10 תוספי המשלוח הטובים ביותר של WooCommerce משנת 2018

04.06.2020
WooCommerce एसईओ '10 תוספי המשלוח הטובים ביותר של WooCommerce משנת 2018
0 39 мин.

ישנם כל כך הרבה תוספים המקיפים את WooCommerce. כל אחד מהם נועד לבצע משימות מסוימות. אך מדוע להשתמש בתוסף משלוח נפרד כשיש לך קטע WooCommerce ייעודי למשלוח? התשובה היא די פשוטה – אפשרויות המשלוח של WooCommerce פשוט אינן מספיק חזקות כדי להתמודד עם צרכי משלוח יום-יומיים.


דברים כמו אריזת חבילות, תוויות משלוח, ביטוחים לחבילות וכו ‘הם באמת חשובים כשאתה מוכן למשלוח. אז לא מדובר רק על הצגת שיעורי המשלוח בדף העגלה.

אך החיפוש שלך אחר תוסף המשלוח הטוב ביותר של WooCommerce מסתיים ברגע זה. במאמר זה, נדון בכמה מהטובים ביותר תוספי משלוח של WooCommerce שם. תוכלו גם לראות כיצד הם יכולים לעזור לכם למקסם את יכולות ניהול המסירה וההזמנה באתר האינטרנט שלכם.

תוספי המשלוח הטובים ביותר של WooCommerce

1. תוסף משלוח של WooCommerce UPS עם תווית הדפסה

UPS שולטת בענף הספנות די הרבה זמן וכך גם התוסף הזה. פיתרון WooCommerce זה מקיים אינטראקציה ישירה עם ממשק ה- API הרשמי של UPS בכדי להביא את שיעורי המשלוח המדויקים בזמן אמת. ולא משנה מה, תמיד היית מוצא את עצמך במקום אפילו כשאתה מטפל בהזמנות בכמות גדולה. מה שמעלה את היעילות והפרודוקטיביות במקום העבודה שלך.

תוסף משלוח של WooCommerce UPS

עוד מאפשר התוסף להדפיס את תוויות המשלוח ידנית, או להפוך אותה לאוטומטית ברגע שמבצעים את ההזמנה. והיה סמוך ובטוח, מכיוון שתקבל הודעה על כך ברגע שנוצר התווית.

תוסף ה- UPS למשלוח כולל גם תכונה של מעקב אחר משלוח / הזמנה המאפשרת לך לשתף את פרטי המעקב באופן אוטומטי עם הלקוחות שלך באמצעות הדוא”ל.

תכונות נוספות כוללות טנדרים לתזמון, מציעים שירותים מקומיים ובינלאומיים, גישה ל- UPS Freight ו- SurePost, ותמיכה בפלאגין המפורסם של דוקאן רב-ספק. שלא לשכוח, התוסף מגיע עם תמיכה ב- WPML שכמעט מושלמת.

מחיר: 69 דולר

הצג את תוסף המשלוחים של WooCommerce UPS

2. בוחר זמן אספקה ​​של WooCommerce למשלוח

זה חשוב. בורר זמן האספקה ​​של WooCommerce מאפשר ללקוחות שלך לבחור את השעה והתאריך הרצוי למסירה – דרך נוחה להסיר טרדות לאחר המכירה. זה כמו להזמין משבצת זמן באמצעות הזמנת WooCommmerce תוסף אבל במקרה זה אתה מזמין את משבצת זמן האספקה.

תכונה כזו יכולה להוכיח כמי שמיישרת את העסק שלך מכיוון שהיא מעניקה לך שליטה נוספת. זה עשוי אפילו לעזור להגדיל את המכירות הכוללות.

בוחר זמן אספקה ​​של WooCommerce למשלוח

אם כי אופן ביצועיו של המוצר בשוק תלוי בגורמים שונים. עם זאת, הצעת יתרונות כאלה מגדילה את האינטראקטיביות באתר שלך.

אז בירידה לסעיף האחר, זה מראה את זמן האספקה ​​והתאריך למנהלים בדף ההזמנות. בעזרת תכונה זו תוכלו לטפל למשלוחים שלכם בעדיפות.

התוסף גם מודיע לך על ההזמנות באמצעות דוא”ל – מועיל במיוחד כשאתה לא בסביבה. הפיצ’ר הקטן אך החנובי הזה יכול לעזור לך במצבים קשים. זו יותר הסיבה שבגללה תצטרך להתקין את תוסף המשלוח של WooComerce.

מחיר: 50 דולר

צפה בתוסף בוחר זמן אספקה ​​של WooCommerce

3. WooCommerce דרג משלוח Pro

מסיבות טובות רבות ניתן להכתיר את ה- Table Rate Shipping Pro כתוספי המשלוח הטובים ביותר של WooCommerce בחוץ. התוסף הוא בריזה בעת הטמעת כל מקרה עסקי ועובד ממש טוב בלי שיהוק.

תהיה לך שליטה על פרמטרי המשלוח כמו משקל המוצר, תת-עגלת העגלה, מספר הפריטים, מחלקת המשלוחים, אזורי המשלוח וכו ‘. תוכל להמשיך להשתמש בשילובים מרובים של פרמטרים אלה בדרך להצגת שיטות משלוח מסוימות..

משלוח בשולחן Pro

כעת כשאתה מגיע לצד המשלוח, אתה יכול להציע אפשרויות משלוח מרובות כמו למשלוח משלוח רגיל, משלוח חינם, משלוח אקספרס וקרקע, איסוף מקומי, ורבים נוספים.

אתה יכול גם להציע שיטות משלוח אלה על סמך מספר הפריטים בעגלה או עד כמה החבילה כבד, אתה שם אותה. אתה יכול גם לעשות משהו כמו להפוך את עלות המשלוח לעלות הבסיס ואז להוסיף עלות לפריט.

כשאתה מביא ליתרונות המדהימים האחרים, יש לך אפשרות העלאת קובץ CSV שתוכל להשתמש בה כדי להעלות מאות כללי משלוח. התוסף עובד ממש טוב עם משלוח לכל מוצר ומשלוח משלוח חבילות, וזה ממש נהדר עבור כמה בעלי חנויות. שלא לשכוח, התוסף מגיע כבר עם תמיכה ב- WPML.

מחיר: 69 דולר

הצגת תוסף Pro Pro למשלוח

4. משלוח מבוסס WooCommerce

תוסף המשלוח של WooCommerce ידוע למדי וכולם יודעים מדוע. שיטות המשלוח שמציע תוסף זה גמישות. כלומר, קל לתצורה ועובד ממש טוב כמעט עם כל מקרה עסקי. וכפי שהשם מרמז, התוסף מחשב ומציג את עלות המשלוח על בסיס משקל ההזמנה הכולל – פיתרון בעיות אמיתי.

משלוח מבוסס משקל

ניתן להגדיר ולהוסיף בקלות כללי משלוח מרובים יחד עם תנאים שונים. ליתר דיוק, הוא מחשב את התעריפים על סמך גורמים שונים כמו יעד למשלוח, טווחי משנה, המשקל של כל החבילה וכו ‘..

יש עוד כמה תכונות נוספות שמגיעות עם התוסף הזה. תכונות כמו הצעה למשלוח בחינם המבוסס על ערך ההזמנה, הגדרת עלות משלוח מתקדמת על בסיס משקל העגלה או מחיר או אפילו שניהם, הן שם כמה.

כצפוי, פיתרון למשלוח מסוג זה הוא הבחירה המובילה ביותר בכל חנות WooCommerce. וזה בהחלט אמור לעזור לך להניח את התיק העסקי שלך בעמוד העגלה.

מחיר: 20 דולר

הצג תוסף משלוח מבוסס משקל

5. תוסף למשלוח דואר אלקטרוני של WooCommerce עם מעקב

אכן חדשות טובות עבור משתמשי WooCommerce בבריטניה. במשך יותר מ 500 שנה, רויאל מייל עוזרת לאנשים עם המשלוחים, וכעת היא מגיעה גם בצורת תוסף.

התוסף המלכותי של הדואר מחשב את שיעורי המשלוח על סמך היעד, משקל החבילה, סוג פריט המשלוח, מיסים חלים וכו ‘ומציג אותם בעמוד העגלה / קופה..

משלוח בדואר רויאל של WooCommerce

שיעור המשלוח מחושב במדויק וכן, אתה תמיד יכול להתאים אותם על פי הדרישה הנוכחית. דבר טוב שיש בו שלוש שיטות אריזה נפרדות, יחד עם כל שירותי המשלוח שמציעה רויאל מייל. אז לא תתקשו ליישם את התיק העסקי שלכם.

בנוסף לכל זה, התוסף מגיע משולב עם Parcelforce, כלומר תהיה לך טווח הגעה מורחב ובסופו של דבר תעביר פריטים למקומות רחוקים יותר.

מעקב משלוחים / הזמנות הוא תכונה גדולה נוספת שמגיעה עם התוסף הזה – חבילה שלמה שתגיד. תמצא חן בעיניך כיצד כל תכונה פרטנית פועלת יחד בסנכרון ועוזרת לך לשלוח מקומות שבהם Royal Mail פועל.

מחיר: 59 דולר

צפה בתוסף משלוח הדואר האלקטרוני של WooCommerce

6. כלי משלוח של WooCommerce מבית Veeqo

התוסף מעניין כמו שמו. לכן כשאתה מושך את הווילון למטה, תמצא שהתוסף הזה יהיה הטוב ביותר בטיפול בקבצי משלוחים גדולים. עם זאת, מה שמצמצם את הפונקציונליות והיכולות שלה לחנויות העוסקות בהזמנות גדולות יותר – מתאים גם לעסקים גדולים יותר העוסקים בהזמנות גדולות. שום דבר לא יכול להשתבש על ידי שימוש באמזון FBA כדי למלא את ההזמנות שלך וכן, התוסף מציע תכונה זו.

כלי משלוח של WooCommerce

שלא כמו כל האחרים קשה לשימוש תוספים שם, זה משב רוח. זה מסוגל להדפיס מאות תוויות תוך שניות תוך אינטראקציה עם תשעת הבלדרות המובילות בעולם בו זמנית. מה שיפה הוא שתוכלו לראות את מחירי המשלוחים עבור כל הבלדרים ממש בחלון אחד. זה מרגיש כמו להשתמש בפתרון משלוח מבוסס SAAS – פלטפורמה מרכזית אחת.

יחד עם התכונות המובנות החריגות הללו, לתוסף יש גם את התכונה לעקוב אחר המשלוחים. משהו שהוא חובה בכל תוסף למשלוח. וכמובן שגם אתה וגם הלקוחות שלך יכולים לעקוב בקלות אחר המשלוחים.

צפה בפלאגין של כלי משלוח של WooCommerce

ז. משלוח מתקדם של WooCommerce

תוסף נוסף שרבים ממשתמשי WooCommerce אוהבים הוא ה- WooCommerce Advanced Advanced. באמצעות תוסף זה תוכלו להציע שיעורי משלוח על פי תנאים שונים. שליטה זו על תנאי המשלוח תעניק לך את הגמישות שחיפשת. לפלאגין ממשק יפהפה שהוא ממש קל לשימוש והמשתמשים אוהבים אותו.

משלוח מתקדם של WooCommerce

אז עכשיו כשמדובר בפרטים האישיים, התוסף יאפשר לכם להגדיר את המשלוח על סמך משקל הפריטים, נפח הפריטים, מדינת המשלוח ומצב המשלוח. נוסף על כך, התוסף מציע שיטות משלוח מרובות המהוות סיבה נוספת גדולה לכך שאנשים אוהבים את זה.

זה בהחלט פינוק עבור משתמשי WooCommerce המחפשים או רוצים להציג וריאציות בשיטות המשלוח שלהם.

לתוסף זה יש גם סיומת המאפשרת למשתמשים להוסיף תנאי משלוח נוספים. זוהי דרך טובה למנוע שיטות משלוח אחרות מתוסף משלוח אחר שיופיע בדף העגלה.

מחיר: 50 דולר

צפה בפלאגין של WooCommerce מתקדמים למשלוח

8. מיקומי איסוף WooCommerce (איסוף מקומי)

עליכם להסכים, טנדרים מקומיים עובדים טוב לעסקים. זוהי שיטת משלוח שמעדיפה את קלות הלקוחות אך רק אם יש לך מיקומי איסוף מרובים.

באמצעות תוסף זה הלקוחות שלך יכולים לבחור את מיקום האיסוף הרצוי או הקרוב ביותר מהרשימה בדף העגלה. ניתן להגדיר את הכתובת עבור כל מיקום, לקבוע את עלות האיסוף במידת הצורך, וגם לבחור להציג אותה במפות גוגל – גישה נוחה מאוד.

מיקומי איסוף WooCommerce

מיקומי האיסוף של WooCommerce מציעים גם אפשרות למקם את אפשרות האיסוף בעגלה או בקופה או בשני העמודים. זה מאפשר לך לקבוע גם את הזמן המינימלי והמקסימלי להזמנה. אז לאחר ביצוע הזמנה, מיקום האיסוף שנבחר יופיע בצד הניהול מתחת לסעיף ההזמנה. ואז, באפשרותך לנקוט בצעדים הנדרשים כדי למלא את ההזמנה.

תכונות מגניבות אחרות כוללות דברים כמו הוספת מחיר איסוף בהתבסס על עלות ההזמנה המינימלית, ביצוע החיפוש במפת הרדיוס אחר המיקום הקרוב ביותר, העלאת הגשת מיקום איסוף מרובים באמצעות העלאת CSV ורבים אחרים.

מחיר: 23 דולר

צפה בפלאגין של מיקומי איסוף WooCommerce

9. Dropxpress של Aliexpress עבור WooCommerce

Aliexpress Dropship יכול באמת להיות התוסף היחיד שתזדקק לו אי פעם. הם פופולריים בשל מגוון המוצרים שלהם ומערכת המסירה החזקה.

באמצעות תוסף זה תוכלו לייבא את המוצרים בקלות מ- AliExpress ישירות לחנות WooCommerce. ובדומה למערכת ניהול ההזמנות שלהם, אתה יכול גם לקבל וריאציות של מוצרים, גדלי מוצר מרובים, צבעים מרובים ורבים אחרים. התוסף נותן לך את החופש לערוך את המוצרים על ידי שינוי השם, הוספת תמונות, עדכון התיאור וכו ‘.

Dropxpress של Aliexpress עבור WooCommerce

התוסף מאפשר להוסיף את דרכי המשלוח ישירות לאתר האינטרנט שלך. זוהי דרך נאה לנהל משלוחים באופן עצמאי שכן AliExpress תהיה זו שאחראית למילוי ההזמנה.

ואם כבר מדברים על עצמאות מהעבודה, מלאי המוצרים יעודכן אוטומטית וישקפו גם באתר שלך. באמצעות פיתרון WooCommerce זה, אתה מקבל את מתקן מעקב ההזמנות אשר יעודכן את הלקוחות שלך בכל עת.

יש עוד יותר מה להציע. אתה מבין תמחור אוטומציה תכונה המאפשרת לך ליצור מחירים עבור כל מוצר. אתה יכול גם לנהל את ביקורות המוצרים שלך, לייבא מוצר רק בשיטת המסירה המהירה ביותר והרשימה עוד ארוכה.

מחיר: 40 דולר

צפה ב- Aliexpress Dropship עבור תוסף WooCommerce

10. מעקב אחר משלוחי WooCommerce

התוסף הסופי שמגיע לרשימה הוא Pro Pro Tracking. זהו חיסכון בזמן אמת בכל הקשור למילוי הזמנות WooCommerce. זה עוזר לך לשתף מידע מעקב זה עם הלקוח שלך ברגע שההזמנה מסומנת כמושלמת. מידע מעקב זה נשלח יחד עם דוא”ל השלמת ההזמנה.

לקוחות יכולים למצוא גם את פרטי המעקב החי ממש על גבי החשבון שלי עמוד. לפלאגין יש גם יותר מ 85- שליחויות משלוח מוגדרות מראש, וניתן כמובן להוסיף עוד לרשימה.

מעקב אחר משלוחי WooCommerce

אבל רשימת התכונות לא נגמרת שם. נניח שיש לך הרבה הזמנות, נניח 100, ועליך להוסיף להם את פרטי המעקב.

אתה יכול להעלות את פרטי המעקב עבור אותם 100 הזמנות באמצעות העלאת קובץ FTP או CSV וזה עושה זאת תוך שניות. סטטוס ההזמנה מתעדכן כל הזמן בזמן אמת ישירות מממשק ה- API של חברת הספנות.

תכונה שימושית נוספת היא הודעת המעקב המותאמת אישית – מאפשרת לך לשלוח טקסטים מותאמים אישית ללקוחות שלך. אתה יכול לשתף את הקישור ושם שירות המשלוח עם התאריך שנשלח, מזהה המעקב יחד עם הודעה זו.

מחיר: 69 דולר

צפו בפלאגין של מעקב אחר משלוחי WooCommerce

מילים אחרונות

במאמר זה דנו ב- 10 תוספי המשלוח הטובים ביותר עבור WooCommerce משנת 2018. כפי שכבר ציינתי, אפשרויות המשלוח המובנות ב- Woocommerce אינן מספיק חזקות ולא תקבלו את כל התכונות הדרושות לכם לאתר WooCommerce. במקרה זה, תוסף WooCommerce Shipping מועיל מאוד ונדרש אם ברצונך למקסם את המכירות שלך.

אם כי משלוח יכול להיות סוג של בעיה עבור משתמשים מסוימים. שימוש בכמה תוספי משלוח של WooCommerce ממש כדי להתמודד עם אותם יכול באמת להניע את העסק שלך. וכשציין את הברור מאליו, תחסוך זמן רב ותתמקד במשימות חשובות אחרות במקום.

זה משהו שכל בעלי עסקים צריכים לחפש. איזה תוסף למשלוח WooCommerce הוא המועדף עליך, דווח לנו בקטע התגובות.

מאמרים קשורים,

 • 20 תוספי WooCommerce חובה שתצטרך בשנת 2018
 • 10 העיצובים השיווקיים הטובים ביותר עבור WooCommerce משנת 2018
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector