50+ Temat e gjenerimit të tregtisë elektronike (WooCommerce gati)

Temat e Genesis Woocommerce


Këto 50 tema eCommerce janë ndërtuar në Korniza e Zanafillës nga StudioPress.

Ata janë të gjithë celular i përgjegjshëm + HTML5 (Kam trefishuar kontrolluar) dhe në përputhje me Shtojcë WooCommerce. Do të gjeni udhëzimet e vendosjes, çmimet dhe burimet e tjera të dobishme në përshkrimet e mia. Shumica janë 50 – 130 dollarë varësisht nëse keni blerë tashmë gjenezë dhe unë rekomandoj të përdorni StudioPress ‘ plugins dhe Tutorials për të rregulluar temën tuaj, si dhe udhëzimet e konfigurimit të temës. Shumica e këtyre temave të Genesis WooCommerce janë femërore (sepse shumica e zhvilluesve janë femra), por përmbajtja / ngjyrat gjithmonë mund të ndryshohen.

Unë i përshkova këto hollësisht dhe nxori në pah temat e mia të preferuara – Mai Lifestyle Pro, Pro dixhitale, Parallax Pro, dhe Hello You Designs gjithashtu ka tema të këndshme të Genesis WooCommerce.

1. Mai Lifestyle Pro

Mai-Lifestyle-Pro-Theme

Mai Lifestyle Pro është një temë e bukur e stilit të jetesës me paraqitje të kolonave të shumta që shfaqin produktet, recetat ose çfarëdo përmbajtje që dëshironi. Definitelyshtë padyshim një nga temat më të këndshme të tregtisë elektronike nga StudioPress dhe unë patjetër do të shikoja nëse dëshironi një temë me të cilën do të jeni të lumtur.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PJESA PROFESIONI MAI LIFESTYLE

2. Akademia Pro

Academy-Pro-Theme

Academy Pro është një temë e fundit në StudioPress e krijuar për kurse online, faqet e anëtarësimit dhe faqet e tjera arsimore. Ka faqe dyqane, llogari, karrocë dhe arkë me filtra në faqen e dyqanit, dhe gjithashtu përmban mjaft faqe faqesh me një faqe të dizajnuar pastër.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVA E AKADEMIS VI S SHTYP

3. Autoriteti Pro

Autoriteti-Pro-Theme-nga-StudioPress

Authority Pro është një temë fleksibël e gjenerimit eCommerce dhe është gjithashtu e krijuar posaçërisht për kurse online. Si të gjitha temat e StudioPress, ai është i përgjegjshëm për celular + HTML5 dhe ka mjaft butona thirrjeje për veprim. Plus, ai përmban një plan urbanistik 2 dhe 3 në faqen kryesore.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVA E AUTORITETIT SHTYP

4. Njëngjyrëshe Pro

Monochrome-StudioPress-Theme

Njëngjyrëshe, një temë WooCommerce e zezë / e bardhë me faqet e karrocave / arka / llogari dhe faqeve të tjera të mostrave si shumica e temave të StudioPress. Ngjyrat dhe butonat e sfondit gjenden në faqe karakteristikash – plus ata kanë çmime, blog, autor, kontakt, dhe faqet e mostrave të faqosjes.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

SHIKONI MONOCHROME PRO

5. Infinity Pro

Temë e Pafundësisë Pro

Tema e Infinity Pro nga StudioPress përmban një skedar të gjerësisë së plotë me një menu navigimi ngjitëse në krye që mbetet e dukshme ndërsa lëvizni poshtë në faqe. Shtë i pastër dhe super fleksibël.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVA E PFRFSHIRSIS PROV

6. Pro Digital

digital-pro-Zanafilla-theme

Unë e kam përdorur në të vërtetë këtë temë dhe e dua atë – një lloj i një kompanie “të madhe” por ndjej fotografitë e aksioneve dhe nuk ka pse të jetë. Unë do ta blija nëse ju pëlqen modeli / paraqitjet e përgjithshme.

 • StudioPress
 • Tema e biznesit
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROVA DIGJITALE PJESA

7. Pro i rafinuar

Rafinuar-Pro-StudioPress-Theme

Pro i rafinuar përmban një shumë menu (nëse ju pëlqen kjo) dhe është zhvilluar nga Lauren nga Restorn 316 Designs. Ajo ka një prekje femërore, por mund të përshtatet sipas nevojave tuaja të dizajnit.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVA E REFINUAR PROVA

8. Parallax Pro

Paralaks-Pro-StudioPress-Theme

Parallax Pro ka qenë rreth e rrotull për një kohë, por StudioPress sapo e bëri atë WooCommerce-miqësore. Këtu është një listë e plotë e temave të paralelizmit të Zanafillës nëse doni të shikoni ato të tjera.

 • StudioPress
 • Tema paralele
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PIKU PARALLAX PRO

9. Revista Pro

Magazine-Zanafilla-Theme

Revista Pro gjithashtu ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë dhe është më shumë një blog lajmesh, por nëse shikoni disa faqe në internet të mostrave mund të shihni që kjo temë mund të personalizohet për tu dukur shumë ndryshe.

 • StudioPress
 • Tema e lajmeve
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

SHIKONI MAGAZINE PRO

10. Dish Pro Daily

Daily-Dish-Zanafilla-Theme

Dish Daily është një temë minimale e Genesis WooCommerce bazuar në ushqim. Supershtë super e lehtë dhe minimale (kështu që do të duhet të mbështeteni në shtojcat si të gjitha temat e StudioPress).

 • StudioPress
 • Tema e Blogut të Ushqimit
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

VEWSHTET PRODHIMI DISH I DITS

11. Wellness Pro

Wellness-Pro-StudioPress-Theme

Wellness Pro është një temë e gjenezës e tipit jetese që është e rëndë në fotografi me paraqitje të kolonave të shumta, përfshirë 1 imazh të madh në krye të faqes kryesore. Ajo ka si një menu të përqendruar në navigacion.

 • StudioPress
 • Tema e ushqimit / Wellness
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROFILI I MIRELL SE VINI

12. Lartësia Pro

lartësi me tipare-wordpress-theme

Altitude Pro është i ngjashëm me Parallax Pro, vetëm ai përmban një faqe të vetme (faqen kryesore) ku seksionet individuale janë më të mëdha se ato në Parallax Pro. Artikujt e navigimit nuk duhet të kenë efektin lëvizës – secila artikull mund të çojë në një faqe të re (shikoni lidhjet në futboll).

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROVA E SHTETIT ALTITUDE

13. Slush Pro

Llucë-Pro-StudioPress-Theme

Slush Pro përmban 2 menu në qendër të navigimit (një në krye të logos dhe një në fund) me një plan urbanistik të majtë të faqes së majtë – plus faqe të shumta të portofolit për të shfaqur punën tuaj.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 (Gjeneza e përfshirë)

SHENJ SL PROFILI I SLUSH

14. Pro navigimi

lundrimi pro

Navigation Pro është e mbushur me ngjyra të ndritshme dhe të guximshme dhe paraqitjet që e bëjnë atë të përsosur për uebfaqet e udhëtimit, kuzhinës, palestrës ose ligjit. Përfshihen blloqe me porosi për shtimin e përmbajtjes, një Përshtatës i Avancuar i Temës për të bërë ndryshime dhe funksionaliteti i aktivizuar AMP për herë të shpejtë të ngarkesës në të gjitha pajisjet.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROVIMI PR SHUM NAVIGATION

15. Atmosfera Pro

Atmosfera-StudioPress-Theme

Atmosphere Pro është një temë e Zezë dhe e Bardhë Genesis WooCommerce që paraqet një paraqitje kryesisht kolone në faqet kryesore të fotove të këndshme, butona të thirrjeve për veprime dhe disa faqe shembujsh.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVA E ATMOSFER VIS S VI PARA

16. Autori Pro

Autor-Pro-eCommerce-Theme

Autori Pro përmban një plan urbanistik 2 kolonë në pjesën e sipërme të faqes kryesore, i ndjekur nga një paraqitje me 4 kolonë për të shfaqur produktet tuaja. Nuk është tema ime e preferuar, por është shumë e thjeshtë të punosh me të.

 • StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 (Gjeneza e përfshirë)

PROVIMI I AUTORIT VJETOR

17. Xhesika

Tema e e Tregtisë Xhesika WordPress

Jessica është paraqitur në StudioPress dhe është zhvilluar nga Web Savvy Marketing (tani 9seeds). Rebecca Gills dhe ekipi i saj bëjnë një punë të shkëlqyeshme me mbështetje dhe duke i azhurnuar temat e saj. Ajo gjithashtu ka 2 tema të tjera WooCommerce, Sarah Ellen dhe Caroline (gjithashtu i përgjegjshëm + HTML5).

 • Marketingu StudioPress + Web Savvy
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PJESA JESIKA

18. Metro Pro

Metro-Zanafilla-Theme

Metro Pro ka qenë rreth e rrotull për moshat dhe është i shkëlqyeshëm për faqet e internetit të lajmeve ose ndonjë blog në eCommerce. Supershtë super minimale, ngarkon shpejt, dhe përmban Shtojcën e Zgjatur të Genesis eNews në shiritin anësor.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PJESA METRO PRO

19. Revolution Pro

revolucioni pro

Revolution Pro është një temë e dizajnuar minimale e WooCommerce që funksionon shkëlqyeshëm për krijuesit, përfshirë fotografët. Ajo vjen me 5 shembuj të faqes fillestare, një logo të personalizueshme dhe është përgjegjës për celular për ata që janë në lëvizje.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129,95 $ (përfshirë Zanafillën)
 • Detajet e temës
 • Udhëzime për konfigurimin: Asnjë
 • Shembuj: Asnjë ende (më njoftoni nëse keni ndonjë!)

PROVIMI P RER SHQYRTIM

20. Pro ekzekutiv

Ekzekutiv-Pro-StudioPress

EExociation Pro ka qenë gjithashtu rreth e rrotull për një kohë dhe duket si një temë biznesi. Sidoqoftë, StudioPress së fundmi e bëri miqësore me WooCommerce. Ajo përmban Plazhin Slider Genesis në faqen kryesore, plus Genesis eNews Extended. Unë e kam përdorur atë më parë dhe është e lehtë të punosh me të.

 • Tema e biznesit
 • Dyqani: StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)

PROVA EKZEKUTIVE PREJ

21. Stacioni i punës Pro

Workstation-Pro-Theme

Faqja kryesore e Workstation Pro përmban një shërbim të gjerë, i cili përshkruan shërbimet, portofolet dhe postimet e fundit në blog. Shtë një temë fleksibël që kombinon një biznes shërbimi me eCommerce.

 • Tema e biznesit
 • Dyqani: StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)
 • Detajet e temës
 • Udhëzimet e konfigurimit
 • Shembuj: asnjë (më njoftoni nëse e keni përdorur këtë temë dhe unë do të rendis faqen tuaj)

PROVA E PUNS S PUNS

22. Lajmet Pro

News-Pro-Zanafilla-Theme

Një tjetër temë klasike e Zanafillës nga StudioPress, News Pro është e ngjashme me Metro Pro dhe është kryesisht për bloget e lajmeve që duan funksionalitet eCommerce. Ka udhëzime për konfigurimin dhe mjaft faqe në internet, pasi kjo temë ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë. Minimalshtë minimale dhe ngarkesa e shpejtë.

 • Tema e Revistës
 • Dyqani: StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)
 • Detajet e temës
 • Udhëzimet e konfigurimit
 • Shembuj: asnjë (më njoftoni nëse e keni përdorur këtë temë dhe unë do të rendis faqen tuaj)

SHIKONI LAJME PRO

23. Pro jetese

Lifestyle-Pro-WordPress-Theme

Lifestyle Pro u zhduk për një kohë, por ishte një nga të preferuarat e mia. Për fat të mirë, StudioPress e riorganizoi atë për ta bërë atë të përgjegjshëm + HTML5. Sshtë një temë për blog jetese e cila është e gatshme WooCommerce.

 • Tema e biznesit
 • Dyqani: StudioPress
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 $ (përfshirë Zanafillën)
 • Detajet e temës
 • Udhëzimet e konfigurimit
 • Shembuj: asnjë (më njoftoni nëse e keni përdorur këtë temë dhe unë do të rendis faqen tuaj)

PROFILI I JETS S SHUM

24. Hyjnore

Tema e Zanafillës Hyjnore

Divine u zhvillua nga Lauren nga Restored 316 Designs dhe është paraqitur në StudioPress. Lauren bëri një bukur video mësimore duke treguar shkathtësinë e Hyjnores dhe si mund ta rregulloni përmbajtjen të jetë plotësisht e ndryshme nëse nuk po krijoni një blog ushqimi. Ju gjithashtu mund ta përqendroni logon dhe të bëni disa gjëra vërtet interesante me temat e saj. Ajo gjithashtu ka mjaft tema të tjera.

 • StudioPress + Rikthehen 316 Designs
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

PYETJE DIVINE

25. Glam

temë e gjenezës glam

Glam përmban një rrëshqitës jo të plotë në faqen kryesore, 4 imazhe nën të, dhe një bllok nën të. Ai përfshin 3 opsione me ngjyra, një kokë me porosi dhe ka një dizajn shumë të bukur. Udhëzimet e konfigurimit ju tregojnë se si të krijoni faqen tuaj, nënpjesët, faqen e dyqanit, widget, plugins për të instaluar, dimensionet e figurës dhe cilësimet e WordPress për të shkulur. Përdorni ato udhëzime!

 • StudioPress + Rikthehen 316 Designs
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

GLAM PIKA

26. Pretty Chic

Tema Pretty Chic eCommerce

Pretty Chic u zhvillua nga Pretty Darn Cute Design i cili krijon tema femërore të Zanafillës. Shumë nga temat e tjera të Lindsey janë gjithashtu WooCommerce të gatshme, të përgjegjshme për celular dhe HTML5, dhe unë i kam përfshirë disa prej tyre në këtë listë. Pretty Chic vjen me një header / navigacion ngjitës, widget opsionale të plotë të gjerësisë, menutë 1-3 të navigimit dhe është gati për retina.

 • StudioPress + Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99,95 (Gjeneza e përfshirë)

SHIK SHTYPI PRETTY

27. Pretty Creative

temë goxha krijuese-gjenezë

Pretty Creative përmban një faqe të plotë, faqe fillestare të zgjeruar dhe një portofol opsional. -Shtë gati për retinë dhe të gjitha temat Pretty Darn Cute Design vijnë me 20+ video mësimore të WordPress. Rregulloni imazhet, ngjyrat, sfondin, kokën, dhe më shumë. E preferuar në StudioPress.

 • StudioPress + Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 129.95 (Gjeneza e përfshirë)

KREZISTUESHME PRISHT PRISHT

28. Përshëndetje Foxy

Përshëndetje Tema Foxy

Hello Foxy është tema më e gjithanshme nga Hello You Designs. Imazhi kryesor i faqes fillestare mund të shndërrohet në një rrëshqitëse, faqja në blog përmban një rrëshqitës, dhe ajo vjen me një portofol të filtrueshëm.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 59 $ + Korniza e Zanafillës

PJESA HELLO FOXY

29. Përshëndetje shefi

Hello Boss është një temë minimale, e gjithanshme, moderne eCommerce e Genesis. Ajo përmban një blog ose faqe fillestare të personalizuar dhe një faqe të paracaktuar së shpejti. Për më tepër, do të keni akses në ikona të aksioneve sociale, skema të bukura ngjyrash dhe lëvizje paralele të qetë me një imazh të sfondit të madh.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 65 $ + Korniza e Zanafillës

SHTYPE SHTYPE HELLO

30. Përshëndetje e dashur

Përshëndetje Temë e Zanafillës Darling

Përshëndetje Darling ishte një nga temat origjinale Hello You Design dhe është akoma e preferuara ime. Kryeja e faqes fillestare përmban artikuj të shumëfishtë përmbajtjesh dhe paraqitje të shumta, të shumta, kolona nën të cilat mund të personalizohen me çfarëdo që dëshironi. Stillshtë ende një nga zgjedhjet e mia kryesore.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 59 $ + Korniza e Zanafillës

PJESA HELLO DARLING

31. Përshëndetje & Co

pershendetje dhe bashke

Përshëndetje & Co u ofron pronarëve të faqeve fuqinë e Kornizës së Zanafillës, si dhe funksionalitetin WooCommerce, navigimin e rregullueshëm me 4 mënyra, një indeks kategorie dhe shumë më tepër.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 65 $ + Korniza e Zanafillës

PJESA HELLO & CO

32. Përshëndetje e modës

pershendetje trending

Përshëndetje Trendi është një temë me shumë qëllime që vjen vjen WooCommerce gati dhe me karakteristika të zoti si një rrëshqitës karusel, seksione parallaksi, një portofol i filtrueshëm dhe madje edhe zona shtesë për reklama.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 59 $ + Korniza e Zanafillës

SHQYRTIMI E SHTYPIT HELLO

33. Përshëndetje Boho

pershendetje boho

E ndërtuar ekskluzivisht për Kornizën e Zanafillës, Përshëndetje Boho përshkruhet më së miri si një temë gjithçka. Vendosni një logo me porosi, ndryshoni skemat e ngjyrave, hapni një dyqan në internet dhe madje krijoni faqe ulëse me këtë temë të gjithanshme.

 • Përshëndetje Ju Designs
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 65 $ + Korniza e Zanafillës

PYRE HELLO BOHO

34. Bukuroshe

Temë e Zanafillës Pretty WooCommerce

Design Pretty Darn Cute paraqitet si një zhvillues i rekomanduar i Genesis dhe temat e Lindsey janë femërore me një dizajn të pastër. Bukuria nuk është ndryshe – kontrollojeni dhe shikoni nëse ju pëlqen.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 49 $ + Korniza e Zanafillës

SHTYPI PRETTY

35. Argëtim

Temë e Gomës Argëtuese e Zanafillës

Argëtimi përmban një faqe fillestare me një gjerësi të plotë me një ton fotografish që mund të përdorni për të shfaqur produktet tuaja. Logoja dhe menuja e navigimit janë të përqëndruara dhe ka shumë faqe shembujsh.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 59,99 $ + Korniza e Zanafillës

KUJTIMI FUND

36. Modern Blogger Pro

Blogger Modern Modern

Modern Blogger Pro u shfaq fillimisht në StudioPress, por prapë mund të blihet në faqen e internetit të Pretty Darn Cute Design. Shtë një temë e bukur, unike e krijuar nga një zhvillues i besuar i Zanafillës dhe mund të përdoret nga çdo bloger. Nëse përfitoni nga dizajni i tij i paracaktuar WooCommerce (ose portofoli) varet nga ju, por ata janë të dy atje nëse ju nevojiten.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 49 $ + Korniza e Zanafillës

SHENJT BL BLOGGER MODERNE PRO

37. Udhëtim i bukur

udhëtim i bukur

Pretty Travel është ndërtuar në Kornizën e Zanafillës dhe është krijuar për t’ju ndihmuar të dokumentoni udhëtimet tuaja, të fitoni para nga blogu juaj dhe të shfaqni foto të bukura. Ajo vjen me një panel Customizer Color, 7 opsione të paraqitjes së faqeve dhe një model të faqes së uljes.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 49 $ + Korniza e Zanafillës

TRAVELI PRITTY SHTYP

38. Pretty Fabulous

goxha përrallore

Pretty Fabulous është një tjetër temë e shkëlqyeshme me funksionalitetin WooCommerce të sjellë për ju nga Pretty Darn Cute. Kjo temë e lehtë ngarkon shumë shpejtë dhe vjen me karakteristika të tilla si një menu e lundrimit të animuar, kokë ngjitëse, efekte të zbukuruara dhe një model i faqes së uljes.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 49 $ + Korniza e Zanafillës

PIKU PRETTY FABULOUS

39. Pretty Gëzuar

goxha e lumtur

Pretty Happy është një temë e përgjegjshme për WordPress me WooCommerce të gatshëm me modele të faqeve të uljes, header të personalizueshëm, në navigacionin pas dhe opsionet e paraqitjes së 6 faqeve.

 • Dizajn Pretty Darn Cute
 • Rekomandohet StudioPress? jo
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 49 $ + Korniza e Zanafillës

SHUMP HAPPI PRITTY

40. Shkëlqimi

bukuri

Splendor është një temë që përputhet me WooCommerce WordPress e ndërtuar në Kornizën e Zanafillës. Ajo vjen me 4 modele të faqes kryesore, aftësi të integruar të buletinit dhe dizajn të përgjegjshëm në mënyrë që faqja juaj të jep gjithnjë pa probleme.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 99 $ + Korniza e Zanafillës

SHTYPI SHTYP

41. Të dashur

i dashur

I dashur është një temë e gatshme WooCommerce e cila është e ndërtuar në Kornizën e Zanafillës dhe ju ndihmon të ndani shkrimin tuaj më bindës. E plotë me një faqe shitje dhe porosi të Instagramit, hapësirë ​​fleksibël widget dhe 2 dizajne të faqes në shtëpi, nga blogu juaj sigurisht që do të shkëlqejë.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PJESA E BELUAR

42. Të ankoruar

i ankoruar

Anchored është një temë biznesi që vjen WooCommerce gati dhe e mbushur me karakteristika si fotot e aksioneve, një shirit njoftimi, një faqe indeksi kategorie dhe shumë më tepër, të gjitha të krijuara për të rritur biznesin tuaj.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PYETJE E ANKUAR

43. Spërkatje Pro

Spërkatni Temën e Zanafillës

Sprink Pro ka 2 meny të navigimit (një në krye për faqet tuaja dhe një nën logon për kategoritë), së bashku me një rrëshqitës me gjerësi 2/3 në faqen kryesore me pajisje shtesë përreth. Spërkatja vjen me 7 opsione me ngjyra, 6 opsione për paraqitjen dhe FAQ me temë.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 50 $ + Korniza e Zanafillës

SHENJT SP SHKRIMI PRO

44. Tërheqës

magjepsës

Karakteristikat tërheqëse përfitojnë nga SEO, reklama dhe rrjetet e filialeve në mënyrë që blogerët të kenë sukses. Dhe nëse fitimi i parave të blogut tuaj është në radarin tuaj, kjo temë vjen e gatshme WooCommerce, e kompletuar me një shirit njoftimesh ngjitëse, dizajn të përgjegjshëm dhe opsione të shumëfishta për stilimin H2.Përgatitur është një temë femërore e e-commerce që përmban 2 menutë navigimi (menuja kryesore dhe kategoritë), rrëshqitës, dhe një plan urbanistik me boks nën të. Shtë e thjeshtë por tërheqëse. Faqja e dyqaneve gjithashtu vjen me funksionim klasifikimi si të këtyre temave të Genesis eCommerce.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

KUJTIMI I PIKAVE

45. e rafinuar

rafinuar

Faqet e personalizuara të blogut, optimizimi i SEO, shufrat e njoftimeve ngjitëse dhe skemat e ngjyrave të lehta për tu ndryshuar vijnë me këtë temë. Për të mos përmendur, është e gatshme WooCommerce në mënyrë që të krijoni një dyqan online me lehtësi.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PYRE E REFINUAR

46. ​​Tregu

treg

Versioni demo i temës së Tregut është i rëndë në fotografi nëse është stili juaj, por ju lehtë e rregulloni atë për të shfaqur cilindo përmbajtje që dëshironi të jetë përpara. Alsoshtë gjithashtu shumë e organizuar dhe miqësore për përdoruesit. Ajo vjen WooCommerce në përputhje dhe SEO optimizuar për renditjen më të mirë të kërkimit të mundshëm.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

TREGU PIKA

47. Pro i lezetshëm

temë e lezetshme pro gjenezës

Delightful Pro është një temë e Genesis WooCommerce nga Restorn 316 Designs që përfshin një pamje të ndritshme, femërore. Ajo vjen me 4 tema me ngjyra dhe 6 opsione të paraqitjes, plus një seksion të kategorive të këndshme, në mënyrë që vizitorët të mund të lundrojnë me lehtësi nëpër temat tuaja të ndryshme të blogut.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PRODHIMI PARAQESHM PROV

48. I dashur

i dashur

Darling është një temë Genesis WooCommerce nga Restored 316 Designs që përfshin një pamje të ndritshme, femërore. Ajo vjen me zona të zgjeruara për të gjitha gjërat e dizajnit të biznesit dhe të përgjegjshëm në mënyrë që ata që janë në lëvizje të shohin faqen tuaj.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PARAQITJE E PARA

49. Thjesht Simpatik Pro

thjesht simpatik pro

Si tema e parë femër paralele e WordPress që do të ndërtohet në Kornizën e Zanafillës, Restors 316 Designs ju sjell thjesht Simpatik Pro me shpresën për t’ju ndihmuar të keni sukses. Mobileshtë i përgjegjshëm për celular, WooCommerce i gatshëm dhe ju lejon të ndryshoni skemën e ngjyrave duke përdorur personalizuesin vendas..

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PROVA E KUJTIMIT T SIM SHUMPLSISHT

50. me shije

i shijshëm

Ata që kanë bloge ushqimi, restorante ose pajisje kuzhine për shitje do të përfitojnë nga tema e gatshme WooCommerce gati. Pajisjet e futbollit me hapësirë ​​reklamash, prejardhje me porosi, indekset e kategorive dhe më shumë përbëjnë këtë temë të Zanafillës.

 • Rikthehen 316 Modelet
 • Rekomanduar StudioPress? po
 • Përgjegjës për celular + HTML5
 • 75 $ + Korniza e Zanafillës

PIK VISISHT TAS SHUM

Temat e Zanafillës sipas Kategorisë

Fillimi me Zanafillën

Shpresoj që ta gjesh listën time të dobishme! Nëse e keni bërë, ju lutemi merrni parasysh që ta ndani.

Gëzuar,

Nënshkrimi i Tomit

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map