5 venkovních témat WordPress (SEO-Friendly + Mobile Responsive)

03.06.2020
Témata WordPress '5 venkovních témat WordPress (SEO-Friendly + Mobile Responsive)
0 6 мин.

Venkovní WordPress Témata


Potřebujete venkovní téma WordPress, které je mobilní a reaguje SEO přátelský?

Všechna témata WordPress v tomto seznamu jsou obě. První 3 témata jsou poháněna Genesis Framework což dává vašemu webu WordPress a silný SEO základ přes vyšší rychlost webu, Podpora HTML5, označení schématu pro bohaté úryvky, a mají vestavěné zabezpečení. Genesis doporučuje Yoast, zakladatel WordPress Matt Mullenweg a vedoucí spamu ve společnosti Google Matt Cutts. Pokud to nestačí na to, abych tě přesvědčil, abys to použil – nevím, co to je. Čísla 4-5 jsou citlivá venkovní témata WordPress na ThemeForest s vysokým hodnocením.

ps. SiteGround byl hodnocen jako hostitel WordPress # 1 v a Anketa na Facebooku přijato úředníkem WordPress Hosting Facebook Group (oni byli # 1 v loňský průzkum taky) a dostal mě <1s doba načítání s perfektním 100% skóre v GTmetrix a Pindgom. Pokud potřebujete hosting WordPress, díky kterému se vaše téma / web rychle načítá, jsou neustále na prvním místě vlákno po vlákno po vlákno protože budou migrovat zdarma a většina lidí to vidí pěkně vylepšení doby načítání. Používám jejich semi-oddaný plán který má 4x více prostředky serveru (rychlostní faktor č. 1).

@jm_cook @ Skitzzo Koupil jsem si Genesis. AM lidé poslali před příkladem témata před lety. Vrátil jsem (dárkový poukaz) osobě AM, která mi poskytla radu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. června 2013

@bgardner protože to přiměje lidi, aby si mysleli, že dávám přednost Genesis před jinými tematickými rámci. Počkej, to je vlastně pravda;) – Joost de Valk (@yoast) 31. ledna 2012

Zde jsou…

1. Xtrail

xtrail

Xtrail je jedním z těch venkovních témat WordPress, která budou vyhovovat všem druhům outdoorového dobrodružství. Ať už zakládáte cestovní kancelář, cestovní blog nebo internetový obchod, Xtrail pokrývá vaše venkovní potřeby. Umožněte lidem, aby si rezervovali schůzky pomocí vestavěného rezervačního pluginu, vytvářeli události pro lidi, kteří se mohou zúčastnit, nebo integrovali váš web do WooCommerce několika kliknutími. A nezapomeňte také na responzivní design zacílit na lidi na cestách.

 • Tématický les
 • Optimalizováno pro mobilní řešení SEO
 • 75 $

ZOBRAZIT XTRAIL

2. Nadmořská výška Pro

altitude-featured-wordpress-theme

Altitude Pro je a Genesis paralaxy téma který používá obrazy k vytvoření pocitu hloubky a svislého designu. Toto téma bylo vyvinuto společností StudioPress a je zcela jedinečné, pokud hledáte něco jiného. Vím, že obrázky nesouvisí s venku – ale obsah bude stejně zaměněn, takže na konci dne na fotografiích nebude záležet.

 • StudioPress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 99,95 $ (včetně Genesis)

ZOBRAZIT ALTITUDE PRO

3. Hunter

Hunter byl vyvinut společností Web důvtipný marketing který vytváří odvětvově specifická témata WordPress postavená v rámci Genesis Framework. Toto konkrétní téma je určeno pro lovce konfekce, průvodce, taxidermisty nebo kohokoli, kdo hledá profesionální venkovní web. Obsahuje 2 navigační nabídky, 3 barevné možnosti, widgetovou domovskou stránku, flexibilní rotátor, výzvu k akci, cenové tabulky a fotogalerii Youtube +. Toto je moje oblíbené téma Web Savvy Marketing.

 • Web důvtipný marketing
 • Mobilní reagovat
 • 79,95 $ + Genesis Framework

ZOBRAZIT HUNTER

4. Navigace Pro

navigace pro

Navigace Pro, postavená na populárním rámci Genesis a přinesená vám talentovaným týmem ve StudioPress, je univerzální venkovní téma. Je navržen tak, aby se rychle načítal, takže vaše stránky se vždy vykreslují opravdu rychle. A přichází s skvělými funkcemi, jako jsou atomové bloky pro snadné vytváření stránek, kompatibilita s WooCommerce, vestavěné vstupní a cenové stránky, a dokonce přichází s překladem, takže váš obsah související s cestováním může oslovit širší publikum.

 • StudioPress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 129,95 USD (včetně Genesis)

ZOBRAZIT NAVIGACI PRO

5. Inkoust

Inkoust - WordPress Story Theme

Inkoust je venkovní motiv od ThemeForestu, který používá rozložení šířky pásma k předvedení svých nejlepších fotografií a obsahu. Zdůrazňuje vyprávění a podle podrobnosti tématu, je tak snadné přizpůsobit, že nemá možnosti motivu, ale místo toho se opírá o vestavěný přizpůsobovač motivů. Podívejte se na podrobnosti tématu, protože vám ukazuje spoustu dostupných možností.

 • 44 $
 • ThemeForest
 • Mobilní reagovat
 • 4,83 / 5 Hodnocení hvězdičkami

ZOBRAZIT INK

Nelze se rozhodnout pro venkovní téma?

Celé venkovní téma WordPress znamená, že obsah a styling mají vzhled venku, ale to lze provést pomocí jakéhokoli typu WordPress s pouhými několika vylepšeními..

Pokud jste v mém seznamu nenalezli téma, které se vám líbí, můžete se podívat na můj úplný seznam Genesis-poháněl WordPress témata které jsou mobilní, citlivé na SEO, HTML5 a jsou zabudovány do Genesis Framework. Určitě najdete pěkné téma.

Pokud vám můj seznam připadá užitečný, prosím podělte se o něj. Ocenil bych to 🙂

Na zdraví!

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector