5 найкращих керованих постачальників хостингу WordPress для сайтів з високим трафіком

Ви розчаровані у постачальника послуг спільного хостингу? Чи досягає ваш хостинг ліміт ресурсів? Ваш сайт завантажується занадто повільно? – Тоді є єдине рішення, тобто Керований хостинг WordPress.


Що таке керований хостинг WordPress?

Керований хостинг WordPress оснащений більш потужним, створеним спеціально для розміщення сайтів WordPress. Він також пропонує багато неймовірних функцій та послуг. Сюди входить покращена безпека, надзвичайно швидка швидкість, автоматичні оновлення, щоденні резервні копії, велике тривалість роботи, підтримка преміум тощо.

Керований WordPress хостинг пропонує абсолютно безпроблемний досвід. Близько 15 900 000 веб-сайтів у всій Інтернеті використовують WordPress, який повністю розміщений на власних веб-сайтах. Завдяки величезній популярності WordPress, багато постачальників веб-хостингів вирішили бути спеціалістом WordPress хостингу.

Керований WordPress хостинг насправді є спільним хостингом, але їх якість, продуктивність, швидкість та підтримка відрізняються від спільного хостингу. Ціна хостингу Premium WordPress дорожча, ніж загальна, коли ціна спільного хостингу починається від $ 2,97 / місяць. Що ж, ціна не має значення, якщо ви хочете якісного хоста, який може легко впоратися з високим обсягом трафіку, високою продуктивністю, великим режимом роботи і, звичайно, 24 × 7 експертів WordPress підтримує.

Переваги керованого хостингу WordPress

Ви отримаєте додаткові переваги від керованого хостингу WordPress, а це:

 • Висока швидкість: Оскільки керований хостинг WordPress, спеціально створений для розміщення лише WordPress, він робить ваш сайт палаючим швидко і навіть при високому трафіку.
 • Розширена безпека: Кожен керований хостинг WordPress пропонує багаторівневі варіанти захисту веб-сайтів. Він щодня сканує ваш сайт на предмет зловмисного програмного забезпечення та вразливості та зупиняє грубі напади. У будь-якому разі, якщо вони знайдуть на вашому веб-сайті будь-яке зловмисне програмне забезпечення, вони беруть на себе відповідальність та видаляє його миттєво. Вони також пропонують безкоштовно SSL сертифікат через будь-якого стороннього постачальника.
 • Безкоштовна міграція сайту: Вони забезпечують безкоштовну міграцію сайту. Таким чином, ви можете легко переміщати свій сайт на них без простоїв. Ви також можете попросити свого хостинг-провайдера зробити це вручну.
 • Області постановки: Ви можете створити ідеальну копію свого веб-сайту у прямому ефірі лише одним клацанням миші. Ця область постановки використовується в основному для тестів, розробки найновішої та найкращої версії вашого веб-сайту, і це не впливає на ваш початковий веб-сайт.
 • Автоматичні щоденні резервні копії та оновлення: Вони надають щоденні оновлення, і це можна зробити автоматично або вручну. Ви можете будь-коли відновити резервну копію. З системою автоматичного оновлення ваша версія WordPress та додатки будуть оновлені.
 • Немає простою: Їх футуристична інфраструктура підтримує ваш сайт завжди в Інтернеті і може обробляти величезну кількість трафіку.
 • Підтримка експертів WordPress 24 × 7: Їх експерти WordPress завжди з вами. Якщо у вас є якісь проблеми щодо вашого веб-сайту, вони вирішать це в найкоротші терміни.

5 найкращих керованих постачальників послуг WordPress

Кращий керований постачальник послуг WordPress для високого трафіку

Є багато компаній з керованим WordPress хостингом, які пропонують різні функції та плани. Але вибрати ідеальний хостинг непросто, залежно від ваших потреб. Деякі постачальники веб-хостингу також стягують додаткову копійку за додавання додаткової послуги, а деякі хостинги вже включають ту саму функцію. Тому ми побудували список із 5 Найкращий керований хостинг WordPress для сайтів із високим трафіком виходячи з їх особливостей, ціни, продуктивності хостингу тощо. 

Кінста

Кінста

Огляд:

Kinsta працює від живлення Cloud Cloud Platform. Це один з кращих постачальників послуг хостингу для WordPress. Якщо у вас великий веб-сайт, який отримує мільйон трафіку, то Kinsta стане ідеальним вибором. На відміну від інших провайдерів веб-хостингу, він пропонує необмежену кількість переглядів сторінок та необмежену кількість відвідувачів. Тож не має значення, чи зростає ваш трафік.

Усі їх сховища оснащені високоефективним твердим SSD, завдяки якому ваш сайт швидко палає. Ви можете розмістити лише 1 веб-сайт за їх початковою ціною, і кожен із їхніх планів ви отримаєте 4 працівників PHP, які допомагають виконувати коди на вашому сайті WordPress.

Міграція безкоштовна, і ви можете негайно перенести свій сайт із нульовим простоєм. Інформаційна панель Kinsta Admin має багато вдосконалених функцій, зручних у використанні. На панелі адміністратора ви можете керувати всіма своїми сайтами.

Основні особливості хостингу Kinsta:

 • Необмежений перегляд сторінки: Kinsta пропонує необмежену кількість переглядів сторінок, необмежену кількість відвідувачів для своїх користувачів. Тож вам не потрібно хвилюватися, якщо отримуєте більше трафіку.
 • Вільна міграція: Ви можете перенести свій сайт на Kinsta будь-коли без простоїв. Кожен план включає одну або більше вільних міграцій. Все, що вам потрібно зробити, – це надіслати запит зі своєї інформаційної панелі, а їхній експерт зробить все інше.
 • Передовий панель адміністратора: Адміністратор Kinsta укомплектований чудовими можливостями та простий у налаштуванні. Панель адміністратора також виглядає інакше і сучасно, ніж інші хостинг-провайдери.
 • Високобезпечна мережа: Усі їх мережі дуже захищені протоколами безпеки та брандмауерами, щоденними резервними копіями та іншим способом захищають ваш сайт 24/7. Вони також забезпечують 1440 безперервних перевірок. Тож якщо ваша сторона піде вниз, вона миттєво повідомить вас, і їх експерт перевірить, чи не трапилось на вашому сайті.
 • Кілька центрів даних: Kinsta пропонує три місця в мультирегіональному режимі: Центральний США, Європу та Азіатсько-Тихоокеанський регіон.
 • Підтримка експертів: За допомогою квитка на підтримку їх експертні розробники WordPress дозволять вам отримати інформацію щодо будь-якого питання, пов’язаного з вашим сайтом, і вони доступні 24/7.

Плюси & Мінуси:

Плюси (+): Kinsta працює від хмарної платформи Google, і це дає вам блискавичний час завантаження сторінки. Вони пропонують свій спеціальний плагін Kinsta-Cache, який дозволяє очистити кеш на відповідних сторінках вашого веб-сайту. Крім того, їх експерт допомагає вам перенести існуючий сайт WordPress без будь-якого простою. Ви можете легко додати будь-якого стороннього постачальника CDN, наприклад KeyCDN або CloudFlare. Їх експертна команда WordPress допоможе вам вчасно усунути будь-які проблеми, пов’язані з вашим сайтом.

Мінуси (-): Насправді я не знайшов жодної негативної точки Кінста. Але початкова ціна хостингу починається з цього 30 дол. / Міс, що є дорогим для початківця.

Хостинг WPX (рекомендується)

WPX хостинг

Огляд:

WPX хостинг раніше відомий як хостинг планет руху. Якщо ви хочете дешевий керований хостинг WordPress, то WPX – це хороший варіант, оскільки він пропонує дуже доступну ціну та надає ті ж функції, що й інші керовані хостинг WordPress.

