65 pomalých pluginů WordPress, kterým je třeba se vyhnout kvůli vysokému CPU

Vyhněte se těmto 65 pluginům WordPress a váš web se načte rychleji.


Mnoho z vás si pamatuje použití P3 Profiler spouštět kontroly, které detekují pomalé pluginy. Ale několik let to nebylo aktualizováno – proto jsem vytvořil tento seznam, který obsahuje i rozhovory o nalezení pomalých pluginů GTmetrix, alternativní lehké pluginy a deaktivace nepoužívaných nastavení pluginů.

Jsou jisté nastavení pluginu známý tím, že způsobuje vysoké CPU jako Živý přenos dopravní zprávy Wordfence, Probíhá prověřování Broken Link Checker a další nastavení, která provádějí kontroly, shromažďují statistiky, odesílají e-mailová oznámení nebo robustní doplňky, které nabízejí spoustu funkcí (ale potřebujete pouze některé funkce … jako je pouze použití jedné funkce od společnosti Jetpack). Také bych nainstalovat WP Zakázat k vypnutí nastavení WordPress, které nepoužíváte (Emojis, Gravatars, Heartbeat API atd.).

Děkuji Ivice z WordPress urychluje skupinu Facebook za vytvoření tohoto úžasného seznamu na jeho stránka zdrojů – Také jsem přidal několik. Rozhodně bych se připojil k jeho skupině, která má přes 10 000 členů. Můžete si také přečíst můj vlastní Průvodce optimalizací rychlosti WordPress která obsahuje více než 40 tipů, jak zrychlit načítání stránek (pomocí WP Rocket, Cloudflare, AMP Pages, optimalizace obrázků, optimalizace pluginů a mnoho dalších), což má více než 350+ komentářů.

Nalezení pomalých pluginů v GTmetrix

Od té doby P3 Profiler nefunguje, alternativním řešením, jak najít své nejpomalejší načítání pluginů, je spustit váš web GTmetrix a podívejte se na svou zprávu. Pokud se po rozbalení položek ve vašem přehledu objeví stejný plugin několikrát (nebo jednoduše trvá dlouho, než se načte na kartu vodopádu GTmetrix), pravděpodobně byste tento plugin měli odstranit nebo nahradit.

Pomalý plugin WordPress

Lehké pluginy

Sociální sdílení – WP Rocket test ukázáno Pírko sociálních médií, MonarchaPřidání jednoduchých sdílených tlačítek, a MashShare měl nejméně požadavků a nejrychlejší časy načítání.

ZálohaUpdraftPlus.

PosuvníkyMonolog, LayerSlider, nebo Meteor Sliders.

KomentářeDisqus Podmíněné zatížení.

PortfolioGalerie Envira, FooGallery, nebo Mřížka.

Analytics – Google Analytics a Search Console by měly být dost. Ujistěte se, že hostujete Google Analytics místně (pomocí WP Rocket nebo WP Disable).

Tvůrci stránekWordPress Page Builder od MotoPress, ale žádný tvůrce stránek neběží rychleji než nativní editor WordPress. Kombinujte to s Plugin pro duplikátor a neměli byste potřebovat tvůrce stránek (včetně tvůrců stránek zabudovaných do témat WordPress). Pokud váš tým rozhodně neodmítne Naučte se trochu HTML (nejjednodušší kódovací jazyk), vyhněte se tvůrcům stránek.

Pluginy StudioPress – lehké pluginy pro Genesis Framework.

Vypněte nepoužívané nastavení pluginu

Projděte si každý z vašich pluginů a rozhodněte se, která nastavení můžete vypnout (tím se sníží CPU). Například v položce Nastavení > Všeobecné > Funkce jsem zakázal následující …

Nastavení funkcí

Živé zobrazení provozu Wordfence také spotřebovává vysoké CPU…

Disable-Wordfence-Live-Traffic-View

Nepoužívejte 2 pluginy pro duplicitní funkce

Protože Yoast pro vás vytváří soubor Sitemap, nepotřebujete Soubory Sitemap Google XML zapojit. Pokud váš hostitel vezme zálohy, nepotřebujete pro to plugin. Pokud máte Google Analytics, máte opravdu plugin pro statistiku, který zpomaluje váš web a dělá asi 1/1000 toho, co Google Analytics může udělat? Přemýšlejte o tom, které pluginy skutečně potřebujete, a odstraňte ty, které nepotřebujete. A místo toho, abyste používali Jetpack, abyste mohli používat 1 nebo 2 funkce, nainstalujte si odlehčený plugin, který udělá totéž, ale nemá milion nastavení / funkcí, které zpomalí váš web.

Zakázat nepoužívané nastavení v WordPress

WP Zakázat umožňuje zakázat nastavení v aplikaci WordPress, která spotřebovávají procesor a zpomalují váš web. Má také možnosti pro kontrolu srdečního rytmu (pokud si pamatujete skutečný) plugin pro ovládání prezenčního signálu, můžete ji nyní smazat a použít pouze toto) … a několik dalších možností, které mohou urychlit váš web / panel administrátorů. Projděte si nastavení a deaktivujte vše, co nepoužíváte …

Tipy pro používání WP Zakázat

 • Zakažte VŠECHNY, které nepoužíváte
 • Plánování mazání spamu je dobrý nápad
 • Emojis, Mapy Google a Gravatary trvat dlouho načíst
 • Pingbacky a trackbacky obvykle nestojí za další zdroje
 • Nastavte revize příspěvků na 3–5, abyste měli zálohy, ale nepotřebujete stovky
 • Různé možnosti na kartě „žádost“ mohou zlepšit vaše doby načítání

Požadavky na zakázání WP

Nastavení štítků WP

Správce WP-Disable-Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-Disable-others

AWStats pomáhá identifikovat zdroje vysoké CPU / šířky pásma

AWStats je nástroj zabudovaný do většiny hostitelů cPanels, který poskytuje statistiky využití CPU. Říká vám, zda určité roboty, obrázky, stažené soubory a dokonce i IP adresy spotřebovávají hodně CPU. Můžete také použít Plugin Statistiky serveru WP ale myslím, že AWStats odvádí skvělou práci.

AWStats vám pomůže najít:

 • Prohledávače s velkou šířkou pásma
 • IP adresy s velkou šířkou pásma
 • Soubory ke stažení s velkou šířkou pásma
 • Soubory s velkou šířkou pásma (např. Obrázky)
 • Celková využití šířky pásma (pro monitorování)

Měsíční šířka pásma

Prohledávače / pavouci vyhledávacích strojů obvykle spotřebovávají nejvíce CPU (šířku pásma)…

Šířka pásma robotů-pavouků

Můj průvodce rychlostí WordPress obsahuje další tipy na snížení PROCESORU prolézacího modulu plus spoustu dalších tipů.

Často kladené otázky

&# x1f50c; Který typ pluginů zpomaluje WordPress nejvíce?

Mezi nejčastější pluginy s pomalým načítáním patří sociální sdílení, statistika, live chat, tvůrce stránek, komentování, kalendář, zálohování, portfolio, související příspěvek a posuvné pluginy. Tyto je třeba pečlivě vybrat a otestovat v GTmetrix.

&# x1f50c; Které pluginy jsou nejčastějšími viníky?

Pokud plánujete používat WPML nebo WooCommerce, je lepší jít přímo do cloudového hostingu, protože sdílený hosting pravděpodobně nebude mít dostatek serverových prostředků pro zpracování vašich stránek. Důvodem je, že (zejména weby WooCommerce) obvykle vyžadují více pluginů a generují další skripty, styly a fragmenty vozíku, jejichž načítání bude také trvat déle.

&# x1f50c; Jak najdu nejpomalejší pluginy?

Na kartě GTmetrix Waterfall zjistěte, které pluginy se načítají nejdéle, nebo použijte nejpomalejší pluginy pomocí pluginu Query Monitor..

&# x1f50c; Vypne pomoc s nepoužitými funkcemi pluginu?

Ano! Pokud funkci nepoužíváte, vypněte ji. Doporučuji také použít Asset CleanUp nebo Perfmatters k selektivnímu načtení pluginů na určitých stránkách / příspěvcích. Pokud například používáte kontaktní formulář pouze na stránce Kontakt, zakažte jej všude jinde.

&# x1f50c; Opravdu záleží na počtu pluginů?

Každý plugin přidává do vaší doby načítání, záleží jen na tom, kolik. Použití odlehčených modulů plug-in je důležitější než snížení počtu modulů plug-in, ale je třeba vzít v úvahu oba.

Co když absolutně potřebujete pluginy s nízkými nároky na zdroje?

Váš hostingový plán má omezené množství prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Pokud zásuvný modul spotřebovává příliš mnoho procesoru, jedinou možností (kromě jeho odstranění nebo nahrazení) je upgradovat váš plán tak, aby zahrnoval více prostředků serveru. Někteří z vás vědí Doporučuji SiteGround z mnoha důvodů jako jejich rychlostní technologie je velmi rychlý. A pokud jste v současné době hostováni s někým, jako je Bluehost, Godaddy, InMotion nebo některý z těchto jiných mizerných hostitelů, bude to obrovský upgrade pro váš hardware na serveru, který by měl zlepšit vaše skóre i časy načítání stránek v GTmetrix, Pingdom a Google Statistiky PageSpeed.

Pokud vám tento tutoriál pomůže, sdílená část se vždy ocení :)

Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map