StudioPress Recenze: WordPress Témata, která jsou ve skutečnosti SEO přátelská, mobilní a zabudovaná v rámci Genesis (doporučeno Yoastem a Mattem Mullenwegem)

03.06.2020
Témata WordPress 'StudioPress Recenze: WordPress Témata, která jsou ve skutečnosti SEO přátelská, mobilní a zabudovaná v rámci Genesis (doporučeno Yoastem a Mattem Mullenwegem)
0 14 мин.

Pokud hledáte téma WordPress, které vypadá skvěle a je ve skutečnosti SEO-Friendly, pravděpodobně byste se měli podívat StudioPress.


Všechna témata StudioPress reagují na mobily a mají čistý, lehký kód, díky kterému je váš web rychlý, bezpečný a hladce spuštěný. Důvěřuje jim více než 200 000 uživatelů WordPressu včetně Yoast, Matt Cutts od Google a zakladatele WordPressu – Matta Mullwenwega. Jen málo obchodů s tématy může skutečně získat rozhovor s Mattem. StudioPress je právě to respektováno.

Tuto recenzi StudioPress jsem napsal, protože používám jejich Outreach Pro téma každý den pro můj web. Vypadá to skvěle, načte se za méně než 1s a nikdy jsem neměla jediný problém související s tématem. Vytvořil jsem více než 15 webů WordPress pomocí motivů StudioPress a napsal jsem 20 blogových návodů o jejich Genesis Framework. A zatímco tam je spousta WordPress a Genesis tématických obchodů, vždy skončím ve StudioPress. Tato recenze StudioPress je založena na mých zkušenostech s používáním jejich témat a praktických tipů, které vám pomohou přizpůsobit vaše téma.

seo-friendly-wordpress-témata

Zde je 15 důvodů, proč byste měli vybrat StudioPress k vytvoření nebo přepracování webu WordPress:

 1. SEO přátelský
 2. Spolehlivost
 3. Lehká váha
 4. Mobilní responzivní + HTML5
 5. Bezpečnostní
 6. Dostupnost připravena
 7. Úžasný design
 8. Powered by Genesis Framework
 9. Automatické aktualizace
 10. Nastavení motivu
 11. Genesis Pluginy
 12. Dokumentace
 13. Návody na YouTube
 14. Podpora Společenství
 15. Vývojáři geneze

1. SEO-Friendly: Čistý kód = Méně technických problémů

Skutečný SEO, který získáte s tématem StudioPress, je čistý kód Díky tomu bude váš web běžet rychle, pohotově, bezpečně a plynule. Pokud používáte StudioPress (nebo nějaké jiné téma), vaše hodnocení nebude stoupat. Faktem však je, že většina webových stránek má technické problémy, kterým by bylo možné zabránit, kdyby byl kód tématu napsán lépe. Vyhýbání se technickým problémům Z toho plyne výhoda pro SEO a také to zlepší uživatelský zážitek, dobu provozu, zabezpečení a může vám ušetřit spoustu peněz najímáním vývojáře k opravě chyb.

studiopress-seo

Genesis Framework přichází s vlastním Nastavení SEO ale stejně jako u jakéhokoli motivu, jste na tom lépe konfigurace Yoast SEO pluginu. Genesis také přichází se schema.org pro bohaté úryvky ale je lepší používat plugin jako Vše v jednom schématu (zdarma, ale minimální) nebo Bohaté úryvky WP (prvotřídní a robustní). Tyto pluginy budou dělat lepší práci bez ohledu na to, jaké téma si vyberete. Nenechte se zmást, když vývojář zabouchne slova „SEO-Friendly“ na své téma WordPress. Nejlepší způsob, jak vědět, je sledovat, co používají špičkoví uživatelé WordPress, a proto lidé jako Yoast a Matt Cutts od Googlu používají Genesis Framework od StudioPress.

2. Spolehlivost: Důvěryhodné 200 000 lidí, kteří &# x2665; Genesis

O nákupu tématu od renomované společnosti (na rozdíl od nezávislého vývojáře na ThemeForestu) je třeba hodně říci. StudioPress má nyní více než 200 000 uživatelů, kteří jim důvěřují, že budou průběžně aktualizovat a vylepšovat svá témata a Genesis Framework. Pouze faktor spolehlivosti vám může ušetřit nespočet hodin, kdy se musíte vypořádat s technickými problémy, a možnost, že vaše téma WordPress bude přerušeno nebo ještě horší, bude opuštěno.

@jm_cook @ Skitzzo Koupil jsem si Genesis. AM lidé poslali před příkladem témata před lety. Vrátil jsem (dárkový poukaz) osobě AM, která mi poskytla radu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. června 2013

@bgardner protože to přiměje lidi, aby si mysleli, že dávám přednost Genesis před jinými tematickými rámci. Počkej, to je vlastně pravda;) – Joost de Valk (@yoast) 31. ledna 2012fac

S aplikací StudioPress moje aktualizace vždy proběhly bezchybně…

wordpress-plugin-updates

Mohu se na ně spolehnout, že vydám časté aktualizace Genesis Framework…

genesis-updates

Zatímco Témata ThemeForest jsou vytvářena nezávislými vývojáři, kteří nemusí být tak spolehliví. Toto je téma ThemeForest, které jsem použil pro svůj web (ten, na kterém jste). Nakonec to skončilo, nebyly vydány žádné aktualizace a já jsem se začal potýkat s technickými chybami. Musel jsem přepracovat své stránky pomocí tématu Outreach Pro od StudioPress, které mi trvalo týdny, ale dlouhodobě to bylo požehnání v přestrojení. Máte však možnost vyhnout se této chybě.

téma s přerušenou tematikou lesa

3. Lehký: Žádný další nafouknutý kód, který vás zpomaluje

Většina motivů StudioPress neobsahuje vestavěné portfolio, krátké kódy a některá neobsahují ani posuvník. Namísto toho, aby tyto funkce byly upečeny do vašeho tématu (což bolí váš čas načítání), budete se spoléhat na doplňky, abyste přidali pouze požadované funkce. Toto je celý koncept lehké. Kódování StudioPress je také prvotřídní, takže si můžete být jisti, že váš web WordPress s podporou Genesis se načte okamžitě. Důl se obvykle testuje v 0,8 s při testování v GTmetrix.

GTmetrix WordPress Speed ​​Report

4. Mobilní responzivní + HTML5

Všechna témata StudioPress reagují na mobily a všechna kromě 1 (Focus Pro) jsou HTML5…

Digital-Pro-Theme-by-StudioPress

5. Zabezpečení: Kód přezkoumal Core Developer Mark Jaquith

Přiznám se, že o kódování moc nevím, pokud jde o kódování (pouze obecné věci, jako je změna uživatelského jména administrátora, instalace bezpečnostního pluginu, jako je Wordfence atd.). Ale vím, že StudioPress přinesl bezpečnostního experta a jádra vývojáře WordPress Mark Jaquith, aby zkontroloval a vyladil jejich témata. To je dobré, protože weby WordPress byly nedávným cílem.

studiopress-themes-security

6. Přístupnost připravena (pro postižené)

Díky tomu je váš web snadněji čitelné pro osoby se zrakovým, sluchovým nebo barevným slepým. Jde o malé věci, jako je zvýšení kontrastu textu ve srovnání s barvou pozadí nebo výběr navigace pomocí klávesnice. Nejde o faktor hodnocení v Googlu (zatím), ale pro tuto skupinu lidí váš web usnadní.

témata připravená na přístupnost-wordpress

7. Úžasné návrhy s širokým výběrem témat

Ujišťuji vás, že existují lepší návrháři WordPress než já, ale můj web je přizpůsobená verze StudioPress ’ Outreach Pro Téma. Podívejte se na moji domovskou stránku nebo na vitrína v sekci StudioPress zobrazíte weby Genesis navržené pomocí motivů StudioPress.

outreach-pro-studiopress-theme-customization

8. Používá rámec Genesis

Všechna témata StudioPress jsou vytvořena v rámci Genesis Framework. Je to podobné nadřazenému tématu a usnadňuje vývoj vašeho podřízeného tématu (toho, které vyberete na StudioPress). Používáním programu Genesis dovolujete společnosti StudioPress provádět průběžné aktualizace programu Genesis Framework, který udržuje hladký chod vašich webových stránek. V zásadě pomáhá se vším, co je uvedeno v této recenzi aplikace StudioPress. Můžeš Na tomto příspěvku WP Beginner se dozvíte více o rámcích témat. Buďte si jisti, že Genesis patří mezi nejlepší rámce je v komunitě WP respektována.

genesis-framework

9. Automatické aktualizace: O jednu věc méně se starat

Po instalaci motivu můžete povolit automatické aktualizace v nastavení motivu Genesis:

genesis-automatic-updates

10. Nastavení motivu: Pohled dovnitř

Všechna témata StudioPress mají nastavení motivů Genesis, které můžete exportovat a importovat pro použití na více webech Genesis. Jak vidíte, není téměř tolik možností jako robustní téma, jako je Avada na ThemeForest, ale jak jsem řekl, jedná se o koncept lehkého tématu.

studiopress-theme-options

11. Genesis Pluginy (také lehké)

StudioPress má řadu Genesis pluginy DEFINITELNĚ bych použil k přizpůsobení vašeho motivu StudioPress. Většina z nich má vysoké hodnocení, protože jsou lehká, takže se nemusíte obávat, že zpomalí váš web. Aspoň bych se podíval na tyto pluginy Genesis:

studiopress-genesis-plugins

12. Solidní dokumentace, abyste mohli začít

dokumentace StudioPress má pro Genesis Framework a jejich témata jsou velmi užitečná. Jakmile si téma zakoupíte, budete mít k němu přístup pokyny k nastavení. Zde ukážou, jak nainstalovat téma, importovat ukázkový obsah, nastavit domovskou stránku, nastavení SEO Genesis, používat sloupce a další návody. Níže jsou pokyny, které jsem dostal pro Outreach Pro.

instrukce outreach-pro-setup-

13. Návody na YouTube pro téměř každé téma

Vzhledem k tomu, že je StudioPress tak populární, používalo spousta lidí svá témata. Obvykle najdete návody na YouTube, které vám ukáží, jak nastavit téma StudioPress, zejména pokud už nějakou dobu existuje (například Executive Pro, Eleven40 Pro, Parallax Pro, další). Zde je skvělý výukový program YouTube od Lisy Irby, který vám ukáže, jak přizpůsobit jakékoli téma Genesis WordPress:

14. Komunitní podpora: Připojte se ke skupině Facebook!

Pokud si koupíte téma StudioPress, určitě byste se měli připojit Skupina Genesis WordPress Facebook. Jsou velmi užitečné a tým StudioPress pravidelně zveřejňuje novinky o nových tematických vydáních, tipy a další zprávy o Genesis Framework. Máte-li dotaz nebo problém související s čímkoli Genesis, je to jedna z nejužitečnějších skupin Facebooku, ke které jsem se připojil.

genesis-wordpress-facebook-group

15. Spousta vývojářů geneze, pokud potřebujete pomoc

StudioPress má svůj vlastní seznam Vývojáři geneze ale pracuji s Pronayou, která je mnohem levnější (40 $ / hodina) a pomohla mi vybudovat přes 15 stránek WordPress v rámci Genesis Framework. Pracujeme spolu 5 let a můžete si ho najmout freelancer.com (stačí se zaregistrovat a vyhledat uživatele bdkamol). Žije v Bangladéši, ale pokud vám nevadí časový rozdíl, hovoří dobře anglicky a obvykle aktualizuje do 1-2 dnů. Může nainstalovat vaše téma, přizpůsobit ho a udělat vše Optimalizace rychlosti WordPress projekty pro mě.

na volné noze pronaya

Výběr motivu StudioPress

Já bych založte své rozhodnutí na designu, který se vám líbí. Přestože jsou některá témata specifická pro dané odvětví, jejich obsah by měl být stejně zaměněn. Nezakládejte tedy své rozhodnutí pouze na obsahu. Outreach Pro je inzerován jako církevní téma, ale použil jsem ho jako marketingovou webovou stránku a miluji ji. Očividně nemovitost, WooCommerce, vzdělávání, a dokonce paralaxy témata jsou jedinečné pro tento typ webových stránek, ale víceúčelová témata lze přizpůsobit každému odvětví.

 • Obchod: Executive Pro, Agency Pro, Digital Pro
 • Realitní agent: Agent Focused, AgentPress
 • General Blogger: Eleven40 Pro, šestnáct devět
 • Jídlo Blogger: Foodie Pro, Brunch Pro, denní jídlo, Wellness Pro, Cook’td Pro
 • Časopis / zprávy: Metro Pro, News Pro, Magazine Pro
 • Parallax: Parallax Pro, Altitude Pro
 • Restaurace: Cafe Pro
 • Vzdělání: Vzdělávání Pro
 • WooCommerce: Jessica, Divine, Gallery Pro, Glam Pro

Zobrazit témata StudioPress

Balíček Pro Plus All-Theme: Získejte všech 55+ témat StudioPress

Balíček StudioPress Pro Plus obsahuje všechny motivy StudioPress za 499,95 $ + 99,95 $ / rok poté. Tento téma pack zahrnuje do své sbírky všechna témata třetích stran a budoucí témata. Zjistil jsem, že mnoho koncertů s vyššími platbami zahrnuje společnosti, které chtějí používat Genesis, takže vývojář WordPress (a vývojář Genesis) může získat více klientů sám o sobě.

Balíček StudioPress Pro Plugin All Theme

Ukázky webových stránek: Viz přizpůsobené verze jednotlivých motivů

Použijte vitrína v sekci na webu StudioPress, kde si můžete prohlédnout přizpůsobené verze každého motivu. Na pravé straně stránky je možnost, kde můžete filtrovat podle tématu (a všimnete si, že některé weby vypadají úplně jinak než téma a ukazují, jak jsou flexibilní).

studiopress-showcase-filter

studiopress-vitrína

Zobrazit témata StudioPress

To je vše, co mám! Máte-li jakékoli dotazy týkající se mých recenzí témat StudioPress, Genesis Framework nebo konkrétního tématu, napište mi do komentářů řádek a rád vám pomůžu. Jakmile jsem se dozvěděl o StudioPress, zamiloval jsem se (jak se říká). Ale vážně si opravdu užívám práci s jejich tématy a rozhodně mi to usnadnilo život, zejména z hlediska designu.

Na zdraví,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector