3 najlepšie balíčky tém témy Genesis (známe tiež ako balíčky vývojárov), kde môžete zakúpiť zľavu viacerých tém za zľavu

03.06.2020
Темы WordPress '3 najlepšie balíčky tém témy Genesis (známe tiež ako balíčky vývojárov), kde môžete zakúpiť zľavu viacerých tém za zľavu
0 6 мин.

Téma balíka WordPress je súbor tém so zľavou a pre internet existujú iba 4 Genesis Framework. sú StudioPress, Zigzagpress, Webový dôvtipný marketing, a themed.


Sú to všetky jednorazové poplatky s výnimkou StudioPress, ktorý nedávno zmenil svoje ceny na 499,95 USD plus opakujúci sa poplatok vo výške 99,95 $ ročne. Webový marketingový marketing je všetky témy špecifické pre dané odvetvie a tematický balík Zigzagpress sa dodáva s doživotnou podporou (zatiaľ čo iné nie). Toto sú druhy dôležitých podrobností, ktoré s vami budem zdieľať v tomto zozname. Dúfam, že si to užiješ!

Áno, používal som pridružené odkazy. Uisťujeme vás, že idú priamo do spoločnosti Navient na študentské pôžičky (ďakujem). Dúfajme však, že tento zoznam vám pomôže nájsť tematický balíček Genesis, pretože som strávil veľa času skúmaním a zostavovaním tohto zoznamu. Tu sú…

1. Balíček všetkých tém pre StudioPress Pro Plus

Balíček programov StudioPress Pro Plugin pre všetky témy

StudioPress postavil program Genesis Framework, takže viete, že jeho témy sú spoľahlivý a dobre kódované. Získate tiež všetky témy tretích strán uvedené na serveri StudioPress, ktoré prechádzajú testovaním kvality. Väčšina tém aplikácie StudioPress sa dodáva pokyny na nastavenie a ich podpora je solídna (hlavný pokles pre iné tematické obchody Genesis). Sú na prvom mieste, kde dostanú podriadené témy Genesis, čo je samo osebe obrovská výhoda (ak staviate weby Genesis pre klientov, je pravdepodobné, že budú chcieť použiť tému StudioPress). Ich témy sa tiež často aktualizujú a StudioPress je aktívny v populárnej podobe Skupina Genesis WP Facebook. Webová stránka StudioPress je načítaná tutoriály ako aj Genesis pluginy. Toto je len niekoľko výhod pri výbere StudioPress, takže ak môžete získať viac ako 99,95 dolárov opakujúci sa poplatok, mali by byť prvým výberom.

 • 499,95 dolárov + 99,95 dolárov ročne
 • Prístup k témam tretích strán
 • Prístup k témam, aktualizáciám, podpore
 • Väčšina tém je responzívna + HTML5
 • Čistý kód, ľahký a rýchly čas načítania
 • 30-dňová politika vrátenia platby

ZOBRAZIŤ ŠTUDIOPRESS PRO PLUS BALTE VŠETKY TÉMY BALENIE

2. Zigzagpress Forever Členstvo

Zigzagpress Theme Pack

Zigzagpress je zbierka 31+ detských motívov Genesis s členom Forever Membership, ktorý predstavuje jednorazový poplatok 349 dolárov. Témy Zigzagpress sú super pekné (témy StudioPress sú ľahké a minimálne, zatiaľ čo témy Zigzagpress sú štylizované pomocou krátkych kódov, portfólií, a ďalšie funkcie. Aj keď sa na to môžete spoľahnúť na doplnky, prvky Zigzagpress sú predinštalované tak, aby sa zhodovali s fontmi, farbami a štýlom témy (čo je oveľa jednoduchšie prispôsobiť). Použil som Prestige, Mindfulness, Drone, Zen a Showroom. So všetkými ste jednoducho pracovali, takže ak ste novým používateľom Genesis, možno budete chcieť ísť s tematickým balíkom Zigzagpress Genesis. Zahŕňa všetky budúce témy. Jediná sťažnosť, ktorú mám, je, že niektoré témy môžu obsahovať preklepy a podpora môže byť podľa niektorých zákazníkov sporná.

 • 349 USD (raz)
 • Všetky témy reagujú na mobil
 • Prístup k témam, aktualizáciám, podpore
 • Viacero rozložení domovskej stránky
 • 30-dňová politika vrátenia platby

ZOBRAZIŤ ČLENSTVO ZIGZAGPRESS VŽDY

3. Vývojársky balík Web Savvy Marketing Developer

Témy geniálneho marketingu dôvtipného marketingu

Vytvorí sa webový marketingový dôvtip Priemysel-špecifické Genéza detské témy pre neziskové organizácie, psychológovia, zubní lekári, univerzity, realitné kancelárie, právnici, účtovníci, salóny a ďalšie priemyselné odvetvia. Majú tiež pár Témy Genesis WooCommerce. Obsah je možné kedykoľvek zameniť, ale niektorí ľudia majú radi, aby boli ich fotografie / rozloženia čo najbližšie k ich dokončeným webovým stránkam. Web Dôvtipný marketing je odporúčaný vývojár Genesis na webových stránkach StudioPress a má dobrú povesť v komunite Genesis. odporúča.

 • 299,99 dolárov (raz)
 • Pravidlá pre vrátenie platby: Žiadne vrátenie platby
 • Prístup k témam, aktualizáciám, podpore
 • Väčšina tém je responzívna + HTML5

ZOBRAZIŤ BALÍČ ROZVOJA WEBOVÝCH UDALOSTÍ MARKETINGU

Viem, že je to veľká investícia, najmä ak nie ste bohatí. Nie som bohatý, ale kúpil som si tematický balík StudioPress a Zigzagpress a použil som ich na vytváranie viacerých webových stránok pre seba aj pre klientov. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa niektorého z nich, zanechajte mi komentár a radi zodpovieme všetky otázky, ktoré môžem. Inak vám veľa šťastia!

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector