Ideaalsed WP Super-vahemälu seaded koos Cloudflare / StackPath CDN-iga

WP super vahemälu on kindel vahemälu plugin (kui liigute tasuta marsruudile).


Muidu hinnati WP Rocket 7 Facebooki küsitluse seas parimaks ja seda ma kasutan (mul on ka WP Rocketi installimisjuhend). Kuid WP Super Cache on endiselt suurepärane valik, eriti kuna see on tasuta.

Ma näitan teile, kuidas häälestada WP Super Cache’i sätteid, sealhulgas vahekaart Täpsemalt, CDN ja Pistik. Kaan ka Pilv, StackPath ja näitab teile nende kahe erinevust.

Kui kasutate NGINX-serverit, peate seda tegema WP Super Cache’i täielikuks kasutamiseks muutke konfiguratsioonifaili, eriti kettapõhise vahemälu kasutamiseks. Kui te ei tunne seda mugavalt, soovitan proovida mõnda muud vahemälu pistikprogrammi (WP rakett, WP kiireim vahemälu või isegi W3 kogu vahemälu), kuna need vahemälu pluginad ei nõua NGINX-i konfiguratsioonifaili redigeerimist.

Vahemälu pluginad, CDN-id, ja majutamine on 3 peamist tegurit WordPressi optimeerimise juhend. Lisaks vahemälu pistikprogrammi konfigureerimisele optimaalsed seaded ja Cloudflare / StackPathi CDN, soovitan liituda WordPressi majutamise Facebooki grupp et näha, millised on erapooletud inimesed öeldes. SiteGround hinnati üle 20 Facebooki küsitluse seas populaarseimaks ja olen see, keda kasutan. Olen nende peal poolenisti pühendatud GoGeek-kava mida on 4x rohkem serveriressursid kui enamus jagatud hostimist koos 100% GTmetrix skooride ja .5s laadimisajaga. Nad saavad ka rändavad teid tasuta.

WP-Super-vahemälu-Facebook-küsitlus

WP super vahemälu sätete konfigureerimiseks toimige järgmiselt.

WP-vahemälu vahekaardid

1. Lihtne

WP-super-vahemälu-lihtne-seaded

Puhverdamine (Luba) – võimaldab vahemällu salvestamist, mis on lihtne viis laadimisaegade parandamiseks.

Testi vahemälu – testib, kas vahemälu töötab. Kui näete vigu, minge vahekaardile Täpsemalt ja kohandage mõnda muud valikut (proovige keelata „tihenda lehed” ja „vahemälu taastamine”).

Kustuta vahemälu – kui teete oma veebisaidil värskendusi, eriti CSS- või JavaScripti-faile, ja näete oma lehe vana versiooni, värskendab vahemälu kustutamine lehte uuemale versioonile.

2. Edasijõudnud

WP-super-vahemälu-täpsemad-seaded

Puhverdamine (Luba) – võimaldab vahemällu salvestamist.

Vahemälu edastamise meetod – lihtne režiim on lihtsaim ja seda soovitatakse mitteprogrammeerijatele. Ekspertrežiim kasutab Apache’i mod_rewrite funktsiooni statsionaarsete html-failide teenindamiseks superarvutiga ja on kiirem kui lihtne režiim … aga kui teil on PHP-failide muutmine ebamugav, kasutage lihtsat režiimi.

Ärge vahemälu lehti tuntud kasutajatele sisestage (Luba) – selle lubamine ei näita vahemällu salvestatud lehti nende inimeste jaoks, kes on teie veebisaidil varem olnud. See on hea, kuna tavakülastajad soovivad näha uut sisu (nt teie ajaveebis), mida muidu ei kuvataks, kui selle keelate.

Ärge võtke vahemälulehti GET-parameetritega. (? x = y URL-i lõpus) (Luba) – ei vahemälu lehti, mis on iga kasutaja jaoks erinevad (ainulaadsed müügilehed, kui esitate Facebooki / Google’i reklaame, liikmelisuse profiilid, kontaktvormide tingimuslik loogika). GET-parameetrid on selle jaoks suurepärane pistikprogramm.

Tihendage lehed, nii et neid pakutaks külastajatele kiiremini (Luba) – see on üksus Gzip Compression GTmetrixis / Pingdomis. Pärast selle lubamist vaadake oma avalehte ja otsige märgatavaid vorminguvigu. Kui see on olemas, keelake see. Muidu lubage see kindlasti.

Vahemälu HTTP-päised koos lehe sisuga (Keela) – muudab vahemällu salvestatud lehed kiiremaks, kuid muudab ka WP Super Cache staatilise failiedastuse asemel kiiremaks PHP-faili edastamise (aeglasem). See on küll kompromiss, kuid kui kasutate lisaseadmeid, mis saadavad täiendavaid päiseid, lubage see. Muul juhul keelake see.

Vahemälu taastatakse. Uue faili loomise ajal vahetulemifaili anonüümsetele kasutajatele teenindamine (Luba) – näitab puhverdatud lehte, kui uue faili loomine on pooleli.

304 brauseri vahemälu pole muudetud. Märkige, millal lehte pole pärast viimast taotlust muudetud. (Luba) – takistab vahemälu värskendamist siltide lehtedel (salvestab serveriressursid).

Tehke tuntud kasutajad anonüümseks, nii et neile pakutaks vahemäluga staatilisi faile – loendab varasemat seadet “Ärge vahemälu lehti tuntud kasutajatele salvesta” ja vahemällu salvestab see kõigile.

Luba dünaamiline vahemälu – (Luba) – lubab vahemällu salvestada dünaamilist sisu (muutuv sisu) nagu reklaamid, avalikult kuvatavate külastajate arv või isegi Amazoni soovitused.

Mobiilseadme tugi. (Vajalik väline pistikprogramm või teema. Vt KKK lisateavet.) (Luba) – kui kasutate mobiilset pistikprogrammi nagu WPtouch, või mobiilteema, see salvestab mobiililehed.

Eemaldage .htaccess-failist UTF8 / ajaveebi kooditabeli tugi. Vajalik ainult siis, kui näete paarituid tähemärke või kirjavahemärgid näevad valed välja. Nõuab reeglite ümberkirjutamise värskendust – (Keela) – kui näete oma veebisaidil imelikke tähemärke (â €)&# x2122; ¢), see peaks selle parandama. Vastasel juhul jätke see invaliidiks.

Kui postitus või leht on avaldatud või värskendatud, tühjendage kõik vahemälifailid – Luba) – kui avaldate postituse ja teil on ka ajaveebipäevik (nt teie avalehel) ja soovite veenduda, et seda värskendatakse uusima postitusega, tühjendab see vahemälu ja veendub, et uut sisu näidatakse.

Täiendav kodulehe kontrollimine. (Peatab aeg-ajalt kodulehe vahemällu salvestamise) (Luba) – sarnaselt eelmisele seadistusele tagab see, et teie uusimaid blogipostitusi kuvatakse avalehel (kui teil on ajaveebipäevik). See kehtib ka kodulehe dünaamilise sisu kohta.

Värskendage praegust lehte ainult kommentaaride tegemise ajal – lubage see, kui teil on palju kommentaare, kuna lugejad soovivad näha uusimat sisu (te ei soovi selleks värskendada kogu vahemälu).

Loetlege selle lehe uusimad vahemällu salvestatud lehed (Keela) – näitab, millised lehed on vahemällu salvestatud.

Jäme faili lukustamine. Te ei vaja seda, kuna see aeglustab teie veebisaidi toimimist  (Keela).

Hiline algatus. Puhverdatud failide kuvamine pärast WordPressi laadimist (Luba) – võimaldab sisul püsida dünaamilisena. Kui näete tõrget „dünaamiline vahemälu on tuvastatud, kuid hilist algust pole seatud”, parandab selle.

Vahemälu asukoht – ärge muutke – ärge muutke teed, vaiketee on korras.

Vahemälu aegumine – 3600 on enamiku veebisaitide jaoks hea, suure liiklusega veebisaitidel võib selle taseme langetada 1800-ni. See on vahemällu salvestatud lehtede aegumine ja visatakse ära. Kui seate selle liiga aeglaseks, ei näe kasutajad kunagi puhverdatud versiooni. Kui see on liiga kiire, võib see kulutada palju serveriressursse.

Aktsepteeritud failinimed & tagasilükatud URI-d – määrake lehed, mida te ei soovi vahemällu salvestada. Kõige tavalisem kasutusviis on e-kaubanduse lehtede või väga sageli uuendatavate lehtede välistamine.

Näited:

 • / pood /
 • / pood / konto /
 • / pood / kassasse /
 • / pood / ostukorv /
 • / pood / kinnita-telli /

Tagasilükatud kasutajaagendid – takistab kasutajaagentide lehtede vahemällu salvestamist. Kõige tavalisemad on sellised otsingumootorid nagu Googlebot ja Bingbot, kuid siin on a täielik loend kasutajaagentidest saate vaadata. WPtouchi kasutamisel peaksite siia lisama ka nende kogu mobiilsete kasutajaagentide loendi.

Täielik sulgemine – valmistab teie serveri ette eeldatava liikluse kasvu jaoks (lukustamise ajal ei värskenda postituse uued kommentaarid vahemällu salvestatud staatilisi faile). See säästab serveriressursse ja aitab vältida teie saidi krahhi. Luba see ainult siis, kui märkad liikluse järsku tõusu.

Otse vahemällu salvestatud failid – Kui teate, et mõni konkreetne leht saab liikluses palju juurde, lisage need siia.

Paranda konfiguratsiooni – taastab vaikimisi WP superpuhvri sätted.

3. CDN

CDN (sisu edastamise võrk) majutab teie raskeid veebifaile mitmetes andmekeskustes üle kogu riigi / maailma, mis vähendab teie serveri ja külastaja vahelist geograafilist kaugust. See vähendab laadimisaegu ja on soovitatav WordPressi optimeerimise juhendis.

StackPath on üks populaarsemaid CDN-sid ja seda kasutan oma saidil. Neil on 31 andmekeskust, mis asuvad tihedalt USA-s ja hämmastav tugi, kes aitasid minu GTmetrix YSlow skoori 8% võrra parandada. KeyCDN on ka hea, kuid olen olnud MaxCDN / StackPathiga väga rahul.

StackPath vs Cloudflare – Cloudflare on tasuta, StackPath algab 10-dollarise kuu eest tasuta 30-päevase prooviversiooniga. Cloudflare’il on see oma andmekeskused, StackPathil on oma andmekeskused. Üldiselt, mida rohkem andmekeskusi, seda parem ja mida rohkem ressursse neile laadida saab (muutes saidi laadimise veelgi kiiremaks). StackPathis on kaasas tugitiim, kes aitab seda konfigureerida (Cloudflare’i tasuta paketiga tugi puudub). StackPathi tugi suutis märkimisväärselt parandada laadimisaegu ja parandada minu GTmetrix YSlow skoori 8% võrra, mis oli igati seda väärt.

Samm 1: Registreeruge 30-päevaseks prooviversiooniks ja toimige järgmiselt. (StackPathil on ka juhendaja).

2. samm: Klõpsake StackPathi juhtpaneelil vahekaarti CDN ja luua StackPathi CDN-sait

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-domeen

StackPath-Server-IP-aadress

Kopeerige oma serveri IP-aadress – seda on vaja selle jaotise 6. sammus.

WP-super-vahemälu-StackPath-CDN-URL

3. samm: Kleepige CDN-i URL WP Super Cache’i CDN-i vahekaardile jaotiste „Väline URL” ja „Täiendav CNAMES” alla. SSL-i kasutamisel kontrollige ka „vahele https URL, et vältida segatud sisu”Vigu.

WP-superpuhver-CDN-seaded

4. samm: Minge StackPathis CDN-i → vahemälu sätted, seejärel klõpsake nuppu Kustuta kõik …

StackPath-Purge-Cache

5. samm: Kopeerige oma serveri IP-aadress alates 2. sammust (leiate selle ka oma hostimiskontolt). Siis lisage oma serveri IP-aadress valgesse nimekirja StackPathis luues WAF-saidi (WAF → tulemüür).

StackPath-Whitelist-IP

6. samm: Käivitage oma sait sisse GTmetrix ja „sisu edastamise võrk” peaks YSlow’is olema roheline.

CDN GTmetrix YSlow

Võtke kindlasti ühendust StackPathi toega, kuna nad suutsid minu seadeid näpunäidete täiendamiseks veelgi täpsustada. Neil on üks suurimaid tugimeeskondi – ma kasutaksin seda kindlasti ära.

4. Sisu

Kuni teie vahemälu aegumine on täpsemaid sätteid seatud, kustutatakse vahemällu aegunud lehed ja need ei põhjusta teie serverile stressi. Kohapeal töötades võite vahetada ka CSS / JS-i (nt taustpildid) ja näha vahemällu salvestatud versiooni (või võite mitte näha, et teie CDN töötab). Sel juhul peaks vahemälu kustutamine selle parandama.

WP-superpuhvri-sisu seadistamine

Kustuta vahemälu – värskendab vahemälu juhuks, kui näete oma lehtede vanu vahemällu salvestatud versioone.

5. Eellaadimine

Eellaadimine on värskendus, kui kõik puhverdatud lehed tühjendatakse ja värskendatakse korraga. Ma lubaksin selle, kuna see parandab nii veebisaidi / indekseerimise kiirust. Eellaadimine kulutab siiski palju serveriressursid mis seab teie serverisse stressi ja võib teie veebisaidi aeglaseks muuta. Vaikimisi oli see väärtuseks värskendage eelsalvestatud vahemälufaile iga 600 minuti järel. Kuid peaksite seda arvu suurendama, kui see paneb teie serverile stressi, eriti kui teie virtuaalserver on jagatud. Võite ka 0-ni jätta, kui te ei soovi, et staatilised failid aeguvad kunagi, kui vahemälu käsitsi värskendate.

WP-super-vahemälu-eellaadimise seaded

6. Pluginad

Jätke kõik nii nagu on, kui just te ei kasuta Halva käitumise pistikprogrammWordPress MU domeeni kaardistamise pistikprogramm, või WPtouchi pistikprogramm, sel juhul võimaldaksite nende ühilduvuse.

WP-super-vahemälu-pistikprogrammide seaded

7. Silumine

WP super-vahemälu-Dubugi seaded

Pilv

WP Super Cache’il pole otsest võimalust Cloudflare’i seadistamiseks, kuid see on väga lihtne ja soovitan kindlasti kasutada Cloudflare’i tasuta CDN. Paljudel hostidel (sealhulgas SiteGround) on võimalus aktiveerige Cloudflare nende cPanelis ühe klõpsuga. See on vaieldamatult lihtsaim meetod.

SiteGround-Cloudflare-aktiveerimine

Kui teie hostil seda võimalust pole, toimige järgmiselt.

1. Registreeruge Pilv ja siis palutakse teil oma veebisait lisada, seejärel alustage skannimist.

cloudflare-alusta-skaneeri

2. Kui skannimine on lõpule jõudnud, valige vaba plaan, seejärel viib Cloudflare teid läbi lehtede komplekti. Lõpuks suunatakse teid lehele, kus Cloudflare määrab teile 2 nimeserverid

Cloudflare-Name-Serverid-Armatuurlaud

3. Tehke Google’is otsing, kuidas muuta saidiserveris nimeservereid (otsige ainult oma hostit), ja järgige seejärel nende juhiseid. Kopeerite kaks Cloudflare’i pakutavat nimeserverit ja kleepite need oma hostitud cPaneli kohandatud nimeserverite suvandisse…

SiteGround-DNS-Records

4. Mine oma juurde Pilvpimestamise kiiruse seaded ja veenduge, et Automaatne minimeerimine ja Raketilaadur on välja lülitatud, kuid SG Railgun on sisse lülitatud.

Pilvvalgust kiirus-vahekaart

5. Pilv ütleb “Soovitame teil luua Lehe reegel oma veebisaidi administraatoriosa välistamiseks Cloudflare’i toimivusfunktsioonidest. Sellised funktsioonid nagu raketilaadur ja automaatne minimeerimine võivad teie administraatori jaotises tahtmatult rikkuda taustafunktsioone. ”

Lisage need 2 lehe reeglit oma kausta lehereeglite sätted

Cloudflare-Page-Rule-WP-Admin

Pilvpimestamine-leht-reegel-WP-eelvaade

6. Lõpuks minge oma juurde Pilvpimestamise vahemällu salvestamise seaded ja puhastage üksikud failid

Puhastage üksikute failide pilv

Valmis!

Vaadake Minu videot – see on 42-minutiline video, kuid ma katan peaaegu kõike (video kirjelduses olevad ajatempelid) ja peaksite õppima palju suurepärast teavet WordPressi saidi kiiruse kohta:

SiteGround (esimene host Facebook’i küsitlustes)

SiteGround on kasutas Yoast, mina ja soovitab WordPress. Nad on peaaegu igal kohal nr 1 Facebooki küsitlus ja anda enamikule inimestele märkimisväärne laadimisaja täiustused eriti kui nad kasutasid keskpäraseid hoste: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-switch-to-siteground

Ma kasutan nende poolenisti pühendatud GoGeek-kava mis tuleb 4x rohkem serveriressursid kui jagatud hostimine. Klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse, vaadata minu GTmetrix-aruannet või näha inimesi, kes rännanud ja postitatud uued laadimisajad. Nad teevad ka vaba ränne.

DigitalOcean pilveteedel ja Kinsta on ka head ja algavad 10 dollarist kuus ja 30 dollarist kuus. Cloudways on mõeldud rohkem arendajatele, kes ei vaja cPaneli, e-posti hostimist ega saidi SiteGround abil saadavat tuge. Kinsta on põhimõtteliselt see, mis WP mootor oli (kallis, aga vinge). Kogu minu ajaveebi eesmärk on aidata inimestel oma veebisaiti kiiremini laadida. Ma keeldun majutamast 2 dollarit kuus, kuna see on veebisaidi haldamisel kõige suurem kahetsus.

Kuidas kontrollida, kas teie hostimine on aeglane
Juhtige oma sait läbi Google PageSpeed ​​Insights et näha kas lühendada serveri reageerimisaega on teie aruandes. Google soovitab see peaks olema <200 ms. Kõik üle ühe sekundi pole hea. Samuti saate kontrollida oma TTFB-d (aeg esimese baidini) vahekaardil GTmetrix vahekaardil Ajastused või bytecheck.com.

Vähendage serveri reageerimise aega

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

SiteGroundit soovitab WordPress:

SiteGround-soovitatav-WordPress-Host

Ja poolt Ivica kes juhib WordPressi kiirendamise Facebooki grupp koos 16 000+ liikmega.

WordPress-Speed-Up'i soovitatavad tööriistad

Mõned lõimed:

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Ma kasutan SiteGroundi, kuna:

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround minu sidusettevõte link Annetan teile hea kulla, ilma et oleksite kulutatud. Igal aastal annetada 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniate jaoks (2018 oli näljaste toitmine Denveris, 2017 oli Punase Risti orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma hindan seda siiralt. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on täheline WordPressi host ja teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke oma uurimistööd Facebooki gruppides + Twitter ja te leiate kõige rohkem inimesi öelda sama.

OMM-On-SiteGround

Inimesed rändavad tavaliselt seetõttu, et nende kiirustehnoloogia saab laadimisajad pooleks lõigata:

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f680; Kas WP Super Cache on hea pistikprogramm?

See pole tavaliselt Facebooki küsitluste edetabelis kõige enam hinnatud plugin ja ma olen isiklikult WP Rocketi ja muude vahemälu pistikprogrammidega paremaid tulemusi saanud. Iga veebisait on erinev – peate konfigureerima ja võrdlema GTmetrixis asuvate erinevate vahemälu pistikprogrammide tulemusi ükshaaval.

&# x1f680; Kuidas seadistada Cloudflare WP Super Cache abil?

Liituge tasuta Cloudflare’i kontoga ja muutke nimeserverid (oma domeeni registripidajas) selliseks, mille Cloudflare teile pakub.

&# x1f680; Kas mitu CDN-d parandavad veelgi kiirust?

Teoorias jah. Rohkem CDN-sid = rohkem andmekeskusi = teie sisu kiirem edastamine ja ressursside suurem mahalaadimine, mis peaks teie serveri koormust vähendama. Cloudflare’i CDN on enamiku veebisaitide jaoks piisav, kuid kui olete kiiruse kinnisideeks, proovige StackPathi või KeyCDN-i.

&# x1f680; Kuidas võrrelda WP Super Cache’i WP Rocketiga?

WP Rocketil on rohkem kiirusfunktsioone kui WP Super Cache’il (andmebaasi puhastamine, Google Fontide + Analyticsi optimeerimine, südametegevuse juhtimine) ja seda on lihtsam konfigureerida, kuid WP Rocket on ka lisatasu plugin. Kui kiirus on väga oluline, andke WP Rocketile minna.

&# x1f680; Milliseid muid kiiruse pluginaid ma lisaks WP Super Cache’ile vajan?

Fondide optimeerimiseks (OMGF), andmebaaside puhastamiseks (WP-Optimize), Heartbeat Controliks, Google Analyticsi (CAOS) optimeerimiseks ja pistikprogrammide (Asset CleanUp või Perfmatters) valikuliseks keelamiseks vajate pistikprogrammi. Need funktsioonid pole sisseehitatud WP Super Cahce’i.

Kas see töötas?

Andke mulle kommentaarides teada!

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map