65 Pomalých doplnkov WordPress, ktorým sa treba vyhnúť z dôvodu vysokého CPU

Vyhnite sa týmto 65 doplnkom WordPress a vaše stránky sa načítajú rýchlejšie.


Mnohí z vás si pamätajú používanie P3 Profiler spustiť kontroly, ktoré zisťujú pomalé doplnky. Nie je to však už niekoľko rokov aktualizované – preto som vytvoril tento zoznam, ktorý obsahuje aj rozhovory o hľadaní pomalých doplnkov GTmetrix, alternatívne ľahké doplnky a vypnutie nepoužívaných nastavení doplnkov.

Existujú isté nastavenia doplnku známe tým, že spôsobujú vysoké CPU ako Živá dopravná správa Wordfence, Prebiehajúce kontroly programu Broken Link Checker a ďalšie nastavenia, ktoré spúšťajú kontroly, zhromažďujú štatistiky, odosielajú e-mailové upozornenia alebo robustné doplnky, ktoré ponúkajú veľa funkcií (ale potrebujete iba niektoré funkcie … napríklad iba použitie jednej funkcie od spoločnosti Jetpack). Tiež by som nainštalovať WP Zakázať vypnite nastavenia WordPress, ktoré nepoužívate (Emojis, Gravatars, Heartbeat API atď.).

Ďakujem Ivici z WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook za vytvorenie tohto úžasného zoznamu na jeho stránka zdrojov – Tiež som pridal pomerne málo. Určite by som sa pripojil k jeho skupine, ktorá má viac ako 10 000 členov. Môžete si tiež prečítať moje vlastné Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress ktorá obsahuje viac ako 40 tipov na zrýchlenie načítania stránok (pomocou technológie WP Rocket, Cloudflare, AMP Pages, optimalizácia obrázkov, optimalizácia doplnkov a veľa ďalších), ktorá obsahuje viac ako 350+ komentárov.

Nájdenie pomalých doplnkov v GTmetrix

od tej doby P3 Profiler nefunguje, alternatívnym riešením, ako nájsť svoje najpomalšie načítavacie doplnky, je spustiť vaše stránky GTmetrix a pozrite si svoju správu. Ak sa pri rozbalení položiek rovnaký doplnok objaví vo vašom prehľade viackrát (alebo jednoducho trvá dlho, kým sa načíta na kartu vodopádu GTmetrix), pravdepodobne by ste tento doplnok mali odstrániť alebo nahradiť.

Pomalý doplnok WordPress

Ľahké doplnky

Sociálne zdieľanie – Raketa WP test ukázal Perie sociálnych médií, monarchaJednoduché zdieľané tlačidlá Adder, a MashShare mal najmenší počet žiadostí a najrýchlejší čas načítania.

zálohovanieUpdraftPlus.

posuvníkymonológ, LayerSlider, alebo Posúvače meteorov.

KomentáreDisqus Podmienené zaťaženie.

portfólioGaléria Envira, FooGallery, alebo Mriežka.

analytika – Google Analytics a Search Console by mali byť dosť. Uistite sa, že hostujete Google Analytics lokálne (pomocou WP Rocket alebo WP Disable).

Tvorcovia stránokTvorca stránok WordPress od spoločnosti MotoPress, ale žiadny tvorca stránok nebeží rýchlejšie ako natívny editor WordPress. Skombinujte to s Doplnok pre duplikátor a nemali by ste potrebovať nástroj na tvorbu stránok (vrátane zabudovaných tvorcov stránok do tém WordPress). Pokiaľ to váš tím absolútne neodmieta naučiť sa trochu HTML (najjednoduchší kódovací jazyk), vyhnite sa tvorcom stránok.

Doplnky StudioPress – ľahké doplnky pre program Genesis Framework.

Vypnite nepoužívané nastavenia doplnku

Prejdite si každý zo svojich doplnkov a rozhodnite sa, ktoré nastavenia môžete vypnúť (to zníži procesor). Napríklad v sekcii Nastavenia > všeobecný > Funkcie som zakázal nasledujúce …

Yoast-rys-Nastavenia

Živé zobrazenie premávky Wordfence tiež vyžaduje vysoké CPU …

Disable-Wordfence-Live-Traffic-View

Nepoužívajte 2 doplnky pre duplicitné funkcie

Pretože pre vás vytvára súbor Sitemap, nepotrebujete Súbory Google XML Sitemap zapojiť. Ak váš hostiteľ berie zálohy, na to nepotrebujete doplnok. Ak máte službu Google Analytics, naozaj je to štatistický doplnok, ktorý spomaľuje vaše stránky a robí asi 1/1 000 toho, čo môže služba Google Analytics urobiť? Zamyslite sa nad tým, ktoré doplnky skutočne potrebujete, a vymažte tie, ktoré nepotrebujete. A namiesto toho, aby ste používali Jetpack, aby ste mohli používať 1 alebo 2 funkcie, nainštalujte ľahký doplnok, ktorý robí to isté, ale nemá milión nastavení / funkcií, ktoré spomalia vaše stránky..

Zakázať nepoužívané nastavenia vo WordPress

WP Zakázať umožňuje zakázať nastavenia v programe WordPress, ktoré spotrebúvajú procesor a spomaľujú vaše stránky. Má tiež možnosti na kontrolu srdcového rytmu (ak si pamätáte skutočný) doplnok na kontrolu srdcového rytmu, teraz ju môžete odstrániť a jednoducho použiť) … a niekoľko ďalších možností, ktoré môžu zrýchliť váš web / panel správcov. Prejdite si nastavenia a zakážte všetko, čo nepoužívate …

Tipy na používanie WP Vypnite

 • Zakážte všetko, čo nepoužívate
 • Plánovanie odstraňovania spamu je dobrý nápad
 • Emojis, Mapy Google a Gravatars načítanie trvá dlho
 • Pingbacky a trackbacky zvyčajne nestojí za ďalšie zdroje
 • Nastavte revízie príspevkov na 3 – 5, aby ste mali zálohy, ale nepotrebujete stovky
 • Rôzne možnosti na karte „žiadosť“ môžu zlepšiť váš čas načítania

WP-disable-Žiadosti

WP-disable-tags-Nastavenia

WP-Zakázať Admin

/ WP-Disable-SEO.

WP-disable-Iné

AWStats pomáha identifikovať zdroje vysokej CPU / šírky pásma

AWStats je nástroj zabudovaný do väčšiny hostiteľov cPanels, ktorý poskytuje štatistiky o využití CPU. To vám povie, či niektoré roboty, obrázky, stiahnuté súbory a dokonca aj IP adresy spotrebúvajú veľa CPU. Môžete tiež použiť Doplnok Štatistiky servera WP ale myslím si, že AWStats odvádza skvelú prácu.

AWStats vám pomôže nájsť:

 • Prehľadávače s vysokou šírkou pásma
 • IP adresy s veľkou šírkou pásma
 • Súbory na stiahnutie s veľkou šírkou pásma
 • Súbory s veľkou šírkou pásma (napr. Obrázky)
 • Celkové využitie šírky pásma (na monitorovanie)

Mesačný-Bandwidth

Prehľadávače / pavúky vyhľadávacích strojov zvyčajne spotrebujú najviac CPU (šírku pásma) …

Roboti-Pavúky-Bandwidth

Môj sprievodca rýchlosťou WordPress obsahuje ďalšie tipy na zníženie CPU prehľadávača plus tony ďalších tipov.

často kladené otázky

&# X1f50c; Ktorý typ doplnkov spomaľuje WordPress najviac?

Najbežnejšie pluginy s pomalým načítaním sú sociálne zdieľanie, štatistika, live chat, tvorca stránok, komentáre, kalendár, zálohovanie, portfólio, súvisiace príspevky a posuvné doplnky. Tieto je potrebné starostlivo vybrať a otestovať v GTmetrix.

&# X1f50c; Ktoré doplnky sú najčastejšími vinníkmi?

Ak plánujete používať WPML alebo WooCommerce, radšej idete priamo na cloud hosting, pretože zdieľaný hosting pravdepodobne nebude mať dostatok serverových prostriedkov na zvládnutie vašich stránok. Dôvodom je skutočnosť, že (najmä weby WooCommerce) zvyčajne vyžadujú viac doplnkov a generujú ďalšie skripty, štýly a fragmenty košíka, ktorých načítanie bude tiež trvať dlhšie..

&# X1f50c; Ako nájdem svoje najpomalšie doplnky?

Na karte GTmetrix Waterfall si prezrite, ktoré doplnky sa načítajú najdlhšie, alebo pomocou doplnku Query Monitor vyhľadajte svoje najpomalšie doplnky..

&# X1f50c; Vypne pomoc s nepoužívanými funkciami doplnku?

Áno! Ak funkciu nepoužívate, vypnite ju. Na selektívne načítanie doplnkov na určitých stránkach / príspevkoch tiež odporúčam používať Asset CleanUp alebo Perfmatters. Ak napríklad používate kontaktný formulár na stránke Kontakt, zakážte ho všade inde.

&# X1f50c; Skutočne záleží na množstve doplnkov?

Každý doplnok pridáva k času načítania, záleží len na tom, koľko. Používanie ľahkých doplnkov je dôležitejšie ako zníženie počtu doplnkov, mali by sa však brať do úvahy oboje.

Čo ak bezpodmienečne potrebujete pluginy s veľkými zdrojmi?

Váš hostingový plán má obmedzené množstvo prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Ak doplnok spotrebováva príliš veľa CPU, jedinou možnosťou (okrem odstránenia alebo nahradenia) je upgrade plánu tak, aby zahŕňal viac serverových prostriedkov. Niektorí z vás to vedia Odporúčam SiteGround z mnohých dôvodov ako ich technológia rýchlosti je veľmi rýchly. A ak ste v súčasnosti hostení s niekým, ako je Bluehost, Godaddy, InMotion alebo s ktorýmkoľvek iným mizerným hostiteľom, bude to obrovský upgrade pre váš hardvér servera, ktorý by mal zlepšiť vaše skóre a časy načítania stránky v GTmetrix, Pingdom a Google Štatistiky PageSpeed.

Ak vám tento tutoriál pomôže, zdieľanie sa vždy ocení :)

Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map