23 pluginů pro optimalizaci rychlosti WordPress pro zrychlení vašeho webu v roce 2020 (Stejně jako jsem použil pro získání 100% skóre GTmetrix)

Doplňky pro optimalizaci rychlosti WordPress


Potřebujete spolehlivý seznam pluginů pro optimalizaci rychlosti WordPress?

Chlapče, mám pro tebe seznam. Cache pluginy, optimalizace obrazu, líné načítání, AMP, Gravatar cache, sledování doby načítání a pluginy, které opravují chyby Google Font + Analytics v GTmetrix a Pingdom. Mnoho těchto pluginů pro rychlost používám na svém vlastním webu a mám 100% skóre GTmetrix. Také ano Optimalizace rychlosti WordPress na živobytí, takže jsem na to skoro blbeček.

Doporučuji provozovat váš web WordPress prostřednictvím GTmetrix (zkontrolujte karty Rychlost stránky a YSlow) nebo jiný nástroj pro testování rychlosti, který lze použít jako měřítko. Po instalaci každého pluginu znovu otestujte skóre GTmetrix a zjistěte, jak to ovlivní dobu načítání a skóre vaší stránky. Většina zásuvných modulů má hodnocení alespoň 4,5 hvězdičky a jsem si jistý, že jsem provedl svůj výzkum a testování.

ps. Pokud se připojíte WordPress urychluje skupinu Facebook mají seznam 60+ doporučené nástroje WordPress Speed ​​Up Tools a užitečné odkazy. Ale snažil jsem se sem zahrnout ty důležité :)

pps. Hosting je faktorem č. 1 v systému Průvodce optimalizací WordPress. Google doporučuje doba odezvy serveru z <200 ms které se můžete přihlásit Statistiky PageSpeed. používám SiteGround kdo je také používá Yoast, doporučeno WordPress, a ohodnocen # 1 in 20+ průzkumů na Facebooku.

2019-GTmetrix-Report

1. WP Rocket

WP Rocket byl hodnocen jako # 1 cache plugin ve více průzkumech na Facebooku a je to, co používám. Jedná se o prémiový plugin 49 $, ale vyplatí se to, protože váš hosting a plugin pro mezipaměť a obecně nejlepší 2 faktory rychlosti. Je to také nejjednodušší plugin pro mezipaměť, který lze konfigurovat, a je často aktualizován novými funkcemi. Měli byste používat pouze 1 plugin pro mezipaměť, ale nejlepší je vyzkoušet alespoň 2-3 (ty, které jsem uvedl) a zjistit, který z nich vám dává nejlepší výsledky / skóre v Pingdom / GTmetrix.

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

U většiny ostatních pluginů pro mezipaměť budete muset nainstalovat přibližně 7 doplňků, abyste tyto funkce získali WP Rocket je všechny mají vestavěné, což snižuje počet pluginů na vašem webu. Pokud jste jako já, budete chtít použít pouze 1 plugin, jinak budete muset prozkoumat, jaké funkce mají vaše pluginy do mezipaměti přicházející, pak je nainstalujte, pokud je nepodporuje.

 • Vyčištění databáze (vestavěné do WP Rocket nebo použití WP-Optimize)
 • Ovládání srdečního rytmu (vestavěný do WP Rocket, nebo použití Kontrola srdečního rytmu)
 • Lazy načte obrázky / videa (vestavěný do WP Rocket nebo použít WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics místně (vestavěný do WP Rocket nebo jej použijte) CAOS pro Analytics)
 • Předběžné načtení požadavků DNS (vestavěné do WP Rocket nebo použití Pokyny pro zdroje před párty)
 • Hostujte písma Google místně (vestavěná do WP Rocket nebo použijte CAOS pro písma, nebo SHGF)
 • Integrace s Cloudflare + dalšími CDN (vestavěné do WP Rocket nebo použití CDN Enabler)

WP-Rocket-Features

Pokud se rozhodnete koupit WP Rocket, ocenil bych, kdybyste použil můj přidružený odkaz. Daruji dobrý kus peněz na kampaně GoFundeMe – v roce 2018 šlo na Denveru na živobytí bezdomovců 3 000 dolarů. A v roce 2017 šel na americký Červený kříž v hurikánu Harvey 3 000 dolarů. Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Děkuju :)

Výukový program Můj WP Rocket vám ukáže, jak nakonfigurovat nastavení pomocí Cloudflare + StackPath. Stále jej aktualizuji nejnovějšími verzemi a referencemi WP Rocket’s dokumentace. To může opravit tunu položek v GTmetrix a je to pravděpodobně druhý největší faktor rychlosti mimo hosting.

Podobné pluginy

Přečtěte si průvodce konfigurací My WP Rocket

2. Nejrychlejší mezipaměť WP

Jedná se o nejlépe hodnocený bezplatný plugin pro mezipaměť a lze jej snadno konfigurovat. Můj WP Nejrychlejší mezipaměť tutoriál vám ukáže, jak nakonfigurovat karty a integrovat je s Cloudflare + StackPath, ale zde je první karta (níže). Na rozdíl od WP Rocket nemá tento plugin možnost líného načítání obrázků / videí, vyčištění databáze a dalších možností. Budete tedy muset použít WP-Optimize a Líné zatížení pro videa pluginy, pokud chcete tyto funkce také (doporučeno).

Nastavení nejrychlejší mezipaměti WP

Podívejte se na Průvodce konfigurací My nejrychlejší mezipaměti WP

3. WP-Optimize

Odstraňuje odpadky, spam a následné revize, přechodné, a další nevyžádané soubory uložené v databázi, které po nahromadění mohou zpomalit váš web WordPress i panel administrátorů. Spouštěl bych to každých pár týdnů (WP-Optimize a WP Rocket mají možnost naplánovat vyčištění databáze). Pokud používáte WP Rocket, nepotřebujete tento plugin, protože WP Rocket má v nastavení databáze možnost. Pokud používáte jiný plugin pro mezipaměť, použijte WP-Optimize.

WP-Optimize Clean Database

Instrukce

 • Zálohujte databázi!
 • Nainstalujte plugin
 • Přejděte na kartu WP-Optimize
 • Spusťte plugin jako výchozí nastavení, ale zrušte zaškrtnutí políčka „neschválené komentáře“

Pokud používáte WP Rocket, nepotřebujete WP-Optimize (WP Rocket má toto na kartě „databáze“):

Nastavení databáze WP-Rocket

Podobné pluginy:

4. Shortpixel

Bezeztrátová komprese obrázků, která opravuje optimalizaci položek obrázků v GTmetrix. Mám úplného průvodce optimalizací obrazu (ve skutečnosti existuje 20 způsobů), ale ty hlavní jsou bezeztrátová komprese, slouží měřítko obrázky (změna jejich velikosti na správné rozměry) a zadejte rozměry obrázku (nastavení šířky / výšky v HTML nebo CSS obrázků). ShortPixel, Imagify, Smush, Kraken, a EWWW všichni v podstatě dělají totéž. Potřebujete pouze jeden plugin pro optimalizaci obrázků.

Funkce

 • Bezeztrátová komprese obrazu
 • Změna velikosti nadrozměrných obrázků
 • Odebrat data EXIF

Bezeztrátová komprese obrazu

Instrukce

 1. Přihlásit se Shortpixel
 2. Nainstalujte Plugin ShortPixel
 3. Zobrazí se výzva s níže uvedenými pokyny:
 4. Zadejte klíč API z účtu ShortPixel
 5. Nastavte úroveň komprese
 6. Hromadně optimalizujte všechny obrázky na vašem webu (jedná se o freemiový model)

Nastavení ShortPixel

5. Jasně

Jedná se o rychlou zásuvku, která zakáže zbytečné funkce v jádru WordPress, které mohou spotřebovávat CPU. Pomáhá to také odebrat řetězce dotazů (i když nejlepším řešením je použití lehkých doplňků), asynchronně načte písma, hostuje váš měřicí kód Google Analytics místně, omezuje počet následných revizí, deaktivuje automatické ukládání a další funkce rychlosti.

Clearfy Nastavení výkonu

Umožňuje zakázat:

 • Revize
 • Automatické ukládání
 • Emojis
 • Gravatary
 • Google mapy
 • Značka RSD (Really Simple Discovery)
 • Značka krátkého odkazu
 • WordPress API ze záhlaví
 • Značka Windows Live Writer
 • Značka generátoru WordPress
 • Pingbacks + trackbacks
 • RSS
 • XML-RPC
 • Skripty WooCommerce
 • Recenze WooCommerce
 • Fragmenty košíku woocommerce

Může také zobrazovat komentáře po 20 komentářích nebo je zakázat po 28 dnech.

6. Vyčištění aktiv

Selektivně deaktivujte načítání pluginů na určitých stránkách / příspěvcích. To může snížit počet požadavků a zlepšit dobu načítání. Nejběžnějším příkladem je načtení pluginu kontaktního formuláře na stránky, které skutečně mají kontaktní formulář. Můžete to však provést pomocí řady pluginů.

Příklady:

 • Zakázání posuvného pluginu na stránkách, které nepoužívají posuvníky
 • Zakázání pluginu pro bohaté úryvky na stránkách, které nepoužívají bohaté úryvky
 • Zakázání pluginu pluginu kontaktních formulářů na stránkách, které nemají kontaktní formulář
 • Zakázání pluginu pro správu přidružených odkazů na stránkách, které nepoužívají affiliate odkazy
 • Zakázání pluginu pro sociální sdílení na všech stránkách (protože se obvykle jedná o příspěvky na blogu)

Podobné pluginy

7. WP YouTube Lyte

Lazy načítá videa vložením responzivních funkcí „Lite YouTube Embeds“, které nazývají „tlustý“ přehrávač YouTube pouze po kliknutí na tlačítko přehrávání. Načtení videí trvá nejdelší dobu FAR. Abych vám dal představu, má můj tutoriál W3 Total Cache pouze 2 videa, ale když jsem je líný načte, doba načítání příspěvku se změnila z 5 na 1,5 s. Má stejnou funkci jako lehké vložení videa.

Podobné pluginy

Pokud používáte WP Rocket, mají tuto funkci v nastavení „média“:

WP-Rocket-Lazy-Load

8. Kontrola srdečního rytmu

Rozhraní API aplikace WordPress Heartbeat API spotřebovává zdroje zasíláním upozornění na doplňky v reálném čase, když ostatní uživatelé upravují příspěvek atd. 99% lidí by to mělo zakázat.

Plugin pro kontrolu srdečního rytmu

9. Pokyny pro zdroje před párty

To umožňuje předběžné načtení DNS, předběžné připojení, předběžné připojení, předběžné načtení a předběžné načtení. Pokud na svém webu používáte externí zdroje, prohlížeče to předvídají a načítají rychleji.

WP Rocket má možnost předběžného načtení DNS, ale nemá pro předběžné připojení, zatímco tento plugin ano. Rozdíl mezi předběžným načtením a předběžným připojením DNS je předběžný načtení, které umožňuje pouze vyhledávání DNS, zatímco předběžné vyhledávání provádí vyhledávání DNS, vyjednávání TLS a také TCP handshake.

10. OMGF | Hostujte písma Google místně

OMGF může opravit chyby písma Google v nástroji GTmetrix, Pingdom a PageSpeed ​​Insights. Stáhne všechna písma Google na vašem webu (pomocí rozhraní Google Fonts Helper API) a vygeneruje pro něj šablonu stylů. Poté budete muset odstranit všechny požadavky na externí zdroje písem.

Google-Fonts-GTmetrix

Jak to vypadá:

CAOS-for-Webfonts

Spropitné: pokud používáte externí písma, buďte minimální s počtem písem (a hmotností písma), které vyberete. Pokud z nějakého důvodu tento plugin neopravuje chyby, mám průvodce místním hostováním písem Google.

Podobné pluginy

11. CAOS | Hostujte Google Analytics místně

Využití mezipaměti Brower Google Analytics

CAOS opravuje využití mezipaměti prohlížeče položka v GTMetrix tím, že hostuje Google Analytics místně. Stačí nainstalovat plugin, zadat své ID sledování a CAOS přidá sledovací kód do záhlaví (nebo zápatí). CAOS je také kompatibilní s Monster Insights a má další možnosti.

WP Rocket, Swift Performance a WP Disable to také mohou udělat (stačí použít jednu).

12. CDN Enabler

CDN Enabler vám pomůže nastavit CDN (síť pro doručování obsahu). Toto nefunguje s Cloudflare (vyžaduje změnu nameserverů), zatímco aktivátor CDN je specificky pro StackPath, KeyCDN a další CDN, které poskytují URL CDN. Nejprve se zaregistrujte na CDN (používám StackPath) a zadejte svůj URL CDN do pluginu CDN Enabler. Viz pokyny níže:

Krok 1: Zaregistrujte se do CDN (používám StackPath, který má 34 datových center) a vytvořit web CDN.

Krok 2: Popadněte URL CDN:

StackPath-CDN-URL

Krok 3: Zadejte URL CDN do CDN Enabler a poté nakonfigurujte nastavení:

Nastavení modulu CDN-Enabler-Plugin

13. Perfmatters

Perfmatters byl vyvinut společností Kinsta a je podobný Clearfy a Asset Cleanup. Umožňuje vám zakázat nepotřebné funkce včetně fragmentů, skriptů a stylů vozíku WooCommerce. Můžete také selektivně deaktivovat doplňky. Ceny začínají na 24,95 $ / rok za 1 jediný web, ale kousl jsem kulka a jsem rád, že jsem to udělal, protože je i nadále používám na svém vlastním webu. Tady jsou všechno funkce.

funkce perfmatters

14. Harryho gravitační cache

Pokud máte k příspěvkům mnoho komentářů, Gravatars mohou absolutně zničit dobu načítání a zprávy GTmetrix. Tento plugin můžete použít cache obrázky Gravatar. Další možností je úplné deaktivace Gravatars (i když to zabrání zobrazení fotografií) a vaše komentáře budou nudné. Ale je to kompromis mezi gravitaři nebo dobami načítání.

Cache-Gravatar-Images

Podobné pluginy

15. Určete rozměry obrázku

Určování rozměrů obrázku

Určete rozměry obrázku je položka v GTmetrix a další nástroje pro rychlost, což znamená, že do HTML nebo CSS obrázku musíte přidat šířku / výšku. Tento plugin automaticky přidá šířku / výšku k obrázkům, které zatím nemají jednu sadu. Pokud je mi známo, nespecifikuje rozměry pro obrázky umístěné v tvůrcích stránek, widgetech ani v jiných oblastech mimo vizuální editor..

16. Automatická aktualizace

Automatická aktualizace

Optimalizuje HTML, CSS, a JavaScript. Autoptimize nepotřebujete, pokud nejste hostitelem GoDaddy, WP Engine nebo jakéhokoli hostitele, který blacklists cache pluginy, protože WP Rocket a většina pluginů pro mezipaměť optimalizují kód pro vás. Ale i když vestavěné ukládání do mezipaměti GoDaddy a WP Engine může být v pořádku, ne optimalizuje HTML / CSS / JS. Zde přichází do hry Autoptimize.

Automatické nastavení - hlavní nastavení

17. AMP pro WP

Zrychlené mobilní stránky je projekt Google, který urychluje načítání mobilních stránek. Kromě mobilních úryvků také přidá razítko AMP. Tento plugin změní rozvržení / design vašich mobilních stránek, proto nezapomeňte nastavení plně přizpůsobit. Pokud se vám z nějakého důvodu nelíbí, smažte jej a vrátí se zpět ke starému designu. Můžete také použít Lepidlo pro váš & AMP plugin přizpůsobit barvu textu, barvu odkazu, barvu přechodu a další prvky vašich mobilních stránek.

Upozornění: AMP může někdy snížit mobilní konverze. Číst Kinstova studie o tom, jak jejich konverze klesly o 59% při používání AMP. Nakonec jsem se proti tomu rozhodl.

Stránky AMP

Tento plugin obsahuje spoustu nastavení pro přizpůsobení stránek AMP:

Nastavení pluginu pro zrychlené stránky pro mobilní zařízení

Instrukce

 • Nainstalujte plugin
 • Přizpůsobte si požadovaný obsah stránek AMP (stránky, příspěvky atd.)
 • Nainstalujte Lepidlo pro váš SEO AMP plugin pokud používáte Yoast (přizpůsobuje design)
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku na vašem webu a podívejte se, jak to vypadá a ujistěte se, že funguje
 • Chcete-li změnit svůj design a povolit vlastní typy příspěvků, přejděte na Nastavení aplikace → AMP
 • Počkejte, až Google znovu provede procházení vašich stránek a přidá výsledky mobilního vyhledávání AMP
 • Navštivte zrychlená sekce mobilních stránek v Google Search Console vidět chyby

18. Sledování dotazů

Najděte své nejpomalejší moduly plug-in, dotazy, skripty a další prvky, které se načítají nejdéle.

Pomalé pluginy pro sledování dotazů

P3 Profiler bývalo skvělé při hledání pomalých pluginů, ale nebyla roky aktualizována. Monitorování dotazů je alternativou. Další alternativou je spuštění webu GTmetrix a použijte kartu Vodopád. Můžete také zkontrolovat tento seznam pluginů s vysokým CPU.

Pomalý plugin WordPress

19. GTMetrix pro WordPress

Doplněk GTmetrix WordPress monitoruje načítání časů a skóre rychlosti stránky a skóre YSlow a poté vám pošle zprávu přímo na ovládací panel WordPress nebo prostřednictvím naplánovaných e-mailových přehledů.

GTmetrix-WordPress-Dashboard-Widget

Zprávy GTmetrix-Scheduled-WordPress

Plánované zprávy GTmetrix

20. Zobrazit verzi PHP

Zobrazit verzi PHP jednoduše ukazuje, které Verze PHP běžíš.

Display-PHP

Díky vyšším verzím bude váš web běžet mnohem rychleji …

Rychlost WordPress PHP

Ve svém hostitelském cPanelu můžete upgradovat na nové verze…

SiteGround PHP 7.3

21. Kontrola kompatibility PHP

Kontrola kompatibility PHP prohledává vaše pluginy, aby se ujistila, že jsou kompatibilní s novými verzemi PHP. Některé pluginy WordPress se neaktualizují často ani nekódují správně – jeho spuštění předem může zabránit chybám (jako je například porušení vašich webových stránek) v důsledku nekompatibilních pluginů.

Kontrola kompatibility PHP

22. Kontrola výkonu hostování WP

Zobrazuje celkový výkon hostingu a to, zda vaše technologie (verze PHP, MySQL, WordPress) běží pomalu, v takovém případě by měla být aktualizována. Zobrazuje také vaše nejpomalejší stránky.

Reakce na hosting-PHP-server

Rychlost načítání prohlížeče

Čas odezvy webového serveru

Technologická úroveň

Bytecheck.com a GTmetrix také zobrazí vaše TTFB (čas na první byte) na kartě Vodopád…

TTFB Kontrola

GTmetrix TTFB

Skvělý trik: jedna z jediných věcí Statistiky PageSpeed je dobré pro kontrolu doba odezvy serveru. Google říká, že by měla být kratší než 200 ms. Pokud ne, váš server (hosting) je pomalý.

Snižte dobu odezvy serveru pod 200 ms

23. Nahrazení lepšího vyhledávání

Pokud vidíte minimalizovat přesměrování v přehledu GTmetrix to může znamenat, že jste změnili verzi svého webu www nebo https, ale nezměnili jste odkazy tak, aby odpovídaly nové verzi…

Minimize-Redirects

Namísto ručního opravování všech odkazů použijte k jejich hromadné aktualizaci plugin pro lepší vyhledávání a nahrazování. Může být také užitečná při opravě nefunkčních odkazů nebo dokonce hromadné aktualizaci odkazů / obrázků, které se objevují na více stránkách / příspěvcích. Nahrazení pomocí lepšího vyhledávání může být obrovským šetřičem času.

Nahrazení lepšího vyhledávání - verze WWW

Další významné nástroje / zdroje

SiteGround je používá Yoast, já a doporučeno WordPress. Jsou jednička v téměř každém Anketa na Facebooku a dát většině lidí významné vylepšení doby načítání zvláště pokud používali průměrné hostitele: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-Switched-to-Siteground

Používám jejich polooddaný plán GoGeek který přichází s 4x více prostředky serveru než sdílený hosting. Kliknutím na mé stránky zobrazíte, jak rychle se načítají, podívejte se na můj přehled GTmetrix nebo na lidi, kteří migroval a zveřejněny nové doby načítání. Také to dělají migrace zdarma.

DigitalOcean na cloudways a Kinsta jsou také dobré a začínají na 10 $ / měsíc a 30 $ / měsíc. Cloudways je více pro vývojáře, kteří nepotřebují cPanel, e-mailový hosting ani podporu, kterou získáte pomocí SiteGround. Kinsta je v podstatě to, co WP Engine býval (drahý, ale úžasný). Celý můj blog je v podstatě věnován pomoci lidem, aby se jejich webové stránky načítaly rychleji. Odmítám doporučit $ 2 / month hosting, protože je největší lítost většiny lidí při provozování webových stránek.

Jak zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý
Projděte svůj web Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Google doporučuje to by mělo být <200 ms. Cokoliv nad 1 sekundu není dobré. Můžete také zkontrolovat TTFB (čas na první byte) na kartě Časování společnosti GTmetrix nebo bytecheck.com.

Snižte dobu odezvy serveru

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

SiteGround doporučuje WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

A tím Ivica kdo řídí WordPress urychluje skupinu Facebook s 16 000+ členy.

WordPress-Speed-Up Doporučené nástroje

Několik vláken:

Migrace Godaddy To SiteGround

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround-Hosting

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na jejich stránka funkcí:

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se zaregistrujete na webu SiteGround with my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok jsem darovat 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou hvězdným hostitelem WordPress a vaše stránky poběží rychleji / plynuleji… udělejte si průzkum na Facebooku + Cvrlikání a najdete většinu lidí řekni to samé.

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zkrátit dobu načítání na polovinu:

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

Získejte hosting od SiteGround

Zataženo – bezplatná služba CDN a rychlost / zabezpečení, která zrcadlí vaše stránky (a vykládá zdroje) na více než 200+ datových center. Integruje se s většinou zásuvných modulů s možností použití agresivní minifikace, Railgun, a hotlinking. Všechny mé návody pro plugin mezipaměti obsahují pokyny k nastavení cloudflare a nezapomeňte je nastavit pravidla stránky pro administrátora WordPress.

StackPath – placené CDN, které se přidá 30+ dalších datových center po celém světě (více datových center = rychlejší doručování obsahu), což snižuje vzdálenost mezi vaším webem / návštěvníky – a doporučení v příručce optimalizace WordPress. 10 $ / měsíc s 30denní bezplatnou zkušební verzí.

Pingdom – nejpřesnější nástroj pro měření doby zatížení podle WP Rocket, ačkoli GTmetrix má lepší doporučení pro skutečnou optimalizaci vašeho webu, podle mého skromného názoru.

GTmetrix – dobré pro identifikaci obrázků, které je třeba optimalizovat pomocí 3 metod: zobrazování zmenšených obrázků (změna jejich velikosti), určení rozměrů obrázků v HTML / CSS a optimalizace obrázků (bezeztrátová komprese). GTmetrix nedávno přepnul na plně načtenou metriku času což ukazuje delší dobu načítání než dříve. Jejich vodopádová karta měří jednotlivé pomalé načítání prvků, a pokud je vaše čas na první byte je dlouhý, což znamená, že váš hosting je pomalý.

Statistiky Google PageSpeed – většina doporučení lze ignorovat ale je to dobré pro měření doba odezvy serveru který Google doporučuje <200 ms nebo váš hosting je pomalý.

Bad Bots .htaccess List – rozsáhlý seznam spamových robotů, které při blokování nahráním do .htaccess mohou výrazně snížit využití procesoru. Můžete zjistit, zda spamové roboti procházejí váš web pomocí AWStats (jsou uvedeny v seznamu Sekce nástrojů Analytics). Konfigurace Pravidla omezující procházení aplikace Wordfence pomůže také blokovat falešné prohledávače Google, spamové roboty, nadměrné procházení atd.

Pronaya (My WordPress Speed ​​Optimizer) – najmout si můj optimalizátor rychlosti WordPress na freelancer.com, se kterým pracuji 5 let, a optimalizovali jsme několik webů, aby se načítaly o 500% rychleji. Jmenuje se Pronaya, má $ 40 / hour a má perfektní 5/5 hvězdičkovou recenzi s 19 recenzemi (stačí se zaregistrovat do účtu na volné noze a vyhledat uživatele) BDKAMOL). Pokud si myslíte, že jsem v optimalizaci rychlosti dobrý, Pronaya je mnohem lepší. Také jsem pracoval s Usama (jeho uživatelské jméno je I333), který je poměrně levnější, ale je také úžasný s 4,9 / 5 hvězdičkami a 375+ recenzemi.

Často kladené otázky

&# x1f680; Jaké jsou 5 nejdůležitější pluginy rychlosti?

WP Rocket, ShortPixel, OMGF, Perfmatters a Autoptimize jsou našimi top 5 zásuvnými moduly pro optimalizaci rychlosti

&# x1f680; Jaký je nejlepší plugin pro mezipaměť?

WP Rocket byla v řadě anket na Facebooku hodnocena jako jednička, protože má více funkcí rychlosti než ostatní zásuvné moduly pro mezipaměť, včetně vyčištění databáze, kontroly pulsu, líného načtení a optimalizace Google Analytics..

&# x1f680; Jaký je nejlepší plugin pro optimalizaci obrázků?

Používáme ShortPixel, protože nedochází prakticky ke ztrátě kvality a stále opravuje optimalizované obrazové položky v GTmetrix.

&# x1f680; Který plugin je nejlepší pro optimalizaci písem?

OMGF a Autoptimize a oba skvělé při optimalizaci písem. Perfmatters také umožňuje předběžně načíst a předem připojit písma.

&# x1f680; Měl bych přidat AMP?

Rozhodli jsme se nepřidávat zrychlené mobilní stránky (AMP) po přečtení článku Kinsty o tom, jak jejich konverze poklesly zhruba o 50% v důsledku AMP.

Můj návod na optimalizaci rychlosti WordPress – má 400+ komentářů s lidmi, kteří říkají například „Moje skóre rychlosti stránky na gtmetrixu se změnilo z 69 na 93“ a „může to být jeden z nejužitečnějších příspěvků, které jsem kdy četl.“ Mnoho lidí ji použilo ke zlepšení skóre Pingdom / GTmetrix.

Doufám, že vám tyto pluginy pro optimalizaci rychlosti WordPress budou užitečné! Pokud máte nějaké dotazy, zanechte mi komentář. Nebo pokud potřebujete jednoduše opravit pomalý web WordPress, podívejte se na můj tutoriál výše. Má přes 400 komentářů a pomohlo mnoha lidem zkrátit dobu načítání <1s.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map