Recenze Zigzagpress: solidní místo pro stylová témata geneze (mnoho se zabudovaným portfoliem a krátkými kódy)

Takže jste asi slyšeli Zigzagpress, relativně nové místo, kde si můžete ve WordPress postavit témata WordPress Genesis Framework.


Po vytvoření více než 10 stránek WordPress založených na Genesis s použitím témat Zigzagpressu musím říci … že jsou QUITE snadno ovladatelné a většina přichází s vestavěným portfoliem s krátké kódy. To jim může usnadnit přizpůsobení, což je úžasné zejména pro ty, kteří se nechtějí spoléhat na pluginy při přidávání portfolií, tlačítek, sloupců, akordeonů, týmových schránek atd..

Aktualizace: Od rebrandingu Zigzagpressu jsem dostal několik hlášení o tom, že odstranil témata zákazníků a přiměl je, aby je koupili, spolu s pomalou podporou. Stále miluji design jejich témat a skutečnost, že jsou vytvořeny v rámci Genesis Framework, ale doporučuji držet se StudioPress. Jako přidružená společnost klesla moje konverze na méně než 0,5%, což znamená, že mnohem méně lidí nakupuje motivy od společnosti Zigzagpress. Zdá se, že potřebují lepší podporu a lepší zacházení se svými zákazníky a přidruženými společnostmi.

Komentář od jednoho z mých čtenářů:

“Zigzagpress: krásná dema, zastaralý backend a … bez náhrady.” !
Sám jsem si koupil téma „Vanish“, které na demo vypadalo velmi přitažlivě. Nebyla dostupná žádná podrobná uživatelská příručka bez placení (odkaz „dokumentace“ odešle zpět stránku motivu), takže jsem o jeho konfigurovatelnosti moc nevěděl. Udělal jsem chybu, abych ji koupil, a … jaké zklamání při instalaci motivu !

Žádné předpřipravené oblasti pro titulní stránku, celkem velmi málo oblastí s předpřipravenými položkami, chyby, které jsem reprodukoval na několika hostitelích (PHP5.6 a 7.1) … Celkově se backend datuje před několika lety a nezdá se, že by byl udržován, takže je nestabilní a není v souladu s dnešními koncepty designu WordPress.

Obrátil jsem se proto na zákaznickou podporu, abych získal vrácení peněz, a vyvolal všechny tyto argumenty. Hádej co ? Poté, co mě požádali, abych otevřel lístek (blázen do právě zakoupeného produktu), a neustále se vyhýbali tématu vrácení peněz, jednoduše přestali odpovídat, až dva týdny poté jsem jim vyhrožoval, aby mi sdělili své zkušenosti. Okamžitě odpověděli, že nebude vrácena žádná náhrada, pouze výměna s jiným tématem Zigzagpressu. Závěr: Ztratil jsem 45 USD a doufám, že ostatní zklamaní uživatelé budou vyslechnuti, takže tato společnost nebude nadále uvádět své zákazníky v omyl. “

Zigzagpress má aktuálně 25+ témat Genesis, která jsou VŠECHNY mobilní a podporovaná hlavními prohlížeči. Většina z nich je určena pro firmy / blogy, ale mají pár časopis, eCommerce, a paralaxy témata. Několik z nich je navrženo speciálně pro fotografové.

Proč jsem napsal tuto recenzi?

Tuto recenzi Zigzagpress jsem napsal na základě svých zkušeností s využitím jejich témat k vývoji webových stránek pro sebe i pro klienty. Použil jsem Prestiž, Všímavost, Showroom a Zen. Zde jsou některé klíčové body a proč si myslím, že témata Zigzagpressovy geneze jsou solidní volbou.

Vestavěné portfolio pro většinu témat (s více rozvrženími)

Zde je portfolio na internetu Všímavost téma což je jedna z mých oblíbených. Dodává se s filtry a kategoriemi pro třídění a více rozvržení portfolia (2, 3 a 4 sloupce)…

rozložení zigzagpress-portfolia

Přednastavené zkratky = Přidat prvky bez kódu

Mnoho témat Zigzagpressu přichází s řadou krátké kódy které vám umožňují rychle a snadno přizpůsobit stránky / příspěvky různým typům obsahu.

Výhodou toho, že tyto jsou zabudovány do tématu, je jejich Styl CSS je předem navržen tak, aby odpovídal barvě a stylu motivu. Plugin s krátkým kódem bude fungovat, ale pokud si přejete, aby odpovídal vašemu tématu, bude vyžadovat úpravy CSS. Mít vestavěné krátké kódy je prostě snazší.

Kódy níže uvedené jsou také z tématu Všímavost…

zigzagpress-shortcodes

Tlačítka

tlačítka zigzagpress

Výzva k akci

zigzagpress-call-to-action

Klienti

zigzagpress-clients-shortcodes

Sloupce

rozložení sloupců zigzagpress

Seznamy

zigzagpress-list-shortcode

Oznamovací boxy

zigzagpress-notification-boxes

Rozložení blogu

rozložení zigzagpress-blog

Servisní boxy

zigzagpress-service-boxes

Posuvník

zigzagpress-slider-shortcode

Akordeony, Přepínače, Karty

karty zigzagpress-harmoniky

Týmové boxy

zigzagpress-team-boxes

Posudky

zigzagpress-osvědčení

Většina motivů Zigzagpress má více rozvržení domovské stránky

Témata Zigzagpress se dodávají s více rozvrženími, některá více než jiná. Prestige je dodáván s 9 rozvrženími domovské stránky, 3 rozvrženími stránek (např. Postranní panel vpravo), 2 rozvrženími blogů a 3 rozvržením portfolia. Pokud hledáte ještě více, podívejte se zdarma Doplněk Genesis Layout Extras.

Prestige Theme Layouts

Přizpůsobení motivu (před a po)

Vždy pomáhá zjistit, jak demo vypadá před a po přizpůsobení. Toto je web WordPress, pro který jsem vyvinul Právní běžci Inc. za použití Zen téma od Zigzagpress.

Před přizpůsobením motivu

Zen - Zigzagpress téma

Po přizpůsobení motivu

Zen Zigzagpress téma po přizpůsobení

Můžeš navštivte web abych viděl různé stránky a styl, který jsem použil – jen proto, abych získal představu o tom, jak vypadá téma, když je přizpůsobeno. Stránka má dobu načítání stránky přibližně 2,2 sekundy, což je dobré, ale mohlo by se snížit ještě více, pokud by byly doplňky vylepšeny..

Možnosti motivu: Pohled dovnitř

Mnoho témat Zigzagpress přichází s možnosti motivu které umožňují přizpůsobit konkrétní prvky vašeho webu bez úprav kódu. Ty nejsou vždy stejné pro každé téma, ale zde jsou možnosti motivů, které přicházejí s aplikací Zigzagpress ‘ Showroom téma:

Nastavení domů

Možnosti motivu showroomu Zigzagpress

Nastavení vzhledu

Možnosti vzhledu showroomu Zigzagpress

Nastavení prezentace

Možnosti prezentace Prezentace Zigzagpress

Nastavení zápatí

Možnosti zápatí předváděcí místnosti Zigzagpress

Moje Top 5 Oblíbená témata Zigzagpress

Všímavost – stejné téma představené v mé recenzi Zigzagpress. Toto je víceúčelové téma s mnoha možnostmi, krátkými kódy, rozvržením domovské stránky, rozvržením podstránky a více rozvržením portfolia. Už jsem použil Mindfulness a vřele doporučuji toto téma.

Téma všímavosti

Prestiž – víceúčelové téma s tolika funkcemi jako Všímavost. Navigační nabídka obsahuje pod každým malým kouskem textu, což mu dává příjemný dotek.

Prestige SEO Friendly WordPress Téma

Galerie – fotografická témata hlavně pro fotografy.

Galerie Genesis Fotografie Téma

Neo – další víceúčelové téma.

Neo Genesis Child Theme

Bijou – další víceúčelová témata, ale viděl jsem, jak to používá mnoho fotografů.

Bijou Genesis Child Theme

Ceny

Zigzagpress Theme Pricing

Doporučuji buď zakoupit jedno téma za 49 dolarů, nebo získat navždy členství za 349 $, která zahrnuje všechna témata Zigzagpress, celoživotní aktualizace + prémiovou podporu a všechna budoucí témata od Zigzagpress. To je jeden z nejlepších Balíčky motivů WordPress Zjistil jsem to zejména od doby, kdy poplatky StudioPress nyní poplatky opakují. Nezapomeňte, že budete muset zakoupit Genesis Framework v horní části motivu. Celkové náklady by se měly pohybovat kolem 110 $, což je přibližně průměrná cena při nákupu tématu Genesis v rámci.

Závěr

Rád pracuji s tématy Zigzagpress a nadále je doporučuji svým klientům a čtenářům blogů. Jsou to určitě v mých nejlepších 2 tematických obchodech. Jejich témata jsou čistá, krátké kódy způsobují, že je navrhnou jako vánek, a nemají takovou podobu jako některá témata Genesis. Zigzagpress a Genesis Framework jsou výherní kombinací.

Prohlédněte si Zigzagpress Themes

Co si myslíš? Použili jste některá témata z Zigzagpressu a co se vám na nich líbí nebo nelíbí? Pokud máte nějaké dotazy nebo zpětnou vazbu týkající se mého hodnocení Zigzagpress nebo potřebujete pomoc s hledáním pěkného tématu Genesis, napište mi komentář do komentářů.

Na zdraví,

Podpis Toma

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map