5 Тематика генезису для шкіл + університетів (всі мобільно реагують і вбудовані в систему генезису StudioPress)

Теми освіти генезису


Ці теми WordPress освіти вбудовані в Рамка генезису.

Усі теми є мобільний адаптивний + HTML5 і ви знайдете інструкції з налаштування, ціни та інші корисні ресурси в кожному описі теми. Я рекомендую використовувати StudioPress ‘ навчальні посібники і Плагіни Genesis, оскільки більшість демонстрацій демонструють багато плагінів, які ви можете знайти на StudioPress.

Там є лише декілька тем на тему освіти в Бутті, але ви завжди можете поміняти вміст на іншу тему і замінити її своєю – в цьому і полягає вся суть шаблону. Якщо ви купуєте освіту Pro у StudioPress, то до вашої покупки входить Genesis Framework (99,95 долара). Для всіх інших тем освіти вам потрібно буде придбання Genesis окремо за $ 59,95. Тут інструкції з встановлення теми як тільки ви вибрали тему.

пс. SiteGround був оцінений хостом №1 WordPress у програмі Опитування у Facebook взяті посадовою особою WordPress хостинг групи Facebook (вони були №1 в Опитування минулого року теж) і дістав мене <1-х разів завантаження з ідеальними 100% балами в GTmetrix і Піндгом. Якщо вам потрібен хостинг WordPress, завдяки якому ваша тема / веб-сайт швидко завантажуються, вони постійно займають перше місце нитка після нитка після нитка оскільки вони будуть мігрувати вас безкоштовно і більшість людей бачать приємно покращення часу завантаження. Я використовую їх напівприсвячений план який має в 4 рази більше серверні ресурси (коефіцієнт швидкості №1 на сайті).

1. Освіта Pro

Тема освіти Pro StudioPress

Освіта Pro – тема №1 генезису для освітніх веб-сайтів. Він створений StudioPress (розробники Genesis), тому ви знаєте, що це законно, що стосується якості коду, оновлення тем, документації, підтримки та надійності. Його можна використовувати для установ, шкіл або будь-якого навчального сайту. До цього додається 6 кольорових стилів, 6 варіантів компонування та власне меню + фон. Це дуже настроювана тема – просто подивіться на приклади веб-сайтів нижче.

 • StudioPress
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 99,95 дол. США (Включає Буття)

ГОЛОВНЕ ОСВІТА PRO

2. Керолайн

Тема університету Керолайн

Каролайн створена для веб-сайтів з навчанням та навчальних програм. Він інтегрується з LearnDash система навчання, bbPress для форумів та BuddyPress для соціальних мереж. З цією темою ви можете очікувати хорошої підтримки та швидкого завантаження. Усі теми 9seeds поставляються із PSD, а також варіантами створення календарів подій, продажу онлайн-курсів і навіть створення онлайн-форуму. Загалом, це приємний вибір для тематики, присвяченої навчальній програмі чи навчальному закладу.

 • 9 насінин
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 79,95 дол. США щорічно + Рамка генезису

ОГЛЯД КАРОЛІНУ

3. Дебора

Тема PTA

Дебора – тема «Буття» для веб-сайтів PTA або шкільних округів. Він дотримується національних правил PTA щодо логотипу, кольорів та шрифтів. Він також заздалегідь розроблений для демонстрації календарів подій, програм, інформаційних бюлетенів, збору коштів, спонсорів і навіть має додатковий функціонал електронної комерції.

 • 9 насінин
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 69,95 дол. США щорічно + Рамка генезису

ПОГЛЯД ДЕБОРАХ

4. Деррік

Тема Дерріка Генеза LMS

Деррік розроблений для веб-сайтів LMS (система управління навчанням) та підтримує онлайн-програми навчання, членство та можливості продажу цифрових завантажень. Він також постачається зі створенням списку електронної пошти та декількома полями дзвінків до дій, хоча для цього ви завжди можете використовувати плагіни.

 • 9 насінин
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 79,95 дол. США щорічно + Рамка генезису

ОГЛЯД ДЕРРИК

5. Acedemy Pro

академія про

Academy Pro – ще одна тема StudioPress, побудована на основі Genesis Framework. Він підходить для творців онлайн-курсів, маркетологів навчального контенту та навіть сайтів для членства. І аудіо-, і відеовміст підтримуються на домашній сторінці, це сумісна WooCommerce, і є вбудовані шаблони цільових сторінок, які допоможуть вам надихнути. Він також готовий до перекладу, щоб ви могли задовольнити іноземних студентів та викладачів.

 • StudioPress
 • Мобільний адаптивний + HTML5
 • 129,95 дол. США (Включає Буття)

ПОГЛЯД АКАДЕМІЇ PRO

Переглянути ще теми генезису + ресурси

Залиште мені коментар, якщо у вас є запитання чи пропозиції щодо того, як краще покращити цей список, і якщо ви вважаєте його корисним, будь ласка, дайте йому поділитися. Я б дуже цінував це.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map