5 vonkajších motívov WordPress (SEO-Friendly + Mobile Responsive)

03.06.2020
Темы WordPress '5 vonkajších motívov WordPress (SEO-Friendly + Mobile Responsive)
0 6 мин.

Vonkajšie motívy WordPress


Potrebujete vonkajšiu tému WordPress, ktorá je prispôsobivá pre mobilné zariadenia a SEO-friendly?

Všetky témy WordPress v tomto zozname sú obidve. Prvé 3 témy sú poháňané Genesis Framework čo dáva vašej stránke WordPress a silná nadácia SEO skrz vyššia rýchlosť webu, Podpora HTML5, označenie schémy pre bohaté úryvky, a majú zabudovanú bezpečnosť. Genesis odporúča Yoast, zakladateľ WordPress Matt Mullenweg a vedúci spamu v spoločnosti Google Matt Cutts. Ak to nestačí na to, aby som vás presvedčil, aby ste ho použili – neviem, čo to je. Čísla 4-5 sú responzívne vonkajšie WordPress témy na ThemeForest s vysokým hodnotením.

ps. SiteGround bol hodnotený ako hostiteľ WordPress # 1 v Prieskum na Facebooku prijaté úradníkom Hosting skupiny WordPress na Facebooku (boli # 1 v minulý prieskum ) a dostal ma <1s doba načítania s dokonalým 100% skóre v GTmetrix a Pindgom. Ak potrebujete hosting WordPress, vďaka ktorému sa vaše tému / web rýchlo načíta, sú neustále na prvom mieste závit po závit po závit pretože budú migrovať zdarma a väčšina ľudí to vidí pekne vylepšenia času načítania. Používam ich pološpecializovaný plán ktorý má 4x viac prostriedky servera (faktor rýchlosti stránky č. 1).

@jm_cook @Skitzzo Kúpil som si Genesis. AM ľudia poslali pred príkladmi témy pred rokmi. Vrátil som (darčeková karta) osobe AM, ktorá mi poskytla radu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. júna 2013

@bgardner pretože núti ľudí myslieť si, že dávam prednosť Genesis pred inými tematickými rámcami. Počkajte, to je skutočne pravda;) – Joost de Valk (@yoast) 31. januára 2012

Tu sú…

1. Xtrail

Xtrail

Xtrail je jednou z tých vonkajších WordPress tém, ktoré sa hodia pre akékoľvek vonkajšie dobrodružstvo. Či už začínate cestovnú kanceláriu, cestovný blog alebo internetový obchod, Xtrail pokrýva vaše vonkajšie potreby. Umožnite ľuďom rezervovať schôdzky pomocou zabudovaného rezervačného doplnku, vytvárať udalosti pre ľudí, ktorých sa chcete zúčastniť, alebo integrovať svoje stránky do služby WooCommerce pomocou niekoľkých kliknutí. A nezabudnite zacieliť aj na ľudí pomocou responzívneho dizajnu.

 • Themeforest
 • Optimalizovaná optimalizácia SEO pre mobilné zariadenia
 • $ 75

ZOBRAZIŤ XTRAIL

2. Nadmorská výška Pro

nadmorská výška vybavený-WordPress-theme

Altitude Pro je a Genesis paralaxy téma ktorý používa obrázky na vytvorenie pocitu hĺbky a zvislého dizajnu. Túto tému vyvinula spoločnosť StudioPress a je celkom jedinečná, ak hľadáte niečo iné. Viem, že obrázky nesúvisia s okolitým prostredím – obsah sa napriek tomu vymení, takže na konci dňa na fotografiách nezáleží.

 • StudioPress
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 99,95 USD (vrátane genézy)

ZOBRAZIŤ ALTITUDE PRO

3. Hunter

Hunter bol vyvinutý spoločnosťou Webový dôvtipný marketing ktorý vytvára odvetvovo špecifické témy WordPress zabudované v rámci Genesis Framework. Táto konkrétna téma je určená pre poľovníckych výrobcov, sprievodcov, taxidermistov alebo kohokoľvek, kto hľadá profesionálnu webovú stránku pre vonkajšie použitie. Obsahuje 2 navigačné ponuky, 3 farebné možnosti, widgetovanú domovskú stránku, flexibilný rotátor, výzvu na akciu, cenové tabuľky a fotogalériu Youtube +. Toto je moja obľúbená téma Web Savvy Marketing.

 • Webový dôvtipný marketing
 • Mobilná responzívna
 • 79,95 dolárov + Genesis Framework

ZOBRAZIŤ HUNTER

4. Navigácia Pro

navigácia pro

Navigácia Pro, postavená na populárnom rámci Genesis a prinesená vám talentovaným tímom v štúdiu StudioPress, je univerzálnou vonkajšou témou. Je navrhnutý tak, aby sa rýchlo načítaval, takže vaše stránky sa vždy vykresľujú naozaj rýchlo. A prichádza s vynikajúcimi funkciami, ako sú atómové bloky, ktoré uľahčujú vytváranie stránok, kompatibilitu s WooCommerce, vstavané vstupné a cenové stránky a je dokonca pripravený na preklad, takže váš obsah súvisiaci s cestovaním môže osloviť širšie publikum.

 • StudioPress
 • Mobilná responzívna + HTML5
 • 129,95 USD (vrátane genézy)

ZOBRAZIŤ NAVIGÁCIU PRO

5. Ink

Atrament - WordPress Story Theme

Atrament je vonkajšia téma od ThemeForest, ktorá používa rozloženie šírky pásma na predstavenie vašich najlepších fotografií a obsahu. Zdôrazňuje rozprávanie príbehov a podľa podrobnosti témy, je tak ľahké ju prispôsobiť, že nemá možnosti motívu, ale namiesto toho sa opiera o vstavaný prispôsobovač tém. Prezrite si podrobnosti témy, pretože vám zobrazuje veľa dostupných možností.

 • $ 44
 • ThemeForest
 • Mobilná responzívna
 • 4,83 / 5 Hodnotenie hviezdičkami

ZOBRAZIŤ INK

Nemožno sa rozhodnúť o vonkajšej téme?

Celá vonkajšia téma WordPress znamená, že obsah a štýl má vzhľad v exteriéri, ale to sa dá urobiť pomocou ľubovoľného typu témy WordPress s niekoľkými vylepšeniami..

Ak ste v mojom zozname nenašli tému, ktorá sa vám páči, môžete vyskúšať celý môj zoznam Témy WordPress založené na genéze ktoré sú všetky citlivé na mobilný telefón, prispôsobivé pre SEO, HTML5 a sú zabudované do Genesis Framework. Určite nájdete peknú tému.

Ak sa vám môj zoznam zdá byť užitočný, podeľte sa oň. Ocenil by som, že 🙂

na zdravie!

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector