10 labākie 2018. gada WooCommerce kuģniecības spraudņi

WooCommerce ieskauj tik daudz spraudņu. Katrs no tiem bija paredzēts noteiktu uzdevumu veikšanai. Bet kāpēc izmantot atsevišķu piegādes spraudni, ja jums ir speciāla sadaļa WooCommerce nosūtīšanai? Atbilde ir pavisam vienkārša – WooCommerce piegādes iespējas vienkārši nav tik jaudīgas, lai apmierinātu ikdienas pārvadājumu vajadzības.


Lietas, piemēram, paku iesaiņošana, nosūtīšanas etiķetes, paku apdrošināšana utt., Ir patiešām svarīgas, kad jūs gatavojaties nosūtīšanai. Tātad, tas nav tikai par piegādes cenu parādīšanu lapā Grozs.

Bet šobrīd tiek meklēts labākais WooCommerce piegādes spraudnis. Šajā rakstā mēs apspriedīsim un apskatīsim dažus no labākajiem WooCommerce piegādes spraudņi tur ārā. Jūs arī redzēsit, kā viņi var palīdzēt jums maksimizēt piegādes un pasūtījumu pārvaldības iespējas jūsu vietnē.

Labākie WooCommerce piegādes spraudņi

1. WooCommerce UPS piegādes spraudnis ar drukas etiķeti

UPS jau labu laiku valda kuģniecības nozarē, tāpat kā šis spraudnis. Šis WooCommerce risinājums tieši mijiedarbojas ar oficiālo UPS API, lai iegūtu precīzas reālā laika nosūtīšanas likmes. Un neatkarīgi no tā, jūs vienmēr atradīsities savā vietā, pat apstrādājot apjomīgus pasūtījumus. Kas palielina gan efektivitāti, gan produktivitāti jūsu darba vietā.

WooCommerce UPS piegādes spraudnis

Spraudnis ļauj arī manuāli izdrukāt nosūtīšanas etiķetes vai automatizēt to, tiklīdz tiek veikts pasūtījums. Esiet drošs, jo par etiķetes ģenerēšanu jūs par to tiks informēts.

UPS Piegādes spraudnis ietver arī sūtījuma / pasūtījuma izsekošanas funkciju, kas ļauj automātiski dalīties izsekošanas detaļās ar klientiem pa e-pastu.

Citas funkcijas ietver pikapu plānošanu, vietējo un starptautisko pakalpojumu piedāvāšanu, piekļuvi UPS Freight un SurePost un slavenā Dokan multi-Vendor spraudņa atbalstu. Neaizmirstot, spraudnis nāk ar WPML atbalstu, kas gandrīz ir ideāls.

Cena: 69 USD

Skatīt WooCommerce UPS piegādes spraudni

2. WooCommerce piegādes laika atlasītājs pārvadāšanai

Tas ir svarīgs. WooCommerce piegādes laika atlasītājs ļauj jūsu klientiem izvēlēties vēlamo piegādes laiku un datumu – ērts veids, kā noņemt grūtības pēc pārdošanas. Tas ir tāpat kā laika nišas rezervēšana, izmantojot WooCommmerce rezervēšana spraudnis, taču šajā gadījumā jūs rezervējat piegādes laika nišu.

Šāda funkcija var izrādīties noderīga jūsu biznesam, jo ​​tā sniedz jums papildu kontroli. Tas var pat palīdzēt palielināt kopējo pārdošanas apjomu.

WooCommerce piegādes laika atlasītājs pārvadāšanai

Kaut arī tas, kā produkts darbojas tirgū, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Neskatoties uz to, piedāvājot šādas priekšrocības, jūsu vietnes interaktivitāte palielinās.

Tātad, nokļūstot citā sadaļā, tas parāda piegādes laiku un datumu administratoriem lapā Pasūtījumi. Izmantojot šo funkciju, jūs varat rīkoties ar saviem sūtījumiem, izmantojot priekšroku.

Spraudnis arī informē jūs par pasūtījumiem, izmantojot e-pastus – īpaši noderīgi, ja neesat blakus. Šī mazā, bet modes funkcija var jums palīdzēt grūtā situācijā. Tas ir vairāk iemesls, kāpēc jums vajadzēja instalēt šo WooComerce piegādes spraudni.

Cena: USD 50

Skatīt WooCommerce piegādes laika atlasītāja spraudni

3. WooCommerce Table Rate Shipping Pro

Daudzu labu iemeslu dēļ Table Rate Shipping Pro var tikt kronēts kā vislabākais nosacījums WooCommerce piegādes spraudņiem, kas pastāv. Spraudnis ir brīze, ieviešot jebkuru biznesa gadījumu, un darbojas patiešām labi bez žagas.

Jums būs kontrole pār piegādes parametriem, piemēram, produkta svaru, groza kopsummu, vienību skaitu, nosūtīšanas klasi, nosūtīšanas zonām utt. Varat arī izmantot vairākas šo parametru kombinācijas, lai parādītu noteiktas nosūtīšanas metodes..

Galda cena Piegāde Pro

Tagad, nonākot nosūtīšanas pusē, jūs varat piedāvāt vairākas nosūtīšanas iespējas, piemēram, piegādi ar vienotu tarifu, bezmaksas piegādi, ekspress un sauszemes pārvadāšanu, vietējo saņemšanu un daudz ko citu..

Varat arī piedāvāt šīs nosūtīšanas metodes, pamatojoties uz grozā esošo preču skaitu vai to, cik smags ir viss iepakojums, jūs to nosaucat. Jums var būt arī kaut kas līdzīgs, padarot nosūtīšanas izmaksas par bāzes izmaksām un pēc tam pievienojot vienas preces izmaksas.

Runājot par citām pārsteidzošām priekšrocībām, jums ir CSV failu augšupielādes opcija, kuru varat izmantot, lai augšupielādētu simtiem pārvadāšanas noteikumu. Spraudnis tiešām labi darbojas ar Vienu produktu nosūtīšanu un Kompleksa tarifa piegādi, kas patiešām ir lieliski piemērots dažu veikalu īpašniekiem. Neaizmirstot, spraudnis jau ir aprīkots ar WPML.

Cena: 69 USD

Skatīt tabulas tarifu piegādes spraudni

4. WooCommerce piegāde ar svaru

Šis WooCommerce piegādes spraudnis ir diezgan slavens, un visi zina, kāpēc. Šī spraudņa piedāvātās piegādes metodes ir elastīgas. Nozīme, viegli konfigurējama un darbojas patiešām labi gandrīz visos biznesa gadījumos. Un kā norāda nosaukums, spraudnis aprēķina un parāda piegādes izmaksas, pamatojoties uz kopējo pasūtījuma svaru – reālu problēmu risinātāju.

Piegāde pēc svara

Jūs varat viegli definēt un pievienot vairākus nosūtīšanas noteikumus kopā ar dažādiem nosacījumiem. Precīzāk, tas aprēķina likmes, pamatojoties uz dažādiem faktoriem, piemēram, sūtījuma galamērķi, starpposma diapazoniem, visa iesaiņojuma svaru utt..

Šim spraudnim ir dažas citas papildu funkcijas. Piedāvājam tādas iespējas kā bezmaksas piegāde, pamatojoties uz pasūtījuma vērtību, progresīvas piegādes izmaksas, kas balstītas uz groza svaru vai cenu vai pat abiem..

Kā jūs gaidījāt, šāda veida nosacīts nosūtīšanas risinājums ir vislabākais izvēle jebkuram WooCommerce veikalam. Un tam noteikti vajadzētu palīdzēt jums ievietot biznesa modeli groza lapā.

Cena: 20 USD

Skatīt piegādes svara spraudni

5. WooCommerce Royal Mail Piegādes spraudnis ar izsekošanu

Patiešām labas ziņas WooCommerce lietotājiem Apvienotajā Karalistē. Jau vairāk nekā 500 gadus Royal Mail palīdz cilvēkiem ar piegādēm, un tagad tas nāk arī spraudņa veidā.

Royal Mail spraudnis aprēķina nosūtīšanas likmes, pamatojoties uz galamērķi, sūtījuma svaru, nosūtīšanas preces veidu, piemērojamajiem nodokļiem utt., Un parāda to lapā Cart / Checkout..

WooCommerce Royal Mail Piegāde

Piegādes likme ir precīzi aprēķināta, un jā, jūs vienmēr varat tās pielāgot, pamatojoties uz pašreizējām prasībām. Labi, ka tai ir trīs atsevišķas iepakošanas metodes, kā arī visi Royal Mail piedāvātie pārvadāšanas pakalpojumi. Tātad jums vairs nebūs problēmu ieviest savu biznesa lietu.

Papildus tam spraudnis ir integrēts ar Parcelforce, tas nozīmē, ka jums būs paplašināta pieeja un galu galā piegādāsit preces tālākām vietām.

Sūtījuma / pasūtījuma izsekošana ir vēl viena liela iezīme, kas nāk kopā ar šo spraudni – visa jūsu teiktā pakete. Jums patiks arī tas, kā katra atsevišķa funkcija darbojas sinhronizācijā un palīdz jums nosūtīt vietas, kur darbojas Royal Mail.

Cena: 59 USD

Skatīt WooCommerce Royal Mail Piegādes spraudni

6. WooCommerce nosūtīšanas rīks no Veeqo

Spraudnis ir tikpat interesants kā tā nosaukums. Tātad, novelkot aizkaru, jūs uzskatījāt, ka šis spraudnis ir vislabākais, apstrādājot lielus sūtījumu komplektus. Tas tomēr sašaurina tā funkcionalitāti un iespējas veikaliem, kas nodarbojas ar lielākiem pasūtījumiem – labi piemērots lielākiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar lielapjoma pasūtījumiem. Izmantojot Amazon FBA, lai izpildītu pasūtījumus, nekas nevar noiet greizi. Jā, spraudnis piedāvā šo funkciju.

WooCommerce nosūtīšanas rīks

Atšķirībā no jebkura cita grūti lietojams spraudņi, kas tur ir, tas ir brīze. Tas spēj sekundēs izdrukāt simtiem etiķešu, vienlaikus mijiedarbojoties ar deviņiem pasaules vadošajiem kurjeriem. Lieliski, ka vienā logā varat redzēt visu kurjeru nosūtīšanas likmes tieši tur. Izskatās, ka tiek izmantots uz SAAS balstīts pārvadāšanas risinājums – viena centrālā platforma.

Līdztekus šīm ārkārtējām iebūvētajām funkcijām spraudnim ir arī funkcija sūtījumu izsekošanai. Kaut kas ir obligāts katrā piegādes spraudnī. Un, protams, gan jūs, gan jūsu klienti var viegli izsekot sūtījumiem.

Skatīt WooCommerce piegādes rīka spraudni

7. WooCommerce uzlabotā piegāde

Vēl viens spraudnis, kas patīk daudziem WooCommerce lietotājiem, ir WooCommerce Advanced Shipping. Izmantojot šo spraudni, jūs varat piedāvāt nosūtīšanas likmes, pamatojoties uz dažādiem nosacījumiem. Šī nosūtīšanas apstākļu kontrole sniegs jums meklēto elastību. Spraudnim ir skaists interfeiss, kuru patiešām ir viegli lietot, un lietotāji to mīl.

WooCommerce uzlabotā piegāde

Tāpēc tagad, nonākot pie specifikas, spraudnis ļaus jums iestatīt nosūtīšanu, pamatojoties uz priekšmetu svaru, priekšmetu daudzumu, nosūtīšanas valsti un nosūtīšanas valsti. Turklāt spraudnis piedāvā vairākas nosūtīšanas metodes, kas ir vēl viens liels iemesls, kāpēc cilvēkiem tas patīk.

Tas noteikti ir izpriecas WooCommerce lietotājiem, kuri vēlas vai vēlas ieviest atšķirības to nosūtīšanas metodēs.

Šim spraudnim ir arī paplašinājums, kas lietotājiem ļauj pievienot papildu piegādes nosacījumus. Tas ir labs veids, kā novērst citu sūtīšanas metožu parādīšanos groza lapā no cita piegādes spraudņa.

Cena: USD 50

Skatīt WooCommerce uzlabotās piegādes spraudni

8. WooCommerce pikapa atrašanās vietas (vietējais pikaps)

Jums jāpiekrīt, vietējie pikapi labi darbojas uzņēmumiem. Tā ir nosūtīšanas metode, kas dod priekšroku klienta ērtībai, bet tikai tad, ja jums ir vairākas saņemšanas vietas.

Izmantojot šo spraudni, klienti var izvēlēties vēlamo vai tuvāko saņemšanas vietu no saraksta groza lapā. Varat definēt adreses katrai atrašanās vietai, iestatīt saņemšanas izmaksas, ja nepieciešams, un arī izvēlēties to parādīt Google Maps – ļoti ērta pieeja.

WooCommerce pikapu atrašanās vietas

WooCommerce pikapa atrašanās vietas piedāvā arī izvēli izvietot nodošanas opciju grozā vai kasē vai abās lapās. Tas ļauj iestatīt arī minimālo un maksimālo laiku katram pasūtījumam. Tātad, tiklīdz pasūtījums ir veikts, izvēlētā saņemšanas vieta parādīsies administratora pusē zem pasūtījuma sadaļas. Un pēc tam jūs varat veikt nepieciešamās darbības, lai izpildītu šo pasūtījumu.

Pie citām lieliskām funkcijām pieder tādas lietas kā pikapa cenas pievienošana, pamatojoties uz minimālajām pasūtījuma izmaksām, tuvākās atrašanās vietas meklēšana rādiusa kartē, vairāku augšupielādes vietu augšupielāde, izmantojot CSV augšupielādi, un daudz kas cits.

Cena: 23 USD

Skatiet spraudni WooCommerce Pickup Locations

9. Aliexpress Dropship vietnei WooCommerce

Aliexpress Dropship patiešām var būt viens spraudnis, kas jums kādreiz būs nepieciešams. Tie ir populāri ar savu dažādo produktu un izturīgo piegādes sistēmu.

Izmantojot šo spraudni, jūs varat viegli importēt produktus no AliExpress tieši uz savu WooCommerce veikalu. Un tāpat kā viņu pasūtījumu pārvaldības sistēma, arī jums var būt produktu variācijas, vairāki produktu izmēri, vairākas krāsas un daudz kas cits. Spraudnis dod jums iespēju rediģēt produktus, mainot nosaukumu, pievienojot attēlus, atjaunojot aprakstu utt.

Aliexpress Dropship vietnei WooCommerce

Spraudnis ļauj pievienot nosūtīšanas metodes tieši savai vietnei. Tas ir lielisks veids, kā patstāvīgi pārvaldīt piegādes, jo par pasūtījuma izpildi būs atbildīgs AliExpress.

Un, runājot par neatkarību no darba, arī produktu saraksti tiks automātiski atjaunināti un atspoguļosies arī jūsu vietnē. Izmantojot šo WooCommerce risinājumu, jūs saņemat pasūtījumu izsekošanas iespēju, kas vienmēr atjauninās jūsu klientus.

Piedāvājam vēl vairāk. Jūs saņemat Cenu automatizācija funkcija, kas ļauj jums izveidot cenas katram produktam. Varat arī pārvaldīt savu produktu pārskatus, importēt produktus tikai ar ātrāko piegādes veidu, un saraksts turpinās.

Cena: 40 USD

Skatīt Aliexpress Dropship WooCommerce spraudnim

10. WooCommerce sūtījumu izsekošanas pro

Pēdējais spraudnis, kas to iekļauj sarakstā, ir sūtījumu izsekošanas Pro. Tas ir reāls laika ietaupītājs, kad nepieciešams izpildīt WooCommerce pasūtījumus. Tas palīdz jums koplietot šo izsekošanas informāciju ar savu klientu, tiklīdz pasūtījums ir atzīmēts kā pabeigts. Šī izsekošanas informācija tiek nosūtīta kopā ar pasūtījuma pabeigšanas e-pastu.

Klienti var arī atrast tiešraides izsekošanas informāciju tieši vietnē Mans Konts lappuse. Spraudnim ir arī 85 vai vairāk iepriekš definētu piegādes kurjeru, no kuriem izvēlēties, un jūs acīmredzot varat pievienot vairāk sarakstam.

WooCommerce sūtījumu izsekošanas Pro

Bet funkciju saraksts ar to nebeidzas. Pieņemsim, ka jums ir daudz pasūtījumu, teiksim 100, un jums tiem jāpievieno informācija par izsekošanu.

Izmantojot FTP vai CSV failu augšupielādi, varat augšupielādēt šo 100 pasūtījumu izsekošanas datus, un tas tiek veikts dažās sekundēs. Pasūtījuma statuss tiek pastāvīgi atjaunināts reāllaikā tieši no kuģniecības uzņēmuma API.

Vēl viena noderīga funkcija ir pielāgots izsekošanas ziņojums – ļauj jums nosūtīt personalizētus tekstus klientiem. Kopā ar šo ziņojumu varat dalīties ar nosūtīšanas datumu, izsekošanas ID ar saiti un nosūtīšanas pakalpojuma nosaukumu.

Cena: 69 USD

Skatiet WooCommerce sūtījumu izsekošanas Pro spraudni

Nobeiguma vārdi

Šajā rakstā mēs esam apsprieduši 10 labākie WooCommerce piegādes spraudņi kā es jau minēju, Woocommerce iebūvētās piegādes iespējas nav pietiekami jaudīgas, un jūs nesaņemtu visas funkcijas, kas vajadzīgas jūsu WooCommerce vietnei. Šajā gadījumā WooCommerce Shipping spraudnis ir ļoti noderīgs un nepieciešams, ja vēlaties palielināt pārdošanas apjomus.

Lai gan piegāde dažiem lietotājiem var kļūt par problēmu. Izmantojot dažus patiešām labus WooCommerce piegādes spraudņus, lai tos novērstu, jūs patiešām varat panākt jūsu biznesa gaitu. Un norādot uz acīmredzamo, jūs ietaupīsiet daudz laika un tā vietā koncentrēsities uz citiem svarīgiem uzdevumiem.

Tas ir kaut kas, kas jāmeklē ikvienam uzņēmuma īpašniekam. Kāds WooCommerce piegādes spraudnis ir jūsu iecienītākais, paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Saistītie raksti,

  • 20 obligāti nepieciešami WooCommerce spraudņi, kas jums nepieciešami 2018. gadā
  • 10 labākās 2018. gada WooCommerce mārketinga tēmas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map