3 найкращих тематичних пакети генезису (також відомих як пакети для розробників), де ви можете придбати кілька тем для знижки

03.06.2020
Теми WordPress '3 найкращих тематичних пакети генезису (також відомих як пакети для розробників), де ви можете придбати кілька тем для знижки
0 4 мин.

А Тематичний пакет WordPress це група тем за зниженою ціною, і лише 4 існують для Рамка генезису. Вони StudioPress, Зигзагпресс, Веб-кмітливий маркетинг, і Тематика.


Всі вони одноразові, за винятком StudioPress, який нещодавно змінив ціни на $ 499,95 плюс повторний внесок у розмірі 99,95 дол. На рік. Веб-кмітливий маркетинг – це всі галузеві теми, а тематичний пакет Zigzagpress оснащений довічною підтримкою (а інші – ні). Ось такі важливі деталі, якими я поділюся з вами в цьому списку. Сподіваюся, вам сподобається!

Так, я скористався партнерськими посиланнями, будьте впевнені, що вони прямують до Навігації для студентських позик (дякую). Але, сподіваємось, Ви знайдете цей список корисним у пошуку свого пакету тем Genesis, тому що я витратив багато часу на дослідження та складання цього списку. Ось вони…

1. Універсальний пакет StudioPress Pro Plus

Пакет AllPlugin для всіх програм StudioPress Pro

StudioPress створив Framework Genesis, щоб ви знали, що їхня тема надійний і добре закодовано. Ви також отримуєте всі теми сторонніх розробників, представлені на StudioPress, які проходять тестування якості. Більшість тем StudioPress поставляються разом інструкції з налаштування і їх підтримка є надійною (серйозний спад для інших магазинів тематики Genesis). Вони займають перше місце, щоб отримати дочірні теми Genesis, що саме по собі є величезною вигодою (якщо ви створюєте сайти Genesis для клієнтів, можливо, вони захочуть використовувати тему StudioPress). Їх теми також оновлюються часто, а StudioPress активно працює на популярності Facebook Group Genesis WP. Завантажений веб-сайт StudioPress навчальні посібники так само, як Плагіни Genesis. Це лише декілька переваг вибору StudioPress, тому якщо ви можете отримати понад $ 99,95 періодичну плату, вони повинні стати вашим першим вибором.

 • $ 499,95 + $ 99,95 / рік
 • Доступ до сторонніх тем
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Більшість тем реагує на відповідь + HTML5
 • Чистий код, легкий, швидкий час завантаження
 • Політика повернення коштів на 30 днів

ПОГЛЯД СТУДІОПРЕСС ПЛЮС ПАКЕТ ВСЕ-ТЕМУ ПАКЕТУ

2. Членство в Zigzagpress назавжди

Пакет тем Zigzagpress

Zigzagpress – це колекція дочірніх тем, що складаються з 31 року, із вічним членством, який одноразово сплачує 349 доларів. Теми Zigzagpress надзвичайно приємні (теми StudioPress легкі та мінімальні, тоді як теми Zigzagpress є стилізовані за допомогою коротких кодів, портфелів, та інші особливості. Хоча для цього можна покластися на плагіни, елементи Zigzagpress попередньо розроблені, щоб вони відповідали шрифтам, кольорам та стилю теми (що полегшує налаштування). Я використовував Престиж, Обережність, Дрон, Дзен та Шоурум. Працювати з усіма ними було дуже просто, тому якщо ви не новачок у Genesis, ви можете скористатись тематичним пакетом Zigzagpress Genesis. Включає всі майбутні теми. ТОЛЬКО у мене є скарга на деякі теми, можуть бути помилки в тексті, а підтримка може бути сумнівною на думку деяких клієнтів.

 • 349 дол. США (разово)
 • Усі теми реагують на мобільний телефон
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Кілька макетів домашньої сторінки
 • Політика повернення коштів на 30 днів

ПОГЛЯД ЗЕМЗАГРЕССУ НАВЧАЛЬНОГО ЧЛЕНСТВА

3. Веб-кмітливий пакет для розробників

Веб-розумні теми маркетингу генезису

Веб-кмітливий маркетинг створює галузевий Тематика генезису дітей для неприбутків, психологів, стоматологів, університетів, ріелторів, юристів, бухгалтерів, салонів та інших галузей. У них також є пара Теми Genesis WooCommerce. Вміст завжди можна поміняти, але деякі люди хочуть, щоб їх фотографії / макети були наближені до їхнього остаточного веб-сайту. Веб-кмітливий маркетинг – це рекомендується розробник Genesis на веб-сайті StudioPress і має міцну репутацію в спільноті Genesis. Рекомендовано.

 • 299,99 дол. США (разово)
 • Політика повернення коштів: Не повертається
 • Доступ до тем, оновлень, підтримки
 • Більшість тем реагує на відповідь + HTML5

ПОГЛЯДУЙТЕ САЙТИВИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ РЕКЛАМНИК МАРКЕТИНГУ

Я знаю, що це велика інвестиція, особливо якщо ти не багатий. Я не багатий, але я купив тематичний пакет StudioPress і Zigzagpress і використовував їх для створення кількох веб-сайтів як для себе, так і для клієнтів. Якщо у вас є якісь запитання щодо будь-якого з них, залиште мені коментар, і я буду радий відповісти на будь-які запитання. Інакше удачі вам!

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector