Recenzia Zigzagpress: solídne miesto pre štýlové témy genézy (mnohé so zabudovaným portfóliom a krátkymi kódmi)

03.06.2020
Темы WordPress 'Recenzia Zigzagpress: solídne miesto pre štýlové témy genézy (mnohé so zabudovaným portfóliom a krátkymi kódmi)
0 5 мин.

Asi ste už o tom počuli Zigzagpress, relatívne nové miesto na vytváranie tém WordPress zabudovaných v štúdiu StudioPress “ Genesis Framework.


Po vytvorení viac ako 10 webových stránok založených na technológii WordPress založených na technológii Genesis s použitím motívov Zigzagpress, musím povedať … že ich práca je QUITE jednoduchá a väčšina prichádza so vstavaným portfóliom s shortcodes. To im môže uľahčiť prispôsobenie, čo je úžasné najmä pre tých, ktorí sa nechcú spoliehať na doplnky, aby pridávali portfóliá, tlačidlá, stĺpce, akordeóny, tímové schránky a tak ďalej.

aktualizovať: Od uvedenia značky Zigzagpress na trh som dostal viacero správ o tom, ako odstránili témy zákazníkov a prinútili ich ich spätný nákup, spolu s pomalou podporou. Stále milujem dizajn svojich tém a skutočnosť, že sú vytvorené v rámci Genesis Framework, ale odporúčam držať sa aplikácie StudioPress. Ako pridružená spoločnosť klesla moja konverzia na menej ako 0,5%, čo znamená, že oveľa menej ľudí nakupuje témy od spoločnosti Zigzagpress. Zdá sa, že potrebujú lepšiu podporu a lepšie zaobchádzajú so svojimi zákazníkmi a pridruženými spoločnosťami.

Komentár od jedného z mojich čitateľov:

„Zigzagpress: prekrásne ukážky, zastaralý backend a … bez náhrady !
Sám som si kúpil tému „Vanish“, ktorá na demo vyzerala veľmi príťažlivo. Neexistovala žiadna podrobná používateľská príručka bez platenia (odkaz „dokumentácia“ odošle späť stránku témy), takže som veľa nevedel o jej konfigurácii. Pri kúpe som urobil chybu a … aké sklamanie pri inštalácii témy !

Na prednej stránke nie sú žiadne rozšírené oblasti, celkovo veľmi málo rozšírených oblastí, chyby, ktoré som reprodukoval na niekoľkých hostiteľoch (PHP5.6 a 7.1) … Celkovo sa backend datuje pred niekoľkými rokmi a zdá sa, že sa neudržal, takže je nestabilný a nie je v súlade s dnešnými koncepciami dizajnu WordPress.

Preto som sa obrátil na zákaznícku podporu a požiadal som o vrátenie všetkých týchto argumentov. Hádaj čo ? Potom, čo ma požiadali, aby som otvoril lístok (blázon do práve zakúpeného produktu) a neustále sa vyhýbali téme vrátenia peňazí, jednoducho prestali odpovedať, až o dva týždne potom som im vyhrážal, aby mi oznámili svoje skúsenosti. Okamžite odpovedali, že nebude poskytnutá žiadna náhrada, iba výmena za inú tému Zigzagpress. Záver: Stratil som 45 dolárov a dúfam, že ostatní sklamaní používatelia sa ozvú, takže táto spoločnosť nebude naďalej zavádzať svojich zákazníkov týmto spôsobom. “

Zigzagpress má v súčasnosti 25+ tém Genesis, ktoré VŠETKY mobilné prehliadače reagujú a podporujú hlavné prehliadače. Väčšina z nich je určená pre firmy / blogy, ale majú pár časopis, eCommerce, a paralaxy témy. Niektoré z nich sú navrhnuté špeciálne pre fotografi.

Prečo som napísal túto recenziu?

Túto recenziu v službe Zigzagpress som napísal na základe svojich skúseností s použitím svojich tém na vývoj webových stránok pre seba aj pre klientov. použil som prestíž, všímavosť, showroom a Zen. Tu sú niektoré kľúčové vrcholy a prečo si myslím, že témy genézy Zigzagpressu sú solídnou voľbou.

Vstavané portfólio pre väčšinu tém (s viacerými rozloženiami)

Tu je portfólio na internete Téma všímavosti čo je jedna z mojich obľúbených. Dodáva sa s filtrami a kategóriami na triedenie a viacerými rozloženiami portfólia (2, 3 a 4 stĺpce)…

zigzagpress-portfólio-nákresy

Predvolené skratky = Pridanie prvkov bez kódu

Mnoho motívov Zigzagpress prichádza s celým radom shortcodes ktoré vám umožňujú rýchlo a ľahko prispôsobiť stránky / príspevky s rôznymi typmi obsahu.

Výhodou ich zabudovania do témy je, že ich Štýl CSS je vopred navrhnutý tak, aby zodpovedal farbe a štýlu témy. Doplnok s krátkym kódom bude fungovať, bude však vyžadovať prispôsobenie CSS, ak chcete, aby sa zhodovalo s vaším motívom. Zabudovanie krátkych kódov je jednoduchšie.

Kódy nižšie uvedené sú tiež z témy Všímavosť…

zigzagpress-shortcodes

tlačidla

zigzagpress-tlačidlá

Výzva do akcie

zigzagpress-call-to-akcia

klienti

zigzagpress klienti-shortcodes

stĺpce

zigzagpress-column-rozvrhnutie

zoznamy

zigzagpress-list-skrátený

Oznamovacie boxy

zigzagpress oznámením-boxy

Rozloženie blogu

zigzagpress-blog-rozvrhnutie

Servisné boxy

zigzagpress-service-boxy

slider

zigzagpress-slider-skrátený

Akordeóny, prepínače, karty

zigzagpress-Harmonika-tabs

Tímové boxy

zigzagpress-team-boxy

Ohlasy

zigzagpress-referencie

Väčšina motívov typu Zigzagpress má viacero rozložení domovskej stránky

Témy Zigzagpress sa dodávajú s viacerými rozloženiami, niektoré viac ako iné. Prestige je dodávaný s 9 rozloženiami domovskej stránky, 3 rozloženiami stránok (napr. Bočný panel vpravo), 2 rozloženiami blogov a 3 rozloženiami portfólia. Ak hľadáte ešte viac, vyskúšajte zadarmo Doplnok doplnku Genesis Layout Extras.

Prestige Téma rozloženia

Prispôsobenie témy (pred a po)

Vždy pomáha vidieť, ako vyzerá ukážka pred a po prispôsobení. Toto je stránka WordPress, ktorú som vyvinul Legal Runners Inc. pomocou Zen téma od Zigzagpress.

Pred prispôsobením témy

Zen - Zigzagpress Téma

Po úprave témy

Zen Zigzagpress Téma po prispôsobení

Môžeš navštívte webovú stránku aby som videl rôzne stránky a štýly, ktoré som použil – len aby som ti dal predstavu o tom, ako vyzerá téma, keď je prispôsobená. Stránka má čas načítania stránky približne 2,2 sekundy, čo je dobré, ale v prípade vylepšenia doplnkov by sa dalo ešte viac skrátiť..

Možnosti témy: Pohľad dovnútra

Mnoho tém Zigzagpress prichádza s možnosti témy ktoré vám umožňujú prispôsobiť konkrétne prvky vašej stránky bez úpravy kódu. Nie sú vždy rovnaké pre každú tému, ale tu sú možnosti témy, ktoré sú súčasťou aplikácie Zigzagpress ‘. Téma ukážky:

Nastavenia domov

Showroom Zigzagpress Theme Options

Nastavenia vzhľadu

Možnosti vzhľadu ukážky Zigzagpress

Nastavenia prezentácie

Možnosti prezentácie Zigzagpress Prezentácia

Nastavenia päty

Možnosti päty predvádzacej miestnosti Zigzagpress

Moje najobľúbenejšie 5 tém Zigzagpress

všímavosť – rovnaká téma predstavená v mojej recenzii Zigzagpress. Toto je viacúčelová téma s množstvom možností, krátkymi kódmi, rozložením domovskej stránky, rozložením podstránok a rozložením viacerých portfólií. Túto tému som už predtým použil a túto tému veľmi odporúčam.

Téma všímavosti

prestíž – viacúčelová téma s rovnakým počtom funkcií ako všímavosť. Navigačná ponuka má pod každým kúskom textu kúsky textu, čo jej dodáva pekný nádych.

Prestige SEO Friendly WordPress Téma

Galéria – témy založené na fotografiách hlavne pre fotografov.

Galéria Genesis Fotografie Téma

Neo – ďalšia viacúčelová téma.

Neo Genesis Child Theme

Bijou – ďalšie viacúčelové témy, ale videl som, ako to používa veľa fotografov.

Bijou Genesis Child Theme

stanovenie ceny

Ceny motívov Zigzagpress

Odporúčam kúpiť jednu tému za 49 dolárov alebo získať navždy členstvo za 349 dolárov, ktoré zahŕňajú všetky témy Zigzagpress, celoživotné aktualizácie + prémiovú podporu a všetky budúce témy od Zigzagpress. Toto je jeden z najlepších Balíčky tém WordPress Zistil som to najmä od doby, keď sa poplatky za štúdio StudioPress stále opakujú. Nezabudnite, že budete musieť kúpiť Genesis Framework v hornej časti témy. Celkové náklady by sa mali dostať okolo 110 dolárov, čo je približne priemerná cena pri kúpe témy Genesis v rámci.

záver

Milujem prácu s témami Zigzagpress a naďalej ich odporúčam svojim klientom a čitateľom blogov. Celkovo sú určite v mojich najlepších 2 tematických obchodoch. Ich témy sú čisté, vďaka krátkym kódom sú vánok a nemajú takú podobu ako niektoré témy Genesis. Zigzagpress a Genesis Framework sú výhernou kombináciou.

Zobraziť motívy Zigzagpress

Čo si myslíš? Použili ste nejaké témy od spoločnosti Zigzagpress a čo sa vám na nich páči alebo nepáči? Ak máte nejaké otázky alebo pripomienky týkajúce sa mojej recenzie na Zigzagpress, alebo potrebujete pomoc s hľadaním peknej témy Genesis, napíšte mi riadok do komentárov.

na zdravie,

Podpis Toma

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector