3 nejlepší balíčky témat Genesis (známé také jako balíčky vývojářů), kde můžete zakoupit více témat za slevu

03.06.2020
Témata WordPress '3 nejlepší balíčky témat Genesis (známé také jako balíčky vývojářů), kde můžete zakoupit více témat za slevu
0 6 мин.

A WordPress téma pack je svazek témat za zvýhodněnou cenu a pouze 4 existují pro internet Genesis Framework. Jsou StudioPress, Zigzagpress, Web důvtipný marketing, a Themedy.


Jedná se o jednorázové poplatky s výjimkou StudioPress, který nedávno změnil své ceny na 499,95 $ plus opakující se poplatek ve výši 99,95 $ / rok. Webový důvtipný marketing je všechna průmyslová témata a tematický balíček Zigzagpress je dodáván s celoživotní podporou (zatímco ostatní ne). Toto jsou druhy důležitých podrobností, které s vámi budu v tomto seznamu sdílet. Doufám že si to užíváš!

Ano, použil jsem přidružené odkazy, ujišťujeme vás, že půjdou přímo do Navientu na studentské půjčky (děkuji). Doufejme však, že vám tento seznam pomůže najít téma Genesis, protože jsem strávil spoustu času zkoumáním a sestavováním tohoto seznamu. Zde jsou…

1. Balíček tématických aplikací StudioPress Pro Plus

Balíček StudioPress Pro Plugin All Theme

StudioPress vytvořil Genesis Framework, takže víte, že jeho témata jsou spolehlivý a dobře kódováno. Rovněž získáte všechna témata třetích stran uvedená na StudioPress, která procházejí testováním kvality. Většina motivů StudioPress přichází s pokyny k nastavení a jejich podpora je solidní (hlavní pád pro jiné tematické obchody Genesis). Jsou na prvním místě, kde získají podřízená témata Genesis, což je samo o sobě velkou výhodou (pokud stavíte weby Genesis pro klienty, budou chtít použít téma StudioPress). Jejich témata jsou také často aktualizována a StudioPress je aktivní na populární Skupina Genesis WP Facebook. Web Studio Studio je načten návody jakož i Genesis pluginy. To je jen několik výhod výběru StudioPress, takže pokud můžete získat přes 99,95 dolarů opakující se poplatek, měli by být váš první výběr.

 • 499,95 $ + 99,95 $ / rok
 • Přístup k tématům třetích stran
 • Přístup k tématům, aktualizacím, podpoře
 • Většina motivů reaguje + HTML5
 • Čistý kód, lehký a rychlý čas načítání
 • 30denní politika vrácení peněz

ZOBRAZIT STUDIOPRESS PRO PLUS BALÍTE VŠECHNY TÉMATA BALENÍ

2. Členství v Zigzagpress Forever

Zigzagpress Theme Pack

Zigzagpress je sbírka 31+ dětských témat Genesis s Forever Membership, což je jednorázový poplatek 349 $. Témata Zigzagpress jsou super pěkná (témata StudioPress jsou lehká a minimální, zatímco témata Zigzagpress jsou stylizované pomocí krátkých kódů, portfolií, a další funkce. I když se na to můžete spolehnout na pluginy, prvky Zigzagpress jsou přednastaveny tak, aby se shodovaly s písmeny, barvami a stylem motivu (což je mnohem snazší přizpůsobit). Použil jsem Prestige, Mindfulness, Drone, Zen a Showroom. Se všemi bylo velmi snadné pracovat, takže pokud jste v Genesis nováčkem, možná budete chtít jít s tématickým balíčkem Zigzagpress Genesis. Zahrnuje všechna budoucí témata. Jediná stížnost, kterou mám, je, že některá témata mohou mít v textu překlepy a podpora může být podle některých zákazníků sporná.

 • 349 $ (jednou)
 • Všechna témata reagují na mobily
 • Přístup k tématům, aktualizacím, podpoře
 • Více rozložení domovské stránky
 • 30denní politika vrácení peněz

ZOBRAZIT ZIGZAGPRESS FOREVER ČLENSTVÍ

3. Webový vývojářský balíček pro důvtipný marketing

Webové důvtipné marketingové motivy

Web důvtipný marketing vytváří specifické pro dané odvětví Genesis dětská témata pro neziskové organizace, psychology, zubaře, univerzity, realitní kanceláře, právníky, účetní, salóny a další průmyslová odvětví. Mají také pár Genesis WooCommerce témata. Obsah lze vždy zaměnit, ale někteří lidé rádi mají své fotografie / rozložení co nejblíže svému finalizovanému webu. Web důvtipný marketing je doporučený vývojář Genesis na webu StudioPress a má solidní reputaci v komunitě Genesis. Doporučeno.

 • 299,99 $ (jednou)
 • Zásady vrácení peněz: Žádné vrácení peněz
 • Přístup k tématům, aktualizacím, podpoře
 • Většina motivů reaguje + HTML5

ZOBRAZTE BALÍČ ROZVOJOVÉHO ROZVOJE WEBOVÉHO MARKETINGU

Vím, že je to velká investice, zejména pokud nejste bohatí. Nejsem bohatý, ale koupil jsem si tematický balíček StudioPress a Zigzagpress a použil jsem je k vytvoření několika webů pro sebe i pro klienty. Pokud máte ohledně těchto otázek nějaké dotazy, zanechte mi komentář a rád zodpovím všechny dotazy, které mohu. Jinak vám hodně štěstí!

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector