18 WooCommerce SEO pistikprogrammi e-poe veebisaitide paremaks ja kiiremaks laadimiseks (2020. aasta täielik nimekiri)

03.06.2020
WooCommerce SEO '18 WooCommerce SEO pistikprogrammi e-poe veebisaitide paremaks ja kiiremaks laadimiseks (2020. aasta täielik nimekiri)
0 12 мин.

Otsite kindlat nimekirja WooCommerce SEO pistikprogrammidest?


Ärge enam otsige, see loend loodi spetsiaalselt WooCommerce’i silmas pidades. See sisaldab rikaste koodilõikude pluginaid tooteskeemide jaoks, kasutaja loodud ülevaateid ja kiiruse pluginaid, et muuta WooCommerce kiiremaks laadimiseks, optimeerides WooCommerce’i skripte, stiile ja ostukorvi fragmente.

WooCommerce SEO pistikprogrammid

Samuti on mul WooCommerce’i kiiruse optimeerimise ja WordPressi kiiruspluginate juhendeid, mis võivad teile kasulikuks osutuda. Kui teil on vaja nende tööriistade abil oma WooCommerce’i saiti kõrgemale järjestada, võite meie meeskonna palgata või kommentaari lisada ja aitan teid igal juhul, kui saan.

1. Vara puhastus

Asset CleanUp võimaldab teil valikuliselt keelata WooCommerce’i skriptid, stiilid, ostukorvi fragmendid ja pistikprogrammid, kui neid pole vaja laadida. Näiteks, käru killud ei pea te oma ajaveebi artikleid laadima. Vara puhastamist saab kasutada ka väljaspool WooCommerce, et kõrvaldada tarbetud taotlused ja muuta kogu teie sait kiiremaks. Lõppude lõpuks on kiirus järjestamise tegur.

Ainuüksi ostukorvi fragmentide laadimine võib võtta mitu sekundit:

WooCommerce ostukorvi killud

Samm 1: Installige vara puhastus.

2. samm: Redigeerige lehte või postitust ja kerige seejärel jaotiseni Vara puhastus. Keelake kõik kasutamata pistikprogrammid, skriptid ja stiilid, mida sellel lehel ei kasutata. Saate need ühel lehel kogu saidil keelata (maha laadida) postituse tüübi järgi või pro-versioon toetab tavalisi väljendeid.

Vara puhastamine WooCommerce

3. samm: Konfigureerige vara puhastuse sätted, millel on ka muud kiiruse optimeerimine:

 • Seadistage CDN
 • Keela XML-RPC
 • Google’i fondide optimeerimine
 • Rasva üldine eemaldamine
 • Optimeerige HTML, CSS, JavaScripti

Vara puhastusseaded

Näited pistikprogrammide valikulise keelamise kohta

 • Keela WooCommendi funktsioonid muudel kui e-kaubanduse lehtedel
 • Keela sisu liugklapi pistikprogramm ilma liuguriteta
 • Keelake sisu rikaste lõikude pistikprogramm ilma rikaste lõikudeta
 • Keela sisu kontaktivormi pistikprogramm ilma kontaktivormita
 • Keelake AdSense’i või sidusettevõtete lingid seal, kus neid ei näidata
 • Keela kõigil lehtedel sotsiaalse jagamise pistikprogramm (kuna see on tavaliselt ajaveebipostituste jaoks)
 • Keela WooCommendi skriptid, stiilid ja ostukorvifragmendid mitte-e-kaubanduse lehtedel

2. Parfüümid

Perfmatters töötas välja Kinsta ja sarnaneb ainult Asset CleanUp-iga. See võimaldab teil keelata WooCommerce’i skriptid, stiilid ja ostukorvi fragmendid 1 klõps. Kaasas ka teistega kiiruseomadused nagu postituse korrigeerimise piiramine, automaatse salvestamine, südamelööke kontroll, laisk laadimine, XML-RPC keelamine, CDN-i integreerimine ja Google Analyticsi kohalik hostimine. Kasutan Perfmattersit oma saidil ja soovitan seda kõigile, kes otsivad pistikprogrammi, teha kõiki neid mitmesuguseid optimeerimisi.

parfüümkaubanduse veebikaubanduse optimeerimine

3. Pärmi SEO

Enamikul inimestel on Yoasti peamine SEO pistikprogramm, kuid vähesed seadistavad selle korralikult WooCommerce’i jaoks.

Yoast WordPress SEO pistikprogrammi seaded

Sisu tüübid
Kõiki postitusi, lehti ja tootelehti tuleks otsingutulemustes näidata, kui Yoast SEO metakast on lubatud. Tavaliselt soovite kuupäeva kuvada ainult postituse katkendi eelvaates, kuna need võivad olla ajatundlikud. Kuupäevade näitamine võib suurendada CTR-i, eriti kui neid ajakohastatakse.

Taksonoomiad
Tootekategooriaid tuleks indekseerida, samas kui silte ja saatmisklassid peaks olema umbes indekseeritud. Seda seetõttu, et tootekategooria lehed on kasulikud ja sageli mõned WooCommerce’i saitide kõige võimsamad lehed, samas kui siltidest ja saatmisklassidest pole abi ja need on tavaliselt asustatud õhukese sisuga, mis võib põhjustada dubleerivaid sisuprobleeme, mida saate kontrollida saidil Siteliner.

 • Kategooriad: indeks, kui kujundasite oma ajaveebi kategooria lehed märksõna jaoks ja kena välja nägemiseks ning iga kategooria all on korralik arv postitusi.
 • Sildid: umbesdex, kui teil pole palju ajaveebi postitusi ja need aitavad postitustes navigeerida (kategooriad on tavaliselt korras), vastasel juhul võivad sildid põhjustada dubleerivat sisu.
 • Vormingud: noindex (formaadid on need asjad tavaliselt ei tohiks seda indekseerida).
 • Tootekategooriad: register (tavaliselt mõned teie kõige võimsamad lehed).
 • Tootesildid: noindex, kui teil pole tonni tooteid (nagu teeksite oma ajaveebi postituste siltidega), vastasel juhul põhjustavad need tavaliselt dubleerivat sisu.
 • Toodete saatmise klassid: noindex (tavaliselt ei tahaksite iga saatmisklassiga seotud lehti indekseerida).

Leivapätsid
Teil on siin 2 võimalust: kohandage WooCommerce’i riivsaia, või kui kasutate WooTheme’i, saate ka seda teha asendage WooTheme’i riivsai Yoasti riivsaiaga. Kui vahetate Yoast riivsaia vastu, järgige Yoast riivsaia õpetus neid kohandada.

Kõigi muude Yoasti sätete ja märksõnade uurimise + lehel SEO kohta saate teavet minu täielikust juhendist.

4. Auto Image Alt atribuudid

Tõenäoliselt teate juba piltidele alternatiivse teksti lisamist.

Kuid kuna WordPress ei tee seda enam (enam), teeb see pistikprogramm teie eest. See lisab lihtsalt pildi faili nime põhjal altteksti. Nii kaua, kui mäletate enne üleslaadimist failinime sildistamist, ei pea te muretsema, et pildi alt teksti käsitsi uuesti täita tuleks.

Automaatne pildi Alt-atribuudi plugin

5. Skeem Pro

Skeem on WooCommerce SEO suur osa.

Saate märgistada hõlmatavad tootelehed tooteskeem, KKK ja kasutajate ülevaated. Võite ka kasutada ülevaatusskeem kui kirjutate arvustusi ajaveebi kohta. See sõltub lihtsalt sellest, mis sisu teil oma WooCommerce saidil on, kuid kui saate sellele skeemi lisada, peaksite seda tõenäoliselt tegema. Ainult tootmisskeemi jaoks saate otse otsingutulemustes näidata hinnakujundust, saadavust ja muud teavet toote kohta. See on suurepärane viis toodete kiirete üksikasjade kuvamiseks enne, kui kasutajad isegi teie lingil klõpsavad.

Toote skeem Google'is

Schema Pro toetab need rikkad lõigutüübid:

Schema Pro tüübid

Olen kasutanud paljusid rikkalike lõikude pistikprogramme, sealhulgas kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid, WP rikkalikud katkendid (hüljatud) ja MyPhemeShop’i WP ülevaade. Schema Pro on natuke kallim, kuid see on usaldusväärne (arendanud Brainforce) ja muudab WordPressi rikaste lõikude lisamise nii lihtsaks. WooCommerce toodete ülevaade Pro on suurepärane ka siis, kui soovite lihtsalt toote skeemi lisada.

6. Klientide ülevaated saidile WooCommerce

Lisamine kasutajate ülevaated WooCommendi tootelehtedele on omamoodi kohustuslik.

Amazon, Walmart, Macys ja peaaegu kõik e-kaubanduse saidid võimaldavad kasutajate ülevaateid. Esiteks on tegemist põhimõtteliselt tasuta sisuga ja see aitab teil hoida üle 1500 sõnade kvoodi. Kuid need ilmuvad ka otsingutulemustes, mis on WooCommerce’i jaoks tõenäoliselt kõige väärtuslikum rikaste koodilõikude tüüp.

Klientide ülevaated WooCommerce kohta

7. WP rakett

Miks on enamikus Facebooki küsitlustes WP Rocket tavaliselt vahemälu pistikprogramm # 1?

Selle põhjused:

WP Rocketil on palju funktsioone, mida enamikul vahemälu pistikprogrammidel pole: andmebaasi puhastamine, laisk piltide laadimine + videod, kohalikud fondid + analüüs, eelhankimine, CDN-i integreerimine. Nende funktsioonide kasutamiseks koos teiste vahemälu pistikprogrammidega peate installima 6-7 lisalõiget, kui WP Rocket on kõik sisseehitatud. See tähendab vähem pluginaid ja rohkem kiiruse optimeerimist. Seetõttu annab WP Rocket kiiruse testimise tööriistades nagu GTmetrix peaaegu alati parimaid tulemusi + laadimisajad.

WP-raketi funktsioonid

Facebooki küsitlused, kus WP Rocket hinnati 1. kohale:

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

WP Rocket sisaldab funktsioone, mida enamikul teistel vahemälu pistikprogrammidel pole (kiirem kiirus + vähem pistikprogramme):

 • Andmebaasi puhastamine: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage WP-Optimize.
 • Laisk laadimine: sisseehitatud WP Rocketti või kasutage WP YouTube Lyte’i.
 • Südame löögi kontroll: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage pulsijuhtimist.
 • Kohalik Google Analytics: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage CAOS Analyticsit.
 • Kohalikud Google’i fondid: sisseehitatud WP Rocketisse või kasutage OMGF-i või SHGF-i.
 • Eeltaotluse DNS-taotlused: sisseehitatud WP raketi või kasutage Pre * Party Resource Hints.
 • Facebooki pikslibrauseri vahemälu: sisseehitatud WP raketi (ükski teine ​​pistikprogramm seda ei tee).
 • CDN-id: sisseehitatud WP Rocketti (mõlemad Cloudflare + mitu CDN-d) või kasutage CDN-i lubajat.

Muidugi teeb WP Rocket suurepärast tööd ka failide (HTML, CSS, JavaScript) minimeerimise ja kombineerimise, JavaScripti eelsalvestamise, JavaScripti parsimise edasilükkamise, vahemällu salvestamise ja mobiilse vahemäluga. On põhjust, miks kõik soovitavad Facebooki gruppides WP Rocketit kasutada vahemälu pistikprogrammide asemel.

8. Yoast WooCommerce SEO

Vaatame, mida Yoasti WooCommerce SEO pistikprogramm tegelikult teeb:

 • Lisab tooteskeemi
 • Kohandage riivsai
 • Lisage rikkalikud tihvtid (mida saab teha siin)
 • Puhtam saidikaart, indekseerides filtrilehti

Kuid kas vajate rohkem skeemitüüpe kui lihtsalt tooterikkad lõigud (ja kas vajate selleks veel ühte pistikprogrammi)? Kas kasutate WooCommendi toodete turundamiseks Pinterestit? Kas Google’i otsingukonsool näitab teie filtrilehtede saidikaardi vigu? Ma pole Yoasti Premium SEO pistikprogrammi suur fänn, kuid nende WooCommerce SEO pistikprogramm võib olla mõnele kasulik.

Pilk seadetele:

Yoast WooCommerce'i seaded

9. Auaste matemaatika

Rank Math on Facebooki gruppides üsna populaarseks saanud.

Põhimõtteliselt sisaldab see kõike Yoast SEO Premiumis, kuid see on tasuta. Sellel on isegi lisafunktsioone, näiteks skeem (rikkalikud katkendid), märksõnade paremusjärjestuse jälgimine, LSI märksõnade soovitused ja 404 jälgimine. Häälestusviisard võimaldab teil Yoast SEO andmeid hõlpsalt üle viia matemaatika Rank.

Parimad SEO pistikprogrammid Facebooki küsitlus

Auaste matemaatika importimine SEO seaded

10. Google’i saidikomplekt

Google Site Kit integreerib Analyticsi, otsingukonsooli, sildihalduri, AdSense’i ja optimeerimise. On halbu ülevaateid selle kohta, et see pole korralikult seadistatud, ja kriitilisi vigu, nii et tõenäoliselt väldin pistikprogrammi täielikult ja lisan vajalikud tööriistad käsitsi (te ei vaja selle jaoks pistikprogrammi).

Google'i pistikprogrammi saidikomplekt

11. Tõesti lihtne SSL

Tõeliselt lihtsa SSL-iga on SSLi seadistamine WooCommrce’is lihtne, kuid tõenäoliselt on enamik teist seda juba saanud. Lihtsalt veenduge, et olete kõik oma lingid muutnud (nt kasutades paremat otsingu asendamist), ümbersuunamisi seadistama ja sundida, et HTTPS oleks Cloudflare’i seaded, kui kasutate nende CDN-i.

Tõesti lihtne SSL-pistikprogramm

12. Elementor

Jah, Elementor.

Lehe mallide kujundamine on WooCommerce SEO üks suurimaid tegureid.

Vaadake mõnda Amazoni enimmüüdud toodet. Neil on tavaliselt 2–3 erinevat tootekirjeldust, KKK-d, piltide kordus ja video, tootja nr, lisateave toote kohta (koostisosad, hoiatused, vastutusest loobumine, juhised, mõõtmed) ja palju muud. Mõiste “pikkus on tugevus” kehtib endiselt nende WooCommerce toodete puhul, millel on 1500+ ainulaadse sisuga sõna. Teie lehe mallid peavad olema lehel hea SEO jaoks üles seatud ja sisaldama kõikehõlmavat sisu.

Kavandatavad kujunduselemendid

 • Toote pealkiri
 • Tootekirjeldus
 • Leivapätsid
 • Pildid + videod
 • KKK
 • Seotud tooted
 • Juhised
 • Koostis
 • Hoiatused + kohustustest loobumine
 • Mõõtmed
 • Tootja nr
 • saadetise info
 • ISBN
 • Skeem (tooted + ülevaated)

13. ShortPixel

ShortPixel tihendab kadudeta tootepilte (ja kõiki pilte) teie WooCommerce saidil.

See parandab üksused “optimeeri pilte” GTmetrixis. Kujutage ette ja Smush on ka head, kuid ShortPixel on minu jaoks kõige paremini välja töötanud. Neil on tester, mis võimaldab teil näha kadude ja kadude kvaliteedierinevusi ning lisaks saate muude funktsioonide hulgast eemaldada ka EXIF-andmed.

ShortPixeli kujutise optimeerija pistikprogramm

14. Ümbersuunamine

Suunamine on tasuta ümbersuunamise pistikprogramm, kui muudate URL-e.

Näiteks kui muudate oma püsi lingi ülesehitust kataloogist / tootekategooria / saidile / pood /, peate uue kategooria muudatuse kajastamiseks seadistama kõigi tootelehtede 301 ümbersuunamist.

Ümbersuunamise pistikprogramm

15. Struktureeritud sisu

Kas olete Google’is neid KKK-rikkaid katkendeid veel näinud?

Struktureeritud sisu pistikprogramm teebki seda. See võimaldab teil lisada lehtedele (või postitustele) KKK-sid ja tähistab need automaatselt, nii et need ilmuvad teie katkendis. Lahe on see, et kui lisate need oma postitusele ja URL-i Google’i URL-i kontrollimise tööriista saadate, kulub Googleil teie KKK värskendamiseks ja otsingutulemustes kuvamiseks vaid paar minutit. See on üsna kiire.

Kuidas see Google’is välja näeb:

KKK rikkalikud katkendid

Kuidas see teie lehel välja näeb:

&# x1f50c; Kuidas seadistada Yoast WooCommerce’i jaoks??

Seadete konfigureerimine, märksõnade uurimine ja sisu optimeerimine on Yoasti kolm peamist sammu. Veenduge, et kõik ebaolulised lehed oleks Yoasti seadetes (nt saateklassid) umbes indekseeritud ja lubage ajaveebi postitustele muudetud kuupäevad. Järgmisena uurige märksõnu ja optimeerige lehti, mille soovite tegelikult kõrgele kohale jõuda.

&# x1f50c; Millised pistikprogrammid aitavad WooCommerce’i kiirendada?

WP Rocket, Perfmatters, ShortPixel ja OMGF (fontide optimeerimiseks) on 4 WooCommerce’i jaoks kasutatavat suure kiirusega pistikprogrammi. WP Rocket peaks hoolitsema enamiku optimeerimise eest, samal ajal kui Perfmatters võimaldab teil optimeerida WooCommerce’i skripte, stiile ja ostukorvi fragmente.

&# x1f50c; Kuidas leida, millised pistikprogrammid on kõige aeglasemad??

Vaadake vahekaardilt GTmetrix juga, et näha, milliste pistikprogrammide laadimine võtab kõige kauem aega, või kasutage Query Monitori pistikprogrammi, et leida kõige aeglasemad pistikprogrammid.

&# x1f50c; Kuidas neid KKK-sid otsingutulemustes saada??

Kasutan Struktureeritud sisu pistikprogrammi, mida kasutas ka Neil Patel. See on suurepärane!

&# x1f50c; Millised on lehe SEO tegurid peale Yoasti roheliste tulede?

Pärmi rohelistel tuledel pole vaevu tähtsust. Kõige olulisemad on märksõna konkurentsi uurimine ja hea lehel olev SEO. Proovige lisada KKK-rikkad katkendid, meisterdada oma SEO pealkirjad ja metakirjeldused ning lisada pikkadele ajaveebi postitustele HTML-i sisukord. Muidu on Yoast tõesti ainult märksõnakasutuse tuvastamiseks hea.

16. Avalda uuesti vanad postitused

Vanade postituste uuesti avaldamine on odav viis värskendada kõigi oma postituste avaldamise kuupäevi otsingutulemustes.

Avaldamise kuupäev

See värskendab automaatselt kõiki avaldamiskuupäevi tänase päevani, mis teoreetiliselt suurendab klikkimise määra, kuna kogu teie sisu tundub värske. Probleem on selles, et te ei värskenda tegelikult oma postituste sisu, ehkki väidetakse, et seda värskendati hiljuti, seda tegelikult polnud. See on üsna petlik ja sooviksin isiklikult veenduda, et hoiate oma postitusi tegelikult ajakohasena.

Samm 1: Lisage postitustele „lõigu eelvaate kuupäev”.

Kuupäeva-sisselõigu-eelvaate-pärm

2. samm: Lisage kogu ajaveebi algusesse tekst „muudetud kuupäev”. Ma kasutan Genesist, nii et see oleks Genesise lihtsa redigeerimise pistikprogrammi seadetes. Muul juhul proovige Postituse ajakohastatud pistikprogramm.

Sisenemine-meta

Sisenemise postituse muudetud kuupäev

3. samm: Ärge laske muudetud postituse kuupäevadel vananeda, vastasel juhul näevad teie sisu vanad ja otsingutulemid ning see võib teie klikkimise määra kahjustada. Minge tagasi ja värskendage postitust (värskendusnupul klõpsamine värskendab kuupäeva) või kasutage pistikprogrammi Vanade postituste uuesti avaldamine.

Vanade postituste uuesti avaldamine ‹Tõusev WP - WordPress

17. Lihtne sisukord

Miks on sisukorra plugin selles WooCommerce SEO pistikprogrammide loendis?

Sest Google ütleb:

Veenduge, et teie saidi pikad mitme teemaga lehed oleksid hästi üles ehitatud ja jagatud selgeteks loogilisteks osadeks. Teiseks veenduge, et igal sektsioonil on seotud kirjeldava nimega ankur (st mitte ainult jaotis 2.1) ja et teie lehel oleks sisukord, mis sisaldab linke üksikutele ankrutele.

See kehtib tavaliselt pikkade blogipostituste kohta.

Siiski soovitan pistikprogrammi kasutamise asemel luua oma TOC HTML + CSS-is, kuna see loob HTML-i lingid ja võimaldab kasutajatel hüpata postituse konkreetsetele jaotistele, samuti neile linkida..

Mõned inimesed muretsevad lehel SEO-de ajal Yoasti roheliste tulede üle, kuid TOC on minu peamine relv, kuna see korraldab postitust, julgustades samal ajal ette planeerima ja põhjalikke artikleid looma.

Kui SEO-s on tugevus pikk, siis kas ei peaks seda ka korraldama?

HTML-i sisukorra mall:

18. Katkise lingi kontrollija

See on endiselt parim viis purustatud linkide parandamiseks WooCommendi saitidel.

Kui olete lõpetanud, kustutage kindlasti kohe pistikprogramm, kuna käimasolevad skannimised on väga ressursimahukad ja põhjustavad teie serverile stressi, aeglustades teie WooCommerce-i saiti.

Dr Link Check on hea alternatiiv, kuid see pole tegelik pistikprogramm ega võimalda teil purunenud linke otse WordPressi juhtpaneelil parandada. Installen isiklikult Broken Link Checker üks kord paari kuu jooksul, parandan viivitamatult kõik katkised lingid ja kustutan plugina, kui olen lõpetanud.

Katkise lingi kontrollija

Kas ma igatsesin ühtegi WooCommerce SEO pistikprogrammi?

Lisage mulle kommentaar ja andke mulle teada, kui mul jäi mõni vastamata või kui teil on küsimusi. Muidu loodan, et see nimekiri oli teile kasulik ja palun tellige abistavate juhendite saamiseks infoleht!

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector