Огляд рамки генезису – навіщо використовувати тему WordPress на основі генезису (від StudioPress) – розумне, що потрібно зробити

Я не даю багато оцінок 5 зірок, але “Генезис” є винятком. Я щодня користуюся Genesis, коли працюю на власному веб-сайті WordPress (на цьому) та на клієнті. Я завжди рекомендую використовувати Тема WordPress на основі генезису через вбудований SEO, надійність, безпеку та інші функції. Я висвітлюю все це в моєму огляді Genesis Framework.


Ось чому Genesis заслуговує ідеального рейтингу 5 зірок …

Генезис використовується професіоналами

Генезис рекомендує засновник WordPress Метт Малленвег. Є ще двоє людей, які використовують Genesis, які не згадуються на веб-сайті StudioPress: Джоост Де Валк (із плагіна Yoast SEO) та Метт Куттс (голова спаму в Google). Якщо це рекомендують найкращі собаки в WordPress, Yoast та Google – це буде варте того.

Великий вибір тем WordPress на основі генезису

Ви можете отримати тему WordPress на основі генезису в будь-якому з цих магазинів. Мені подобається дотримуватися тем StudioPress, тому що саме вони створили Genesis Framework, але є кілька дійсно чудових сторонніх тем, які можна вибрати.

Фактична вбудована SEO

 • Легкий код означає швидше завантаження
 • Буття підтримує код schema.org (потрібна для багаті фрагменти)
 • Усі теми StudioPress були оптимізовані експертом з SEO Грегом Бозером
 • Більшість тем реагує на мобільні пристрої (добре для SEO)

Основна причина в темах Genesis є вбудований SEO, оскільки вони використовують легкий код. Це робить ваш сайт швидшим завантаженням (швидкість сайту – фактор ранжування в Google). Генезис теж не захаращений непотрібними варіантами, що часто може спричинити повільний час завантаження.

Існує вбудовані налаштування SEO для Genesis, проте я рекомендую використовувати Плагін Yoast SEO щоб змінити ці налаштування в основному через те, що Yoast включає в себе a функція аналізу контенту.

Дивовижна спільнота & Підтримка

Ви знаєте, як є онлайн безкоштовних навчальних посібників WordPress в Інтернеті? Аналогічна річ і з Буттям.

StudioPress надає документацію до кожної теми, щоб допомогти розпочати роботу, і вони публікують оновлення в соціальних мережах щодо тем, пов’язаних із Буттям. Є також сторонні соціальні групи, які допомагають один одному. І якщо вам потрібно найняти розробника, який допоможе вам налаштувати тему, ось список StudioPress рекомендував розробників Genesis.

Правильна кількість вбудованих функцій

 • Кілька макетів сторінок
 • Спеціальні віджети
 • Спеціальний заголовок
 • Користувальницький фон
 • Шаблон на повну ширину
 • Варіанти теми

Деякі теми WordPress поставляються з безліччю вбудованих функцій. Хоча вони спочатку можуть бути привабливими, вони також відомі тим, що сповільнюють веб-сайт.

Genesis включає лише функції, необхідні для створення веб-сайту, який вони називають своїм “легким кодом”. Все, що вам потрібно, це кілька макетів сторінок, віджетів та варіантів тем, щоб створити приємний сайт. Ви можете (і повинні) використовувати плагіни, якщо це необхідно. Прочитайте…

WordPress плагіни просто для тем генезису

Огляд моєї програми Genesis Framework, природно, включає плагіни WordPress, створені спеціально для тем WordPress на основі Genesis. Більшість із них мають дуже хороші оцінки.

Я б точно використовував деякі плагіни StudioPress. StudioPress відомий тим, що розробляє найкращі продукти, як теми, так і плагіни, тому вам не потрібно буде турбуватися про застарілість, розрив або розгубленість вашого веб-сайту..

Надійність & Довіра

Автоматичні оновлення Genesis

Зрештою, я не хочу турбуватися про те, чи є моя тема хорошим SEO, безпекою чи будь-якими речами, які повинна мати тема..

Я знаю, що Буття не тільки включає їх, але й оновлюється автоматично. Я знаю, що це мінімізує будь-які можливі проблеми з моїм сайтом. І я знаю, що команда в StudioPress знає, що вони роблять. Я просто хочу бути в хороших руках, щоб я міг вирішити те, в чому я хороший, і це саме те, що ви отримуєте, коли використовуєте Genesis Framework.

Душевний спокій найкраще.

Тепер ідіть і далі перегляньте теми WordPress на основі генезису тож ви можете витрачати менше часу на керування веб-сайтом і більше часу на його вирощуванні.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map