Cik pozitīvas atsauksmes uzlabo vietējo SEO uzņēmējdarbībai (padoms: tie veido 8,9% no SEO, bet tiek rādīti daudzās vietās)

Nav šaubu, ka pārskatiem ir milzīga daļa vietējais SEO. Tie tiek rādīti pakalpojumā Google Maps, kad cilvēki meklē jūsu uzņēmuma vārdu, un tie ir 8,9% no Google vietējās meklēšanas rangu faktori.


vietējie-seo-pārskati

Es neesmu šeit, lai dalītos statistikā par to, cik svarīgas ir atsauksmes, jo es esmu pārliecināts, ka to jau zinu. Bet kuri profili ir vissvarīgākie? Vai esat vadījis savu biznesu? Moz Vietējais un izveidoja pilnīgus, konsekventus profilus vietņu top sarakstā? Kā jūs izvairāties no Yelp pārskatu filtra un kā jūs reaģējat uz negatīvām atsauksmēm, vienlaikus pateicoties cilvēkiem par labajiem? Tas ir tāds (faktiski noderīgs) sīkums, ko pārdomāšu. Tāpēc iedziļināsimies tajā …

Satura rādītājs

 1. Atsauksmes ir 8,4% no vietējās meklēšanas rangu faktoriem
 2. Google mans uzņēmums ir (parasti) vissvarīgākais profils
 3. Izvairīšanās no Yelp pārskatīšanas filtra
 4. Atbildēt uz atsauksmēm
 5. Kur atsauksmes parādās tiešsaistē
 6. Vietnes, kuras jāiekļauj sarakstā
 7. Pievienojiet savai vietnei lietotāju atsauksmes

1. Atsauksmes veido 8,4% no vietējās meklēšanas rangu faktoriem

Atsauksmes ir 8,4% no Google vietējās meklēšanas rangu faktori un kaut arī tas varētu šķist mazs, jūs zināt, ka aptuveni 90% cilvēku izmanto atsauksmes, lai izlemtu, ar ko viņi nodarbojas.

atsauksmes-ranga koeficients

Pārskatiet ranžēšanas faktorus

 • Vietējo Google Maps atsauksmju skaits (ar tekstu)
 • Trešo personu tradicionālo pārskatu daudzums
 • Vidējais pārskatīšanas ātrums (vietējā + trešo personu)
 • Produktu / pakalpojumu atslēgvārdi pārskatos
 • Iestādes recenzentu veikto recenziju skaits
 • Trešo pušu vietņu pilnvaras, par kurām ir pārskati
 • Vietējo Google Maps atsauksmju ātrums
 • Trešo pušu vietņu daudzveidība, par kurām ir atrodamas atsauksmes

2. Google mans uzņēmums ir (parasti) vissvarīgākais profils

Atsauksmes par jūsu Google mana biznesa lapa parādās pakalpojumā Google Maps un meklēšanas rezultātu labajā pusē, kad cilvēki meklē jūsu uzņēmuma vārdu. Lai zvaigznes parādītos, pakalpojumā Google mans uzņēmums jums ir vajadzīgas apmēram 5 atsauksmes. Ja Google Maps ir galvenie saraksti, uz kuriem mērķējat, ideālā gadījumā jums vajadzētu būt vairāk atsauksmju nekā visiem konkurentiem. Ja jūs Google “Čikāgas kāzu fotogrāfs” redzēsit, vienam uzņēmumam ir 49 atsauksmes ar 5 zvaigžņu novērtējumu. Šis ir konkurētspējīgs atslēgvārds, tāpēc šiem uzņēmumiem būs daudz atsauksmju, bet ideālā gadījumā jums būtu vairāk. Tas vien var radīt vai sabojāt jūsu biznesu, jo bieži šie pārskati ir pirmā lieta, ko cilvēki redz.

Google mana biznesa SEO

3. Izvairīšanās no Yelp pārskatīšanas filtra

Atšķirībā no Google, Yelp ir pārskatīšanas filtrs kas var padarīt likumīgus pārskatus nepublicētus. Par laimi ir daudz dažādu iespēju, kā pārliecināties, ka šīs atsauksmes netiek filtrētas.

yelp -filtered-reviews

Nesūtiet cilvēkiem saiti uz jūsu Yelp lapu – kad cilvēki seko tiešai saitei uz jūsu Yelp lapu, Yelp zina, ka jūs tos lūdzat, un pārskats, iespējams, netiks publicēts. Tā vietā Google norādiet sava uzņēmuma vārdu un nosūtiet lietotājiem šo saiti (skatīt piemēru šeit).

Vaicājiet cilvēkiem, kuriem jau ir Yelp konts – jaunajiem dzelperiem nebūs jāaizpilda viņu profils, viņu Facebook konts netiks savienots un viņiem nebūs Yelp draugu vai esošo atsauksmju. Vislabāk jums pajautāt cilvēkiem, kuriem jau ir Yelp konts un kuri tajā aktīvi darbojas.

Veiciniet aprakstošas ​​atsauksmes – īsas atsauksmes nav noderīgas un, iespējams, tiks filtrētas.

Atbildiet un sadarbojieties ar recenzentu – atbildiet uz viņu atsauksmi (piem., Sakot paldies), pievienojiet viņus kā draugus un nosūtiet viņiem ziņojumu. Jūs pat varat nobalsot par viņu pārskatu kā noderīgu. Iesaistoties recenzentos, jūs sūtat signālu Yelp, sakot, ka pārskatīšana ir likumīga.

Nepiedāvājiet finansiālus stimulus – tas var izraisīt jūsu Yelp lapas iegūšanu patērētāju brīdinājums ja viņi jūs pieķers, tas var pilnībā sagraut jūsu biznesu. Labāk neizmantojiet izdevību un vienkārši pajautājiet cilvēkiem, kuriem ir bijusi lieliska pieredze ar jūsu biznesu.

4. Atbildiet uz pārskatiem

Lielākā daļa vietņu dod jums iespēju reaģēt uz pārskatiem, kas jums jādara attiecībā uz VISĀm tām (gan pozitīvām, gan negatīvām). Cilvēkiem patīk redzēt, ka jūs mēģināt to sakārtot. Reaģējot uz pozitīvajām atsauksmēm, tiek veicināta konversija, un jūs varat iegūt vēl DAUDZ atsauksmes (tāpat kā jūs atbildētu uz emuāra komentāru, tikai tas ir vēl svarīgāk).

atbildēt uz pārskatiem

5. Kur atsauksmes parādās tiešsaistē

Kad cilvēki meklē jūsu uzņēmuma vārdu – ja tas nepalīdz jūsu zīmolam, es nezinu, ko tas dara. Viss, kas jums nepieciešams, ir Google mans uzņēmums lapu, pilnībā aizpildiet savu profilu un pēc tam saņemiet apmēram 5 atsauksmes. Ievērojiet, ka šie pārskati meklēšanas rezultātos var parādīties divreiz, vienu reizi lapas labajā pusē un vienu reizi zem jūsu vietnes. Ja saņemat pietiekami daudz atsauksmju citās pārskatīšanas vietnēs, šīm zvaigznēm jābūt redzamām arī jūsu meklēšanas rezultātos (piemēram, Yelp dara šo fotoattēlu).

Google pārskati

Kad cilvēki meklē vietējos atslēgvārdus – ja Google Maps parādās lielākajai daļai jūsu atslēgvārdu, pārskatiem vajadzētu būt vietējās SEO stratēģijas galvenajai daļai (īpaši pakalpojumā Google mans bizness). Daudziem cilvēkiem tas būs pirmais iespaids par jūsu biznesu. Nevaru pietiekami uzsvērt.

vietējie-seo-pārskati

Kad cilvēki meklē Yelp – Yelp pat ir filtrs ar visaugstāko vērtējumu un visiecienītākais:

Yelp filtri

Kad cilvēki meklē Groupon – Ja jūs vadāt Groupon, atsauksmes no dažādām vietnēm var parādīties, kad cilvēki skata jūsu Groupon ierakstu. Piemēram, šīs vietnes var būt atšķirīgas katrā nozarē, UrbanSpoon iespējams, parādīsies restorānos. Izpētiet, kur atrodas jūsu konkurenti (vai skatiet šos populārākās atsauces pēc kategorijām) un saņemiet pārskatus par šiem profiliem.

Groupon atsauksmes

Izmantojot mobilo tālruni – pat tad, kad cilvēki izmanto savu tālruni, atsauksmes ir viena no pirmajām lietām, ko viņi redz.

atsauksmes mobilajām ierīcēm

6. Vietnes, kuras jāiekļauj sarakstā

Citētie avoti (jūsu tiešsaistes profilu izdomāts nosaukums) ir # 2, Nr. 5 un Nr. 14 ranžēšanas faktori pakalpojumā Google Maps (skatiet vietējos steka faktorus zemāk). Svarīgi ir kvantitāte, kvalitāte, konsekvence un profila pilnīgums, kā arī jums vajadzētu izdzēst dublikātus, kas var kaitēt citiem jūsu profiliem. Šeit ir resursi, kas nepieciešami, lai labotu esošos profilus un izveidotu jaunus.

vietējie-citējošie-vērtēšanas faktori

Google mans uzņēmums – uzlabojiet savu Google mana biznesa lapu ar jūsu profila pārbaude, iegūt a pielāgots URL, pievienojot fotoattēlus un izmantojot konsekventu NAP (uzņēmuma nosaukums, adrese, tālrunis), kā norādīts jūsu vietnē. Izmantojiet šo saiti, lai iegūtu padomus par Google mana biznesa optimizēšanu.

Moz VietējaisMoz Vietējais analizē 15 populārākās atsauces un stāsta, kā tās novērst. Tas pats par sevi viennozīmīgi var uzlabot klasifikāciju, un es ļoti ieteicu stundu pavadīt, vācot logins un to darot. Jūs reģistrēsities jauniem profiliem, padarot esošos profilus pilnīgākus, labojot nekonsekventos ierakstus un izdzēšot dublikātus. Tas ir nepieciešams vietējam SEO.

Moz Vietējais

Moz Vietējie avoti

Whitespark atsauču saraksti Pārlūkot populārākās atsauces pēc kategorija, valsts, un pilsēta. Šie saraksti ir no Whitespark, kurš ir nozares līderis citātu jomā. Tā kā citāti ir tik svarīgi, ideālā gadījumā jūs vēlaties daudz (piemēram, simtiem). Es zinu, ka tas izklausās smieklīgi, bet tieši tāpēc uzņēmumi, kuriem ir 37 atsauksmes, spēj pārspēt uzņēmumus ar 49 atsauksmēm pakalpojumā Google Maps.

Whitespark Citation Building Service – ja jums nav laika izveidot ierakstus, Whitespark ir a citātu veidošanas pakalpojums par 4-5 ASV dolāriem par atsauci. Viņiem ir vairāk nekā 120 atsauksmes Google lapa – lai jūs zināt, ka viņi ir likumīgi. Viņu atsauču veidošanā esmu ieguldījis vairāk nekā 2000 ASV dolāru, lai palīdzētu maniem klientiem ierindoties Google vietējo rezultātu augstākajā pozīcijā. Tā ir manuāla iesniegšana un vienreizēja maksa Yext ir automatizēts (nav labs), un tam ir atkārtota bezmaksas (arī nav laba). Izmantojot Whitespark, jūs aizpildāt ierakstu ar savu biznesa informāciju, un viņi darbu pabeigs 1-3 nedēļu laikā. Jums visiem profiliem tiks nosūtīts ziņojums ar jaunajiem citēšanas URL un vienu universālu pieteikumvārdu. Lūk, mans Whitespark citēšanas ēkas pārskats ja jūs interesē.

7. Pievienojiet savai vietnei lietotāju atsauksmes

Ja jums ir kursi vai pakalpojumi, kurus vēlaties, lai cilvēki pārskatītu jūsu vietnē, tas var jūs izcelties, fragmentiem pievienojot pārskatīšanas zvaigznes. Tos sauc bagātīgi fragmenti un tiek veikts, izmantojot shēmas iezīmēšanu (bieži izmantojot spraudni, piemēram, WP bagātīgie fragmenti kā paskaidroja mana apmācība). Tas izklausās tehniski, bet tā patiešām nav – vienkārši pārliecinieties, ka jums ir atsevišķa lapa, ko vēlaties pārskatīt, pievienojiet spraudni un pēc tam izpildiet viņu norādījumus par lapas marķēšanu (vienkārši aizpildiet laukus, ko viņi jums prasa). Tas ir vienkāršs veids, kā radīt vairāk SEO trafika.

bagātīgs fragments-kurss-pārskats

Ja jums ir kādi jautājumi vai atsauksmes, vienkārši atstājiet man komentāru zemāk. Un, ja mans raksts jums šķita noderīgs, lūdzu, apsveriet iespēju to kopīgot ar draugu. Es to tiešām novērtētu.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map