7 vietējās SEO stratēģijas, lai paaugstinātu rangu Google Maps un lokalizētos rezultātos (pamatojoties uz Google vietējā ranga faktoriem)

03.06.2020
Vietējais SEO '7 vietējās SEO stratēģijas, lai paaugstinātu rangu Google Maps un lokalizētos rezultātos (pamatojoties uz Google vietējā ranga faktoriem)
0 11 мин.

vietējās-seo-stratēģijas


Vēlaties izmantot vietējo SEO, lai iegūtu vairāk ģeogrāfiski specifisku klientu?

Es jums parādīšu, kā lietot Google vietējie SEO ranžēšanas faktori lai optimizētu savu vietni un klātbūtni tiešsaistē, lai iegūtu augstāku vietu pakalpojumā Google Maps un lokalizētajos dabiskajos ierakstos (zilie rezultāti sadaļā Google Maps). Es apskatīšu vietni “Google mans uzņēmums”, pārskatus, direktorijus (vietējos SEO sauc arī par citātiem), izveidojot atrašanās vietai specifiskas galvenās lapas un citas vietējās SEO stratēģijas. Es jums parādīšu arī, kā optimizēt 1 atrašanās vietu, kā arī to, kā optimizēt vairākas atrašanās vietas.

Šie ir KOREĢISKIE faktori, kas nepieciešami, lai Google Maps pakāpētu augstāk, un, lai arī ir daudz citu faktoru, lielākajai daļai cilvēku nav pamata. Es iesaku veltīt kādu laiku, lai vispirms tos sakārtotu, pēc tam izmantojiet visu vietējais SEO ceļvedis lai optimizētu citiem faktoriem, piemēram, ātruma optimizēšanai, kļūdu labošanai Google Search Console un pievienošanai AMP lapas. Šajā rokasgrāmatā parādīts, kā darīt visu, un, lai arī tas ir raksturīgs tikai WordPress, vairums vienumu ir universāli neatkarīgi no tā, kurā vietnē darbojas jūsu vietne (jo vietējie ranga faktori vienmēr paliek vienādi).

Satura rādītājs

 1. Padariet savu Google mana biznesa lapu 100% pabeigtu
 2. Izveidojiet profilus citos direktorijos
 3. Jautājiet klientiem atsauksmes
 4. Iesniedziet biznesa informāciju galvenajiem datu apkopotājiem
 5. Izveidojiet vietnei specifiskas lapas
 6. Pievienojiet savu sociālo mediju rīkam
 7. Iegūstiet saites no emuāru veidošanas, klientiem, partneriem, publicitātes

1. Padariet savu Google mana biznesa lapu 100% pabeigtu

Pieprasiet savu Google mana biznesa lapa un aizpildiet to, lai būtu 100% pabeigts. Ja jums vēl nav lapas, izveidojiet to, bet jums to vajadzētu būt tikai 1 vienā vietā bez NO dublikātiem. Uzskaitiet visas atbilstošās kategorijas, augšupielādējiet profesionālus fotoattēlus, ieskaitot logotipu, un dariet visu, kas jums tiek prasīts. Neaizmirsti to darīt verificējiet savu lapu un iestatiet pielāgotu URL (vajadzētu būt jūsu uzņēmuma nosaukumam). Ir cilne “labot informāciju” un “fotoattēli”, kuriem abiem jābūt 100%. Ja jūsu uzņēmumam ir jēga, varat arī iegūt Google izvēlētā pārdevēja virtuālā tūre.

google-mans-bizness-profils

Lapa Mans uzņēmums ir tas, kas tiek parādīts pakalpojumā Google Maps un kad cilvēki Google norāda jūsu uzņēmuma vārdu (meklēšanas rezultātu labajā pusē). Tas ir vietējā SEO pamats, tāpēc padariet to likumīgu!

Google mana biznesa vietējais SEO

Es vēlos uzsvērt, ka, ja jums jau ir Google mana biznesa lapa, jūs nevēlaties izveidot dublikātu vai tā konkurēs ar jūsu galveno lapu – un, iespējams, sodīs to par savu rangu. Lai pārbaudītu, vai jums jau ir Google mana biznesa lapa, vadīt savu biznesu cauri Moz Vietējais vai meklējiet savā uzņēmumā Google kartes redaktors. Ja atrodat lapas dublikātu, izdzēsiet to līdz piesakoties pakalpojumā Google mans uzņēmums un atlasiet lapu, kuru vēlaties pārvaldīt. Atveriet cilni augšējā kreisajā izvēlnē un noklikšķiniet uz “Iestatījumi”, pēc tam ritiniet līdz galam, līdz redzat “dzēst lapu”.

2. Izveidojiet profilus citos direktorijos

Tiešsaistes katalogi (vietējā SEO tiek saukti arī par citātiem) ir Google Maps ranga koeficients Nr. 2, Nr. 5 un Nr. 14. Kopumā tas ir apmēram 25% no jūsu ranga līmeņa. 100% pilnīgu profilu izveidošana populārākajās direktoriju vietnēs var būt apgrūtinoša, taču tas ir ārkārtīgi svarīgs jūsu lokalizētajā klasifikācijā.

To var izdarīt pats, izmantojot manu sarakstu populārākie tiešsaistes katalogi vai izmantot Vietnes Whitespark resursu lapa kurā ir populārākie atsauču saraksti pēc pilsētas, valsts un kategorijas. Alternatīvi varat to izmantot ārpakalpojumos, izmantojot Whitespark citātu iesniegšanas pakalpojums kas ir 4–5 USD par atsauci. Tas ir tas, ko es izmantoju visiem maniem vietējiem SEO klientiem, un tas daudziem ir palīdzējis viņu rangā Nr. 1 pakalpojumā Google Maps.

Baltajā parkā ir 4,9 / 5 zvaigžņu pārskats Google tīklā ar vairāk nekā 120 atsauksmēm un tā ir vienreizēja maksa, salīdzinot ar tādiem uzņēmumiem kā Yext, kuri iekasē pastāvīgu maksu. Jūs būtībā aizpildāt ierakstu, Whitespark atsauces izveidos apmēram 3 nedēļu laikā, pēc tam viņi jums nosūtīs papildu ziņojumu ar jūsu jaunajiem citēšanas vietrāžiem URL un 1 universālu pieteikšanos. Tas ir ļoti viegli, un 2-3 mēnešus pēc tam, kad atsauces tiek indeksētas un Google atjaunina vietējos meklēšanas rezultātus, jūsu klasifikācija ir jāuzlabo. Visbeidzot, neaizmirstiet lietot Moz Vietējais lai labotu problēmas ar jūsu pēdējiem 15 citātiem. Es darītu Google mans bizness, pēc tam Moz Local, pēc tam Whitespark.

Tikai pārskatīšanai jūs vēlaties izmantot Moz Local, lai labotu savus 15 populārākos direktorijus (citātus) …

Moz Vietējais

Pēc tam izmantojiet Whitespark, lai izveidotu papildu citātus, jo tie veido apmēram 25% no vietējā SEO. Varat izmantot viņu resursu lapu, lai pats tos izveidotu, vai arī izmantot Whitespark ārpakalpojumus par 4-5 ASV dolāriem par atsauci. Vienkārši aizpildiet uzņemto daudzumu un ļaujiet viņiem pabeigt darbu apmēram 2-3 nedēļu laikā.

citāti pa pilsētām

3. Uzdodiet klientiem atsauksmes

Atsauksmes ir aptuveni 10% no Google Map klasifikācijas, bet acīmredzamu iemeslu dēļ ir vienīgā vietējā SEO daļa. Cilvēki redz atsauksmes, kad viņi meklē jūsu uzņēmuma nosaukumā, un viņi arī meklē ar zīmolu nesaistītus lokalizētus atslēgvārdus, piemēram, “Čikāgas kāzu fotogrāfs”.

Lai zvaigznītes tiktu parādītas Google, lapā Google mans uzņēmums ir nepieciešami apmēram 5 pārskati, bet jo vairāk, jo labāk. Ja jūs Google meklējat savu galveno atslēgvārdu un redzat, ka visaugstākajam konkurentam ir 20 atsauksmes, jums vajadzētu būt vismaz 21. Kad jums ir vairāk atsauksmju nekā konkurentu pakalpojumā Google mans bizness, pārejiet uz Yelp un nišu direktorijiem, piemēram, WeddingWire vai UrbanSpoon. Es zinu, ka atsauksmes var sagādāt sāpes, bet vietējiem SEO tas ir galvenais veids, kā jūs veidosit stabilu reputāciju tiešsaistē, vienlaikus paaugstinot rangu Google Maps.

Google pārskati par SEO

4. Iesniedziet biznesa informāciju galvenajiem datu apkopotājiem

Ir 3 galvenie datu apkopotāji, kas jūsu vietējā biznesa informāciju nosūta miljoniem citu vietņu. Jums vajadzētu reģistrēties un izveidot jauku profilu katrā no šīm vietnēm …

5. Izveidojiet vietnei specifiskas lapas

Pirmais solis, lai izveidotu ģeogrāfiski mērķētas lapas, ir iemācīties to, ko frāzes meklē cilvēki. Izmantojiet Google automātiskā pabeigšana panākt, lai Google “aizpilda tukšu”, izmantojot pasvītrojuma rakstzīmi, lai iegūtu atslēgvārdu ieteikumus. Jūs varat arī izmantot Moz Keyword Explorer lai iegūtu papildu atslēgvārdu idejas, taču noteikti pierakstiet VISUS atšķirīgos pakalpojumus, ko cilvēki meklē …

Fotografēšanas SEO atslēgas vārdi

Ja jums ir tikai 1 primārais atslēgvārds (piemēram, Chicago Newborn Photographer), jums tas jāmarķē savā mājas lapā, izmantojot stratēģijas, kas uzskaitītas zemāk esošajā ekrānuzņēmumā.

Ja jums ir vairāki atslēgvārdi (Čikāgas jaundzimušā fotogrāfs, Čikāgas portreta fotogrāfs…) pēc tam katram izveidojiet atsevišķu lapu, lai labāk atlasītu katru atslēgvārdu. Ja jums ir vairākas atrašanās vietas jums arī būs jāizveido jauna lapa (dažreiz vairākas lapas) katrai atrašanās vietai atkarībā no tā, cik atslēgvārdu tiek meklēti šajā pilsētā. Vispārīgais īkšķa noteikums ir tāds, ka katrā lapā var atlasīt tikai 1 atslēgvārdu (pakalpojumu) vienā vietā.

Kad esat zinājis savus atslēgvārdus, izveidojiet savas ģeogrāfiski orientētās galvenās lapas …

vietēji optimizēta-izvietošanas lapa

Ievērojiet, ka saturs ir unikāls tā atrašanās vietai (Bointonas pludmale). Atslēgvārds “Boynton Beach Dentist” ir atrodams arī lapas nosaukumā, URL, nosaukuma tagā, meta aprakstā utt. Arī slīdņu fotoattēli ir unikāli šai vietai, tāpat arī atsauksmes un cits saturs. Katrā lapā jābūt pilnīgi unikālam saturam un jums vajadzētu izvairīties no “meklēt un aizstāt lapas” lietošanas, ja jūs kopējat lapas, pēc tam apmainot dažus vārdus. Šī nav laba stratēģija, un tikai tās lapas, kurās ir labi izstrādāts unikāls saturs, kas rakstīts par konkrētu atslēgvārdu, tiks augstu novērtētas.

6. Ievadiet savu sociālo mediju rīkā

facebook dimensijas

Visveiksmīgākajam biznesam vismaz ir kāda klātbūtne galvenajos sociālajos tīklos, un Google to meklē. Pārliecinieties, ka jūsu sociālo mediju profili ir pilnībā aizpildīti un vai jūs tos regulāri ievietojat. Pat 1 pasts nedēļā ir labāks nekā nekas.

7. Saņemiet saites no emuāru veidošanas, klientiem, partneriem, publicitātes

Saites uz jūsu vietni ir aptuveni 20%, taču daudzi cilvēki ir sajaukušies, kā tos iegūt. Pirmkārt pārliecinieties, vai jūsu vietne ir labi izstrādāta un tai ir saturs (piem., noderīgi emuāru raksti), uz kuriem cilvēki patiesībā vēlas saistīties. Šie raksti ir jāoptimizē atslēgvārdam, kas nav reklamējams vietnē Google Autocomplete (piemēram, kāzu fotogrāfa vidējās izmaksas Čikāgā). Uzkrājot emuāru rakstus un vairāk satura savā vietnē, varat sākt atsaukties uz citām lapām / ziņām, kuras esat uzrakstījis savā saturā. Tos sauc iekšējās saites un tas ir dabisks veids, kā organiski veidot saites uz jūsu vietni. Jums būs nepieciešams labs satura daudzums!

Varat arī sazināties ar citiem vietņu īpašniekiem kurš, jūsuprāt, varētu iegūt saiti no. Padomājiet par citiem vietējiem uzņēmumiem jūsu reģionā, biznesa partneriem, draugiem vai klientiem un pārdevējiem. Varbūt dažiem uzņēmumiem ir partnera vai atsauksmes lapa, kurā varat iegūt saiti. Galvenais ir jūsu biznesa attiecību pārvēršana pieminēšanā vietnē – saites veidā.

Skatīt arī: Vietējais SEO ceļvedis WordPress

Es ceru, ka jums šīs vietējās SEO stratēģijas bija noderīgas, lai jūs varētu tās izmantot ar saviem atslēgvārdiem! Ja jums ir kādi jautājumi, atstājiet man komentāru, un es priecāšos jums palīdzēt. Pretējā gadījumā, ja jums patika mans raksts, lūdzu, dalieties tajā ar citiem, kas arī to vēlētos.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector