuoti 3 būdais: pateikite pakeistus vaizdus (pakeiskite per didelių atvaizdų dydį), nurodydami atvaizdo matmenis (įkeldami paveikslėlio HTML ar CSS plotį / aukštį) ir optimizuodami atvaizdus (be nuostolių juos suglaudinkite naudodami papildinį, pvz., Įsivaizduok). „GTmetrix“ jums nurodys teisingus pirmųjų dviejų matmenis, jei juos išplėsite, ir jie visi yra labai svarbūs.

Vaizdo optimizavimas

Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite mano išsamus „WordPress“ greičio optimizavimo vadovas.

17. Gaukite pagalbos iš „My WordPress Speed ​​Optimizer“

Vis dar reikia pagalbos rengiant „GTmetrix“ / „Pingdom“ ataskaitą? Aš dirbu su „Pronaya“ 7 metus (jis yra tas, kuris padėjo man įgyti a <1 s krovimo laikas „Pingdom“). Galite jį pasamdyti sukūrę profilį freelancer.com ir vartotojo vardo paieška bdkamol. Čia jo pilna „WordPress“ greičio portfelis. Jam kainuoja 40 USD / val. Iš Bangladešo (taigi laikas pasikeičia) ir galite siųsti jam el. Laišką el. Paštu [email protected]. Savo profilyje jis taip pat turi puikią 5 žvaigždučių apžvalgą. Tik rimti klausimai ir nesitikėkite 100% balų, jei naudojate lėtą prieglobą, išsipūtusią temą ir daugybę sunkių papildinių. Pirmiausia skaitykite mano išsamų „WordPress“ greičio vadovą.

„Pronaya-Kumar-S“ atsiliepimai

Čia yra keletas atsiliepimų apie jo profilį:

„BDkamol-WordPress-Speed-Reviews“

Taigi … kaip atrodo tie „Pingdom“ balai? Praneškite man komentaruose arba pasakykite, jei užstrigote. Jūs taip pat sumokėjote už „premium“ papildinį, kur jie siūlo palaikymą (paskutinis ir paskutinis „WP Rocket“ nustatymų skirtukas), todėl aš taip pat pasinaudosiu jūsų pranašumu arba peržiūrėsite jų dokumentacija.

Kitaip gražus darbas!

Jei jums ši instrukcija buvo naudinga, ji visada vertinama :)

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map