Pārskats par Whitespark Citation Building – tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā paaugstināt rangu Google Maps un lokalizētās meklēšanas rezultātos

Citētie avoti ir līdzīgi tiešsaistes direktorijiem un ir aptuveni 25% no vietējiem SEO.


ES izmantoju Moz Vietējais izveidot savus 15 populārākos citātus (Google mans bizness, Yelp, Facebook…). Tad es maksāju Baltā parka apmēram 400 USD, lai izveidotu 100 jaunus profilus par 4–5 USD, tāpēc man nekad vairs nevajadzēja uztraukties par citātiem. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc man ir bijusi iespēja sarindot klientus ar vietējiem atslēgvārdiem labākajos rezultātos, ja skatāt manu SEO darbs. Tā ir arī viena no nedaudzajām lietām, ko varat droši izmantot ārpakalpojumos vietējā SEO, jo Whitespark piedāvā: 4,9 / 5 zvaigžņu vērtējums ar vairāk nekā 125 atsauksmēm.

Kaut arī tādi uzņēmumi kā Yext iekasē 500 USD gadā par 47 ierakstiem, jūs varat maksāt Whitespark tikpat lielu summu, ka tā ir vienreizēja maksa un jums pastāvīgi pieder jūsu ieraksti. Whitespark ietver arī papildu ziņojumu ar 1 universālu pieteikšanos, ja jums nākotnē būs jāatjaunina profili.

Varat redzēt, cik svarīgas ir atsauces Google vietējās meklēšanas rangu faktori

tiešsaistes katalogi-vietējie-seo

Tie ir īpaši svarīgi, lai Google Maps iegūtu augstāku rangu (tos sauc par vietējiem kaudzīšu / uzkodu iepakojuma rezultātiem), jo atsauces ir # 2, # 5 un # 14 ranga faktori …

vietējie-citējošie-vērtēšanas faktori

Es jau esmu pasūtījis 2 081,21 USD vērtas atsauces gan sev, gan klientiem …

citātu vēsture

Tas viņiem ir palīdzējis ierindoties vietējo atslēgvārdu labākajos rezultātos. Šajā pārskatā es iepazīstināšu jūs ar citēšanas pasūtīšanas procesu caur Whitespark, pēc tam parādīšu, ko sagaidīt, ciktāl tas attiecas uz cenām, laika grafiku un uzlabojumiem jūsu Google kartē un lokalizētajā klasifikācijā..

Noho SEO

KC SEO Work

Noho Vietējais SEO

KC SEO Work 2

Satura rādītājs

 1. Kas ir citāti?
 2. Aizpildiet Whitespark atsauces rakstu
 3. Iegādājieties vispārīgus + vietējos / nišas avotus
 4. Kas notiek pēc tam, kad esat iegādājies citātus
 5. Nevēlama satura novēršana (tikai atsauču veidošanai)
 6. Integrējiet atsauces veidošanu jūsu SEO pakalpojumos
 7. Neaizmirstiet par Moz Local (15 galvenie avoti)

1. Kas ir citāti??

Citāti ir piemin jūsu uzņēmuma vārdu (bieži direktoriju veidā) un ir 25% no Google vietējās meklēšanas rangu faktoriem. Citējumi ir īpaši svarīgi pakalpojumā Google Maps (vietējā kaudze / uzkodu paka), kur tie ir 2., 5. un 14. faktors. Viņi tevi padara Vairāku lokalizētu atslēgvārdu rangs ir augstāks ir viena no nedaudzajām lietām, ko vietējos SEO varat izmantot ārpakalpojumos.

Populārākie tiešsaistes katalogi

Vai es varu sevi uzbūvēt??
Jā, Whitespark ir pat labāko vietņu saraksti kategorijapilsēta, un valsts. Bet tas prasa laiku, un daudzi cilvēki to rīkojas nepareizi. Ļoti svarīgi ir atrast pareizos citātus, pilnībā aizpildīt profilus un pārliecināties, ka tie ir konsekventi (piemēram, uzņēmuma nosaukums, adrese, tālrunis). Man vienkārši ir daudz vieglāk atstāt to ekspertu rīcībā un ietaupīt jūsu laiku, jo tas ir tikai 4–5 USD par atsauci un viņi visu organizē ar papildu ziņojumu un 1 pieteikšanos.

2. Aizpildiet Whitespark atsauces rakstu

Pirmais solis ir lejupielāde Baltā parka atsauces veidošana un aizpildi visu pēc iespējas labāk. Lai iegūtu vairāk instrukcijas, izlasiet Whitespark piezīmes izklājlapas labajā pusē.

baltā parka citēšana-veidošana

Lielapjoma iesniegšanas darblapa
Ja vēlaties, lai Whitespark veidotu atsauces uz vairākām vietām (tā kā katrai atrašanās vietai ir jābūt saviem profiliem), ritiniet uz leju līdz opcijai “Lielapjoma iesniegšanas darblapa” apakšā …

lielo atsauču secība

3. Iegādājieties vispārīgus + vietējos / nišas avotus

Kad esat aizpildījis ierakstu, atlasiet savu valsti un veiciet vispārīgu un vietējo / ​​nišu cēloņu sajaukšanos (nav perfekta skaita, bet es domāju, ka vietējie / nišas citāti ir vērtīgāki). Un acīmredzot, jo vairāk citējumu jūs pasūtāt, jo augstāks ir jūsu vērtējums vietējās meklēšanas rezultātos.

Augšupielādējiet savus datus Whitespark norēķinu lapā, pēc tam 4. solī sadaļā “Papildu opcijas un funkcijas” redzēsit iespēju pasūtīt papildu ziņojumus, steidzamus pasūtījumus un lielapjoma pasūtījumus (vairākām vietām). Pēcpārbaudes ziņojumi NAV nepieciešami, jo Whitespark pēc pabeigšanas nosūtīs jums ziņojumu. Tas ir tikai tad, ja vēlaties, lai vairāki pārskati tiktu publicēti tiešsaistē.

baltā parka citēšanas kārtība

4. Kas notiek pēc tam, kad esat iegādājies citātus

Whitespark jums nosūtīs kvīti. Tad jūs gaidīsit 3 nedēļas, līdz viņi izveidos atsauces. Kad tas būs pabeigts, viņi jums nosūtīs e-pastu ar ziņojumu, kurā ir iekļauta 1 universāla pieteikšanās, lai piekļūtu jūsu jaunajiem citēšanas profiliem, kā arī vietrāži URL, kur varat atrast šos jaunos profilus..

Var paiet 1–2 mēneši, līdz Google atjaunina viņu rezultātus ar jūsu jauno rangu. Jūs varat izmantot Whitespark’s vietējā ranga izsekotājs lai novērtētu klasifikāciju vai Search Console meklēšanas analītika.

baltā parka-vietējā ranga izsekotājs

5. Nevēlama satura novēršana (vienīgā atsauce, kas veido atsauci)

Vienīgā sūdzība, kas man ir par citātiem (ne tikai Whitespark), ir potenciālais surogātpasts, ko jūs varat saņemt caur savu kontaktformu vai tālruni.

Tas ir sarežģīti, jo NAP (uzņēmuma nosaukumam, tālrunim, adresei) OBLIGĀTI jābūt konsekventiem visās atsaucēs, taču tas nozīmē arī to, ka jums ir jāuzskaita sava uzņēmuma tālruņa numurs, kur ikviens var jums piezvanīt / pa e-pastu. Šis ir surogātpasta e-pasta piemērs, kuru jūs varētu saņemt pēc atsauces veidošanas:

surogātpasti

@TheDupMan Veidojot citātus, jūs saņemsit pārdošanas e-pasta ziņojumus un zvanus. Nekādi tam apkārt. Saraksti iemesla dēļ ir bez maksas.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 2016. gada 25. augusts

Novērsiet surogātpastu savā kontaktformā:

 • Izmantojiet Google captcha kontaktinformācijas veidlapā
 • Konfigurējiet anti-spam spraudni WordPress
 • Pievelciet WordPress diskusiju iestatījumus

6. Pievienojiet atsauci uz SEO pakalpojumiem

 • Kļūsti par filiāli – ja viņiem ir kvalifikācija, viņi ļaus jums kļūt par filiāli.
 • Upsell Whitespark citāti – Jūs varat viegli iekasēt no klientiem USD 10 par atsauci un samaksāt USD 4–5 par cenu Whitespark, kas atkarībā no pasūtījuma var gūt ātru peļņu 300 USD apmērā. Vienkārši parādiet klientiem Google vietējās meklēšanas ranžēšanas faktorus un izskaidrojiet atsauču nozīmi. Pasūtot vairāk no Whitespark, jūs varat saņemt 20% atlaidi. Jūsu labā ir maz darba (kā arī atsauču saņemšanas un papildu ziņojumi nav saistīti ar Whitespark), tāpēc ir ļoti viegli integrēties jūsu SEO pakalpojumos. Vienkārši neaizmirstiet palīdzēt klientiem surogātpastu novēršanā un rezultātu noteikšanā, izmantojot Whitespark vietējo ranga izsekotāju vai Google Search Console meklēšanas analītiku.
 • Uzskaitiet populārākās atsauces SEO auditos – ja jūs veicat vietēju SEO revīziju, kurā klients vēlas iegūt augstāku vietu pakalpojumā Google Maps, iesniedziet viņam labāko atsauču sarakstu, izmantojot Whitespark’s resursu lapa un dodiet viņiem iespēju pašiem tos izveidot, vai arī izmantojiet Whitespark citātu veidošanas pakalpojumu. Tā kā, ja jūs esat tāds kā es, jūs mēģināt sniegt tik lielu vērtību, cik vien iespējams SEO audits un “populārāko 30 atsauču” saraksts ir jauks papildinājums.

7. Neaizmirstiet par Moz Local (15 galvenie avoti)

Moz Vietējais palīdzēs jums noteikt top 15 atsauču profilus, ieskaitot Google mans uzņēmums, Yelp, Facebook un citi. Pirms jaunu atsauču veidošanas ar Whitespark es mēģinātu iegūt jūsu Moz Local punktu skaitu. Jūs to darāt, palaižot vietni caur Moz Local, pēc tam noklikšķinot uz cilnēm, lai padarītu šos atsauces profilus 100% pilnīgus un konsekventus, pēc tam izdzēsiet visus dublikātus.

Moz Vietējais

Katrā cilnē Moz Local jums pateiks, kas jālabo, un iekļauj saiti “update list”, kas tieši nonāk jūsu profilos. Parasti tas ir tikpat vienkārši kā augšupielādēt vairāk attēlu, uzskaitīt vairāk kategoriju, novērst neatbilstības ar jūsu uzņēmuma informāciju vai izdzēst dublikātu.

Moz Vietējie avoti

Secinājums

Šis ir mans atsauces veidošanas process:

 1. Izveidojiet 100% pilnu Google mana biznesa lapu
 2. Izmantojiet Moz Local, lai labotu savus pēdējos 15 citēšanas profilus
 3. Izmantojot Whitespark, izveidojiet papildu citātus par USD 4-5

Es ceru, ka jums patika mans Whitespark citātu veidošanas pārskats! Tas ir jaudīgs pakalpojums, kuru varat izmantot sev un klientiem, kuri īpaši vēlas iegūt augstāku vietu pakalpojumā Google Maps (vietējie kaudzīšu / uzkodu iepakojuma rezultāti). Ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties atstāt man komentāru. Darrens un viņa komanda Whitespark lieliski sazinās, ja jums ir jautājumi. Viņiem ir arī saraksts ar citēšanas ēkas FAQ ja vēlaties uzzināt vairāk par viņu atsauču veidošanas pakalpojumu.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map