Genesis Framework Review – Prečo používať tému WordPress poháňané genézou (od StudioPress), je inteligentná vec urobiť

03.06.2020
Темы WordPress 'Genesis Framework Review – Prečo používať tému WordPress poháňané genézou (od StudioPress), je inteligentná vec urobiť
0 6 мин.

Neposkytujem veľa 5 hviezdičiek, ale rámec Genesis je výnimkou. Genesis používam každý deň, keď pracujem na svojom vlastnom webe WordPress (tomto) a na serveri môjho klienta. Vždy odporúčam používať Genesis-poháňal WordPress tému vďaka integrovanému SEO, spoľahlivosti, bezpečnosti a ďalším funkciám. Všetky tieto informácie pokrývam moje preskúmanie rámca Genesis.


Preto si Genesis zaslúži dokonalé hodnotenie 5 hviezdičiek …

Genézu používajú profíci

Genézu odporúča zakladateľ WordPressu, Matt Mullenweg. Používajú Genesis dvaja ďalší ľudia, ktorí nie sú uvedení na webových stránkach StudioPress: Joost De Valk (z doplnku Yoast SEO) a Matt Cutts (vedúci spamu v spoločnosti Google). Ak to odporúčajú najlepší psi na stránkach WordPress, Yoast a Google – oplatí sa to.

Veľký výber tém WordPress založených na genéze

Tému WordPress založenú na genéze môžete získať z ktoréhokoľvek z týchto obchodov s témami. Rád sa pridržiavam motívov StudioPress, pretože sú to tí, ktorí zostavili rámec Genesis, ale je tu niekoľko skutočne pekných tém od tretích strán..

Skutočné zabudované SEO

 • Ľahký kód znamená rýchlejšie načítanie
 • Genesis podporuje schema.org kód (potrebné pre bohaté úryvky)
 • Všetky témy StudioPress boli optimalizované expertom na SEO Gregom Boserom
 • Väčšina tém reaguje na mobily (dobré pre SEO)

Hlavným dôvodom zabudovaných tém Genesis je to, že používajú ľahký kód. Vďaka tomu sa načítanie vášho webu zrýchli (rýchlosť stránok je v Google hodnotiacim faktorom). Genesis nie je preplnená ani zbytočnými možnosťami, ktoré môžu často spôsobiť pomalé časy načítania.

Existujú vstavané nastavenia SEO pre Genesis, ale odporúčam používať Váš doplnok SEO na prepísanie týchto nastavení hlavne preto, že obsahuje: funkcia na analýzu obsahu.

úžasné Community & podpora

Viete, ako existuje veľa bezplatných kurzov WordPress online? Podobné s Genesis.

StudioPress poskytuje dokumentáciu pre každú tému, ktorá vám pomôže začať, a zverejňuje aktualizácie na sociálnych sieťach o témach týkajúcich sa Genesis. Existujú aj skupiny sociálnych médií tretích strán, ktoré si navzájom pomáhajú. Ak potrebujete najať vývojára, ktorý vám pomôže prispôsobiť si tému, tu je zoznam Vývojári odporúčaní StudioPress od vývojárov Genesis.

Správne množstvo zabudovaných funkcií

 • Rozloženie viacerých stránok
 • Vlastné miniaplikácie
 • Vlastná hlavička
 • Vlastné pozadie
 • Šablóna s plnou šírkou
 • Možnosti témy

Niektoré témy WordPress majú veľa zabudovaných funkcií. Aj keď tieto môžu byť na prvý pohľad príťažlivé, sú tiež známe tým, že spomaľujú web.

Genesis obsahuje iba funkcie, ktoré sú potrebné na navrhovanie webových stránok, ktoré označujú ako „ľahký kód“. Potrebujete iba niekoľko rozložení stránky, widgety a možnosti motívov na vytvorenie pekného webu. V prípade potreby môžete (a mali by ste) používať doplnky. Pokračujte v čítaní …

Doplnky WordPress len pre témy Genesis

Recenzia rámca My Genesis Framework prirodzene obsahuje doplnky WordPress špeciálne vytvorené pre témy WordPress poháňané programom Genesis. Väčšina z nich má veľmi dobré hodnotenie.

Určite by som použil niektoré doplnky StudioPress. Aplikácia StudioPress je známa vývojom špičkových produktov, tém aj doplnkov, takže by ste sa nemali obávať, že sa doplnok stane zastaraným, nefunkčným alebo neusporiadaným s vašimi stránkami..

Spoľahlivosť & dôvera

Genesis Automatické aktualizácie

Na konci dňa sa už nechcem obávať, či má moja téma dobrý SEO, zabezpečenie alebo niečo z toho, čo by mala mať téma.

Viem, že Genesis ich nezahŕňa, ale automaticky sa aktualizuje. Viem, že sa tým minimalizujú potenciálne problémy s mojou stránkou. A viem, že tím v spoločnosti StudioPress vie, čo robia. Chcem len byť v dobrých rukách, aby som mohol zvládnuť to, v čom som dobrý, a to je presne to, čo získate, keď použijete rámec Genesis.

Pokoj na duši je najlepší.

Teraz choďte do toho a Prezerajte si témy WordPress založené na genéze takže môžete tráviť menej času prevádzkou svojich webových stránok a viac času ich rozširovaním.

na zdravie,

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector