Огляд Zigzagpress: надійне місце для стильних тем генезису (багато із вбудованим портфоліо та короткими кодами)

03.06.2020
Теми WordPress 'Огляд Zigzagpress: надійне місце для стильних тем генезису (багато із вбудованим портфоліо та короткими кодами)
0 3 мин.

Тож ви, напевно, чули про це Зигзагпресс, відносно нове місце для отримання тем WordPress, побудованих у StudioPress ‘ Рамка генезису.


Створивши понад 10 веб-сайтів WordPress на базі Genesis, використовуючи теми Zigzagpress, я повинен сказати … вони досить ВІДОМО прості в роботі і більшість постачаються із вбудованим портфоліо з короткі коди. Це полегшить їх налаштування, що є дивним, особливо для тих, хто не хоче покладатися на плагіни, щоб додати портфелі, кнопки, стовпці, акордеони, команди та ін..

Оновлення: Оскільки Зігзагпрес ребрендингував, я отримував кілька повідомлень про те, що видаляв теми клієнтів і змушував їх викуповувати разом з повільною підтримкою. Мені все ще подобається дизайн їхніх тем і те, що вони вбудовані в систему Genesis Framework, але рекомендую дотримуватися студії StudioPress. Як філіал, мої конверсії знизилися до менше .5%, що означає набагато менше людей купують теми у Zigzagpress. Здається, їм потрібна краща підтримка та краще ставитися до своїх клієнтів та філій.

Коментар одного з моїх читачів:

“Zigzagpress: прекрасні демонстрації, застарілий сервіс і … не повернення коштів !
Я сам придбав тему «Vanish», яка виглядала дуже привабливо на демонстраційній версії. Не було доступно детального посібника користувача без оплати (посилання “документація” повертає сторінку теми), тому я не знав багато про її налаштування. Я зробив помилку, щоб придбати її, і… яке розчарування, коли я встановив тему !

Жодних здерев’янілих ділянок на головній сторінці, загалом дуже мало здерев’янілих областей, помилок, які я відтворив на кількох хостингах (PHP5.6 та 7.1)… Загалом, вихідний період датується декількома роками тому і, здається, не підтримувався, так що він нестабільний і не відповідає сучасним концепціям дизайну WordPress.

Тому я зв’язався із службою підтримки клієнтів, щоб отримати відшкодування, посилаючись на всі ці аргументи. Вгадай що ? Після того, як попросили мене відкрити квиток (божевільний за щойно придбаний товар) і постійно уникаючи теми повернення коштів, вони просто перестали відповідати мені, поки два тижні після цього я погрожував їм розкрити свій досвід. Вони одразу відповіли, що не буде повернено коштів, а лише обмін на іншу тему Zigzagpress. Висновок: я втратив 45 доларів, і сподіваюся, що інші розчаровані користувачі зроблять себе почутими, так що ця компанія не продовжує вводити в оману своїх клієнтів таким чином. “

На даний момент Zigzagpress має 25 тематичних категорій Genesis, які ВСЕ мобільно реагують та підтримуються основними браузерами. Більшість призначені для бізнесу / блогів, але у них є пара журнал, електронна комерція, і паралакс теми. Деякі з них створені спеціально для фотографи.

Чому я написав цей відгук?

Я написав цю рецензію на Zigzagpress на основі свого досвіду використання їх тем для розробки веб-сайтів як для себе, так і для клієнтів. я використав Престиж, Обережність, Виставковий зал і Дзен. Ось декілька ключових моментів, і чому я вважаю, що теми генезису Zigzagpress – це надійний вибір.

Вбудований портфоліо для більшості тем (із кількома макетами)

Ось портфоліо на Тема уважності що є одним із моїх улюблених. Він постачається з фільтрами та категоріями для сортування та декількома макетами портфоліо (2, 3 та 4 стовпчики)…

макетів-zigzagpress-портфоліо

Попередньо стилізовані шорт-коди = Додати елементи без коду

Багато тем Zigzagpress поставляються з масивом короткі коди які дозволяють швидко та легко налаштувати сторінки / публікації з різним типом вмісту.

Перевага перед наявністю цих вбудованих у тему те, що їх CSS-стайлінг заздалегідь розроблений, щоб відповідати кольору та стилю теми. Плагін для короткого коду буде працювати, але він потребує налаштування CSS, якщо ви хочете, щоб він відповідав вашій темі. Вбудований штрихкоди просто простіше.

