5 tém týkajúcich sa genézy pre školy a univerzity (všetky reagujú na mobil a sú zabudované v štúdiu Genesis Framework)

03.06.2020
Темы WordPress '5 tém týkajúcich sa genézy pre školy a univerzity (všetky reagujú na mobil a sú zabudované v štúdiu Genesis Framework)
0 5 мин.

Genesis Education Themes


Všetky tieto témy vzdelávania WordPress sú zabudované v systéme Windows Genesis Framework.

Všetky témy sú mobilné responzívne + HTML5 av každom popise témy nájdete pokyny na nastavenie, ceny a ďalšie užitočné zdroje. Odporúčam používať StudioPress ’ tutoriály a Genesis Pluginy, keďže väčšina ukážok predstavuje veľa doplnkov, ktoré nájdete na serveri StudioPress.

Existuje iba niekoľko tém týkajúcich sa výučby Genesis – vždy však môžete zameniť obsah inej témy a nahradiť ju vašou – to je celý bod šablóny. Ak si kúpite program Education Pro od spoločnosti StudioPress, súčasťou vášho nákupu je aj program Genesis Framework (99,95 USD). Pre všetky ostatné vzdelávacie témy musíte kúpiť Genesis samostatne za 59,95 dolárov. Tu sú návod na inštaláciu témy po výbere témy.

ps. SiteGround bol hodnotený ako hostiteľ WordPress # 1 v Prieskum na Facebooku prijaté úradníkom Hosting skupiny WordPress na Facebooku (boli # 1 v minulý prieskum ) a dostal ma <1s doba načítania s dokonalým 100% skóre v GTmetrix a Pindgom. Ak potrebujete hosting WordPress, vďaka ktorému sa vaše tému / web rýchlo načíta, sú neustále na prvom mieste závit po závit po závit pretože budú migrovať zdarma a väčšina ľudí to vidí pekne vylepšenia času načítania. Používam ich pološpecializovaný plán ktorý má 4x viac prostriedky servera (faktor rýchlosti stránky č. 1).

1. Vzdelávanie Pro

Vzdelanie Pro StudioPress Téma

Education Pro je téma 1 Genesis pre vzdelávacie webové stránky. Je postavená spoločnosťou StudioPress (vývojári Genesis), takže viete, že je legitímna, pokiaľ ide o kvalitu kódu, aktualizácie tém, dokumentáciu, podporu a spoľahlivosť. Môže byť použitý pre inštitúcie, školy alebo akékoľvek vzdelávacie stránky. K tomu sa dodáva 6 farebných štýlov, 6 možností rozloženia a vlastné menu + pozadie. Je to vysoko prispôsobiteľná téma – stačí sa pozrieť na príklady webových stránok nižšie.

 • StudioPress
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 99,95 USD (vrátane genézy)

ZOBRAZIŤ VZDELÁVANIE PRO

2. Caroline

Téma Univerzity Caroline

Caroline je určená pre webové stránky vzdelávacích a online vzdelávacích programov. Integruje sa do internetu LearnDash školiaci systém, bbPress pre fóra a BuddyPress pre sociálne siete. S touto témou môžete očakávať dobrú podporu a rýchle načítanie. Všetkých 9seed tém prichádza s PSD, ako aj s možnosťami vytvárania kalendárov udalostí, predaja online kurzov a dokonca aj vytvárania online fóra. Celkovo je to dobrá voľba pre tému PTA alebo vzdelávanie Genesis.

 • 9seeds
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 79,95 dolárov ročne + rámec genézy

ZOBRAZIŤ CAROLINE

3. Deborah

Téma Deborah Genesis PTA

Deborah je téma Genesis pre webové stránky PTA alebo školských štvrtí. Dodržiava národné pokyny PTA pre logo, farby a písma. Je tiež predpripravený na predvádzanie kalendárov udalostí, programov, spravodajcov, fundraiserov, sponzorov a dokonca má voliteľnú funkciu elektronického obchodu..

 • 9seeds
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 69,95 dolárov Ročný rámec + Genesis

ZOBRAZIŤ DEBORAH

4. Derrick

Téma Derrick Genesis LMS

Derrick je určený pre webové stránky LMS (Learning Management System) a podporuje online školiace programy, možnosti členstva a predaja digitálneho sťahovania. Je tiež dodávaný s nástrojom na vytváranie zoznamov e-mailov a viacnásobnými výzvami na akciu, aj keď na to môžete vždy použiť doplnky.

 • 9seeds
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 79,95 dolárov ročne + rámec genézy

ZOBRAZIŤ DERRICK

5. Acedemy Pro

akadémia pro

Academy Pro je ďalšia téma StudioPress postavená na platforme Genesis Framework. Je vhodný pre tvorcov kurzov online, obchodníkov so vzdelávacím obsahom a dokonca aj pre členské weby. Zvukový aj obrazový obsah je na domovskej stránke podporovaný, je kompatibilný s WooCommerce a existujú vstavané šablóny vstupných stránok, ktoré vás môžu inšpirovať. Je tiež pripravený preklad, takže sa môžete postarať o medzinárodných študentov a pedagógov.

 • StudioPress
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 129,95 USD (vrátane genézy)

ZOBRAZIŤ ACADEMY PRO

Prejdite si ďalšie témy Genesis + Resources

Ak máte nejaké otázky alebo návrhy, ako vylepšiť tento zoznam, zanechajte mi komentár. Ak sa vám zdá, že je tento zoznam užitočný, podeľte sa oň s nami. Naozaj by som si toho vážil.

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector