10 найкращих тематичних пакетів WordPress (також відомих як пакети для розробників) при придбанні декількох тем для знижки

03.06.2020
Теми WordPress '10 найкращих тематичних пакетів WordPress (також відомих як пакети для розробників) при придбанні декількох тем для знижки
0 7 мин.

Якщо ви розробляєте кілька веб-сайтів у WordPress, ви можете заощадити гроші, придбавши тематичні пакети WordPress. Мої улюблені Астра (на сьогоднішній день), StudioPress та Елегантні теми.


Це колекція тем, які знижуються як разова плата. Деякі з них повторюються, але я включив лише пару, оскільки ніхто не любить платити за постійні підписки. Я перерахував ціни, приклади тем та інші деталі. Цей веб-сайт створений за допомогою StudioPress ‘ Тема Outreach Pro яку я абсолютно люблю. Теми StudioPress + Zigzagpress вбудовані в Рамка генезису що рекомендують Йоаст, Метт Малленвег (засновник WordPress) та Метт Каттс від Google. StudioPress – це мій магазин тем WordPress, і понад 200 000 людей ними користуються.

10 найкращих тематичних пакетів WordPress

 1. Астра – 599,95 дол. США (час експлуатації)
 2. StudioPress – $ 499,95 (тривалість життя)
 3. Елегантні теми – 249 дол.
 4. Зигзагпресс – 249 дол.
 5. MyThemeShop – $ 87 перший місяць, $ 9 / місяць після
 6. GavickPro – 99 € (термін експлуатації)
 7. Графічний паперовий прес – 499 доларів (час життя)
 8. Теміфікувати – 499 доларів (час життя)
 9. WooThemes – $ 499 / рік
 10. SoloStream – 299 дол. США (термін експлуатації)

1. Астра

Сайти Astra на сьогоднішній день є найпопулярнішими темами WordPress.

З Плагін Astra Sites Starter, ви можете імпортувати більше 100 готових веб-сайтів одним натисканням кнопки. Їх теми – це буквально найкраще, що я коли-небудь бачив і розроблене для майже кожного типу галузі. Якщо ви дизайнер, я настійно рекомендую отримати пакет життя та використовувати його для створення веб-сайтів для клієнтів. Усі їх теми мобільно реагують, швидко завантажуються, а більшість тем використовують Elementor або Beaver Builder. Завантажте плагін Astra Starter Sites і подивіться, що я маю на увазі.

Обіцяю, це єдиний тематичний пакет, який вам потрібен.

Веб-сайт ресторану

ОГЛЯД ПАКЕТУ АСТРА ТЕМА

2. StudioPress

Pro-Plus-All-Theme-Package-by-StudioPress

StudioPress – мій улюблений магазин тем WordPress з дитячою темою Genesis (багато високооплачуваних клієнтів хочуть цього, тому що вони законно SEO-дружні і рекомендовано Йоаст і Google Метт Куттс). Існує величезна спільнота для Framework Genesis, тому сторонні розробники, такі як Zigzagpress і Hello You Designs (лише щоб назвати пару), також створили магазини тем WordPress навколо Genesis. Є тонни Genesis Developers і активний Група Facebook присвячений Буття. StudioPress має інструкції з налаштування, навчальні посібники, Плагіни Genesis, і Інструкція з встановлення генезису щоб допомогти вам почати.

 • $ 499,95
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Yoast + Matt Cutts рекомендують їх
 • Чистий код, легкий, швидкий час завантаження

ПОГЛЯД СТУДІОПРЕСС ПЛЮС ПАК

3. Елегантні теми

Елегантний пакет розробника тем

Елегантні теми існують з 2008 року і в даний час є однією з найпопулярніших магазинів WordPress. Тож якщо ви шукаєте надійність на додаток до красиво оформлених тем, вони є чудовим вибором. Їхній пакет тем становить 249 доларів США одноразово і включає 87+ тем (включаючи їх популярні Тема Divi який один завантажений 350 000+ разів). Вони мають чудову документацію та підтримку всіх тем. Небагато магазинів успішно створюють велику спільноту навколо своїх тем – але Елегантні теми зробили саме це. У них все є від Рейтинг на їхній сторінці BBB до 75 000+ підписників Facebook. Включає в себе кілька тем для бізнесу, блогу, електронної комерції, портфоліо, журналу та особистого користування.

 • $ 249 (одноразово)
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • №1 магазин тем WordPress
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Доступ до плагінів + файлів Photoshop

ОГЛЯД ЕЛЕГАНТНИХ ПАКЕТІВ ТЕМ

4. MyThemeShop

Тематичний пакет MyThemeShop

MyThemeShop має своє найшвидше завантаження тем WordPress на ринку. Якщо ви одержимі Швидкість сайту WordPress як я, переглядайте деякі їх популярні теми, як-от Схема або SteadyIncome. Більше 350 000+ користувачів із надійною командою підтримки, а також усі теми, що реагують на мобільні пристрої. Вони також мають тонни безкоштовні теми (проте якість кодування, як правило, краща з премією). Їх варіанти тем розробляє хтось, хто точно знає, що шукає розробник / блогер – робить їх досить інтуїтивно зрозумілими та зручними для роботи. Для такого величезного вибору якісних тем, MyThemeShop – прекрасний вибір.

 • $ 87 перший місяць, $ 9 / місяць після
 • Політика повернення коштів: після завантаження немає
 • Включає оновлення, підтримку, PSD
 • Усі теми реагують на мобільний телефон
 • Найшвидше завантаження тем WordPress

ОГЛЯД ПАКЕТИ МІФЕМОШУ

5. GavickPro

Пакет тем GavickPro WordPress

GavickPro – це тема WordPress, що зберігається на базі Польщі, яка накопичила досить велику кількість після закінчення 17 000 шанувальників Facebook. Всього за 99 євро (110 доларів) ви отримуєте 30+ дивовижних тем, які насправді є дуже-дуже приємними. Всі вони мають дуже прості, чітко розроблені схеми (ви їх повинні бачити, щоб їх знати). GavickPro невеликий команда який також пропонує доступні послуги з налаштування теми та оптимізації швидкості через свого партнера, Крихітні звичаї.

 • 99 € (одноразово)
 • 14-денна політика повернення коштів
 • Усі теми реагують на мобільний телефон
 • Доступ до оновлень, підтримки, PSD

ОГЛЯД ПАКЕТИ GAVICKPRO

6. Графічний паперовий прес

Пакет тематичної графічної паперової преси

Графічний паперовий прес – це все про зображення. Отже, якщо ваші клієнти – фотографи, художники чи хтось подібний, це може бути пакет розробників WordPress для вас. Ви побачите, що приблизно 1/2 їх тем призначені для фотографів і включають вбудоване портфоліо, однак вони також мають теми для бізнесу, блогів, електронної комерції, журналів, відео та інших типів веб-сайтів.

 • 499 дол. США (разово)
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Більшість тем реагує на відповідь + HTML5

ПЕРЕГЛЯД ГРАФІЧНОГО ПАКЕТНОГО ПРАЦІ

7. Міміфікувати

Themify Pack для розробників

40+ перетягни та Впусти Теми WordPress для всіх галузей промисловості. Ось Відео огляд YouTube їх Корпоративна тема що дає внутрішній погляд на варіанти тем, налаштування та те, що ви можете зробити з їх темами. Не любитель деяких спливаючих анімацій, але їх можна легко змінити. Однак, як правило, якщо ви шукаєте теми з легким налаштуванням, які ви можете використовувати для швидкого створення веб-сайтів (а також полегшувати клієнтам оновлення свого вмісту), перегляньте тематичний пакет Themify WordPress..

 • 499 дол. США (разово)
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Усі теми реагують на мобільний телефон

ОГЛЯД ТЕМІФІЙНОГО ПАКУ

8. WooThemes

Пакет усіх тем WooThemes

я рекомендую Теми Genesis WooCommerce над негенезисом, інакше це чудовий пакет тем WordPress, завантажений темами WooCommerce для багатьох галузей. Вони перекладають руки на найпопулярніше місце для отримання тем WooCommerce, яке розробляє компанія Автоматичний тож ви знаєте, що вони легітимні. Однак, якщо ви запитаєте, $ 499 на рік – це досить дорого, це залежить від вашого бюджету та кількості WordPress сайтів, які ви плануєте будувати..

 • $ 499 / рік
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Більшість тем реагує на мобільні пристрої

ОГЛЯД ПАКЕТУ ВОТЕМ

9. SoloStream

Пакет для розробників SoloStream WordPress

І останнє, але не менш важливе (ну, гаразд… Я перераховував їх останнім часом), це SoloStream. Це все ще робить розріз, але я рекомендую елегантні теми, Zigzagpress або StudioPress над цим пакетом тем через їх репутацію та чудовий дизайн. У SoloStream все ще є кілька приємних тем WordPress, які варто перевірити. У них 43 теми, побудовані для різних галузей.

 • 299 дол. США (разово)
 • Політика повернення коштів на 30 днів
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Усі теми реагують на мобільний телефон

ПОГЛЯД ПАКЕТ СОЛОСТРЕЙМ

Дивись також: 25+ SEO-дружні теми для всіх (Все Буття)

Якщо ви хочете ще декілька, я просто створив новий веб-сайт wpthemepacks.com в якому перераховано декілька інших тематичних пакетів WordPress. І якщо у вас виникнуть запитання, залиште мені коментар … Я тут, щоб допомогти! Я також писав відгуки про StudioPress і Зигзагпресс для тих, хто цікавиться тими … вони, безумовно, дві, які я рекомендую, а також Елегантні теми.

Чи вважаєте ви мій список корисним? Будь ласка, поділіться … Я би вдячний за це!

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector