20 najlepších bezplatných blogov WordPress v roku 2019

Po nainštalovaní programu WordPress je ďalšou vecou, ​​ktorú si musíte nainštalovať dobrú tému WordPress, ktorá bude reagovať na všetky zariadenia (počítač, tablet a mobil), priateľská k SEO a samozrejme sa rýchlo načíta. Výber správnej témy WordPress je pomerne náročný, pretože v galérii tém WordPress je k dispozícii viac ako 10 000 bezplatných tém a výber správnej témy môže byť časovo náročný. Zozbierali sme teda niektoré z najlepších bezplatných tém blogov WordPress, ktoré sú dobre optimalizované na rýchlosť, priateľské k SEO a krásne vyzerajúce.


V tomto príspevku budeme zdieľať 20 najobľúbenejších bezplatných motívov blogu pre WordPress.

bezplatné motívy blogu WordPress

Najlepšie bezplatné WordPress Blog Témy

OceanWP

OceanWP

OceanWP je veľmi ľahký a plne prispôsobiteľný bezplatný motív blogu WordPress. Má viac ako 200 000 aktívnych inštalácií a jednu z najviac hodnotených tém WordPress.

S programom OceanWP môžete vytvárať rôzne typy webových stránok, ako napríklad blog, obchod, portfólio, výkladná skriňa WooCommerce a mnoho ďalších. Táto téma plne reaguje a načíta sa rýchlejšie na všetkých zariadeniach. Funguje dobre s najpopulárnejšími tvorcami stránok, ako sú Divi, Beaver Builder, SiteOrigin atď. Je plne responzívny a je pripravený na WooCommerce. Podporuje tiež jazyky RTL a môžete tiež používať svoje vlastné jazyky.

Môžete použiť ich bezplatné importné rozšírenie na odovzdanie svojho demonštračného obsahu na jednoduché vytváranie webových stránok. Funkčnosť môžete tiež rozšíriť pomocou prémiových rozšírení, ako sú Stick Anything, Cookie Notice, Fullscreen, kontextové prihlásenie, Sticky Footer, Elementor Widgets, Posuvník príspevkov a mnoho ďalších..

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

astra

astra

Astra je jednou z najpopulárnejších tém WordPress, ktoré môžete použiť pre svoj osobný blog, portfólio, firmu a webovú stránku WooCommerce. Je to veľmi ľahká téma a plne prispôsobiteľná.

Táto téma obsahuje rôzne funkcie a predpripravené šablóny, ktoré dobre fungujú so všetkými tvorcami stránok, ako sú Thrive Architect, Beaver Builder, Divi, Visual Composer a mnohými ďalšími. Je to WooCommerce pripravené, RTL & Preklad pripravený a pohotový na všetkých zariadeniach.

Téma je úplne zadarmo a dá sa rozšíriť pomocou prémiových doplnkov. Ak chcete rýchlu, plne prispôsobiteľnú a bezplatnú tému blogu WordPress, Astra je perfektná.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

HUEman

HUEman

Hueman je jednou z najpopulárnejších tém WordPress pre blogy, časopisy a obchodné webové stránky. Je úplne citlivý a prichádza s flexibilnými možnosťami rozloženia.

Táto téma má 4 rôzne možnosti miniaplikácie päty a do bočného panela môžete pridať neobmedzený počet miniaplikácií. Svoj najnovší príspevok môžete zobraziť v odporúčanom príbehu alebo v jazdci. Môžete si vybrať akýkoľvek typ písma, ktorý chcete použiť. Majú tiež oblasti miniaplikácií päty a hlavičky, do ktorých môžete ľahko vkladať reklamy alebo bannery.

Táto téma je priateľská k SEO a načíta sa rýchlejšie na všetkých typoch zariadení. Ak chcete vytvoriť blog, časopis, obchodnú webovú stránku, táto téma je dobrá voľba.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

ColorMag

ColorMag

ColorMag je skvelá téma v časopise, ktorú môžete použiť pre svoj blog, správy, časopisy, firmu a akýkoľvek webový server WordPress. Táto téma je plne kompatibilná s doplnkom WooCommerce a na predaj svojich produktov môžete pridať akýkoľvek druh produktov a platobnú bránu. 

Každú kategóriu môžete zvýrazniť jedinečnou farbou podľa vášho výberu. Téma bezplatnej verzie prichádza so 6 rôznymi vlastnými miniaplikáciami a 15+ oblasťami miniaplikácií. Táto téma je úplne priateľská k SEO a optimalizovaná pre rýchlosť. 

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

iskrivý

iskrivýŠumivé je jednoduchý a čistý dizajn bez WordPress témy pre blog, cestovanie, zdravie, podnikanie a akékoľvek iné webové stránky. Táto téma je úplne mobilná a dobre optimalizovaná pre SEO. Táto téma zahŕňa posúvač na celú obrazovku, integráciu sociálnych médií, widget populárnych príspevkov atď.

Má rôzne rozloženia, farby, písma, nastavenia posúvača. Táto téma je tiež pripravená na preklad a viacjazyčný. S touto témou môžete tiež integrovať WooCommerce, bbPress a ďalšie populárne prémiové doplnky.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

Iconic One

Iconic OneIconic one je prémiová téma bezplatného blogu WordPress s krásnou typografiou. Táto téma je plne responzívna a umožňuje vám prispôsobiť ju, ako chcete. Môžete ľahko nahrať logo, zmeniť farbu pozadia, text päty, ikony sociálnych médií.

Iconic je dodávaný s jedným bočným panelom a jedným menu hlavičky s ľahkou navigáciou.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

vyzývateľ

Téma spoločnosti Challenger

Challenger je bezplatná téma WordPress vysokej kvality pre blogovanie, podnikanie a webové stránky podcastov. Táto téma je plne responzívna a dobre optimalizovaná na rýchlosť, aby sa váš web načítal rýchlejšie na všetkých zariadeniach.

Téma je jednoduchá a jednoduchá minimalistický a krásna typografia robí vaše stránky čitateľnejšie. Téma bezplatnej verzie je dodávaná so 4 rôznymi oblasťami miniaplikácií, 50+ ikonami sociálnych médií a úplne prispôsobiteľnou sekciou hlavičky, ktorá rozširuje váš zoznam e-mailov..

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Ashe

Ashe

Ashe je témou blogu WordPress bez autorov, ktorá je vhodná pre osobný blog, jedlo, cestovanie, krásu, módu, svadbu, fotografiu a akýkoľvek druh blogov. Má minimálne, elegantné a mobilné rozloženie, ktoré vyzerá úžasne na všetkých zariadeniach.

Môžete integrovať WooCommerce s Ashe témou. Téma je dobre kódovaná a funguje skvele so všetkými populárnymi doplnkami a tvorcami stránok, ako sú Divi, Elementor, Beaver Builder atď. Súčasťou témy je posúvač na celej obrazovke, obrázok hlavičky, widget posúvača Instagram..

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Donovan

Donovan

Donovan je čistá a moderná téma blogu pre WordPress bezplatná. Má 3 rôzne rozloženia blogov a jednoduché navigačné menu. Do hornej oblasti miniaplikácií môžete pridať sociálne ikony a prispôsobiť oblasti päty. Ich téma je optimalizovaná pre SEO a môže byť preložená do vašich jazykov. 

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Majster blog

Majster blog

Hlavný blog je čistá a moderná bezplatná téma blogovania WordPress. Téma je plne responzívna a načíta sa rýchlejšie na všetkých zariadeniach. To vám umožní zmeniť farbu pozadia a logo. Témou je plne RTL a preklad pripravený a kompatibilný s WPML. Obsahuje jeden bočný panel a môžete zmeniť obrázok hlavičky.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Blog Elite

Blog EliteBlog Elite je viacúčelová bezplatná téma blogu WordPress. Je citlivý a poskytuje možnosti bohaté na funkcie. Umožňuje vám spolu použiť inú kombináciu štýlov a možností, aby ste mohli vytvoriť čistý web za pár minút. Je dodávaný s bočným panelom a viacerými možnosťami hlavičky. 

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Optmizer

Optmizer

Optmizer je viacúčelová bezplatná téma blogu WordPress a prichádza s mnohými výkonnými funkciami. To vám umožní prispôsobiť každý prvok bez úpravy akéhokoľvek kódu. Téma sa dodáva s dvoma rozloženiami a krásnym posúvačom obrázkov. Umožňuje vám tiež ľahko nahrať logo pre vaše stránky, používať 600+ písem, pridať vlastné pole CSS a ďalšie farebné možnosti.

Téma je 100% responzívna, priateľská k SEO a optimalizovaná na rýchlosť. Je pripravený na preklad a spolupracuje s WooCommerce, bbPress a mnohými ďalšími. Ak chcete bezplatnú tému WordPress pre svoj blog, firmu, portfólio, fotografiu a web elektronického obchodu, táto téma je vynikajúcou možnosťou.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

kontrast

kontrast

Kontrast je elegantná a pohotová bezplatná téma WordPress pre blogovanie a časopisy. Téma obsahuje neobmedzené oblasti miniaplikácií, ľavý alebo pravý bočný panel, 4 päty stĺpcov miniaplikácie, obrázky s nulovým rozložením, súvisiace príspevky a mnoho ďalších. Môžete tiež pridať sociálne ikony hore alebo dole.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Wellington

Wellington

Wellington je jednoduchý a moderne vyzerajúci bezplatný blogový motív WordPress. Dodáva sa s dvoma rôznymi rozloženiami príspevkov, krásnou typografiou, odporúčaným posúvačom príspevkov a bočným panelom. Téma je úplne responzívna a môžete ľahko upravovať nastavenia témy v prispôsobiteľnom prvku.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Stuha Lite

Stuha Lite

Ribbon Lite je jednoduchý a pohotový bezplatný blogový motív WordPress. Téma je blesková, optimalizovaná pre SEO a plne prispôsobiteľná. Téma obsahuje jeden bočný panel a jednoduché navigačné menu. Môžete pridať sociálne ikony a zobraziť súvisiace príspevky, ktoré pomôžu čitateľom držať sa vášho obsahu.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

VT blogovanie

VT blogovanie

Blogovanie VT je elegantné a minimálne bezplatné motívy WordPress. Téma je plne responzívna a špeciálne navrhnutá pre webové stránky blogov. Je mobilný a implementuje osvedčené postupy SEO. 

Téma obsahuje jeden bočný panel, sociálne ikony a miniaplikáciu autora. Je pripravený na preklad a bezchybne funguje vo viacmiestnych inštaláciách.

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Spisovatelia Blogily

Spisovatelia Blogily

Spisovatelia Blogily je SEO priateľská a pohotová bezplatná téma WordPress pre webové stránky s blogmi, novinami a fotografiami. Nastavenie témy je mimoriadne jednoduché a obsahuje veľa reklamných priestorov na speňaženie vašich stránok. 

Téma funguje skvele s populárnymi tvorcami stránok, ako sú Elementor, Beaver Builder, Divi atď. Môžete ľahko vytvoriť jednostránkové alebo jednostránkové správy, vzdelávací web s krátkym časom..

Zobraziť ukážku & Stiahnuť ▼

Writee

Writee

Writee je elegantná a moderne vyzerajúca bezplatná téma blogov WordPress, ktorá sa hodí pre osobný blog, jedlo, cestovanie, fotografiu. Téma je plne pohotová a dobre navrhnutá.

Téma obsahuje dokonalý dizajn pixelov, jediný bočný panel, viac miniaplikácií, posúvač obrázkov v plnej šírke / rámček. Je kompatibilný s WooComerce a je pripravený na preklad.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

kel

kel

Kale je minimálna, elegantná a moderne vyzerajúca bezplatná téma WordPress pre blog s potravinami a dá sa použiť aj na akýkoľvek iný účel. Téma sa ľahko používa a môžete ju ľahko integrovať do WooCommerce.

Kale prichádza s krásne vyzerajúcou prednou stranou, veľkým zvýrazneným príspevkom s odporúčaným príspevkom, možnosťami zobrazovania bannerov alebo reklám v hlavičke. Je to plne RTL & viacjazyčné podporované. Je tiež dodávaný s niekoľkými rozloženiami blogu, veľkosťmi postranného panela a môžete zobraziť ikony sociálnych médií.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

Poseidon

Poseidon

Poseidon je jednoduchý a elegantný dizajn bez WordPress blogovej témy. Súčasťou témy je prezentácia obrázkov na celú obrazovku, viacero rozložení blogov, jeden bočný panel a ikony sociálnych médií. Je plne citlivý a funguje skvele s WooCommerce.

Zobraziť ukážku | Stiahnuť ▼

V tomto článku sme zdieľali 20 najlepších bezplatných tém blogov WordPress, ktoré môžete použiť pre svoj osobný blog, firmu, portfólio, fotografiu alebo akékoľvek iné stránky..

Teraz musíte otestovať každú z tém a skontrolovať, či téma vyhovuje vašim stránkam alebo nie. Ak však od spoločnosti zaoberajúcej sa témou požadujete plnú podporu tém a prioritnú podporu, môžete svoju tému inovovať na prémiovú verziu.

Chcete v tomto zozname uviesť svoju tému? Zanechajte komentár nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map