10 Paketat më të mira të WordPress Theme (të njohura edhe si Paketat e Zhvilluesit) Kur Blini Temat e Shumëfishta për Një Ulje

03.06.2020
Temat e WordPress '10 Paketat më të mira të WordPress Theme (të njohura edhe si Paketat e Zhvilluesit) Kur Blini Temat e Shumëfishta për Një Ulje
0 11 мин.

Nëse jeni duke dizajnuar shumë faqe në WordPress, mund të kurseni para duke blerë pako me tema të WordPress. Të preferuarat e mia janë Astra (deri tani), StudioPress, dhe Temat Elegante.


Këto janë një koleksion temash të zbritura si tarifë një herë. Disa janë duke përsëritur, por kam përfshirë vetëm një çift pasi askush nuk pëlqen të paguajë për abonimet në vazhdim. Unë rendita çmimet, temat e mostrës dhe detaje të tjera. Kjo faqe në internet është ndërtuar duke përdorur StudioPress ‘ Tema e qasjes Pro të cilën unë e dua absolutisht. Temat e StudioPress + Zigzagpress janë ndërtuar në Korniza e Zanafillës që rekomandohet nga Yoast, Matt Mullenweg (themeluesi i WordPress) dhe Matt Cutts nga Google. StudioPress është dyqani im me temë WordPress dhe mbi 200,000 njerëz i përdorin ato.

10 Paketat më të mira të WordPress Theme

 1. Astra – 599,95 $ (jeta)
 2. StudioPress – 499,95 $ (jeta)
 3. Temat Elegante – 249 dollarë (gjatë gjithë jetës)
 4. Zigzagpress – 249 dollarë (gjatë gjithë jetës)
 5. MyThemeShop – 87 dollarë muajin e parë, 9 $ / muaj pas
 6. GavickPro – 99 € (jeta)
 7. Shtyp letre grafike – 499 dollarë (gjatë gjithë jetës)
 8. Themify – 499 dollarë (gjatë gjithë jetës)
 9. WooThemes – 499 dollarë në vit
 10. SoloStream – 299 dollarë (gjatë gjithë jetës)

1. Astra

Vende Astra janë larg temave më të njohura të WordPress.

Me Shtojca Astra Sites Starter, ju mund të importoni gjatë 100 faqe interneti të gatshme me një klik të vetëm. Temat e tyre janë fjalë për fjalë më të bukurat që kam parë ndonjëherë dhe krijuar për pothuajse çdo lloj industrie. Nëse jeni një projektues, ju rekomandoj të merrni paketën e jetës dhe ta përdorni atë për të krijuar faqe interneti për klientët. Të gjitha temat e tyre janë të përgjegjshme për celularin, ngarkohen shpejt, dhe shumica e temave përdorin Elementor ose Beaver Builder. Shkarkoni shtojcën e faqeve Astra Starter Sites dhe shikoni se çfarë dua të them.

Kjo është e vetmja temë që ju duhet, ju premtoj.

Uebfaqja e restorantit

PIKA E ASTR VIS S VI PIKA

2. StudioPress

Pro-Plus-All-Theme-Paketa-nga-StudioPress

StudioPress është dyqani im i preferuar i temave WordPress me tematikë të fëmijëve Genesis (shumë klientë me pagë të lartë i duan këto sepse janë në mënyrë të ligjshme SEO-friendly dhe rekomandohet nga Yoast dhe Google Matt Cutts). Ekziston një bashkësi e madhe për Kornizën e Zanafillës, e cila është arsyeja pse zhvilluesit e palëve të treta si Zigzagpress, dhe Hello You Designs (thjesht për të përmendur një çift) kanë krijuar gjithashtu dyqane me tema të WordPress rreth Genesis. Ka mijëra Zhvilluesit e Zanafillës dhe një aktiv Facebook Group kushtuar Zanafillës. StudioPress ka udhëzimet e konfigurimit, Tutorials, Shtojcat e Zanafillës, dhe Udhëzimet për instalimin e Zanafillës për t’ju ndihmuar të filloni.

 • $ 499,95
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Yoast + Matt Cutts i rekomandon ato
 • Kod i pastër, peshë e lehtë, herë e shpejtë e ngarkesës

SHIKONI STUDIOPRESS PRO PLUS PACK

3. Temat Elegante

Paketa e Zhvilluesve të Temave Elegante

Temat Elegant ka rreth që nga viti 2008 dhe aktualisht është një nga dyqanet më të mira të temave të WordPress. Pra, nëse po kërkoni besueshmëri përveç temave të dizajnuara bukur, ato janë një zgjedhje e shkëlqyeshme. Paketa e tyre e temave është një tarifë 249 dollarë një herë dhe përfshin 87+ tema (përfshirë këtu edhe ato të njohura Tema Divi e cila vetëm është shkarkuar 350,000+ herë). Ata kanë dokumentacion dhe mbështetje të shkëlqyeshme për të gjitha temat. Pak dyqane janë të suksesshëm në ndërtimin e një komuniteti të madh rreth temave të tyre – por Temat Elegant e ka bërë pikërisht këtë. Ata kanë gjithçka nga një Një vlerësim në faqen e tyre BBB tek 75,000+ ndjekës në Facebook. Përfshinë tema të shumta për biznesin, blogun, tregtinë elektronike, portofolet, revistën dhe personale.

 • 249 dollarë (një herë)
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • # 1 Dyqani i temave të WordPress
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Qasja në shtojcat + skedarët Photoshop

PIKA E VLERA TEMA ELEGANT

4. MyThemeShop

Paketa e Temave MyThemeShop

MyThemeShop ka temat e ngarkimit më të shpejtë të WordPress në treg. Nëse jeni të fiksuar Shpejtësia e faqes WordPress si unë, lundroni nëpër disa nga temat e tyre të njohura si skemë ose SteadyIncome. Mbi 350,000 përdorues + me një ekip mbështetës solid, plus të gjitha temat janë të përgjegjshme për celular. Ata gjithashtu kanë tonelata tema falas (megjithatë, cilësia e kodimit është zakonisht më e mirë me primin). Opsionet e tyre të temave zhvillohen nga dikush që e di saktësisht se çfarë po kërkon një zhvillues / bloger – duke i bërë ato mjaft intuitiv dhe të lehtë për të punuar me të. Për një përzgjedhje kaq të madhe të temave me cilësi, MyThemeShop është një zgjedhje e shkëlqyeshme.

 • 87 dollarë muajin e parë, 9 $ / muaj pas
 • Politika e rimbursimit: asnjë pas shkarkimit
 • Përfshinë azhurnime, mbështetje, PSD
 • Të gjitha temat janë të përgjegjshme për celular
 • Temat e ngarkimit më të shpejtë të WordPress

PIKA MYTHEMESHOP PIKA

5. GavickPro

Paketa e Temave GavickPro WordPress

GavickPro është një temë e WordPress e ruajtur bazuar në Poloni, e cila ka grumbulluar mjaft pasoja të mëdha 17,000 Tifozë në Facebook. Për vetëm 99 € (110 $) ju merrni 30+ tema të mrekullueshme që janë në të vërtetë, me të vërtetë të këndshme. Të gjithë kanë paraqitje të thjeshta, të dizajnuara mirë (ju duhet të shihni që ata të dinë). GavickPro është i vogël ekip i cili gjithashtu ofron shërbime të përshtatshme për personalizimin dhe optimizimin e shpejtësisë përmes partnerit të tyre, Doganat e vogla.

 • 99 € (një herë)
 • Politika e rimbursimit 14 ditor
 • Të gjitha temat janë të përgjegjshme për celular
 • Qasje në azhurnime, mbështetje, PSD

PIKA E GAVICKPRO PJESE

6. Shtypi i grafikut

Paketa me Temë për Gazetën Grafike

Gazeta Grafike Shtypi ka të bëjë me imazhet. Pra, nëse klientët tuaj janë fotografë, artistë ose ndonjë tjetër i ngjashëm, kjo mund të jetë pakoja e zhvilluesve të WordPress për ju. Do të shihni rreth 1/2 e temave të tyre janë për fotografët dhe përfshijnë një portofol të integruar, megjithatë ato gjithashtu kanë tema për bizneset, bloget, tregtinë elektronike, revistat, videot dhe llojet e tjera të internetit.

 • 499 dollarë (një herë)
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Shumica e temave janë të përgjegjshme + HTML5

SHTYPI PAS SHTYPI PR SHTYPIN GRAPHIK

7. Themify

Themify Pack Developer

40+ Tërhiq dhe lësho Temat e WordPress për të gjitha llojet e industrive. Këtu është një Shqyrtimi i videos në YouTube e tyre Tema e korporatës gjë që ju jep një vështrim të brendshëm në opsionet e temave, personalizimet dhe çfarë mund të bëni me temat e tyre. Jo një tifoz i disa prej animacioneve pop-up por ato lehtë mund të ndryshohen. Në përgjithësi, nëse jeni duke kërkuar tema me personalizim të lehtë të cilat mund t’i përdorni për të ndërtuar shpejt faqet e internetit (ndërsa gjithashtu ua lehtësoni klientëve që të azhurnojnë përmbajtjen e tyre), shikoni paketën e temave të Themify WordPress.

 • 499 dollarë (një herë)
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Të gjitha temat janë të përgjegjshme për celular

SHENIMI PACK TEMIFIK

8. WooThemes

Paketa WooThemes Të gjitha Temat

Rekomandoj Temat e Genesis WooCommerce mbi jo-Genesis, përndryshe kjo është një paketë e shkëlqyer temë WordPress e ngarkuar me tema WooCommerce për shumë industri. Ata janë duke zënë vendin më të njohur për të marrë temat e WooCommerce dhe janë ndërtuar aty Automattic kështu që ju e dini që ata janë të ligjshëm. Sidoqoftë, 499 dollarë në vit është mjaft e shtrenjta nëse më pyetni, kjo varet vetëm nga buxheti juaj dhe sa faqe WordPress ju po planifikoni të ndërtoni.

 • $ 499 / vit
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Shumica e temave janë të përgjegjshme për celularin

PIKA WOOTHEMES PIKA

9. SoloStream

Pako për Zhvilluesit e WordPress SoloStream

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja (mirë, në rregull … i listova të fundit për një arsye), është SoloStream. Ende e bën prerjen por unë rekomandoj Temat Elegant, Zigzagpress, ose StudioPress mbi këtë paketë teme për shkak të reputacionit të tyre dhe modeleve të mrekullueshme. SoloStream ka ende disa tema të këndshme të WordPress të cilat ia vlen të shikoheni. Ata kanë 43+ tema të ndërtuara për industri të ndryshme.

 • 299 dollarë (një herë)
 • Politika e rimbursimit 30 ditor
 • Qasja në tema, azhurnime, mbështetje
 • Të gjitha temat janë të përgjegjshme për celular

PIKA E SOLOSTREAM PIKA

Shiko gjithashtu: 25+ Temat miqësore me SEO për të gjithë (Gjithë Zanafilla)

Nëse dëshironi edhe më shumë, thjesht krijova një uebfaqe të re wpthemepacks.com i cili rendit disa pako të tjera me temë WordPress. Dhe nëse keni ndonjë pyetje, më hidhni një koment … Unë jam këtu për t’ju ndihmuar! Kam shkruar edhe recensione rreth StudioPress dhe Zigzagpress për ata që janë të interesuar për ata … ata janë definitivisht dy që unë rekomandoj si dhe Temat Elegant.

A e gjetët të dobishëm listën time? Ju lutemi ndani… do ta vlerësoja këtë!

Gëzuar,

Nënshkrimi i Tomit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector