5 тематичних тем WordPress на відкритому повітрі (SEO-дружнє та мобільний адаптивний)

Теми WordPress на відкритому повітрі


Потрібна тема для WordPress на відкритому повітрі, яка реагує на мобільні пристрої та SEO-дружні?

Усі теми WordPress у цьому списку обидві. Перші 3 теми працюють на Рамка генезису який дає ваш сайт WordPress a сильна основа SEO наскрізь більша швидкість сайту, Підтримка HTML5, розмітка схеми для багаті фрагменти, і вони мають вбудовану безпеку. Genesis рекомендує Йоаст, засновник WordPress Метт Малленвег та керівник відділу спаму в Google, Метт Кеттс. Якщо цього недостатньо, щоб переконати вас у використанні – я не знаю, що таке. Числа 4-5 – це чуйні відкриті теми WordPress на темі TheoreForest з високою оцінкою.

пс. SiteGround був оцінений хостом №1 WordPress у програмі Опитування у Facebook взяті посадовою особою WordPress хостинг групи Facebook (вони були №1 в Опитування минулого року теж) і дістав мене <1-х разів завантаження з ідеальними 100% балами в GTmetrix і Піндгом. Якщо вам потрібен хостинг WordPress, завдяки якому ваша тема / веб-сайт швидко завантажуються, вони постійно займають перше місце нитка після нитка після нитка оскільки вони будуть мігрувати вас безкоштовно і більшість людей бачать приємно покращення часу завантаження. Я використовую їх напівприсвячений план який має в 4 рази більше серверні ресурси (коефіцієнт швидкості №1 на сайті).

@jm_cook @Skitzzo Я купив Genesis. АМ люди надсилали приклади тем років тому. Я відшкодував (подарунковій картці) особу AM, яка дала мені поради.

– Метт Кеттс (@mattcutts) 27 червня 2013 року

@bgardner тому що це змусить людей подумати, що я віддаю перевагу Буття перед іншими темами. О, чекайте, це насправді так;) – Joost de Valk (@yoast) 31 січня 2012 року

Ось вони…

1. Xtrail

xtrail

Xtrail – одна з тих тем на відкритому повітрі WordPress, яка підійде до будь-якого виду пригод на свіжому повітрі. Незалежно від того, ви починаєте туристичне агентство, туристичний блог чи інтернет-магазин, Xtrail покриває ваші потреби на свіжому повітрі. Дозвольте людям бронювати зустрічі із вбудованим плагіном бронювання, створювати події для відвідування людей або інтегрувати ваш сайт у WooCommerce за допомогою декількох клацань миші. І не забудьте націлити людей на ходу і з чуйним дизайном.

 • Тематичний ліс
 • Мобільний чуйний SEO оптимізований
 • 75 доларів

ОГЛЯД XTRAIL

2. Висота Про

тема висоти-ознаками-wordpress-тема

Висота Про – а Тема паралекса генезису який використовує зображення для створення відчуття глибини та вертикального дизайну. Ця тема була розроблена StudioPress і є досить унікальною, якщо ви шукаєте щось інше. Я знаю, що зображення не всі пов’язані із зовнішнім середовищем – але вміст все одно буде розміщено, тому наприкінці дня фотографії не мають значення.

 • StudioPress
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 99,95 дол. США (Включає Буття)

ПОГЛЯДУЙТЕ ALTITUDE PRO

3. Мисливець

Мисливець був розроблений Веб-кмітливий маркетинг який створює специфічні для галузі теми WordPress, вбудовані в рамки Genesis. Ця конкретна тема призначена для полювання на споряджників, путівників, таксидермістів або будь-кого, хто шукає професійний веб-сайт на відкритому повітрі. Він має 2 навігаційних меню, 3 варіанти кольорів, домашню сторінку з виджеткою, гнучкий ротатор, заклик до дій, цінові таблиці та галерею фотографій Youtube +. Це моя улюблена тема Інтернет-кмітливого маркетингу.

 • Веб-кмітливий маркетинг
 • Мобільний чуйний
 • $ 79,95 + Рамка генезису

ПОГЛЯД ОГЛЯДУ

4. Навігація Pro

навігація pro

Навігація Pro, побудована на популярній основі Genesis та принесена вам талановитою командою в StudioPress – це універсальна тематика на свіжому повітрі. Він створений для швидкого завантаження, щоб ваш сайт завжди був дуже швидким. І він оснащений чудовими функціями, такими як атомні блоки для зручного створення сайтів, сумісності WooCommerce, вбудованих цільових сторінок і цінових сторінок, і він навіть готовий до перекладу, щоб ваш вміст, пов’язаний з подорожами, міг охопити широку аудиторію.

 • StudioPress
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 129,95 дол. США (Включає Буття)
 • Деталі теми
 • Інструкції з установки: Ні
 • @studiopress

ПОГЛЯД НАВІГАЦІЇ PRO

5. Чорнило

Чорнило - тема історії WordPress

Чорнило – це тема на відкритому повітрі від ThemeForest, яка використовує макет повної ширини, щоб показати найкращі фотографії та вміст. Це наголошує на розповіді та відповідно до подробиці теми, Настільки легко налаштувати, що він не має варіантів тем, а натомість покладається на вбудований тематичний інструмент. Ознайомтеся з деталями теми, оскільки вона показує тону доступних варіантів.

 • $ 44
 • ТемаForest
 • Мобільний чуйний
 • 4,83 / 5 Рейтинг зірок

ОГЛЯД ІНФОРМАЦІЇ

Неможливо визначитися із зовнішньою темою?

Вся тема WordPress на відкритому повітрі означає, що вміст та стилістика мають зовнішній вигляд, проте це можна зробити з будь-яким типом WordPress лише за допомогою декількох налаштувань..

Зважаючи на це, якщо ви не знайшли в моєму списку тему, яка вам сподобалася, ви можете перевірити мій повний список Теми WordPress на основі генезису Які всі мобільні адаптовані, SEO-зручні, HTML5 та вбудовані в систему Genesis Framework. Я впевнений, що ти знайдеш приємну тему.

Якщо ви знайшли мій список корисним, будь ласка, поділіться. Я би вдячний за це :)

Ура!

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map