Огляд хостингу BlueHost (2017): Особливості, час роботи, швидкість, ціни та багато іншого

Bluehost була заснована Меттом Хітоном та Денні Ешвортсом у 2003 році. Зараз Bluehost працює над 2 мільйонами веб-сайтів у всьому світі, і це один з найпопулярніших,недорога хостингова компанія. У цій статті я із задоволенням поділюсь Огляд хостингу BlueHost (2017), і це особливості, тривалість роботи, швидкість, підтримка і ціна.


Як стверджує Блюхост №1 хостинг-компанія. Тож ми користувались їх сервісом протягом 1 року та надавали огляд хостингу Bluehost відповідно до їх якості, підтримки та інших корисних функцій. Я зіткнувся з деякими незначними проблемами, але сподіваюся, що вони незабаром виправляться. (Підтримувати понад 2 мільйони веб-сайтів непросто). Ось Огляд хостингу Bluehost:

зображення bluehost

Якщо ви новачок у хостингу або не знаєте, який хост краще для мого веб-сайту, то це для них головна проблема. Оскільки швидкість завантаження сторінки має величезний вплив на рейтинги пошукових систем. Якщо у вас хороший оптимізований веб-сайт, ви будете добре займати рейтинг, і тут хостинг – це головне, чого ви все одно не можете заперечувати. Тому вам потрібно вибрати найкращий хостинг для вашого сайту WordPress. Ви також можете перевірити Кращий 5 WordPress хостинг“, які є спеціально оптимізований для WordPress.

Огляд хостингу BlueHost

Огляд хостингових планів Bluehost:

На даний момент Bluehost пропонує 6 типів хостингу: Спільний, WordPress, Woocommerce, Cloud, VPS та Dedicated. 

Спільний хостинг:

Вони надають 3 варіанти хостингу на вибір. Зверніть увагу, що розміщені нижче ціни на рекламу є низькою вступною ставкою протягом 3 років. Якщо ви виберете 1 рік, ціна зросте.

 • Основний план: Для 2,95 дол на місяць, ви можете розмістити максимум 1 веб-сайт, 50 Гб пам’яті ГБ, немерована пропускна здатність, 5 паркових доменів, 25 піддоменів, 5 облікових записів електронної пошти (100 МБ на рахунок).
 • Плюс плану: Для $ 4,55 на місяць, ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, а також зберігати пропускну здатність, пропускну здатність, паркові домени, обліковий запис електронної пошти. За допомогою цього пакету ви стаєте вартістю 200 доларів маркетингові пропозиції для AdWords & Bing Ads.
 • Основний план: Для 6,95 дол на місяць, ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів і ті ж функції, що і Plus Plan. Але Prime Plan дає вам більше енергії та деякі додаткові функції, такі як: автоматичне резервне копіювання, експерти зі спаму, конфіденційність домену тощо.

Bluehost поділив ціни на хостинг

PROS (+) використання BlueHost

Всі огляди веб-хостингу засновані на дослідженнях. Так ми і робимо. Ми знайшли чудові речі Bluehost і вказали на категорію PROS. 

Ось деталі:

# 1 Сильний час роботи 99,94% (вище середнього 99,90%)

Якщо мова йде про час роботи на сайті, то Bluehost посів 1-е місце. Продовження роботи Bluehost в середньому по галузі (99,94%) протягом попередніх дванадцяти місяців.

Але власники сайтів колись стикалися з проблемою простою сайту, Bluehost стверджував, що вони мали різні атаки DDos на свої сервери. Хоча це добре, і вони мають середнє значення, яке десь становить 99,90%.

Перегляньте середні рази на 2017 рік:

 • Продовження січня: 99,99% 
 • Продовження лютого: 99,68%
 • Продовження березня: 99,91%
 • Продовження квітня: 99,95%
 • Можливий час роботи: 99,96%
 • Продовження червня: 100%
 • Продовження липня: 99,95%
 • Продовження серпня: 99,95%

№2 Хороші параметри безпеки

Bluehost забезпечує хороші параметри безпеки. Крім того, ви можете підвищити рівень безпеки у міру потреби.

Наприклад, ви можете запобігти спаму за допомогою таких інструментів, як SpamAssassin, Experts Spam та Hammer Hammer. Вони підтримують CloudFlare, що допомагає запобігти набридливим DDoS-атакам, які можуть знизити сайт з величезною кількістю трафіку з різних джерел. Дивіться, як додати CloudFlare на свій веб-сайт.

Ви також можете додати інші параметри безпеки для свого веб-сайту, такі як: захист гарячих посилань, блокування сайту тощо.

№3 Офіційний WordPress.org рекомендується

Якщо ви переходите на офіційний сайт WordPress.org і під категорією хостингу ви можете побачити, що Bluehost значиться на 1-й позиції. На цій сторінці вони перерахували 3 хостинг-провайдери, в тому числі SiteGround, Dreamhost, FlyWheel та Bluehost.

Wordpress рекомендується хостинг

№4 Багато функцій та додатків

Bluehost постачається з великою кількістю функцій та додатків. Ви можете інтегруватися до Google Apps, SEO Gears, Bing оголошень тощо. Ви також можете додати CloudFlare CDN для запобігання DDoS-атаки та збільшення швидкості сторінки.

Дивіться, Кращі 5 постачальників CDN, щоб зробити ваш веб-сайт більш швидким.

CONS (-) використання BlueHost

# 1 Сторінка швидкість завантаження повільно

Найбільшою проблемою Bluehost є те, що швидкість завантаження їх сторінки повільна. Їх похмуро 1,275 мс Час завантаження прийшов нижче середнього 850 мс. 

Чи має значення швидкість повільного завантаження сторінки?

Так, це має значення. Тому що кожна секунда рахується в Інтернеті. Google зазнав 20% падіння трафіку років тому із затримкою лише на півтори секунди. І 74% – або майже 3/4 частини вашого трафіку – відскакують, якщо сторінки не завантажуватимуться протягом 5 секунд.

Середній час завантаження 2017 року:

 • Січнева швидкість: 1,039мс
 • Лютий швидкість: 1 306 мс
 • Березня швидкість: 1170 мс
 • Квітнева швидкість: 1357 мс
 • Майська швидкість: 1,235 мс
 • Червнева швидкість: 1155 мс
 • Липнева швидкість: 1140 мс
 • Серпнева швидкість: 1863мс

№2 Міграція сайтів дорога

Більшість хостинг-провайдерів пропонують безкоштовно міграція сайту, де Bluehost стягує 149,99 дол. І вони не буде передати понад 5 сайтів та 20 облікових записів електронної пошти.

міграція сайту bluehost

№3 Підтримка клієнтів не є швидкою, як очікувалося 

Підтримка клієнтів Bluehost хороша, але не так швидко, як очікувалося. Він також забирає 50 хвилин, щоб отримати відповідь від квитка підтримки, а онлайн-чат займає 2-5 хвилин, щоб отримати агента. Хоча це зрозуміло, оскільки вони підтримують понад 2 мільйони веб-сайтів. 

# 4 Навчання QuickStart не є безкоштовним

Більшість веб-хостинг компанія надає безкоштовно Швидкий старт керівництво, оскільки вони можуть бути їх довгим клієнтом. Але Bluehost бере 79,99 дол для 45 хвилинна сесія експертів.

# 5 Не дуже дешево

Ну а ціна – ще одне головне обличчя для багатьох клієнтів. Оскільки початкова ціна хостингу є 2,95 дол лише якщо ви купуєте загальну трирічну підписку. Якщо ви купуєте лише на 1 рік, ціна зросте до 5,95 дол. Тож краще, якщо ви придбаєте загальний 3-річний план і вийде дешевше.

Інша справа, що ви не можете придбати хостинг лише 1 або 3 місяць.

bluehost спільний план хостингу

Підсумок

Отже, питання: “Чи варто послугу BlueHost купувати?”?

Відповідь: Все залежить від вас. Як я розглянув тут о “Огляд хостингу BlueHost”, тому всі дані збираються багатьма тестами та отримують багато оглядів. Деякі користувачі кажуть, що “BlueHost сервіс дуже поганий”, а деякі кажуть: “Я задоволений їх сервісом”. Тож якщо ви хочете отримати послуги bluehost, вам доведеться витратити більше грошей або скористатися SiteGroundЦя хостингова компанія постачає хороші звіти та деякі погані. 

Чи рекомендую я це?

Відповідь: НІ. Їм потрібно щось виправити, як швидкість завантаження та інші незначні проблеми. Тож якщо ви обмежуєте бюджет, використовуйте одного з моїх улюблених господарів- SiteGround. Ви на 100% любите їх обслуговування, підтримку та ціну також дешево. ��

[wp-review id = ”1270 ″]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map