Короткі шрифти, наведені нижче, також з теми Вважливості …

зигзагпресс-шортики

Кнопки

кнопки зигзагпресс

Заклик до дії

зигзагпрес-заклик до дії

Клієнти

zigzagpress-клієнти-штрихкоди

Стовпці

макети зигзагпресс-стовпчиків

Списки

зигзагпрес-список-короткий код

Скриньки повідомлень

зигзагпресс-повідомлення-скриньки

Макети блогу

макети зигзагпрес-блогу

Коробки обслуговування

зигзагпрес-сервісні коробки

Повзунок

zigzagpress-slider-штрихкод

Акордеони, перемикачі, вкладки

зигзагпрес-гармошки-вкладки

Коробки команди

zigzagpress-team-box

Відгуки

зигзагпресс-відгуки

Більшість тем Zigzagpress мають кілька макетів домашньої сторінки

Теми Zigzagpress поставляються з декількома макетами, деякі більше, ніж інші. Престиж має 9 макетів домашніх сторінок, 3 макети сторінки (наприклад, бічна панель праворуч), 2 макети блогу та 3 макети портфоліо. Якщо ви шукаєте ще більше, ознайомтесь із безкоштовною Додаткові плагіни для макета генезису.

Макети теми престижа

Настроювання теми (до і після)

Завжди допомагає побачити, як виглядає демонстрація до та після її налаштування. Це веб-сайт WordPress, для якого я розроблений Legal Runners Inc. за допомогою Тема дзен від Zigzagpress.

Перед налаштуванням теми

Тема дзен - зигзагпрес

Після налаштування теми

Тема дзен-зигзагпрес після налаштування

Ти можеш відвідайте веб-сайт щоб побачити різні сторінки та стилі, якими я користувався – просто для того, щоб дати вам уявлення про те, як виглядає тема під час її налаштування. Час завантаження сторінки приблизно на 2,2 секунди, що добре, але його можна зменшити ще більше, якщо плагіни були перероблені.

Варіанти теми: Внутрішній вигляд

Багато тем Zigzagpress поставляються разом параметри теми які дозволяють налаштувати конкретні елементи свого сайту без редагування коду. Вони не завжди однакові для кожної теми, але ось варіанти тем, які поставляються із Zigzagpress ” Тема шоуруму:

Домашні налаштування

Параметри теми Zigzagpress Showroom

Налаштування зовнішності

Параметри зовнішнього вигляду шоу-руму

Налаштування слайд-шоу

Параметри слайд-шоу Showroom Zigzagpress

Налаштування нижнього колонтитулу

Параметри нижнього колонтитулу шоуруму

Мої топ 5 улюблених тем Zigzagpress

Обережність – та сама тема, що була представлена ​​у моєму огляді Zigzagpress. Це багатоцільова тема з великою кількістю опцій, шорткодів, макетів домашніх сторінок, макетів підсторінок та декількох макетів портфоліо. Я раніше використовував Обережність і дуже рекомендую цю тему.

Обережність Тема

Престиж – багатоцільова тема з такою ж кількістю функцій, як і Зважливість. У навігаційному меню є невеликі шматочки тексту під кожним, що дає йому приємний штрих.

Престиж SEO оптимізована тема WordPress

Галерея – теми на основі фото в основному для фотографів.

Тема фотографії галереї генезису

Нео – ще одна багатоцільова тема.

Неогенезисна тема дитини

Біжу – ще одна багатоцільова тема, але я бачив, як багато фотографів використовують це.

Тема дитини Генезис Біжу

Ціноутворення

Ціноутворення на тему Zigzagpress

Я рекомендую або придбати одну тему за 49 доларів, або отримати назавжди членство за 349 доларів, що включає всі теми Zigzagpress, оновлення за весь час життя + підтримка преміум-класу та всі майбутні теми від Zigzagpress. Це одна з вершин Тематичні пакети WordPress Я виявив, що тим більше, що зараз в StudioPress стягується плата. Майте на увазі, що вам потрібно буде придбати Рамка генезису поверх вашої теми. Загальна вартість повинна скласти близько 110 доларів, що приблизно в середньому при закупівлі теми Genesis з рамкою.

Висновок

Я люблю працювати з темами Zigzagpress і продовжую рекомендувати їх своїм клієнтам та читачам блогу. Вони, безумовно, в моїх кращих 2 магазинах тем. Їх теми чисті, шорт-коди змушують проектувати їх вітерцем, і вони не мають такого коробкового вигляду, як деякі теми Буття. Zigzagpress та Genesis Framework – це виграшна комбінація.

Переглянути теми Zigzagpress

Ну, що ти думаєш? Чи використовували ви якісь теми із Zigzagpress і що вам подобається чи не подобається в них? Якщо у вас є запитання чи відгуки про мій відгук про Zigzagpress або вам потрібна допомога в пошуку приємної теми Genesis, залиште мені рядок у коментарях.

Ура,

Підпис Тома

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector