20 labākās BEZMAKSAS WordPress emuāru tēmas 2019. gadā

Pēc WordPress instalēšanas nākamā lieta, kas jāinstalē, izmantojot labu WordPress motīvu, kas reaģē uz visām ierīcēm (datoru, planšetdatoru un mobilo ierīci), ir draudzīgs SEO un, protams, tiek ielādēts ātri. Labas WordPress tēmas izvēle ir diezgan izaicinoša, jo WordPress motīvu galerijā ir pieejami vairāk nekā 10 000 bezmaksas motīvu, un tas var būt laikietilpīgs process, lai jūs izvēlētos pareizo motīvu. Tātad, mēs esam apkopojuši dažas no labākajām bezmaksas WordPress emuāru tēmām, kas ir labi optimizētas, SEO draudzīgas un skaistas.


Šajā amatā mēs dalīsimies ar 20 populārākajām WordPress bezmaksas emuāru tēmām.

bezmaksas WordPress emuāra tēmas

Labākās bezmaksas WordPress emuāru tēmas

OceanWP

OceanWP

OceanWP ir ļoti viegla un pilnībā pielāgojama bezmaksas WordPress emuāra tēma. Tam ir vairāk nekā 200 000 aktīvu instalāciju un viena no WordPress tēmām ar visaugstāko novērtējumu.

Izmantojot OceanWP, jūs varat izveidot cita veida vietnes, piemēram, emuāru, biznesu, portfeli, WooCommerce veikalu un daudz ko citu. Šī tēma pilnībā reaģē un visās ierīcēs tiek ielādēta ātrāk. Tas labi darbojas ar populārākajiem lapu veidotājiem, piemēram, Divi, Beaver Builder, SiteOrigin utt., Tas ir pilnībā atsaucīgs un WooCommerce gatavs. Tas atbalsta arī RTL valodas, un jūs varat izmantot arī savas valodas.

Varat izmantot viņu bezmaksas importa paplašinājumu, lai augšupielādētu viņu demonstrācijas saturu, lai ērti izveidotu vietnes. Varat arī paplašināt tā funkcionalitāti, izmantojot to izcilākos paplašinājumus, piemēram, Stick Anything, Paziņojums par sīkfailu, Pilnekrāna režīms, Uznirstošā pieteikšanās, Sticky Footer, Elementor logrīki, Posts Slider un daudzas citas..

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Astra

Astra

Astra ir viena no populārākajām WordPress tēmām, kuru varat izmantot personīgajam emuāram, portfelim, biznesam un WooCommerce vietnei. Tā ir ļoti viegla tēma un pilnībā pielāgojama.

Šai tēmai ir dažādas iespējas un sagatavotas veidnes, kas labi darbojas ar visiem lapu veidotājiem, piemēram, Thrive Architect, Beaver Builder, Divi, Visual Composer un daudziem citiem. Tas ir gatavs WooCommerce, RTL & Tulkošana ir sagatavota un atsaucīga visās ierīcēs.

Motīvs ir pilnīgi bezmaksas, un to var paplašināt, izmantojot labākos papildinājumus. Ja vēlaties ātru, pilnībā pielāgojamu un bezmaksas WordPress emuāra tēmu, tad Astra ir perfekta.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Huemans

Huemans

Huemans ir viena no populārākajām emuāru, žurnālu un biznesa vietņu WordPress tēmām. Tas ir pilnībā atsaucīgs, un tam ir elastīgas izkārtojuma iespējas.

Šai tēmai ir 4 dažādas kājenes logrīku opcijas, un sānjoslai varat pievienot neierobežotu skaitu logrīku. Jaunāko ziņu varat parādīt piedāvātajā stāstā vai slīdnī. Jūs varat izvēlēties jebkura veida fontus, kurus vēlaties izmantot. Viņiem ir arī logrīku kājenes un galvenes apgabali, kuros varat ērti ievietot reklāmas vai reklāmkarogus.

Šī tēma ir SEO draudzīga un ātrāk ielādējas visu veidu ierīcēs. Ja vēlaties izveidot emuāru, žurnālu, biznesa vietni, šī tēma ir laba iespēja.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

ColorMag

ColorMag

ColorMag ir lieliska žurnāla stila tēma, kuru varat izmantot savam WordPress emuāram, jaunumiem, žurnālam, biznesam un jebkura veida vietnēm. Šī tēma ir pilnībā savietojama ar spraudni WooCommerce, un jūs varat pievienot jebkura veida produktus un norēķinu vārteju, lai pārdotu savus produktus. 

Jūs varat izcelt katru kategoriju ar unikālu krāsu pēc jūsu izvēles. Bezmaksas versijas tēmai ir 6 dažādi pielāgoti logrīki un 15 vai vairāk logrīku apgabali. Šī tēma ir pilnībā SEO draudzīga un optimizēta ātrumam. 

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Dzirkstošs

DzirkstošsDzirkstošais ir vienkāršs un tīrs WordPress dizaina bezmaksas emuāru, ceļojumu, veselības, biznesa un citu vietņu dizains. Šī tēma ir pilnībā reaģējoša uz mobilajām ierīcēm un labi optimizēta SEO. Šī tēma ietver pilnekrāna slīdni, sociālo mediju integrāciju, populāru ziņu logrīku utt.

Tam ir dažādi izkārtojumi, krāsa, fonti, slīdņa iestatījumi. Šī tēma ir arī tulkošana un daudzvalodu. Ar šo motīvu varat arī integrēt WooCommerce, bbPress un citus populāros premium spraudņus.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Ikonisks

IkonisksIkoniska ir premium klases bezmaksas WordPress emuāra tēma ar skaistu tipogrāfiju. Šī tēma ir pilnībā atsaucīga un ļauj jums pielāgot, kā vēlaties. Jūs varat viegli augšupielādēt logotipu, mainīt fona krāsu, kājenes tekstu un sociālo mediju ikonas.

Ikoniskajam ir viena atsevišķa sānjosla un viena galvenes izvēlne ar ērtu navigāciju.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Izaicinātājs

Challenger tēma

Challenger ir augstākās kvalitātes bezmaksas WordPress tēma emuāru veidošanai, biznesam, Podcast vietnēm. Šī tēma ir pilnībā atsaucīga un labi optimizēta ātrumam, lai jūsu vietne ātrāk ielādētos visās ierīcēs.

Motīva dizains ir vienkāršs un minimālisma un skaista tipogrāfija padara jūsu vietni lasāmāku. Bezmaksas versijas tēmai ir 4 dažādi logrīku apgabali, 50+ sociālo mediju ikonas un pilnībā pielāgojama galvenes sadaļa, lai palielinātu savu e-pasta sarakstu.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Pelni

Pelni

Ashe ir vairāku autoru bezmaksas WordPress emuāru tēma, kas ir piemērota personīgam emuāram, ēdieniem, ceļojumiem, skaistumam, modei, kāzām, fotografēšanai un jebkura veida emuāriem. Tam ir minimāls, elegants un mobilais atsaucīgs izkārtojums, kas visās ierīcēs izskatās pārsteidzoši.

Jūs varat integrēt WooCommerce ar Ashe tēmu. Motīvs ir labi kodēts un lieliski darbojas ar visiem populārajiem spraudņiem un lapu veidotājiem, piemēram, Divi, Elementor, Beaver veidotāju utt. Motīvā ietilpst pilnekrāna slīdnis, galvenes attēls, Instagram slīdņa logrīks.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Donovāns

Donovāns

Donovan ir tīra un mūsdienīga dizaina bezmaksas emuāra tēma WordPress. Tam ir 3 dažādi emuāru izkārtojumi un ērta navigācijas izvēlne. Jūs varat pievienot sociālās ikonas augšējā logrīka apgabalam un pielāgot kājenes apgabalus. Viņu tēma ir optimizēta SEO, un tos var tulkot jūsu valodās. 

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Meistara emuārs

Meistara emuārs

Master Blog ir tīra un moderna bezmaksas WordPress blogošanas tēma. Motīvs ir pilnībā atsaucīgs un visās ierīcēs tiek ielādēts ātrāk. Tas ļauj mainīt fona krāsu un logotipu. Tēma ir pilnībā RTL un tulkošanai gatava un saderīga ar WPML. Tajā ir viena sānjosla, un jūs varat mainīt galvenes attēlu.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Emuāru elite

Emuāru eliteBlog Elite ir universāla bezmaksas WordPress emuāra tēma. Tas ir atsaucīgs un nodrošina ar funkcijām bagātas iespējas. Tas ļauj kopā izmantot atšķirīgu stilu un opciju kombināciju, lai dažu minūšu laikā palīdzētu izveidot tīru vietni. Tam ir sānjosla un vairākas galvenes opcijas. 

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Optimizētājs

Optimizētājs

Optmizer ir universāla bezmaksas WordPress emuāra tēma, un tai ir daudz jaudīgu funkciju. Tas ļauj jums pielāgot katru elementu, nemainot nevienu kodu. Motīvam ir divi izkārtojumi un skaists attēla slīdnis. Tas arī ļauj jums viegli augšupielādēt vietnes logotipu, izmantot vairāk nekā 600 fontus, pievienot pielāgotu CSS lauku un citas krāsu opcijas.

Motīvs ir 100% atsaucīgs, SEO draudzīgs un labi optimizēts. Tas ir gatavs tulkošanai un darbojas ar WooCommerce, bbPress un daudziem citiem. Ja vēlaties savam emuāram, biznesam, portfelim, fotografēšanai un e-komercijas vietnei izmantot bezmaksas WordPress motīvu, šī tēma ir lieliska iespēja.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Kontrast

Kontrast

Kontrast ir eleganta un atsaucīga bezmaksas WordPress tēma emuāru veidošanai un žurnāliem. Motīvs ietver neierobežotus logrīku apgabalus, kreiso vai labo sānjoslu, 4 kājenes logrīku kolonnas, nulles izkārtojuma attēlus, saistītās ziņas un daudz ko citu. Varat arī pievienot sociālās ikonas augšpusē vai apakšā.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Velingtona

Velingtona

Velingtona ir vienkārša un mūsdienīga izskata bezmaksas WordPress emuāra tēma. Tam ir divi dažādi pasta izkārtojumi, skaista tipogrāfija, piedāvātais pasta slīdnis un sānjosla. Motīvs ir pilnībā atsaucīgs, un pielāgošanas rīkā jūs varat viegli modificēt motīva iestatījumus.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Lente Lite

Lente Lite

Ribbon Lite ir vienkārša un atsaucīga bezmaksas WordPress blogošanas tēma. Motīvs ir zibens ātrumā, SEO optimizēts un pilnībā pielāgojams. Motīvā ir viena sānjosla un ērta navigācijas izvēlne. Varat pievienot sociālās ikonas un parādīt saistītās ziņas, kas palīdzēs jūsu lasītājiem pieturēties pie jūsu satura.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

VT emuāri

VT emuāri

VT emuāri ir eleganti un minimāli bezmaksas WordPress motīvi. Tēma ir pilnībā atsaucīga un īpaši izstrādāta emuāru vietnēm. Tas ir mobilam draudzīgs un ievieš SEO labāko praksi. 

Motīvā ir viena sānjosla, sociālās ikonas un par autora logrīku. Tas ir gatavs tulkošanai un nevainojami darbojas vairākās vietnēs.

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Rakstnieki Blogily

Rakstnieki Blogily

Rakstnieki Blogily ir SEO draudzīga un atsaucīga bezmaksas WordPress tēma emuāru veidošanai, laikrakstu un fotogrāfiju vietnēm. Tēma ir ļoti viegli iestatīta, un tajā ir daudz reklāmas vietas, lai gūtu peļņu no jūsu vietnes. 

Šī tēma lieliski darbojas ar populāriem lapu veidotājiem, piemēram, Elementor, Beaver Builder, Divi uc. Īsā laikā varat viegli izveidot vienas lapas vai vienas lapas ziņas, izglītojošu vietni..

Skatīt demonstrāciju & Lejupielādēt

Rakstītājs

Rakstītājs

Writee ir eleganta un mūsdienīga izskata bezmaksas WordPress emuāru veidošanas tēma, kas piemērota personīgam emuāram, ēdieniem, ceļojumiem, fotografēšanai. Tēma ir pilnībā atsaucīga un labi izstrādāta.

Motīvā ir ideāls pikseļu dizains, viena sānjosla, vairāki logrīki, pilna platuma / kastveida attēlu slīdnis. Tas ir savietojams ar WooComerce un ir gatavs tulkošanai.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Kale

Kale

Kale ir minimāla, eleganta un mūsdienīga WordPress bezmaksas emuāra tēma, un to var izmantot arī citiem mērķiem. Motīvs ir ērti lietojams, un jūs to varat viegli integrēt ar WooCommerce.

Kale nāk ar skaistu sākumlapu, lielu izceltu pastu ar piedāvātu pastu, opcijas galvenes rādīšanai reklāmkarogu vai reklāmas. Tas ir pilnībā RTL & daudzvalodu atbalsts. Tas nāk arī ar vairākiem emuāru plūsmas izkārtojumiem, sānjoslas izmēru opcijām, un jūs varat parādīt savas sociālās multivides ikonas.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Poseidons

Poseidons

Poseidon ir vienkārša un eleganta dizaina WordPress emuāra tēma. Motīvam ir pilna ekrāna slaidrāde, vairāki emuāru izkārtojumi, viena sānjosla un sociālo mediju ikonas. Tas ir pilnībā atsaucīgs un lieliski darbojas kopā ar WooCommerce.

Skatīt demonstrāciju | Lejupielādēt

Šajā rakstā mēs esam dalījušies ar 20 labākajām WordPress emuāru tēmām, kuras varat izmantot personīgajam emuāram, biznesam, portfelim, fotografēšanai vai jebkurai citai vietnei.

Tagad jums jāpārbauda katra no tēmām, lai pārbaudītu, vai tēma ir piemērota jūsu vietnei. Tomēr, ja vēlaties pilnu motīvu iespējas un prioritāru atbalstu no motīvu uzņēmuma, varat jaunināt motīvu uz premium versiju.

Vai vēlaties šajā sarakstā iekļaut savu motīvu? Atstājiet komentāru zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map