18 WooCommerce SEO spraudņi, lai e-komercijas vietnes tiktu klasificētas augstāk un ielādētas ātrāk (2020. gada pilns saraksts)

03.06.2020
WooCommerce SEO '18 WooCommerce SEO spraudņi, lai e-komercijas vietnes tiktu klasificētas augstāk un ielādētas ātrāk (2020. gada pilns saraksts)
0 18 мин.

Meklējat stabilu WooCommerce SEO spraudņu sarakstu?


Nemeklējiet vairāk, šis saraksts tika izveidots īpaši, paturot prātā WooCommerce. Tas ietver bagātīgus fragmentu spraudņus produktu shēmai, lietotāju ģenerētus pārskatus un ātruma spraudņus, lai padarītu WooCommerce ielādi ātrāku, optimizējot WooCommerce skriptus, stilus un groza fragmentus.

WooCommerce SEO spraudņi

Man ir arī konsultācijas par WooCommerce ātruma optimizēšanu un WordPress ātruma spraudņiem, kas jums varētu šķist noderīgi. Ja jums, izmantojot šos rīkus, ir jānovērtē jūsu WooCommerce vietne augstāk, varat nolīgt mūsu komandu vai arī rakstīt komentāru, un es jums jebkurā gadījumā palīdzēšu..

1. Aktīvu tīrīšana

Aktīvu tīrīšana ļauj selektīvi atspējot WooCommerce skriptus, stilus, groza fragmentus un spraudņus tur, kur tie nav jāielādē. Piemēram, ratiņu fragmenti jums nav jāielādē jūsu emuāra raksti. Aktīvu tīrīšanu var izmantot arī ārpus WooCommerce, lai novērstu nevajadzīgus pieprasījumus un padarītu ātrāku visas jūsu vietnes ielādi. Galu galā ātrums ir vērtēšanas faktors.

Vien groza fragmentu ielādēšana var aizņemt vairākas sekundes:

WooCommerce grozu fragmenti

1. solis: Instalējiet aktīvu tīrīšanu.

2. solis: Rediģējiet lapu vai ziņu, pēc tam ritiniet uz leju līdz sadaļai Aktīvu tīrīšana. Atspējojiet visus neizmantotos spraudņus, skriptus un stilus, kas netiek izmantoti šajā lapā. Jūs varat tos atspējot (izkraut) vienā lapā visā vietnē, pēc pasta veida, vai arī pro versija atbalsta parastās izteiksmes.

Aktīvu tīrīšana WooCommerce

3. solis: Konfigurējiet Asset CleanUp iestatījumus, kuriem ir arī citas ātruma optimizācijas:

 • Konfigurējiet CDN
 • Atspējot XML-RPC
 • Optimizējiet Google fontus
 • Vispārēja “tauku” noņemšana
 • Optimizējiet HTML, CSS, JavaScript

Aktīvu tīrīšanas iestatījumi

Piemēri, kā selektīvi atspējot spraudņus

 • Atspējot WooCommerce funkcijas lapās, kas nav e-komercijas
 • Atspējot satura slīdņa spraudni bez slīdņiem
 • Atspējojiet satura bagātinātu fragmentu spraudni bez bagātīgiem fragmentiem
 • Atspējot kontakta formas spraudni saturam bez kontaktinformācijas veidlapas
 • Atspējojiet AdSense vai saistītās saites tur, kur tās netiek rādītas
 • Atspējot sociālās koplietošanas spraudni visās lapās (jo tas parasti ir paredzēts emuāru ziņām)
 • Atspējojiet WooCommerce skriptus, stilus, groza fragmentus lapās, kas nav e-komercijas

2. Parfimērijas

Perfmatters izstrādāja Kinsta, un tas ir līdzīgs tikai Asset CleanUp. Tas ļauj atspējot WooCommerce skriptus, stilus un groza fragmentus, izmantojot 1 klikšķis. Tas nāk arī ar citiem ātruma funkcijas piemēram, ierobežojumi pēc pārskatīšanas, automātiskās saglabāšanas, sirdsdarbības kontrole, slinka ielāde, XML-RPC atspējošana, CDN integrācija un Google Analytics mitināšana lokāli. Es savā vietnē izmantoju Perfmatters un iesaku to visiem, kas meklē spraudni, lai veiktu visas šīs dažādās optimizācijas.

parfimērijas preču tirdzniecības optimizēšana

3. Rauga SEO

Lielākajai daļai cilvēku ir Yoast galvenais SEO spraudnis, bet tikai nedaudzi to ir iestatījuši pareizi WooCommerce.

Yoast WordPress SEO spraudņa iestatījumi

Satura veidi
Visas ziņas, lapas un produktu lapas jāparāda meklēšanas rezultātos, ja ir iespējota Yoast SEO Meta Box. Parasti datumu fragmentus vēlaties parādīt tikai fragmentu priekšskatījumā, jo tie var būt laika ziņā jutīgs saturs. Datumu rādīšana var palielināt VKS, jo īpaši, ja tie tiek regulāri atjaunināti.

Taksonomijas
Produktu kategorijas jāindeksē, kamēr tagi un kuģniecības nodarbības vajadzētu būt aptuveni indeksētam. Tas ir tāpēc, ka produktu kategoriju lapas ir noderīgas un bieži ir dažas no visspēcīgākajām WooCommerce vietņu lapām, savukārt tagi un piegādes klases nav noderīgas un parasti tiek aizpildītas ar nelielu saturu, kas var izraisīt satura dublējošas problēmas, kuras varat meklēt vietnē Siteliner.

 • Kategorijas: indekss, ja esat izveidojis sava emuāra kategoriju lapas pēc atslēgvārda un lai tas izskatās glīti, un katrā kategorijā ir pienācīgs daudzums ziņu.
 • Tagi: noindex, ja vien jums nav daudz emuāru ierakstu un tie palīdz navigācijas ziņās (kategorijas parasti ir smalkas), pretējā gadījumā tagi var izraisīt satura dublēšanos.
 • Formāti: noindex (formāti ir šīs lietas parasti to nedrīkst indeksēt).
 • Produktu kategorijas: indekss (parasti dažas no jūsu visspēcīgākajām lapām).
 • Produktu tagi: noindex, ja vien jums nav tonnu produktu (tāpat kā jūs to darītu ar emuāra ziņu tagiem), pretējā gadījumā tie parasti rada satura dublēšanos.
 • Produktu piegādes klases: noindex (jūs parasti nevēlaties indeksēt lapas, kas saistītas ar katru piegādes klasi).

Maizes drupačas
Šeit jums ir 2 iespējas: pielāgojiet WooCommerce rīvmaizi, vai arī, ja izmantojat WooTheme, varat arī to izdarīt aizstāt WooTheme rīvmaizi ar Yoast rīvmaizi. Ja mainīsities uz Yoast rīvmaizi, sekojiet Joa rīvmaizes apmācība lai tos pielāgotu.

Par visiem citiem Yoast iestatījumiem un to, kā veikt atslēgvārdu izpēti + lapas SEO, skatiet manu pilno ceļvedi.

4. Auto Image Alt atribūti

Jūs droši vien jau zināt, ka attēliem varat pievienot alternatīvu tekstu.

Bet, tā kā WordPress to nedara automātiski (vairs), šis spraudnis to darīs jūsu vietā. Tas vienkārši pievieno alt tekstu, pamatojoties uz attēla faila nosaukumu. Kamēr atceraties pirms faila augšupielādes iezīmēt faila nosaukumu, jums nav jāuztraucas par atkārtotu attēla manuālu aizpildīšanu.

Auto Image Alt atribūtu spraudnis

5. Shēma Pro

Shēma ir liela daļa no WooCommerce SEO.

Jūs varat iezīmēt iekļaujamās produktu lapas produkta shēma, Bieži uzdotie jautājumi un lietotāju atsauksmes. Jūs varat arī izmantot pārskata shēma ja rakstāt emuāra ziņas. Tas ir atkarīgs tikai no tā, kāds saturs jums ir jūsu WooCommerce vietnē, bet, ja jūs tam varat pievienot shēmu, jums, iespējams, vajadzētu. Tikai produktu shēmai jūs varat meklēšanas rezultātos parādīt cenas, pieejamību un citu informāciju par produktu. Tas ir lielisks veids, kā parādīt ātru informāciju par produktu, pirms lietotāji pat noklikšķina uz jūsu saites.

Produktu shēma Google

Schema Pro atbalsta šie bagātīgo fragmentu tipi:

Schema Pro veidi

Esmu izmantojis daudzus bagātīgu fragmentu spraudņus, ieskaitot All in One shēmas bagātīgos fragmentus, WP bagātīgos fragmentus (pamesti) un MyPhemeShop WP pārskatu. Schema Pro ir nedaudz dārgāka, taču tā ir uzticama (izstrādājusi Brainforce) un padara tik vienkāršu bagātinātu fragmentu pievienošanu WordPress tik vienkāršu. WooCommerce Products Review Pro ir arī lieliski, ja vēlaties tikai pievienot produktu shēmu.

6. Klientu atsauksmes par WooCommerce

Pievienojot lietotāju atsauksmes WooCommerce produktu lapās ir sava veida obligāts.

Amazon, Walmart, Macys un gandrīz visās e-komercijas vietnēs ir atļautas lietotāju atsauksmes. Pirmkārt, tas galvenokārt ir bezmaksas saturs un palīdz saglabāt šo 1500 vārdu skaitu. Bet tie parādās arī meklēšanas rezultātos, kas, iespējams, ir WooCommerce visvērtīgākais bagātīgo fragmentu veids.

Klientu atsauksmes par WooCommerce

7. WP raķete

Kāpēc vairumā Facebook aptauju WP Rocket parasti ir spraudņa spraudnis # 1?

Lūk, kāpēc:

WP Rocket nāk ar daudzām funkcijām, kuras vairumā kešatmiņas spraudņu nav: datu bāzes tīrīšana, slinka attēlu un video ielāde, vietējie fonti + analītika, iepriekšēja ielādēšana, CDN integrācija. Lai iegūtu šīs funkcijas ar citiem kešatmiņas spraudņiem, jums būs jāinstalē 6-7 papildu spraudņi, kad WP Rocket ir visi tie iebūvēti. Tas nozīmē, ka mazāk spraudņu un vairāk ātruma optimizāciju. Tāpēc ātruma testēšanas rīkos, piemēram, GTmetrix, WP Rocket gandrīz vienmēr iegūst labākos rādītājus + ielādes laikus.

WP-Rocket-Features

Facebook aptaujas, kurās WP Rocket tika novērtētas ar 1. vietu:

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

WP Rocket komplektācijā ietilpst funkcijas, kuras vairumam citu kešatmiņas spraudņu nav (lielāks ātrums + mazāk spraudņu):

 • Datu bāzes tīrīšana: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet WP-Optimize.
 • Slinks iekraušana: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet WP YouTube Lyte.
 • Sirdsdarbības kontrole: iebūvēts WP Rocket, vai izmantojiet sirdsdarbības kontroli.
 • Vietējais Google Analytics: iebūvēts WP Rocket vai izmantojiet CAOS Analytics.
 • Vietējie Google fonti: iebūvēts WP Rocket, vai arī izmantojiet OMGF vai SHGF.
 • Iepriekš ielādēt DNS pieprasījumus: iebūvēts WP Rocket vai izmanto Pre * Party Resursa padomus.
 • Facebook pikseļu pārlūka kešatmiņa: iebūvēts WP Rocket (neviens cits spraudnis to nedara).
 • CDN: iebūvēts WP Rocket (gan Cloudflare, gan vairāki CDN) vai izmantojiet CDN iespējotēju.

Protams, WP Rocket arī paveic lielisku darbu ar failu (HTML, CSS, JavaScript) samazināšanu un apvienošanu, priekšielādi, JavaScript parsēšanas atlikšanu, kešatmiņu un mobilo kešatmiņu. Ir iemesls, kāpēc visi iesaka WP Rocket Facebook grupās, salīdzinot ar citiem kešatmiņas spraudņiem.

8. Yoast WooCommerce SEO

Apskatīsim, ko patiesībā dara Yoast WooCommerce SEO spraudnis:

 • Pievienota produkta shēma
 • Pielāgojiet rīvmaizi
 • Pievienojiet bagātīgas tapas (ko var izdarīt šeit)
 • Tīrāka vietnes karte, aptuveni indeksējot filtru lapas

Bet vai jums būs nepieciešami vairāk shēmu veidi nekā tikai ar produktu bagāti fragmenti (un tam jums būs nepieciešams cits spraudnis)? Vai jūs izmantojat Pinterest WooCommerce produktu mārketingā? Vai Google Search Console rāda vietņu kartes kļūdas jūsu filtru lapās? Es neesmu liels Yoast Premium SEO spraudņa ventilators, taču viņu WooCommerce SEO spraudnis var būt noderīgs dažiem.

Ieskats iestatījumos:

Yoast WooCommerce iestatījumi

9. Rank matemātika

Ranga matemātika ir kļuvusi diezgan populāra Facebook grupās.

Tas pamatā satur visu Yoast SEO Premium, taču tas ir bez maksas. Tam ir pat tādas papildu funkcijas kā shēma (bagātīgi fragmenti), atslēgvārdu klasifikācijas izsekošana, LSI atslēgvārdu ieteikumi un 404 uzraudzība. Iestatīšanas vednis ļauj viegli pārsūtīt Yoast SEO datus Rank Math.

Labākie SEO spraudņi Facebook aptauja

Ranga matemātikas importēšana SEO iestatījumos

10. Google vietņu komplekts

Google vietņu komplektā ir integrēta Analytics, meklēšanas konsole, tagu pārvaldnieks, AdSense un optimizēšana. Ir sliktas atsauksmes par to, ka tā nav pareizi iestatīta, un ir kritiskas kļūdas, tāpēc, iespējams, es pilnībā izvairītos no spraudņa un pievienotu nepieciešamos rīkus manuāli (jums tas nav nepieciešams spraudnis).

Vietnes komplekts, ko izveidojis Google spraudnis

11. Tiešām vienkāršs SSL

Patiešām vienkāršs SSL ļauj viegli iestatīt SSL savā WooCommrce, taču iespējams, ka lielākajai daļai no jums tas jau ir. Pārliecinieties, vai esat mainījis visas saites (piemēram, izmantojot labāku meklēšanas aizvietošanu), iestatīšanas novirzīšanu un piespiest HTTPS – Cloudflare iestatījumus, ja izmantojat viņu CDN.

Tiešām vienkāršs SSL spraudnis

12. Eletors

Jā, Eletors.

Tas, kā jūs veidojat savu lapu veidnes, ir viens no lielākajiem faktoriem WooCommerce SEO.

Apskatiet dažus Amazon vislabāk pārdotos produktus. Parasti tiem ir 2-3 dažādi produktu apraksti, bieži uzdotie jautājumi, daudzkārtīgi attēli un video, ražotāja numurs, papildu informācija par produktu (sastāvdaļas, brīdinājumi, atrunas, norādes, izmēri) un daudz kas cits. Jēdziens “garums ir spēks” joprojām attiecas uz WooCommerce produktiem ar 1 500 unikāla satura vārdi. Jūsu lapu veidnes ir jāiestata, lai nodrošinātu labu lapas lapu SEO, un tajās ir jāiekļauj visaptverošs saturs.

Dizaina elementi, kas jāņem vērā

 • Produkta nosaukums
 • Produkta apraksts
 • Maizes drupačas
 • Attēli + video
 • BUJ
 • Saistītie produkti
 • Norādījumi
 • Sastāvdaļas
 • Brīdinājumi + atrunas
 • Izmēri
 • Ražotāja numurs
 • Piegādes informācija
 • ISBN
 • Shēma (produkti + pārskati)

13. ShortPixel

ShortPixel bez zudumiem saspiež produktu attēlus (un visus attēlus) jūsu WooCommerce vietnē.

Tas novērsīs “optimizēt attēlus” vienumus GTmetrix. Iedomājieties un Smush arī ir labi, taču ShortPixel man ir izstrādāts vislabāk. Viņiem ir testeris, kas ļauj jums redzēt kvalitātes atšķirību starp zaudējumiem un zaudējumiem, kā arī starp citām funkcijām varat noņemt arī EXIF ​​datus..

Spraudnis ShortPixel Image Optimizer

14. Novirzīšana

Novirzīšana ir bezmaksas novirzīšanas spraudnis, ja kādreiz maināt vietrāžus URL.

Piemēram, ja maināt pastāvīgās saites struktūru no / produkta kategorija / uz / veikals /, visām produktu lapām jāiestata 301 novirzīšana, lai atspoguļotu jaunās kategorijas izmaiņas.

Novirzīšanas spraudnis

15. Strukturēts saturs

Vai esat kādreiz redzējis šos FAQ bagātīgos fragmentus Google?

Tieši to dara strukturētā satura spraudnis. Tas ļauj pievienot BUJ lapām (vai ziņām) un automātiski tos iezīmē, lai tie būtu redzami jūsu fragmentā. Forši, ka, tiklīdz jūs tos pievienojat savai ziņai un iesniedzat URL Google vietrāžu URL pārbaudes rīkam, jāpaiet tikai dažām minūtēm, līdz Google atjaunina un meklēšanas rezultātos parāda jūsu FAQ. Tas ir diezgan ātri.

Kā tas izskatās Google:

FAQ bagātīgie fragmenti

Kā tas izskatās jūsu lapā:

&# x1f50c; Kā konfigurēt Yoast vietnei WooCommerce?

Iestatījumu konfigurēšana, atslēgvārdu izpēte un satura optimizēšana ir 3 galvenie Yoast posmi. Pārliecinieties, ka Yoast iestatījumos (piemēram, nosūtīšanas klasēs) visas nesvarīgās lapas ir aptuveni indeksētas un emuāra ziņās iespējojiet pēc modificēšanas datumus. Pēc tam izpētiet atslēgvārdus un optimizējiet lapas, kuru patiesībā vēlaties iegūt augstāko vietu.

&# x1f50c; Kādi spraudņi palīdz paātrināt WooCommerce?

WP Rocket, Perfmatters, ShortPixel un OMGF (fontu optimizēšanai) ir 4 liela ātruma spraudņi, kurus izmantot WooCommerce. WP Rocket vajadzētu rūpēties par lielāko daļu optimizāciju, savukārt Perfmatters ļauj jums optimizēt WooCommerce skriptus, stilus un groza fragmentus.

&# x1f50c; Kā es varu atrast, kuri spraudņi ir vislēnākie?

Skatiet cilni GTmetrix Waterfall, lai redzētu, kuru spraudņu ielāde notiek visilgāk, vai arī izmantojiet Query Monitor spraudni, lai atrastu lēnākos spraudņus..

&# x1f50c; Kā iegūt šos FAQ meklēšanas rezultātos??

Es izmantoju spraudni Strukturētais saturs, kuru izmantoja arī Neils Patels. Tas ir lieliski!

&# x1f50c; Kādi ir SEO faktori, kas atrodas Yoast zaļajā gaismā?

Rauga zaļajām gaismām tikpat kā nav nozīmes. Vissvarīgākā ir atslēgvārdu konkurences izpēte un labs lappuses SEO. Mēģiniet pievienot FAQ bagātīgus fragmentus, izveidot SEO nosaukumus + meta aprakstus un garām emuāra ziņām pievienot HTML satura tabulu. Pretējā gadījumā Yoast patiešām ir labs tikai atslēgvārdu lietojuma noteikšanai.

16. Pārpublicējiet vecos ziņojumus

Veco ziņu atkārtota publicēšana ir lēts veids, kā atjaunināt visu jūsu ziņu publicēšanas datumus meklēšanas rezultātos.

