5 motivů pro výuku geneze pro školy + univerzity (všechny reagují na mobily a jsou zabudovány do studia Genesis Framework)

03.06.2020
Témata WordPress '5 motivů pro výuku geneze pro školy + univerzity (všechny reagují na mobily a jsou zabudovány do studia Genesis Framework)
0 5 мин.

Genesis Education Themes


Tato WordPress vzdělávací téma jsou postaveny v Genesis Framework.

Všechna témata jsou mobilní responzivní + HTML5 a v každém popisu motivu najdete pokyny k nastavení, stanovení ceny a další užitečné zdroje. Doporučuji používat StudioPress ’ návody a Genesis Pluginy, protože většina ukázek předvádí mnoho pluginů, které najdete na StudioPress.

Existuje jen několik témat výuky Genesis – ale vždy můžete zaměnit obsah jiného tématu a nahradit ho vaším – to je celý bod šablony. Pokud si koupíte program Vzdělávání Pro od společnosti StudioPress, je součástí vašeho nákupu Genesis Framework (99,95 $). U všech ostatních vzdělávacích témat musíte koupit Genesis samostatně za 59,95 $. Tady jsou pokyny k instalaci motivu jakmile vyberete téma.

ps. SiteGround byl hodnocen jako hostitel WordPress # 1 v a Anketa na Facebooku přijato úředníkem WordPress Hosting Facebook Group (oni byli # 1 v loňský průzkum taky) a dostal mě <1s doba načítání s perfektním 100% skóre v GTmetrix a Pindgom. Pokud potřebujete hosting WordPress, díky kterému se vaše téma / web rychle načítá, jsou neustále na prvním místě vlákno po vlákno po vlákno protože budou migrovat zdarma a většina lidí to vidí pěkně vylepšení doby načítání. Používám jejich semi-oddaný plán který má 4x více prostředky serveru (rychlostní faktor č. 1).

1. Vzdělávání Pro

Vzdělávání Pro StudioPress Téma

Vzdělávání Pro je téma 1 Genesis pro vzdělávací weby. Je postaven společností StudioPress (vývojáři Genesis), takže víte, že je legitimní, pokud jde o kvalitu kódu, aktualizace motivů, dokumentaci, podporu a spolehlivost. Může být použit pro instituce, školy nebo jiné vzdělávací stránky. K tomu se dodává 6 barevných stylů, 6 možností rozvržení a vlastní nabídka + pozadí. Je to vysoce přizpůsobitelné téma – stačí se podívat na ukázkové weby níže.

 • StudioPress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 99,95 $ (včetně Genesis)

VIEW EDUCATION PRO

2. Caroline

Téma univerzity Caroline

Caroline je určena pro webové stránky vzdělávacích a online vzdělávacích programů. Integruje se s LearnDash vzdělávací systém, bbPress pro fóra a BuddyPress pro sociální sítě. S tímto tématem můžete očekávat dobrou podporu a rychlé načítání. Všechna 9seed témata přicházejí s PSD, stejně jako možnosti pro vytváření kalendářů událostí, prodej online kurzů, a dokonce i vytváření online fóra. Celkově je to dobrá volba pro téma PTA nebo vzdělávací téma Genesis.

 • 9seed
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 79,95 $ Roční + Genesis Framework

ZOBRAZIT KAROLINU

3. Deborah

Téma Deborah Genesis PTA

Deborah je téma Genesis pro webové stránky PTA nebo školní čtvrť. Dodržuje národní směrnice PTA pro logo, barvy a písma. Přichází také předem navržen tak, aby předváděl kalendáře událostí, programy, zpravodaje, fundraisery, sponzory a dokonce má volitelnou funkci elektronického obchodování..

 • 9seed
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 69,95 $ Roční + Genesis Framework

ZOBRAZIT DEBORAH

4. Derrick

Téma Derrick Genesis LMS

Derrick je určen pro webové stránky LMS (systém pro správu učení) a podporuje online vzdělávací programy, možnosti členství a možnosti prodeje digitálního stahování. Dodává se také s nástrojem pro tvorbu seznamu e-mailů a více výzvami k akci, pro to však můžete vždy použít doplňky.

 • 9seed
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 79,95 $ Roční + Genesis Framework

ZOBRAZIT DERRICK

5. Acedemy Pro

akademie pro

Academy Pro je další téma StudioPress postavené na platformě Genesis Framework. Je vhodný pro tvůrce online kurzů, obchodníky se vzdělávacím obsahem a dokonce i pro členské weby. Na domovské stránce je podporován zvukový i obrazový obsah, je kompatibilní s WooCommerce a jsou zde zabudované šablony vstupních stránek, které vás mohou inspirovat. Je také připraven překlad, takže se můžete postarat o mezinárodní studenty a pedagogy.

 • StudioPress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 129,95 USD (včetně Genesis)

ZOBRAZIT ACADEMY PRO

Procházet další témata Genesis + zdroje

Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, jak tento seznam vylepšit, a pokud vám to připadá užitečné, napište mi komentář. To bych opravdu ocenil.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector