4 Temat e Pasurive të Patundshme të Ndërtuara në Kornizën e Zanafillës së StudioPress (Këto Temat janë Të Gjitha Me Përgjegjshëm Mobile, HTML5, Po ngarkohet shpejtë)

Temat e Pasurive të Patundshme


Që nga Agent Evolution lëvizi e tyre temat e pasurive të patundshme nga Korniza e ZanafillësKuadri i Kapitalit, kjo eliminoi të paktën 1/2 të të gjitha temave të pasurive të patundshme Genesis që ishin në dispozicion.

Për fat të mirë, ka ende 4 tema të pasurive të patundshme të ndërtuara në Zanafillë. Të 4 temat e të gjitha celular i përgjegjshëm + HTML5SEO-friendly përmes Kornizës së Zanafillës, dhe shumë prej tyre vijnë tipare të integruara si IDX / MLS. Padyshim që do ta kontrolloja Zgjidhjet e Agjentit Fitues për WordPress ku mund të blini një konfigurim të faqes ekspres, IDX Broker Platinum, kuti kërkimi me porosi dhe zgjidhje të tjera të përballueshme drejtpërdrejt nga vetë zhvilluesi i temës së pasurive të patundshme Genesis. Më në fund, sigurohuni që të shikoni WPL, IDX shtojcë dhe Shtojcat e Genesis të StudioPress për të shtuar tiparet që dëshironi.

Nëse blini një temë nga StudioPress, do të keni mundësinë të blini Kornizën e Zanafillës në arkë, përndryshe do të duhet të blini Genesis veçmas nga tema juaj.

ps. SiteGround u vlerësua hosti # 1 i WordPress në një Sondazhi në Facebook marrë nga zyrtari WordPress Hosting Group Facebook (ata ishin # 1 në sondazhi i vitit të kaluar gjithashtu) dhe më mori <1 herë ngarkesa me rezultate perfekte 100% në GTmetrix dhe Pindgom. Nëse keni nevojë për WordPress hosting që e bën temën / faqen tuaj të shpejtë të ngarkesës, ato janë vazhdimisht # 1 in fije pas fije pas fije meqenëse ata do ju migrojnë falas dhe shumica e njerëzve i shohin bukur përmirësime të kohës së ngarkesës. Unë i përdor ato plan gjysëm i përkushtuar e cila ka 4x më shumë burimet e serverit (faktori # 1 i shpejtësisë së sitit).

1. Agjent i fokusuar Pro

agjent i përqendruar pro

E përfaqësuar në StudioPress, Agent Focused Pro është një temë e shkëlqyer e zhvilluar nga Agjent fitues. Kjo ju lejon të tregoni listat duke përdorur Shtojcat e Listave të AgentPress, ose mund ta integroni atë me shërbimin tuaj IDX. Faqja kryesore përmban një kërkim pronë, 3 lista të paraqitura dhe zona kryesore gjeografike që ju shërbeni. Megjithëse kjo padyshim që mund të ndryshohet në çdo përmbajtje që dëshironi. Dhe nëse përdorni Gutenberg, sigurohuni që konfigurimi me një klik përfshin blloqe të dizajnuara bukur për të ndihmuar në krijimin e faqes. Sigurohuni që të shikoni faqet e ndryshme të pasurive të patundshme nën seksionin e menusë së navigimit ‘shablloneve’, si dhe karakteristikat e tjera të paraqitura në menunë e navigimit.

 • StudioPress
 • Tema e pasurive të patundshme
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 119,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROVA E FOKUAR PROVA E AJENTIT

2. AgentPress Pro

agjenturimi pro

AgentPress Pro është paraqitur gjithashtu në StudioPress dhe përdor plugin AgentPress List, i cili përdor lloje postimesh të personalizuara, taksonomi me porosi dhe widget për të krijuar një sistem të menaxhimit të listave. Unë gjithmonë preferoj blerjen nga StudioPress pasi ata janë ata që ndërtuan Kornizën e Zanafillës – kështu që ju e dini që ato janë standarde të kodimit janë të ligjshme. Me këtë temë, shijoni veçori të tilla si 6 zona të widget-ve të faqes fillestare, një kokë të personalizueshme (ngarkoni logon e kompanisë suaj), dhe madje edhe një kuti kërkimi të filtrueshme për t’i ndihmuar klientët të gjejnë saktësisht ato që kërkojnë.

 • StudioPress
 • Tema e pasurive të patundshme
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)
 • Detajet e temës
 • Udhëzime për konfigurimin: Asnjë (Megjithatë)
 • Shembuj: asnjë (më njoftoni nëse e keni përdorur këtë temë!)

PRODHIMI I AGJENPRESS S VI PARA

3. Agjenti Fitues Pro

agjent fitues pro

Winning Agent Pro ka mbështetje të integruar për ofruesit e shumëfishtë IDX. Ajo vjen me 4 opsione ngjyrash (jeshile / blu, të verdhë / ari dhe blu / të kuqe) dhe është një temë plotësisht e personalizueshme me font, sfond dhe opsione të imazheve të paraqitura. Kjo temë u shfaq fillimisht në StudioPress, por prapë mund të blihet në faqen e Agjentit Fitues. Vjen përkthimi i gatshëm për të arritur një audiencë globale dhe një “Bar të shërbimeve” të zgjeruar mbi seksionin e kokës. Plus, ajo përfshin qasje në mësime të gjera.

 • StudioPress
 • Tema e pasurive të patundshme
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 79,99 $ + Korniza e Zanafillës

PROVA FITUESE FITUESE PROV

4. RealArea – Tema RealEstate e WordPress

zonë e vërtetë

RealArea është një temë e pasurive të patundshme që funksionon pa probleme me Kornizën e Zanafillës. Megjithëse nuk është një temë e StudioPress, RealArea përdor faqet më të fundit HTML5, me cilësi të lartë, Photoshop PSD me cilësi të lartë, dhe vjen me shumë karakteristika miqësore për biznesin. Për shembull, ai vjen me një sistem të përparuar kërkimi (atributet e filtrit si dhomat e gjumit, vendndodhja, çmimi dhe madhësia). Ai gjithashtu ka mundësi të pakufizuara të ngjyrave, mbështetje të Google Map dhe modele të shumta galerish për shfaqjen e fotografive të bukura për të gjithë klientët e interesuar.

 • DigitalCenturySF
 • Tema e pasurive të patundshme
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 55 $ + Korniza e Zanafillës
 • Detajet e temës
 • Udhëzime për konfigurimin: Asnjë (Megjithatë)
 • Shembuj: asnjë (më njoftoni nëse e keni përdorur këtë temë!)

PYRE REALAREA

Shpresoj që lista ime të ishte e dobishme! Nëse keni nevojë për ndihmë për të gjetur një temë seksuale të Genesis për faqen tuaj në WordPress, më hidhni një vijë më poshtë dhe do të jem i lumtur t’ju drejtoj në drejtimin e duhur.

Dhe nëse e shijuat listën time, ju lutemi ndani. Do ta vlerësoja :)

Gëzuar,

Nënshkrimi i Tomit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map