Publicēšanas datums

Tas automātiski atsvaidzina visus publicēšanas datumus līdz kārtējai dienai, kas teorētiski palielinās vidējo klikšķu skaitu, jo viss jūsu saturs izskatās svaigs. Problēma ir tā, ka jūs faktiski neatjaunināt savu ziņu saturu, tāpēc, kaut arī tiek teikts, ka tas nesen tika atjaunināts, tā patiesībā nebija. Tas ir diezgan maldinoši, un es personīgi izvēlētos pārliecināties, vai jūs tiešām atjaunināt savas ziņas.

1. solis: Ziņām pievienojiet “datuma fragmenta priekšskatījumu”.

Datums fragmentā-priekšskatījums-Yoast

2. solis: Visa emuāra augšpusē pievienojiet “datums ar mainītu datumu”. Es izmantoju Genesis, tāpēc tas būtu ietverts spraudņa Genesis vienkāršās rediģēšanas iestatījumos. Pretējā gadījumā izmēģiniet Pēc atjaunināšanas datuma spraudnis.

Ieraksts-Meta

Ieejas ziņas modificēšanas datums

3. solis: Neļaujiet novecojušajiem pēc datuma modificētajiem datumiem kļūt pretējiem, pretējā gadījumā jūsu saturs izskatīsies novecojis un meklēšanas rezultāti parādīsies, un tas faktiski var ietekmēt jūsu vidējo klikšķu skaitu. Vai nu dodieties atpakaļ un atjauniniet ziņu (noklikšķinot uz atjaunināšanas pogas, atsvaidzina datumu), vai arī izmantojiet spraudni Pārpublicēt vecās ziņas..

Pārpublicēt vecos ziņojumus ‹Paaugstināt WP - WordPress

17. Vienkāršs satura rādītājs

Kāpēc šajā WooCommerce SEO spraudņu sarakstā ir satura rādītāja spraudnis?

Jo Google saka:

Pārliecinieties, ka garās, vairāku tēmu lapas jūsu vietnē ir labi strukturētas un sadalītas atšķirīgās loģiskās sadaļās. Otrkārt, pārliecinieties, ka katrai sadaļai ir saistīts enkurs ar aprakstošu nosaukumu (t.i., ne tikai “2.1. Sadaļa”), un ka jūsu lapā ir satura rādītājs, kurā ir saites uz atsevišķiem enkuriem..

Parasti tas attiecas uz gariem emuāra ierakstiem.

Tomēr iesaku izveidot savu TOC HTML + CSS, nevis izmantot spraudni, jo tas rada HTML saites un ļauj lietotājiem pāriet uz noteiktām ziņas sadaļām, kā arī saiti uz tām.

Daži cilvēki satrauc Yoast zaļās gaismas SEO lapas laikā, bet TOC ir mans galvenais ierocis, jo tas organizē pastu, vienlaikus mudinot jūs plānot uz priekšu un izveidot padziļinātus rakstus.

Ja SEO garums ir spēks, vai to nevajadzētu arī organizēt??

HTML satura rādītāja veidne:

Tas joprojām ir labākais veids, kā novērst sabojātas saites WooCommerce vietnēs.

Vienmēr pārliecinieties, ka spraudnis tiek izdzēsts nekavējoties, kad esat pabeidzis, jo pašreizējie skenēšana prasa daudz resursus un rada stresu jūsu serverim, palēninot vietnes WooCommerce darbību..

Dr Link Check ir laba alternatīva, taču tas nav faktisks spraudnis un neļauj jums salabot sabojātās saites tieši WordPress informācijas panelī. Es personīgi reizi pāris mēnešos instalēju šķelto saišu pārbaudītāju, nekavējoties salaboju visas bojātās saites un pēc tam izdzēšu spraudni, kad esmu pabeidzis.

Broken Link Checker

Vai man pietrūka neviena WooCommerce SEO spraudņa?

Nometiet man komentāru un dariet man zināmu, vai es kādu nokavēju vai ja jums ir kādi jautājumi. Pretējā gadījumā es ceru, ka jums šis saraksts bija noderīgs, un, lūdzu, abonējiet jaunumu ceļvežus, lai iegūtu vairāk noderīgu ceļvežu!

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector