5 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji augstas trafika vietnēm

Vai esat neapmierināts ar savu koplietojamo hostinga pakalpojumu sniedzēju? Vai jūsu mitināšana sasniedz resursu ierobežojumus? Vai jūsu vietne tiek ielādēta pārāk lēni? – Tad ir vienīgais risinājums, tas ir Pārvaldītā WordPress mitināšana.


Kas ir pārvaldītā WordPress mitināšana?

Pārvaldītā WordPress mitināšana ir jaudīgāka, kas ir īpaši izstrādāta WordPress vietņu mitināšanai. Tas nodrošina arī daudzas neticamas funkcijas un pakalpojumus. Tas ietver uzlabotu drošību, īpaši lielu ātrumu, automātiskus atjauninājumus, ikdienas dublējumus, lielisku darba laiku, premium atbalstu utt.

Pārvaldītā WordPress mitināšana piedāvā pilnīgi bez problēmām. Apmēram 15 900 000 vietņu visā tīmeklī izmanto WordPress, kuras ir pilnībā pašu mitinātas. Sakarā ar WordPress milzīgo popularitāti, daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji izvēlējās būt WordPress mitināšanas speciālisti.

Pārvaldītā WordPress mitināšana faktiski ir dalīta mitināšana, taču to pakalpojumu kvalitāte, veiktspēja, ātrums un atbalsts atšķiras no koplietošanas hostinga. Premium WordPress hostinga cena ir dārgāka nekā dalītā, ja dalītā hostinga cena sākas tikai no USD 2,97 mēnesī. Cenai nav nozīmes, ja vēlaties augstas kvalitātes resursdatoru, kas var viegli vadīt lielu trafika daudzumu, izcilu veiktspēju, lielisku darba laiku un, protams, 24×7 WordPress ekspertu atbalstu.

Pārvaldītās WordPress mitināšanas priekšrocības

Jūs iegūsit papildu priekšrocības, izmantojot pārvaldīto WordPress mitināšanu, un tās ir:

 • Dedzinošs ātrs ātrums: Tā kā Pārvaldītā WordPress mitināšana ir īpaši izstrādāta tikai WordPress mitināšanai, tas padara jūsu vietni dedzīgu un pat lielu trafiku.
 • Uzlabota drošība: Katrā pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietnē tiek nodrošinātas daudzlīmeņu drošības iespējas. Katru dienu jūsu vietnē tiek meklēta ļaunprātīga programmatūra un ievainojamības, kā arī apturēti brutālu spēku uzbrukumi. Jebkurā gadījumā, ja viņi jūsu vietnē atrod ļaunprātīgu programmatūru, viņi uzņemas atbildību un nekavējoties to noņem. Viņi arī piedāvā bezmaksas SSL sertifikāts izmantojot jebkuru trešo personu pakalpojumu sniedzēju.
 • Bezmaksas vietnes migrācija: Tie nodrošina bezmaksas vietņu migrāciju. Tātad jūs varat viegli pārvietot savu vietni uz viņiem bez dīkstāves. Varat arī palūgt savam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam to izdarīt manuāli.
 • Pakāpju zonas: Tikai ar vienu klikšķi varat izveidot perfektu savas aktīvās vietnes kopiju smilšu kastes vidē. Šo pieturvietu galvenokārt izmanto testiem, jaunākās un labākās jūsu vietnes versijas izstrādei, un tā neietekmē jūsu sākotnējo vietni.
 • Automātiskas ikdienas dublējumkopijas un atjauninājumi: Tie nodrošina ikdienas atjauninājumus, un to var izdarīt automātiski vai manuāli. Jebkuru no dublējumiem varat atjaunot jebkurā laikā. Izmantojot automātiskās atjaunināšanas sistēmu, jūsu WordPress versija un spraudņi tiks atjaunināti.
 • Bez dīkstāves: Viņu futūristiskā infrastruktūra uztur jūsu vietni vienmēr tiešsaistē un var darboties ar lielu trafika daudzumu.
 • 24 × 7 WordPress ekspertu atbalsts: Viņu WordPress eksperti vienmēr ir kopā ar jums. Ja jums rodas kādas problēmas saistībā ar jūsu vietni, viņi to nekad neatrisina.

5 labākie pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs lielai trafikai

Ir pieejami daudzi pārvaldīti WordPress mitināšanas uzņēmumi, kas piedāvā dažādas funkcijas un plānus. Bet izvēlēties perfektu mitināšanu nav viegli, atkarībā no jūsu vajadzības. Daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji arī iekasē papildu santīmu par papildu pakalpojuma pievienošanu, un daži mitināšanas jau satur to pašu funkciju. Tātad mēs izveidojām 5 sarakstu Vislabāk pārvaldītā WordPress mitināšanas vietne intensīvas satiksmes vietnēm pamatojoties uz to īpašībām, cenu, mitināšanas veiktspēju utt. 

Kinsta

Kinsta

Pārskats:

Kinsta darbina Google mākoņa platforma. Tas ir viens no labākajiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Ja jums ir liela vietne, kas nodrošina miljoniem trafika, Kinsta būs lieliska izvēle. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tas piedāvā neierobežotu lapu skatījumu un neierobežotu apmeklētāju skaitu. Tāpēc nav svarīgi, vai palielinās jūsu trafiks.

Visas viņu noliktavas nāk ar augstas veiktspējas cieto SSD, kas padara jūsu vietni ātru. Jūs varat mitināt tikai 1 vietni par to sākumcenu un katru no viņu plāniem, jūs iegūsit 4 PHP darbiniekus, kuri palīdzēs izpildīt kodus jūsu WordPress vietnē.

Migrācija ir bezmaksas, un jūs varat nekavējoties migrēt uz savu vietni bez dīkstāves. Kinsta administratora informācijas panelis ir pilns ar uzlabotajām funkcijām, kuras ir ērti lietojamas. Administratora panelī varat pārvaldīt visas vietnes.

Galvenās Kinsta hostinga iespējas:

 • Neierobežots lapas skatījumu skaits: Kinsta saviem lietotājiem piedāvā neierobežotu lapu skatījumu, neierobežotu apmeklētāju skaitu. Tāpēc jums nav jāuztraucas, ja palielināsit trafiku.
 • Bezmaksas migrācija: Vietni uz Kinsta varat migrēt jebkurā laikā, bez dīkstāves. Katrā plānā ir viena vai vairākas bezmaksas migrācijas. Viss, kas jums jādara, ir jānosūta pieprasījums no sava paneļa, un pārējo veiks viņa eksperts.
 • Vismodernākais administratora panelis: Kinsta administrators ir pilns ar lieliskām funkcijām un viegli pielāgojams. Arī administratora panelis izskatās savādāk un mūsdienīgāk nekā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.
 • Ļoti drošs tīkls: Viņu visus tīklus ļoti droši nodrošina drošības protokoli un ugunsmūri, ikdienas dublējumi un daudz kas cits, lai jūsu vietne būtu droša visu diennakti. Tie nodrošina arī 1440 kontrollaiku. Tātad, ja jūsu puse iet uz leju, tā nekavējoties jums paziņos, un viņu eksperts pārbaudīs, vai jūsu vietnē nav kaut kas nepareizs.
 • Vairāki datu centri: Kinsta piedāvā trīs vietas daudzreģionu režīmā: ASV Centrāleiropā, Eiropā un Āzijas un Klusā okeāna reģionā.
 • Ekspertu atbalsts: Izmantojot atbalsta biļeti, viņu eksperti WordPress izstrādātāji informēs jūs par visiem jautājumiem, kas saistīti ar jūsu vietni, un tie ir pieejami visu diennakti.

Plusi & Mīnusi:

Plusi (+): Kinsta darbina Google Cloud Platform, un tas nodrošina ātru lapu ielādēšanas laiku. Viņi piedāvā savu īpašo spraudni Kinsta-Cache, kas ļauj iztīrīt kešatmiņu atbilstošās jūsu vietnes lapās. Turklāt viņu eksperts palīdz migrēt esošo WordPress vietni bez dīkstāves. Varat viegli pievienot jebkuru trešo personu CDN pakalpojumu sniedzēju, piemēram, KeyCDN vai CloudFlare. Viņu WordPress ekspertu komanda palīdz jums noteiktajā laikā novērst jebkāda veida problēmas, kas saistītas ar jūsu vietni.

Mīnusi (-): Patiesībā es neatradu nevienu negatīvu Kinsta punktu. Bet viņu hostinga sākuma cena sākas no plkst USD 30 mēnesī, kas ir sava veida dārgi iesācējiem.

WPX mitināšana (ieteicams)

WPX mitināšana

Pārskats:

WPX mitināšana agrāk pazīstams kā Traffic Planet Hostings. Ja vēlaties lēta Pārvaldīta WordPress mitināšana, tad WPX ir laba iespēja, jo tā ir par ļoti pieņemamu cenu un nodrošina tādas pašas funkcijas kā citas Pārvaldītās WordPress hostings.

Viņu sākuma plāns piedāvā 5 bezmaksas vietņu migrāciju, un jūs varat mitināt līdz 5 vietnēm. Tie arī neierobežo mēneša lapu skatījumus, bet tā vietā, lai ierobežotu lapu skatījumus, tie nodrošina 50 GB joslas platumu. Bet jūs varat palielināt joslas platumu, uzlabojot savu plānu. Katrā plānā ir ikdienas dublējums un jaunākā PHP i.e 7.0 versija.

WPX mitināšanas galvenās iezīmes:

 • Lētākais plāns: WPX Hostings piedāvā lētākais plāns nekā citi Pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Viņu cena sākot no 19,99 USD / mēn un nodrošina visa veida funkcijas.
 • Vietne Atļauts: Atšķirībā no citiem pārvaldītajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, WPX to atļauj 5 vietnes viņu sākuma plānā.
 • Nav mēneša lapu skatījumu ierobežojuma: Viņiem nav noteikts mēneša apmeklējumu ierobežojums, tā vietā jūs iegūsit 50 GB joslas platuma.
 • 5 bezmaksas migrācija: Tā kā tie ļauj mitināt 5 vietnes, jūs iegūsit 5 bezmaksas vietņu migrāciju.
 • Bezmaksas neierobežots SSL: Varat izmantot SSL savā neierobežotajā vietņu skaitā. Līdz ar to viņi arī nodrošina bezmaksas domēna privātumu.
 • Ekspertu atbalsts: Visas ar jūsu vietni saistītās problēmas un palīdzību risina WordPress eksperti, un jūs jebkurā laikā varat tās sasniegt, izmantojot tiešraidi.

Plusi & Mīnusi:

Plusi (+): Viņu hostinga plāni ir tik lēti nekā citi Pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Ar šo lēto cenu tie gandrīz nodrošina visas funkcijas. Jūs varat mitināt vairākas vietnes un izmantot neierobežotu SSL. Turklāt tie neierobežo jūsu ikmēneša apmeklējumus. Viņi piedāvā arī pieturvietu.

WPEngine (4 mēneši bez maksas)

WPEngine

Pārskats:

WPEngine ir biznesa klase pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un nodrošina vislabākās kvalitātes atbalstu. Ja jūs jau meklējat pārvaldītu WordPress mitināšanu, iespējams, pamanāt viņu vārdu.

Ja jums ir personīgs emuārs vai uzņēmuma vietne, kurā ir liels datplūsmas apjoms, WPEngine to padara ērtāku. Viņu sākuma plāns sākas no 35 USD mēnesī, un jūs varat mitināt savu vienu WordPress vietni. Katrā plānā ir iekļauta SSD krātuve, pieturvietas, bezmaksas vietņu migrācija, 24×7 tērzēšanas atbalsts.

Lai arī viņu plāns ir lēts, ja salīdzina ar citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tie nevienā plānā nepiedāvā neierobežotu lapu skatījumu. Bet tie nodrošina visaugstāko hostinga pakalpojumu 

WPEngine galvenās iezīmes:

 • Bezmaksas vietnes migrācija: Tāpat kā citi pārvaldītie hostinga pakalpojumu sniedzēji, arī WPEngine piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju. Šī funkcija ir pieejama katrā viņu plānā.
 • Neierobežota datu pārsūtīšana: WPEngine nodrošina neierobežotu datu pārsūtīšanu, lai jūs varētu mitināt gandrīz jebkura veida personīgas, mazas vai lielas vietnes.
 • Tūlītēja iestudēšana: Izmantojot viņu pieturvietu funkciju, jūs varat tūlīt izveidot savas vietnes kopiju testēšanas vajadzībām, un jūsu sākotnējā vietne paliek tāda pati.
 • LargeFS: LargeFS caurspīdīgi nodrošina jums bezgalīgu datu nesēju krātuvi. Jums vienkārši jāintegrē ar savu Amazon S3 kontu no WPEngine informācijas paneļa.
 • 24 × 7 klientu atbalsts: Viņi WordPress eksperti ir gatavi jums palīdzēt 24×7, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu un biļešu sistēmu.

Plusi & Mīnusi:

Plusi (+): WPEngine ir vispopulārākais Pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un ir tik daudz lielu zīmolu kā SoundCloud, Foursquare, HTC utt, izmantojot WPEngine. Viņu vairākie drošības slāņi aizsargā jūsu augstvērtīgo saturu, uzlabo jūsu SEO un paātrina jūsu vietni 5x vairāk nekā vidēji.

Turklāt jūs varat dublēt un atjaunot savu vietni, izmantojot viņu izcilo rezerves sistēmu, un kopēt vietni tikai ar vienu klikšķi. Ja rodas problēmas ar jūsu vietni, viņu WordPress eksperts problēmu novērsīs tieši laikā.

*Viņi ir bloķējuši dažus kaitīgus WordPress spraudņus un palēnina jūsu vietnes darbību. Daudzi lietotāji uzskata, ka ir slikta izvēle viņus neļaut. Bet, manuprāt, tas ir noderīgi jūsu vietnei, kura nav atļauta. Ja jums tas patiešām ir nepieciešams, varat sazināties ar viņu ekspertu. Tātad šis ir (+) punkts.

Mīnusi (-): WPEngine mitināšanas cena ir nedaudz lēta, taču tie nepiedāvā neierobežotu lapu skatījumu par saviem plāniem. Turklāt viņu sākuma plānā nav iekļauts CDN. Tātad, lai pievienotu CDN pakalpojumu, jums ir jāmaksā papildus.

FlyWheel (ieteicams WordPress)

FlyWheel

Pārskats:

Ja jūs meklējat a Pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs profesionālam dizaineri, aģentūras, izstrādātāji un blogeris kā arī spararats ir ideāls risinājums. Spararats padarīja par ļoti vienkāršu sadarbību ar citiem izstrādātājiem, un nav vajadzības dalīties ar kāda lietotāja vārdu vai paroļu.

Kā organizācija vai komanda visas jūsu komandas vietnes atrodas vienā informācijas panelī. Tātad ikvienam ir privilēģija izveidot savu vietni un var apmaksāt rēķinu individuāli.

Varat arī izveidot esošās vietnes projektu, kurā jūsu tēma un spraudņi tiks saglabāti kā pielāgota konfigurācija. Un vēlāk jūs varat lietot šo konfigurāciju savā nākamajā vietnē.

Spararata galvenās iezīmes:

 • Degoši ātri: Spararats piešķir visām WordPress vietnēm ātrāku ielādes laiku.
 • Vairāki konti vienā informācijas panelī: Ja jūs vadāt uzņēmumu, tad jūs varat nodrošināt piekļuvi saviem darbiniekiem, lai viņi atsevišķi izveidotu savu vietni. Turklāt viņi var apmaksāt rēķinu individuāli. Faktiski maksātājam tiks piešķirta īpašumtiesības uz kontu.
 • Pāreja ar vienu klikšķi: Tāpat kā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, arī Spararats piedāvā inscenējumu ar vienu klikšķi, lai pārbaudītu jūsu vietni smilšu kastes vidē.
 • Izveidojiet savas vietnes projektu: Jūs varat viegli izveidot esošās vietnes projektu un vietnes struktūru (motīvus, spraudņus) lietot jaunā vietnē.
 • Vairāki datu centri: Spararatam ir pavisam 10 datu centri visā pasaulē, un jūs varat bez grūtībām atvērt savas vietnes tuvu lietotājiem.

Plusi & Mīnusi:

Plusi (+): Spararats ir lieliska iespēja tiem, kas ir arī dizaineri, izstrādātāji un emuāru autori. Ja jūs vadāt organizāciju vai komandu, varat atsevišķi dot piekļuvi aģentūrām, lai veiktu to darbu, un arī pārvaldīt rēķinus.

Jums ir atļauts bez maksas migrēt vietni, izmantojot viņu vienkāršo informācijas paneli. Viņu plāns sākas no USD 15 mēnesī, kas ir lēts plāns iesācējiem. Parasti, vietnei pieaugot, jums tiks lūgts jaunināt plānu bez atcelšanas. Tie arī nodrošina nakts rezerves sistēmu, kas darbojas 30 dienas, un jūs to varat atjaunot jebkurā laikā.

Mīnusi (-): Tāpat kā WPEngine, tas nepiedāvā CDN un ļauj tikai 5000 apmeklējumus viņu sākuma plānā un personīgajā plānā.

Sintēze

Web sintēze

Pārskats:

Sintēze ir a Pārvaldīts WordPress hostings, izmantojot VPS. Tie nodrošina īpaši pielāgotu NGINX un PHP-FPM tīmekļa servera programmatūru, ko galvenokārt izmanto lielajā vietnē, kas jūsu vietni pārceļ uz nākamo veiktspējas līmeni.

Kopsavilkums ne tikai mitina jūsu vietni, bet arī sniedz jums soli pa solim optimizēšanas padomus lappusē un atslēgvārdu un sociālo mediju izpēti, ka jūsu vietne Google var ierindoties augstāk. Un visas šīs lietas, ko varat darīt tieši no sava WordPress administratora paneļa. Viņi izmanto īpašu tehniku ​​ar nosaukumu “Pašdziedināšanas process”, Kas nosaka visu jūsu VPS programmatūras procesu stāvokli, un, ja kaut kas noiet greizi vai apstājas, tas nekavējoties veic automātisku restartēšanu, lai to normāli atjaunotu.

Viņu standarta plāns sākas no USD 47 mēnesī, kas ļauj jums mitināt vienu domēnu un piedāvā 1 GB atmiņu, 20 GB kopējo krātuvi, 2 Tb ikmēneša joslas platumu un 10 000 ikdienas trafiku..

Sintēzes galvenās iezīmes:

 • Ļauj intensīvai satiksmei: Viņu sākuma plāns piedāvā 10 000 apmeklējumu dienā.
 • Izcilākais sniegums: Izmantojot savu NGINX arhitektūru, viņi radikāli uzlaboja jūsu vietnes veiktspēju un var viegli tikt galā ar papildu slodzi. Pat viņu sākuma plāns iztur lielu slodzi, salīdzinot ar citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Turklāt tas palielina arī vietnes ātrumu.
 • Papildu drošība: Sintēzē tiek izmantotas divas dažādas skenēšanas tehnoloģijas, lai pārbaudītu, vai jūsu vietnē nav ļaunprātīgas programmatūras un ievainojamības. Viņi īpaši izmanto Securi, lai pārbaudītu ļaunprātīgu programmatūru, neļautu jūsu serverim veikt brutālu spēku uzbrukumus, un visas drošības pārbaudes tiek veiktas ik pēc 6 stundām. Ja viņi jūsu serverī atrod kādu ļaunprātīgu programmatūru, viņi uzņemas atbildību par tā noņemšanu, lai jums par to nebūtu jāuztraucas.
 • Monitorings reālā laikā: iWatch nodrošina kritisko failu uzraudzību reāllaikā. Bez tam Synthesis izmanto savus specializētos uzraudzības rīkus, kas pārrauga jūsu vietni 24/7/365, lai nodrošinātu maksimālu darba laiku un reaģētu uz problēmām, kad tās rodas.
 • Vietnes optimizācijas rīki: Atšķirībā no citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tas piedāvā optimizāciju lapā, atslēgvārdu izpēti un sociālo mediju izpētes padomus, lai palīdzētu labāk ierindoties meklētājprogrammu rezultātos..
 • Personiskās rezerves kopijas S3: Viņi katru dienu izveido jūsu servera rezerves kopijas un glabā septiņu dienu vērts dublējumus. Izmantojot viņu personisko dublēšanas sistēmu, jums nav jābūt atkarīgam no kādas trešās puses programmatūras, lai izveidotu vietnes dublējumu. Viņu pielāgojamā servera puse apstrādā kritiskos komponentus jūsu pašu S3 kausā Amazon Web Services.

Plusi & Mīnusi:

Plusi (+): Sintēze nodrošina pārvaldītu VPS, nevis pārvaldītu WordPress mitināšanu, kas jūsu vietnei piešķir papildu stimulu. Visi viņu plāni ietver ļoti pielāgojamu NGINX un PHP-FPM tīmekļa serveris. Viņu katrs plāns ietver sevis dziedināšanas procesu, iWatch atbalstu, vietnes optimizācijas komplektus utt. Vēl viena vissvarīgākā lieta ir tā, ka tie jūsu vietnei nodrošina papildu drošības līmeni, lai jūsu vietne vienmēr būtu droša un tiešsaistē.

Viņu standarta plāns piedāvā 10 000 apmeklējumus dienā, kas ir vienādi ar 3 000 000 apmeklējumiem mēnesī, pat neviens pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nepiedāvā to par tādu pašu cenu.

Mīnusi (-): Viņi neatbalsta daudzvietīgu WordPress instalēšanu.

5 vislabāk pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju salīdzinājumu saraksts

[viegli cenu tabula id = ”2624 ″]

Kurš jums vajadzētu izvēlēties?

Kā mēs jau minējām iepriekš, ka pārvaldītā WordPress mitināšana visās kategorijās vienmēr ir labāka nekā koplietojamais hostings. Ja jūsu vietnē vai lielā vietnē ir liels trafiks, jums nekavējoties jāpārslēdzas uz Pārvaldīt uz mitināšanu. Tā kā koplietojamais hostings ir labs iesācējiem un var tikt galā ar nelielu satiksmi. Turklāt koplietojamais hostings nenodrošina visas funkcijas, un tajā ir mazāk drošības iespēju.

Izmantojot pārvaldītu mitināšanu, jūs iegūsit visu un labāku kvalitāti, ti, tas var apstrādāt lielāku trafiku, palielināt vietnes ātrumu, daudzslāņu drošību, bezmaksas SSL un WordPress ekspres atbalstu. Tas jūsu vietnei piešķir lielāku jaudu un bez problēmām, lai jūs varētu koncentrēties uz savu darbu un audzēt produkciju.

Bet izvēloties Vislabāk pārvaldītais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nav viegli. Iepriekš minētajā scenārijā mēs esam apsprieduši 5 labākos pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, kas nodrošina dažāda veida funkcijas.

Manas labākās izvēles,

> Ja esat Emuāru autors vai Izstrādātājs, tad WPEngine būs ideāla izvēle jums. WPEngine gandrīz nodrošina visu, un to cena ir arī lēta. Viņi piedāvā arī bezmaksas migrāciju, SSL sertifikātu, pieturvietu zonu. Viņu WordPress eksperti arī paliek pieejami 24×7. Jūs varat viņus sasniegt, izmantojot tiešraides tērzēšanu vai atbalsta biļeti. Viņu biļešu reakcijas laiks ir pārsteidzošs, tas prasa tikai 1-2 stundas. Bet viņu sākuma plānam ir daži ierobežojumi, piemēram, lapu skatījumi un CDN nav iekļauti. Jums var būt jāmaksā papildus par papildu resursu pievienošanu.

Ej pēc : WPEngine.

> Ja jums ir liela biznesa vietne, emuārs vai zīmols, kas nopelna miljoniem trafiku, tad dodieties uz Kinstu. Kinsta darbojas ar Google mākoņa platforma. Tas piedāvā neierobežotu lapu skatījumu skaitu, neierobežotu apmeklētāju skaitu, bezmaksas migrāciju, 4 PHP darbiniekus, 1440 ikdienas darbspējas pārbaudes un plus pieturvietu vidi. Tomēr to cena ir nedaudz dārga, bet mitināšanas kvalitāte ir satriecoša.

Ej pēc : Kinsta.

Profesionālam dizaineri, aģentūras, izstrādātāji un emuāru autori, Spararats ir labākais risinājums. Tas ir arī WordPress ieteicamā pārvaldītā WordPress mitināšana. Izmantojot informācijas paneli, klienti var piekļūt un var maksāt individuāli. Tāpat kā citi pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, arī Spararats piedāvā gandrīz visu, kas tīmekļa pārzinim nepieciešams savas vietnes izveidošanai. Viņu īpašā funkcija “Blueprint” palīdz jums izveidot pielāgotu vietnes struktūru, ieskaitot spraudņus un motīvus. Un vēlāk jūs varat lietot šo konfigurāciju savā nākamajā vietnē.

Ej pēc : Spararats.

Ja jūs man lūgsit izvēlēties labāko, tad es jums ieteikšu iegūt WPX hostingu. Iepriekš tas bija pazīstams kā Traffic Planet Hostings. Viņi piedāvā visu, tāpat kā citi premium hostinga uzņēmumi, un cenu arī lēti. Atšķirībā no citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tie nodrošina A-Z funkcijas ar pieejamu cenu un var mitināt jūsu 5 dažādas vietnes. Bet tie nenodrošina iestudēšanas funkciju.

Ej pēc : WPX mitināšana.

Šajā rakstā mēs apskatījām 5 vislabāk pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus intensīvas satiksmes vietnēm. Ja jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi, lūdzu, dalieties ar savu viedokli, atstājot komentāru. Priekā ��

Saistītās tēmas,

 • 19 labākie padomi, kā paātrināt WordPress (palieliniet vietnes ātrumu par 200%)
 • 20 labākie WordPress spraudņi 2017: nepieciešami profesionāliem emuāru autoriem
 • 7 labākās emuāru veidotāju labākās WordPress motīvas (2017. gada izdevums)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map