Recenze Genesis Framework – Proč používat téma WordPress poháněné genezí (od StudioPress), je inteligentní věc dělat

Neuděluji mnoho pětihvězdičkových hodnocení, ale Genesis Framework je výjimkou. Genesis používám každý den, když pracuji na svém vlastním webu WordPress (tomto) a na klientském webu. Vždy doporučuji použít Genesis-poháněl WordPress téma díky integrovanému SEO, spolehlivosti, bezpečnosti a dalším funkcím. To vše pokrývám ve svém přezkumu Genesis Framework.


Proto si Genesis zaslouží dokonalé 5hvězdičkové hodnocení…

Genesis používají profesionálové

Genesis doporučuje zakladatel WordPress Matt Mullenweg. Existují další dva lidé, kteří používají Genesis a které nejsou uvedeny na webu StudioPress: Joost De Valk (z Yoast SEO Plugin) a Matt Cutts (vedoucí spamu na Googlu). Pokud to doporučují nejlepší psi na WordPress, Yoast a Google – bude to stát za to.

Velký výběr témat WordPress poháněných genezí

Téma WordPress poháněné Genesis můžete získat z některého z těchto tematických obchodů. Ráda se držím témat StudioPress, protože jsou to ti, kdo vytvořili Genesis Framework, ale je tu několik opravdu pěkných témat od třetích stran.

Skutečně vestavěné SEO

 • Lehký kód znamená rychlejší doby načítání
 • Genesis podporuje schema.org kód (potřeba pro bohaté úryvky)
 • Všechna témata StudioPress byla optimalizována odborníkem na SEO Gregem Boserem
 • Většina témat reaguje na mobilní zařízení (dobré pro SEO)

Hlavním důvodem, proč mají témata Genesis zabudovaný SEO, je to, že používají lehký kód. Díky tomu se načítání webu zrychlí (rychlost webu je v Googlu hodnotícím faktorem). Genesis není přeplněna ani zbytečnými možnostmi, které mohou často způsobit pomalé načítání.

Existují vestavěné nastavení SEO pro Genesis, ale doporučuji používat Váš SEO plugin přepsat tato nastavení hlavně proto, že Yoast obsahuje a funkce pro analýzu obsahu.

Úžasné společenství & Podpěra, podpora

Víte, jak existuje spousta bezplatných výukových programů WordPress online? Podobná věc jako u Genesis.

StudioPress poskytuje dokumentaci ke každému tématu, která vám pomůže začít, a zveřejňují aktualizace na sociálních sítích o tématech souvisejících s Genesis. Existují také skupiny sociálních médií třetích stran, které si navzájem pomáhají. A pokud potřebujete najmout vývojáře, který vám pomůže přizpůsobit téma, zde je seznam StudioPress doporučuje vývojáře Genesis.

Správné množství vestavěných funkcí

 • Více rozložení stránky
 • Vlastní widgety
 • Vlastní záhlaví
 • Vlastní pozadí
 • Šablona plné šířky
 • Možnosti motivu

Některá témata WordPress mají spoustu vestavěných funkcí. I když to může být na první pohled přitažlivé, jsou také známé tím, že zpomalují web.

Genesis obsahuje pouze funkce, které jsou nezbytné pro návrh webových stránek, které označují jako svůj „lehký kód“. Vše, co potřebujete, je několik rozvržení stránky, widgety a možnosti motivů pro vytvoření pěkného webu. V případě potřeby můžete (a měli byste) používat pluginy. Čti dál…

Doplňky WordPress pouze pro témata Genesis

Recenze My Genesis Framework přirozeně zahrnuje pluginy WordPress speciálně vytvořené pro témata WordPress poháněná Genesis. Většina z nich má velmi dobré hodnocení.

Určitě bych použil některé doplňky StudioPress. StudioPress je známá vývojem špičkových produktů, jak témat, tak pluginů, takže se nemusíte starat o to, že se plugin stane na vašem webu zastaralým, nefunkčním nebo neuspořádaným.

Spolehlivost & Důvěra

Automatické aktualizace Genesis

Na konci dne si už nechci dělat starosti s tím, zda má moje téma dobrý SEO, zabezpečení nebo něco z toho, co by mělo mít téma.

Vím, že Genesis je nejen zahrnuje, ale je také automaticky aktualizován. Vím, že to minimalizuje možné problémy s mým webem. A vím, že tým ve StudioPress ví, co dělají. Chci jen být v dobrých rukou, abych zvládl to, v čem jsem dobrý, a to je přesně to, co získáte, když použijete Genesis Framework.

Mír mysli je to nejlepší.

Teď do toho a procházejte témata WordPress poháněná Genesis takže můžete trávit méně času provozováním svých webových stránek a více času jejich rozšiřováním.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map