Їх початковий план пропонує загальну 5 безкоштовну міграцію сайтів, і ви можете розмістити до 5 веб-сайтів. Вони також не обмежують перегляд сторінок щомісяця, але замість обмеження перегляду сторінок вони забезпечують 50 ГБ пропускної здатності. Але ви можете збільшити пропускну здатність, оновивши свій план. Кожен план включає щоденне резервне копіювання та останню версію PHP, тобто 7.0.

Основні особливості хостингу WPX:

 • Найдешевший план: WPX хостинг пропонує найдешевший план ніж інші Керовані провайдери WordPress хостингу. Їх ціна починаючи з $ 19,99 / міс і надає всі види функцій.
 • Веб-сайт Дозволено: На відміну від інших керованих хостинг-провайдерів, WPX дозволяє 5 веб-сайтів на їх стартовий план.
 • Не обмеження перегляду місячних сторінок: У них немає обмежень на щомісячні відвідування, замість цього ви отримаєте 50 ГБ пропускної здатності.
 • 5 Безкоштовна міграція: Як вони дозволяють розмістити 5 веб-сайтів, ви отримаєте 5 безкоштовних міграцій із сайтів.
 • Безкоштовний необмежений SSL: Ви можете використовувати SSL на своїй необмеженій кількості сайтів. Завдяки цьому вони також забезпечують безкоштовну конфіденційність домену.
 • Підтримка експертів: Усі проблеми та допомогу, пов’язані з вашим веб-сайтом, вирішуються експертами WordPress, і ви можете зв’язатися з ними за допомогою чату в будь-який час.

Плюси & Мінуси:

Плюси (+): Їх плани хостингу настільки дешеві, ніж інші Керовані постачальники хостингів WordPress. При такій дешевій ціні вони майже забезпечують усі можливості. Ви можете розмістити кілька сайтів і використовувати необмежену кількість SSL. Крім того, вони не обмежують щомісячні відвідування. Вони також пропонують місце для постановки.

WPEngine (4 місяці безкоштовно)

WPEngine

Огляд:

WPEngine – це бізнес-клас керований постачальник послуг хостингу WordPress і забезпечує найкращу якість підтримки. Якщо ви вже шукаєте керований хостинг WordPress, то, ймовірно, помітите їх назву.

Якщо у вас є особистий блог або бізнес-сайт, який отримує великий обсяг трафіку, WPEngine робить це більш зручним. Їх початковий план починається від 35 доларів на місяць, і ви можете розмістити один веб-сайт WordPress. Кожен план включає в себе сховище SSD, постановку, безкоштовну міграцію сайту, підтримку чату 24 × 7.

Хоча їх план дешевий у порівнянні з іншими керованими постачальниками послуг WordPress, вони не пропонують необмежену кількість переглядів сторінок у жодному плані. Але вони надають найвищий хостинг-сервіс 

Основні характеристики WPEngine:

 • Безкоштовна міграція сайту: Як і інші провайдери керованого хостингу, WPEngine також пропонує безкоштовну міграцію сайтів. Ця функція доступна для кожного плану.
 • Необмежена передача даних: WPEngine забезпечує необмежену передачу даних, щоб ви могли розміщувати практично будь-які особисті, невеликі чи великі веб-сайти.
 • Миттєва постановка: Завдяки їх функції Постановка, ви можете миттєво створити копію свого веб-сайту для цілей тестування, і ваш оригінальний веб-сайт залишиться таким же.
 • LargeFS: LargeFS прозоро дає вам нескінченне сховище для медіа. Вам просто потрібно інтегруватися зі своїм обліковим записом Amazon S3 з інформаційної панелі WPEngine.
 • 24 × 7 Підтримка клієнтів: Вони, фахівці WordPress, готові допомогти вам 24 × 7 через телефон, чат у прямому ефірі та систему квитків.

Плюси & Мінуси:

Плюси (+): WPEngine є найпопулярнішим Керований постачальник послуг хостингу WordPress і є так багато великих брендів, як SoundCloud, Foursquare, HTC тощо, що використовують WPEngine. Їх кілька шарів безпеки захищають ваш високоцінний вміст, підвищують вашу SEO та прискорюють ваш сайт в 5 разів більше, ніж в середньому.

Крім того, ви можете створити резервну копію та відновити сайт за допомогою їх преміум-системи резервного копіювання та скопіювати його лише одним клацанням миші. Якщо у вас виникли проблеми з вашим сайтом, їх експерт із WordPress вирішить проблему за раз.

*Вони заблокували деякі шкідливі плагіни WordPress, які сповільнюють ваш сайт. Багато користувачів вважають, що це поганий вибір заборонити їх. Але, на мою думку, це добре для вашого веб-сайту, який заборонений. Якщо вам це справді потрібно, ви можете зв’язатися зі своїм експертом. Отже, це (+) ве точка.

Мінуси (-): Ціна хостингу на WPEngine дещо дешева, але вони не пропонують необмежену кількість переглядів сторінок у своїх планах. Крім того, їх стартовий план не включає CDN. Тож вам доведеться доплатити, щоб додати послугу CDN.

FlyWheel (рекомендується WordPress)

FlyWheel

Огляд:

Якщо ви шукаєте Керований постачальник послуг хостингу WordPress для професійних дизайнери, агенції, розробники і блогер також маховик – ідеальний варіант. Спільно працювати з іншими розробниками Flywheel дуже просто, і не потрібно ділитися чиїмись іменами користувача або паролями.

Як організація чи Команда, усі сайти вашої команди знаходяться на одній інформаційній панелі. Тож кожен має честь створювати свій сайт і може оплачувати рахунки індивідуально.

Ви також можете створити крок вашого існуючого веб-сайту, який збереже вашу тему та плагіни як власну конфігурацію. А пізніше ви можете застосувати цю конфігурацію на наступному сайті.

Основні характеристики маховика:

 • Стрімкі швидкості: Маховик надає можливість кожному сайту WordPress із швидшим завантаженням.
 • Кілька облікових записів на одній інформаційній панелі: Якщо ви керуєте компанією, ви можете надати доступ своїм працівникам, щоб вони могли окремо створити власний веб-сайт. Крім того, вони можуть оплачувати рахунок індивідуально. Фактично платник буде наданий як право власності на рахунок.
 • Постановка одним кліком: Як і інші хостинг-провайдери, Flywheel також пропонує постановку в один клік для тестування вашого сайту в середовищі пісочниці.
 • Створіть креслення вашого сайту: Ви можете легко створити креслення наявного сайту та застосувати структуру свого сайту (теми, плагіни) до нового сайту.
 • Кілька центрів обробки даних: Flywheel має 10 центрів обробки даних по всьому світу, і ви можете запускати свої сайти, близькі своїм користувачам, без зайвих клопотів..

Плюси & Мінуси:

Плюси (+): Flywheel – це чудовий варіант для тих, хто є дизайнерами, розробниками та блогерами. Якщо ви керуєте організацією чи командою, ви можете надати доступ до своїх агентств окремо, щоб виконати свою роботу, а також можете керувати рахунками.

Вам дозволяється безперешкодно мігрувати ваш сайт за допомогою їх простої інформаційної панелі. Їх план починається від 15 доларів на місяць, що є дешевим планом для початківців. Як правило, у міру зростання вашого веб-сайту, вам буде запропоновано оновити свій план без будь-якого скасування. Вони також забезпечують нічну систему резервного копіювання, яка працює 30 днів, і її можна відновити в будь-який час.

Мінуси (-): Як і WPEngine, він не пропонує CDN і дозволяє лише 5000 відвідувань на своєму стартерному та особистому плані.

Синтез

Вебсинтез

Огляд:

Синтез – це Веб-хостинг WordPress, керований VPS. Вони надають високомобільне програмне забезпечення для веб-серверів NGINX та PHP-FPM, яке в основному використовується на великому веб-сайті, що піднімає ваш сайт на новий рівень продуктивності.

Синтез не лише розміщує ваш веб-сайт, але він також дає вам покрокові поради щодо оптимізації на сторінці та дослідження ключових слів та соціальних медіа, що ваш сайт може бути вищим у Google. І все те, що ви можете зробити безпосередньо з адміністративної панелі WordPress. Вони використовують спеціальну техніку під назвою “Процес самолікування“, Що визначає стан здоров’я всіх процесів програмного забезпечення на вашому VPS, і якщо щось не вдається або зависає, він миттєво робить автоматичний перезапуск, щоб привести його в норму.

Їх стандартний план починається від $ 47 / місяць, що дозволяє розмістити один домен і пропонує 1 Гб пам’яті, 20 Гб загального сховища, 2 Тб щомісячної пропускної спроможності та 10 000 щоденного трафіку.

Основні особливості синтезу:

 • Дозволяє великий трафік: Їх стартовий план пропонує 10000 відвідувань на день.
 • Найвища ефективність: Завдяки архітектурі NGINX вони докорінно покращили роботу вашого сайту та легко впораються із додатковим завантаженням. Навіть їх стартерний план справляється з великим навантаженням порівняно з іншими керованими постачальниками послуг WordPress. Крім того, це також збільшує швидкість сайту.
 • Додаткова безпека: Синтез використовує дві різні технології сканування, щоб перевірити ваш сайт на наявність шкідливих програм та вразливих місць. Вони спеціально використовують Securi для перевірки зловмисного програмного забезпечення, запобігання жорстокого нападу вашого сервера, а всі перевірки безпеки проводяться кожні 6 годин. Якщо на вашому сервері вони виявляють будь-яке зловмисне програмне забезпечення, вони беруть на себе відповідальність за його видалення, тому вам не доведеться турбуватися про це.
 • Моніторинг у режимі реального часу: iWatch дозволяє контролювати критичні файли в реальному часі. Крім цього, Synthesis використовує спеціалізовані засоби моніторингу, які відстежують ваш сайт 24/7/365, щоб забезпечити максимальний час роботи та відповісти на проблеми, коли вони виникають..
 • Інструменти оптимізації сайту: На відміну від інших керованих постачальників хостингу WordPress, він пропонує вам оптимізацію на сторінці, дослідження ключових слів та дослідження соціальних медіа, які допоможуть вам краще оцінити результати пошуку.
 • Персональні резервні копії для S3: Вони щодня створюють резервні копії вашого сервера і зберігають резервні копії на 7 днів. З їх особистою системою резервного копіювання вам не потрібно залежати від будь-якого стороннього програмного забезпечення для створення резервного копіювання свого веб-сайту. Їх настроюється сервер обробляє критичні компоненти у вашому власному відрізку S3 на веб-службах Amazon.

Плюси & Мінуси:

Плюси (+): Синтез забезпечує керований VPS, а не керований хостинг WordPress, що дає додатковий приріст для вашого сайту. Усі їх плани включають в себе налаштованість NGINX і PHP-FPM веб-сервер. Кожен їх план включає процес самолікування, підтримку iWatch, набори для оптимізації сайту тощо. Ще одне найважливіше – це те, що вони забезпечують додатковий рівень безпеки для вашого сайту, щоб ваш сайт залишався завжди безпечним та в Інтернеті.

Їх стандартний план пропонує 10 000 відвідувань на день, що дорівнює 3 000 000 відвідувань на місяць, навіть жоден керований хостинг-провайдер WordPress не пропонує його за тією ж ціною.

Мінуси (-): Вони не підтримують встановлення Multisite WordPress.

5 найкращих списків порівняння списку постачальників послуг WordPress

[таблиця з легким ціноутворенням id = ”2624 ″]

Який ти повинен вибрати?

Як ми згадували вище, керований WordPress хостинг завжди кращий, ніж Спільний хостинг у всіх категоріях. Якщо у вас велика кількість трафіку на вашому веб-сайті або на великому веб-сайті, вам слід негайно перейти на “Керувати хостом”. Оскільки Спільний хостинг хороший для початківців і може обробляти легкий трафік. Крім того, Спільний хостинг не надає всіх функцій і має менше можливостей безпеки.

Використовуючи керований хостинг, ви отримаєте все та кращу якість, тобто він може обробляти більше трафіку, збільшувати швидкість сайту, багатошарову безпеку, безкоштовну підтримку SSL та WordPress. Це надає вашому сайту більше енергії та клопоту, тому ви можете зосередитись на роботі та наростити виробництво.

Але вибираючи Кращий керований постачальник послуг WordPress непросто. У наведеному вище сценарії ми обговорили 5 найкращих керованих постачальників хостингу WordPress, які надають різні функції.

Мої найкращі вибір,

> Якщо ви є Блогер або Розробник, тоді WPEngine стане ідеальним вибором для вас. WPEngine майже забезпечує все, а їх ціна також дешева. Вони пропонують безкоштовну міграцію, сертифікат SSL, а також місце проведення. Їх експерти WordPress також залишаються доступними 24 × 7. Ви можете дістатись до них через чат або підтримку в прямому ефірі. Їх час відгуку на квитки дивовижний, займає лише 1-2 години. Але план їх початківців має деякі обмеження, такі як перегляд сторінок та CDN не включені. Можливо, вам доведеться доплатити за додавання додаткових ресурсів.

Перейти до: WPEngine.

> Якщо у вас є веб-сайт для великого бізнесу, блог або бренд, який отримує мільйонний трафік, тоді їдьте за Kinsta. Кінста живиться від Cloud Cloud Platform. Він пропонує необмежену кількість переглядів сторінок, необмежену кількість відвідувачів, безкоштовну міграцію, 4 працівники PHP, 1440 щоденних безперервних перевірок та додаткове середовище. Однак їх ціна трохи дорога, але якість хостингу приголомшлива.

Перейти до: Кінста.

Для професійних дизайнери, агенції, розробники і блогери, Маховик – найкращий варіант. Це також Рекомендований WordPress хостинг для WordPress. З панелі інструментів ваші клієнти можуть отримувати доступ та платити індивідуально. Як і інші керовані WordPress хостинг-провайдери, Flywheel також пропонує майже все, що потрібно веб-майстру для розробки свого веб-сайту. Їх особливість “Програма” допомагає створити власну структуру вашого сайту, включаючи плагіни та теми. А пізніше ви можете застосувати цю конфігурацію на наступному сайті.

Перейти до: Маховик.

Якщо ви попросите мене забрати найкраще, то я порекомендую вам отримати WPX хостинг. Він раніше був відомий як хостинг планет руху. Вони пропонують все, як і інші преміум-хостингові компанії, і ціна також дешева. На відміну від інших керованих постачальників хостингу WordPress, вони надають функції A-Z за доступною ціною і можуть розміщувати 5 ваших веб-сайтів. Але вони не надають функцію інсценізації.

Перейти до: WPX хостинг.

У цій статті ми розглянули 5 найкращих керованих WordPress хостингів для сайтів із високим трафіком. Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції щодо цього, будь ласка, поділіться своєю думкою, залишивши коментар. Ура ��

Пов’язані теми,

 • 19 найкращих порад щодо прискорення роботи WordPress (збільшення швидкості сайту на 200%)
 • 20 кращих плагінів WordPress 2017: важливі для професійних блогерів
 • 7 найкращих тем WordPress Premium для блогерів (видання 2017 року)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map