Vietējais WordPress SEO: kā optimizēt savu vietni (un atsauces), lai Google Maps un vietējās meklēšanas rezultātos būtu augstāks rangs

Gatavs ierindoties augstāk Google Maps un vietējās meklēšanas rezultātos?


Mēs sekosim Google vietējās meklēšanas rangu faktori par kuru Moz ziņo ik pēc 2 gadiem. Es tos sadalīju faktoros ieslēgts un izslēgts jūsu WordPress vietne. Citācijas (tiešsaistes katalogi, piemēram, Yelp, Superpages un Axciom) ir aptuveni 11% no vietējiem SEO, tāpēc nebūtu godīgi šos atstāt.

Šajā rokasgrāmatā tiek pieņemts, ka izmantojat Yoast SEO spraudnis. Ja jums nav Yoast, es iesaku to instalēt un pēc tam konfigurēt manu ieteicamie Yoast iestatījumi. Tas arī pieņem, ka mērķa pilsētā jums ir fiziska adrese, kas nav obligāta, bet ir koeficients # 1 pakalpojumā Maps.

1. Vietējās meklēšanas rangu faktori

Šeit ir Google 2018. gada vietējā ranga faktori. Galvenie faktori ir Google mans bizness, atsauces (direktoriji), pārskati, ģeogrāfiski mērķētas lapas, optimizācija mobilajām ierīcēm un, protams, – saites.

2018. gada vietējās meklēšanas rangu veidojošie faktori

50 vietējā iepakojuma un vietējās bioloģiskās lauksaimniecības produktu faktori …

50 vietējie SEO faktori

Google meklējiet savus galvenos vietējos atslēgvārdus un skatiet, kurus rezultātus vēlaties atlasīt.

Vietējie meklēšanas rezultāti

2. Lokalizēti atslēgas vārdi

Google automātiskā pabeigšana
Man ir atsevišķa apmācība par Yoast fokusa atslēgvārdu izvēle un zaļās gaismas optimizācija bet es to īsi apskatīšu. Iet uz google.com un izmantojiet pasvītrojumu _ jebkur frāzē, lai Google aizpildītu tukšu un iemācītos atslēgvārdus, ko cilvēki meklē jūsu pilsētā …

Google automātiskā aizpildīšana-aizpildīšana-aizpildīšana-1

Lai atrastu vēl vairāk atslēgvārdu, mēģiniet izmantot dažādus atslēgvārda variantus, piemēram, daudzskaitļi

Google-automātiskā aizpildīšana-daudzskaitļa-atslēgas vārdi

Izmantojiet atšķirīga vārdu kārtošana lai iegūtu vēl vairāk ideju …

Vārdu pasūtīšanas atslēgas vārdi

Mērķtiecīgi pakalpojumi – ja “Čikāgas kāzu fotogrāfs” ir jūsu galvenais atslēgvārds, mēģiniet atlasīt arī indiešu un geju kāzu fotogrāfu. Tas pats ar tīmekļa dizainu … varat atlasīt gan Čikāgas Web dizainu, gan Čikāgas WordPress dizainu, kas abi parādās automātiskajā pabeigšanā. Zobārstiem jums var būt Čikāgas zobārsts, Čikāgas zobu implanti, Čikāgas ārkārtas zobārsts utt. Paļauties uz vienu atslēgvārdu VISAM jūsu satiksmei nekad nav laba ideja. Visiem saviem pakalpojumiem ir jāizpēta Google automātiskā pabeigšana, pēc tam katram jāizveido lapa.

Moz Keyword Explorer
Tālāk izmantojiet Moz Keyword Explorer lai pārliecinātos, ka netrūkst atslēgvārdu. Tas ir līdzīgs Google atslēgvārdu plānotājs tikai tas ir pilnīgi bez maksas (jums nav jāreģistrējas AdWords), kā arī jūs varat grupēt saistītos atslēgvārdus, lai jūs nepārlūkotu tieši tos pašus.

Moz Keyword Explorer

Kad tas darbojas, noklikšķiniet uz atslēgvārdu ieteikumi -> skatīt visus ieteikumus. Jums vajadzētu redzēt jauku atslēgvārdu sarakstu un skaitu (meklēšanas mēnesī). Ņemiet vērā frāzes, kuras NEATKATĪTU automātiskajā pabeigšanā.

Moz Atslēgvārdu ieteikumi

Vietējo atslēgvārdu konkurences novērtēšana
Vairāk automātiskās pabeigšanas rezultātu + plašas frāzes = konkurētspējīgāki …
Plaša lokāla - atslēgvārdu - konkurence

Mazāk automātiskās aizpildes rezultātu + specifiskas frāzes = mazāk konkurētspējīgas …
Īpaša - vietēja - atslēgvārda - konkurence

Varat arī izmantot MozBar Chrome paplašinājums Google jebkuram atslēgvārdam un uzziniet, ka tas konkurē. Jo augstāka ir PA (lapas autoritāte) un DA (domēna iestāde), jo augstāka ir konkurence un jāpieliek vairāk pūļu, lai to novērtētu. Centieties palikt savā DA diapazonā.

Mozbaras atslēgvārdu konkurss

3. Emuāra ziņas atslēgas vārdi

Emuāra ziņas parasti piesaista visvairāk saites uz jūsu vietni (milzīgs vērtēšanas faktors), jo cilvēki, protams, izveido saiti uz NODERĪGU saturu (nevis reklāmas pakalpojumu lapām), kas dod labumu visas jūsu WordPress vietnes klasifikācijai. Līdzīgi kā mēs meklējām lapu atslēgas vārdus, atrodiet pēc iespējas vairāk informatīvu, nereklamētu emuāru atslēgvārdu, pēc tam uzrakstiet ziņu par katru tēmu.

Vietējie SEO atslēgas vārdiVietējie SEO atslēgas vārdi

4. Ģeogrāfiski atlasītas lapas

Katram atslēgvārdam izveidojiet lapu – atlasiet galveno atslēgvārdu savā mājas lapā, pēc tam izveidojiet atsevišķu lapu Čikāgas Indijas kāzu fotogrāfam un citiem īpašiem pakalpojumiem. Kāzu fotogrāfa vidējās izmaksas Čikāgā būtu labs raksts jūsu emuārā.

Optimizējiet saturu, izmantojot Yoast – jūs varat iegūt zaļo gaismu visu, ko vēlaties, bet jaukas (ideāli garās) lapas izveidošana ar lieliskām fotogrāfijām, atsauksmēm, video un citu noderīgu saturu – ir satura optimizācijas pamatā. Raugs nosaka tikai precīzas atslēgvārdu atbilstības Tātad, ja jūs savā saturā izmantojat “Kāzu fotogrāfs Čikāgā”, nevis “Čikāgas kāzu fotogrāfs”…, tas tiek uzskatīts par atslēgvārdu. Tātad, pat ja šī konkrētā gaisma nav zaļa (piemēram, atslēgvārdu blīvums), varat to ignorēt, kamēr variācija ir klāt. Sinonīmi faktiski tiek mudināti.

Rauga satura analīze

NAP klātbūtne – katrā atrašanās vietas lapā kaut kur lapā jābūt jūsu uzņēmuma nosaukumam, adresei un tālrunim. Ja jums ir tikai viena atrašanās vieta, varat to pievienot kājenes logrīkā vai autortiesību apgabalā savas vietnes pašā apakšā (piemēram, es), lai tā būtu redzama katrā lapā. Vairākām atrašanās vietām jūs parasti to vēlēsities pievienot kaut kur faktiskā satura korpusā.

Īsas pastāvīgās saites  – izmantojiet īsas pastāvīgās saites ar atslēgvārdu tajā.

Atslēgvārds Blīvums – iekļaujiet atslēgvārdu pirmajos pāris teikumos un dažas reizes satura saturā (dabiski). Izsmidziniet LSI atslēgvārdus (sinonīmus) savā saturā, nevis izmantojiet to pašu atslēgvārdu atkal un atkal. Tie var būt sekundāri atslēgvārdi, kuru vērtējumu vēlaties iegūt.

Alt teksts – pirms augšupielādēšanas WordPress iezīmējiet attēlus, jo vizuālais redaktors automātiski izmanto attēla faila nosaukumu kā alt tekstu. Tam vienkārši jāapraksta attēls – neaizpildiet atslēgvārdus. Logrīku un lapu veidotāju attēli to var nedarīt, tāpēc pārbaudiet HTML:

alt = ”Čikāgas kāzu fotogrāfs” width = ”680” height = ”380” />

Iekšējās / ārējās saites – Google seko saitēm jūsu lapā, lai uzzinātu, kas ir jūsu saturs. Svarīga ir saite uz noderīgu saturu, kas jūsu apmeklētājiem patiešām noderēs (piemēram, emuāra apmācība). Emuāru rakstu / lapu savstarpējā sasaiste ir arī dabisks veids, kā veidot saites uz jūsu vietni, taču arī izejošās saites ir labas, jo tas ir tāds, kā citējot avotus Google. Visbeidzot, vienmēr izmantojiet aprakstošu saites tekstu (sauktu par enkura tekstu) … nekad nelietojiet tādus vārdus kā “noklikšķiniet šeit”.

SEO nosaukums – izmantojiet modifikatoru, lai pievienotu virsrakstu, lai vairāk cilvēku meklēšanas rezultātos noklikšķinātu uz jūsu saites… “Labs piemērs ir Čikāgas kāzu fotogrāfs, kurš uzvarējis balvā – Toms Dupuis”. Pārliecinieties arī, vai jūsu SEO nosaukumam ir pienācīgs garums (joslām Yoast jābūt zaļām).

Meta apraksts – meta apraksta galvenais mērķis ir vilināt cilvēkus noklikšķināt uz jūsu saites. Šis un SEO nosaukums ir pirmā lieta, ko cilvēki redz meklēšanas rezultātos, tāpēc tērējiet laiku to rakstīšanai. Tajā jāietver jūsu uzmanības centrā esošais atslēgvārds Yoast, kā arī sekundārais atslēgvārds, ja jums tāds ir.

Ievietot garu saturu – Google mēra “vidējo lapas laiku”, tāpēc videoklipi un cits saistošs saturs ir galvenais. Garš, sakārtots saturs parasti ir augstāks nekā īss.

Sociālo mediju optimizācija – tas nodrošina, ka lapā tiek parādīts pareizi formatēts attēls, kad tas tiek kopīgots Facebook un Twitter. Yoast noklikšķiniet uz saites “kopīgot” un augšupielādējiet pielāgotos attēlus tur, kur jums to saka. Ja neredzat cilnes, pārbaudiet Yoast sociālos iestatījumus, lai iespējotu Facebook un Twitter meta datus. Jā, tas nozīmē, ka jums ir jāizstrādā 2 atsevišķi attēli Facebook (1200 x 630 pikseļi) un Twitter (1024 x 512 pikseļi). Pārējos laukus atstāju tukšus, kas ļauj uzrakstīt pielāgotu virsrakstu un aprakstu, kad tas tiek kopīgots Facebook / Twitter.

yoast-social-media-optimization

Bagātie fragmenti – lai jūsu fragmenti izceltos meklēšanas rezultātos, saturam pievienojot bagātīgus fragmentus. To var izdarīt, izmantojot pasākumus, pārskatus, receptes, rakstus, produktus, organizācijas, restorānus un videoklipus. Es izmantoju piemaksu WP Rich Snippets spraudnis kas atbalsta visus bagātīgo fragmentu veidus, izņemot notikumus (izmantojiet Viss vienā Schema.org) un video (izmantojiet Shēmas spraudnis. Tomēr, ja jūs darāt cita veida bagātīgus fragmentus, WP bagātinātie fragmenti izskatās daudz labāk, un tiem ir vairāk iespēju, kā arī tiem ir satriecoši papildinājumi. Lūk, mans WP Rich Snippets pārskats kas noteikti ir naudas vērts, ja jūsu vietnē ir tāds saturs, kāds var būt iezīmēts.

Bagātie fragmenti

Ģeogrāfiski mērķētas galvenās lapas piemērs…

Lokalizēta galvenā lapa

5. Google mans uzņēmums

Vietnes Google mans uzņēmums optimizēšana

* Google arvien vairāk ņem vērā to aktīvo uzņēmumu īpašnieku aktivizēšanu, kuri: izliek ziņas vietnē Google Posts, atbild uz pārskatiem, regulāri atjauno īpašus darba laikus, atbild uz jautājumiem, padara klientiem ērtāku tiešu darbību veikšanu ar GMB, izmantojot uzņēmuma URL.

Google mana biznesa logotips

6. Moz Vietējais

Tā kā atsauces veido 11% no vietējā SEO, šis solis palīdzēs jums izveidot un labot 15 labākie citāti. Tāpat kā jūs to darījāt ar pakalpojumu Google mans uzņēmums, arī jūs pārliecināsities, ka profili ir pilnībā izveidoti, dublikāti tiek izdzēsti un tiks nodrošināta konsekventa informācija. Palaidiet savu vietni + pasta indeksu cauri Moz Vietējais un apskatiet sadaļu “izvēlieties visprecīzāko ierakstu”. Iet cauri katram un apskatiet viņu ieteikumus. Jā, jums būs nepieciešama katra profila pieteikšanās informācija.

Vietējie profili Moz

Pareizi nepilnīgi, pretrunīgi, dublēti citāti
Noklikšķinot uz sava ieraksta, jūs redzēsit nepilnīgas, neatbilstīgas un dublētās cilnes. Iet cauri katram un salabojiet visus priekšmetus. Nepilnīgs profilus bieži nosaka, augšupielādējot vairāk fotoattēlu vai pievienojot kategorijas. Neatbilstības var būt tikpat vienkārša kā www vietnes versijas labošana vai adresē ar “st”, nevis “street” lietošana. Dublikāti tiek fiksēti, izdzēšot tos. Vietnē Moz Local ir saites uz jūsu profiliem, kas ļauj ērti labot, dzēst un ziņot par profiliem.

Dažreiz jums būs tikai 1-2 kategorijas (piemēram, fotogrāfs + kāzu fotogrāfs), tāpēc ne vienmēr ir iespējams iegūt savus profilus 100% pilnīgus. Dariet tikai visu iespējamo.

Moz Loca

7. Baltā parka

Lai iekarotu šos 2., 5. un 14. ranžēšanas faktoru pakalpojumā Google Maps (atsauces konsekvence, daudzums un kvalitāte), mums jāveido vienmērīgs vairāk citātu. Jo konkurētspējīgāki ir jūsu atslēgvārdi (piemēram, Čikāgas kāzu fotogrāfs), jo vairāk atsauču jums vajadzētu izveidot.

vietējie-citējošie-vērtēšanas faktoricitāti pa pilsētām

Vietnē Whitespark ir populārāko citātu saraksti pilsēta, valsts, un kategorija, vai izmantot viņu citātu veidošanas pakalpojums par USD 4-5 par citātu, kas ietaupa daudz laika. Google ‘Whitespark KanādaUn jūs redzēsit, ka viņiem ir vairāk nekā 120 atsauksmju ar 4,9 zvaigžņu vērtējumu. Es esmu ieguldījis vairāk nekā 2000 ASV dolāru viņu atsauču veidošanas pakalpojumā un esmu palielinājies no 8. līdz 3. vietnei pakalpojumā Google Maps. Lasīt manu Whitespark citēšanas ēkas apskats lai uzzinātu procesu, bet jūs būtībā aizpildāt aizpildījumu, pēc tam nogaidiet 2-3 nedēļas, līdz viņi nosūtīs ziņojumu par jaunajiem citējošajiem URL un 1 universālo pieteikšanos.

Bezmaksas atsauces var izraisīt surogātpastu un dažreiz surogātpasta zvanus. Viņi uzlabo klasifikāciju, bet tas ir kompromiss. Tālāk ir sniegta atbilde, ko saņēmu no Whitespark īpašnieka Darren Shaw:

@TheDupMan Veidojot citātus, jūs saņemsit pārdošanas e-pasta ziņojumus un zvanus. Nekādi tam apkārt. Saraksti iemesla dēļ ir bez maksas.

– Darren Shaw (@DarrenShaw_) 2016. gada 25. augusts

8. Mobilā atsaucība

Labākais veids, kā pārbaudīt kļūdas mobilajās ierīcēs, ir iestatīt Google Search Console un izmantot mobilā lietojamība sadaļa. Tiek pārbaudītas VISAS kļūdas jūsu WordPress vietnē (nevis tikai 1 lappuse), kas ir tikai tas Google mobilais testēšanas rīks dara. Pat ja jūs izmantojat atsaucīga WordPress tēma joprojām var būt kļūdas mobilajās ierīcēs! Tāpēc noteikti ir laba ideja pārbaudīt.

google-mobile-usability-kļūdas

9. Mobilā ātruma optimizācija

Lielākajai daļai uzņēmumu, kas nodarbojas ar vietējiem SEO, ir daudz mobilo apmeklētāju (varat pārbaudīt pakalpojumā Google Analytics sadaļā Mērķauditorija -> Mobilais -> Pārskats). Ja jūs neesat lasījis manu W3 kopējās kešatmiņas mācību, kurā parādīts, kā konfigurēt veiktspējas cilnes, Cloudflare un MaxCDN, es sāktu ar to. Tad jūs varat optimizēt attēlus un veikt citas optimizācijas no mana WordPress ātruma ceļveža. Tas palīdz jums salabot priekšmetus GTmetrix atskaite (ātruma pārbaudes rīks, kuru iesaku izmantot) un uzlabo lapu ielādes laiku gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm.

Lai jūsu WordPress vietne tiktu ielādēta ātrāk, īpaši mobilajā ierīcē, varat izmantot AMP lapas (paātrinātas mobilās lapas), izmantojot AMP spraudnis un Līme Yoast SEO & AMP. Jūs varat lasīt Yoast AMP apmācība bet tas principā pievienos “AMP” zīmi jūsu mobilās meklēšanas rezultātiem…

amp-lapas

Hostings
ES izmantoju Vietne un ir 200 ms reakcijas laiki ar 100% GTmetrix rādītājiem un .4s Pingdom slodzes laiki. Pārbaudiet mitināšanu, izpildiet pats savus testus vai noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas. Viņi tika novērtēti par galveno viesi 26 Facebook aptaujās un ir pasaules labāki nekā EIG (Bluehost, HostGator), Ej tēti, un slikti saimnieki, kas vienā serverī iesaiņo pārāk daudz cilvēku. Viņi ir ieteica WordPress, darīt bezmaksas migrācija, un es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

10. Atsauksmes

Jūs to jau esat dzirdējis, tāpēc es neteikšu acīmredzamo. Bet jums tas jāzina Google mans uzņēmums parasti ir labākā vieta, kur saņemt atsauksmes jo tie parādās tieši meklēšanas rezultātos un jums ir nepieciešami apmēram 5 no tiem, lai pārskatīšanas zvaigznes sāktu parādīties …

Google pārskati par SEO

Izvairīšanās no Yelp pārskatīšanas filtra – Yelp atsauksmes var iegūt filtrēts pat ja viņi ir likumīgi. Jūs varat no tā izvairīties, veicot meklēšanu Google vietnē “uzņēmuma nosaukums Yelp” un nosūtot viņiem šo saiti. Ja nosūtīsit viņiem tiešu saiti uz savu Yelp profilu, Yelp to zinās un varētu filtrēt. Ideālā gadījumā jūs vaicātu esošajiem aktīvējiem, jo ​​viņi, visticamāk, pārskatu publicēs (vēl viens faktors ir tas, ja viņu profils ir aizpildīts un Facebook ir izveidots savienojums). Jums vajadzētu paziņot arī saviem recenzentiem.

11. Vietējās saites veidošana

Jūs zināt, ka saites ir ļoti svarīgas jūsu klasifikācijai, un tām nav jābūt sāpēm pakaļā. Bet jā, jums būs jāsazinās ar cilvēkiem, lai iegūtu šīs saites. Šeit ir daži padomi …

 • Lūdziet partnerus izveidot saiti ar jums
 • Palūdziet sponsoriem izveidot saiti ar jums
 • Lūdziet piegādātājus izveidot saiti ar jums
 • Esiet publicēts vietējos laikrakstos
 • Esiet iekļauts saraksta rakstos (piemēram, labākā pica Čikāgā)
 • Pārliecinieties, vai šajos rakstos ir saite uz jūsu vietni
 • Atrodiet biznesa direktorijus un organizācijas, kas reklamē videi draudzīgus uzņēmumus
 • Pārvērtiet biznesa attiecības par saitēm, un tas ir tas, par ko ir runa

12. Mērķauditorijas atlase vairākās vietās

Izveidojiet vairākas atrašanās vietas lapas savā vietnē – dažreiz jums vajadzētu izveidot 1 lapu katrā pilsētā (ja šajā pilsētā tiek meklēts tikai 1 atslēgvārds) vai vairākas lapas vienā pilsētā (ja tiek meklēti vairāki atslēgvārdi). Tas ir atkarīgs no tā, cik atslēgvārdu cilvēki meklē un vai jums ir nepieciešams saturs par dažādiem pakalpojumiem (Maiami zobārsts vs Maiami zobu implanti ir atsevišķa lapa).

Pievienojiet šīm lapām atrašanās vietai specifisku saturu – jūsu Čikāgas lapā varētu būt jūsu Čikāgas biroja fotoattēli. Vai arī jūsu Čikāgas klientu atsauksmes. Vai arī Google Map, kas parāda jūsu Čikāgas atrašanās vietu. Neizveidojiet lapas “meklēt un aizstāt” (identiskas lapas tikai jūs vienkārši mainiet pilsētas nosaukumu), jo tās ir satura dublikāti un tās netiks sarindotas.

Ja vēlaties apskatīt lielisku lokalizētu galveno lapu piemēru, apskatiet Seda zobu.

vietējās izvietošanas lapas-vairākas vietas

Izveidojiet atsauces par katru atrašanās vietu – katrai atrašanās vietai vajadzētu būt savai Google mana biznesa lapai, Yelp, Facebook un citiem atsauču profiliem, kuru izveidošanai varat izmantot Moz Local un Whitespark (sk. 4., 5. un 6. darbību).. Whitespark citātu veidošanas pakalpojums ietaupīsiet daudz laika. Ja jūs to darāt pats, uzskaitot savu vietni, norādiet konkrētās atrašanās vietas lapu (vietne.com/locations/chicago). Fotoattēliem un biznesa informācijai ir jābūt unikālai šajā vietā.

13. Izmēriet atslēgvārdu klasifikāciju

Google Search Console meklēšanas analītika – skatīt atslēgvārdus (vaicājumus), kuriem jūs piešķirat vērtējumu. Tas TIKAI mēra Google organisko klasifikāciju, nevis Google Maps vai citas meklētājprogrammas. Tātad, ja, meklējot atslēgvārdus, tiek parādīts Google Maps, arī tie ir jāizmēra (skatīt zemāk). Jūs joprojām varat iegūt ļoti noderīgus datus pakalpojumā Search Analytics, izmantojot filtrus: vidējo klikšķu skaitu, seansus, populārākās lapas, izmantotās ierīces, valstis un salīdzināt savu klasifikāciju ar pēdējām 28 iepriekšējām dienām..

google-search-console-search-analytics-queries

Vietējā ranga izsekotājs – maršruta klasifikācija pakalpojumos Google Maps, Bing pack, Google organiskais, Bing organiskais utt. Kārtojiet pēc pilsētu nosaukumiem vairākās vietās. Lietotājam draudzīgs dizains un sākas ar USD 20 mēnesī, lai izmērītu līdz 100 vietējiem atslēgvārdiem. Vienkāršākais veids, kā izmērīt vietējos atslēgvārdus.

baltā parka-vietējā ranga izsekotājs

14. Bonusu padomi

Google meklēšanas konsole – Es to pāris reizes pieminēju šajā WordPress vietējā SEO ceļvedī, taču jums tiešām vajadzētu izmantot šo rīku. Mans video un Google Search Console apmācība parādīsim, kā to iestatīt, iesniedziet Google Yoast XML vietnes karti, labojiet rāpuļprogrammas kļūdas (salauzti URL) un diezgan daudzus citus vietnes optimizējumus. Jūs to varat izmantot, lai pārbaudītu AMP lapas, bagātīgus fragmentus un atrastu indeksēšanas, mobilās un drošības problēmas. Pēc parakstīšanas jums būs jāgaida apmēram 1 nedēļa, līdz dati tiks aizpildīti. Bet noteikti pārskatiet to un izmantojiet tā piedāvātās iespējas.

Mobilā poga “Noklikšķināt, lai zvana” – ja jums ir vietne, kurā jums zvana daudzi cilvēki (piemēram, picu uzņēmums), pievienojot mobilais spraudnis “noklikšķini, lai zvana” var uzlabot reklāmguvumus, bet ir arī ranga faktors, ja Google vietējos ranga faktorus skatāt “Uzvedība / mobilie signāli”.

Drošība Palaist jūsu vietni cauri Sucuri drošības pārbaudītājs un drošības sadaļa Google Search Console versijā, lai pārliecinātos, ka jums nav kļūdu. Jebkurā gadījumā labākās 2 lietas, ko varat darīt, ir mainīt vispārīgo “Admin” lietotājvārdu savā WordPress pieteikuminformācijā un pēc tam instalēt WordFence.

Sucuri drošības skenēšana

Sociālie mēdiji – pārliecinieties, vai esat aktīvs sociālajos medijos, tas ir 2,8% no vietējā SEO.

Laiks nokļūt darbā

Cerams, ka šis WordPress vietējais SEO ceļvedis sniedz jums dažas idejas! Tikai atceraties, ka tas nav viss tikai jūsu WordPress vietnes optimizēšanā – ir daudz faktoru, kas neattiecas uz lapu, un tie ir tikpat svarīgi kā Google mans bizness, atsauces un atsauksmes. Sāciet nedaudz to izsmiet, un pēc pāris mēnešiem, cerams, jūsu dabiskie meklējumi palielināsies (dariet man zināmu komentāros)!

SEO Google Analytics

Vajadzīga palīdzība? Nometiet man līniju. Vai vēlaties nolīgt kādu, kurš patiesībā zina, ko viņi dara? Apskatiet manu WordPress SEO konsultāciju pakalpojumi. Man patīk, kad cilvēki lasa manas apmācības, tāpēc, ja jums ir jautājums par WordPress un vietējo SEO, es priecājos noskaidrot jūsu jautājumus.

bieži uzdotie jautājumi

&# x2705; Kādi ir Google vietējās meklēšanas ranžēšanas faktori?

Moz ik pēc 2 gadiem ziņo par Google vietējās meklēšanas rangu faktoriem. Viņi uzsver lapas, kuru mērķauditorija tiek atlasīta pēc ģeogrāfiskās mērķauditorijas, direktorijus (citātus), saites un pārskatus.

&# x2705; Kā jūs optimizējat vietnes vietējam SEO?

Izpētiet vietējos atslēgvārdus, izmantojot tādus rīkus kā Google automātiskā pabeigšana, izveidojiet ģeogrāfiski orientētu saturu ap šiem atslēgvārdiem, ātri veiciet mobilās vietnes ielādi, iegūstiet atbilstošas ​​saites un parādiet NAP lokalizētajās lapās..

&# x2705; Kas ir NAP un kāpēc tas ir svarīgi??

NAP apzīmē uzņēmuma vārdu, adresi un tālruņa numuru. Tam vajadzētu būt konsekventam visā jūsu vietnē un citētajās valodās. Google kā ranga faktoru izmanto NAP konsekvenci.

&# x2705; Kur man vajadzētu izveidot vairāk direktoriju (citāti)?

Moz Local analizē 15 populārākās atsauces un parāda, kuras ir nepilnīgas, nekonsekventas vai to dublikāti. Whitespark ir arī populārāko citātu saraksti dažādām nozarēm un vietām. Vietnes Google My Busienss, Yelp un Facebook ir dažas no vissvarīgākajām, taču jums vajadzētu veidot vairāk, izmantojot Moz Local vai Whitespark.

&# x2705; Kā es varu optimizēt savu GMB lapu?

Aizpildiet visu, ieskaitot NAP, kategorijas, aprakstus, fotoattēlus, kategorijas, atribūtus, stundas, izvēlni, pakalpojumus utt. Pārbaudiet savu lapu un atbildiet uz klientu jautājumiem + atbildiet uz atsauksmēm. Iegūstiet pielāgotu URL un ievietojiet atjauninājumus savā GMB lapā.

Skatīt arī:
Kā es optimizēju savu WordPress vietni, lai ielādētu .2s (100% GTmetrix / Pingdom rādītāji)

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map