7 dětských motivů Genesis s posouváním parallaxe (všechny z nich reagují mobilní, HTML5 a lehké)

Genesis Parallax Themes


Pokud hledáte jiné téma paralaxy Genesis než Parallax Pro, Nechal jsem tě zahalit.

Všechna tato paralaxová témata jsou zabudována do Genesis Framework. Sbíral jsem je z StudioPress, Hello You Designs, Creative Market a dalších tematických obchodů Genesis. Všech 7 témat Genesis je mobilní responzivní + HTML5 které jsem také specifikoval v detailech každého tématu.

Parallax dává svému webu pocit hloubky pomocí vertikálního designu s obrázky na pozadí (nebo videi). Zatímco někteří lidé kritizují paralaxy weby za chybějící SEO, protože jsou to pouze jednostránkové webové stránky, můžete ve skutečnosti mít neomezené stránky a příspěvky a mohou zahrnovat design a funkčnost, která mají jiná témata Genesis. Postupujte podle pokynů k nastavení motivu a použijte StudioPress ’ Pokyny k instalaci Genesis, pluginy, a návody.

1. Nadmořská výška Pro

altitude-featured-wordpress-theme

Altitude Pro se podobá Parallax Pro pouze proto, že obsahuje jednu stránku (domovskou stránku), kde jsou jednotlivé sekce větší než sekce Parallax Pro. Navigační položky NEMUSÍ mít rolovací efekt – každá položka může vést k nové stránce (viz odkazy v zápatí). Altitude Pro je čisté a jednoduché téma, které lze rychle přizpůsobit úžasnému webu Genesis.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 99,95 $ (včetně Genesis)

ZOBRAZIT ALTITUDE PRO

2. Café Pro

Cafe Pro Parallax téma

Café Pro je téma restaurace s designem paralaxy. StudioPress říká, že kombinuje téma Parallax Pro a Foodie a vytváří řešení pro restaurace a další podniky z cihel a malty. Zahrnuje vestavěné menu a další funkce webové stránky restaurace.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 99,95 $ (včetně Genesis)

ZOBRAZIT CAFÉ PRO

3. Paralaxa Pro

Parallax Pro StudioPress Téma

Parallax Pro byl vyvinut společností StudioPress a je pravděpodobně nejoblíbenějším tématem paralely Genesis na trhu. Tady jsou Pokyny pro YouTube pro nastavení, ale přichází s 5 barvami (modrá, zelená, oranžová, růžová, červená), 3 možnosti rozvržení (i když můžete přidat více pomocí pluginu jako je Paleta Genesis Design) a téma je celkově velmi přizpůsobitelné. Podívejte se na ukázkové weby, které jsem uvedl, a podívejte se, jak vypadají různá rozložení, barvy a vzory.

 • StudioPress
 • @studiopress
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 99,95 $ (včetně Genesis)

ZOBRAZIT PARALLAX PRO

4. Ahoj & tým

ahoj a tým

Pokud jste ještě neviděli 21 témat Genesis od Hello You Designs, měli byste. Všichni reagují na mobily + HTML5 a mají (volitelné) Funkce WooCommerce. A co je důležitější, jsou to skutečně designérská kvalita – vypadají zcela jedinečně a symetricky. Dodává se s 20+ videotutoriály WordPress, celoživotní podporou motivů a pokyny k nastavení.

ZOBRAZIT Ahoj & TÝM

5. Dobrý den, trendy

Hello Trending Genesis Theme

Další téma paralaxy Genesis od Hello You Designs. Hello Trending obsahuje posuvný karusel, oblasti paralaxy, které můžete v přizpůsobiteli změnit, a možnost snadno přidat nebo odebrat blog z domovské stránky v přizpůsobiteli. Změňte barvy, písma, rozvržení a další funkce tak, aby odpovídaly vaší značce. Volitelné WooCommerce a vestavěné portolio.

 • 59 $ + Genesis Framework
 • Podrobnosti motivu
 • Pokyny k nastavení (po zakoupení)
 • Ukázky: mainstreetwebstudio.com

ZOBRAZIT Ahoj Trending

6. Jednoduše okouzlující

Jednoduše okouzlující téma Genesis

Simply Charming je ženská paralaxy téma Genesis vyvinutá společností Restored 316 Designs, která je doporučený vývojář Genesis na webu StudioPress. Simply Charming přichází se 7 různými barevnými styly, 3 možnostmi rozvržení a spoustou možností formátování domovské stránky.

 • Obnoveno 316 návrhů
 • @ restored316
 • Mobilní responzivní + HTML5
 • 75 $ + Genesis Framework

ZOBRAZIT JEDNODUCHÉ CHARMOVÁNÍ

7. Ahoj Boho

ahoj boho

Další téma paralaxy Genesis od Hello You Designs. Hello Boho obsahuje filtrovatelné portfolio, paralelní obrazové oblasti, které můžete v personalizátoru změnit, a možnost snadno přidat nebo odebrat blog z domovské stránky v personalizátoru. Změňte barvy, písma, rozvržení a další funkce tak, aby odpovídaly vaší značce. Volitelná funkce WooCommerce pro spuštění internetového obchodu.

 • 65 $ + Genesis Framework
 • Podrobnosti motivu
 • Pokyny k nastavení (po zakoupení)
 • Ukázky: mainstreetwebstudio.com

ZOBRAZIT HELLO BOHO

Hostujte svůj web na webuGround

SiteGround byl hodnocen jako hostitel WordPress # 1 v a Anketa na Facebooku přijato úředníkem WordPress Hosting Facebook Group (oni byli # 1 v loňský průzkum taky) a dostal mě <1s doba načítání s perfektním 100% skóre v GTmetrix a Pindgom. Pokud potřebujete hosting WordPress, díky kterému se vaše téma / web rychle načítá, jsou neustále na prvním místě vlákno po vlákno po vlákno protože budou migrovat zdarma a většina lidí to vidí pěkně vylepšení doby načítání. Používám jejich GoGeek který má 4x více prostředky serveru (rychlostní faktor č. 1).

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Nelze se rozhodnout o tématu Genesis?

I když jsou to jediná témata paralaxy Genesis, existuje jich spousta další témata Genesis vybrat si z. To odkazuje na příspěvek, který jsem napsal, který organizuje spoustu témat Genesis do odvětví a typu témat. Vyplatí se podívat, takže znáte své možnosti.

Pokud vám můj seznam připadá užitečný, prosím podělte se o něj. To bych ocenil. A pokud víte o jakýchkoli jiných tématech Genesis s možností posouvání paralaxy, napište mi řádek!

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map